Logowanie

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Logowanie

Post autor: wuka »

Chcę zwrócić uwagę, że coś na forum działa nie tak, jak powinno. W sensie technicznym.
Czy też tak ktoś ma, bo być może jest to jakiś błąd w moim komputerze, chociaż program antywirusowy nic nie wykrywa.
Jest tak, że np. piszę wiadomość, wysyłam, ona się publikuje i ja automatycznie zostaję wylogowana. Po prostu bez ponownego zalogowania nie mogę dalej przeglądać forum.
Z kolei po wylogowaniu się, po jakimś czasie (nawet po kilku godzinach) chcę wejść na forum i okazuje się, że nie muszę się w ogóle logować, bo jestem zalogowana.
Kiedyś nawet było tak, że na drugi dzień włączyłam komputer, otworzyłam nową kartę i wbiłam adres forum i też byłam zalogowana. Czyli co? Całą noc, nawet po zamknięciu kompa, byłam zalogowana na forum?
Zupełnie tego nie rozumiem.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Logowanie

Post autor: wuka »

booris
Mam powiadomienie, że coś napisałeś w tym temacie, ale co? ... bo chyba sie rozmyśliłeś. Może na pw napisz...

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Re: Logowanie

Post autor: booris »

Pomylkowo tu napisalem i skasowalem.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Logowanie

Post autor: wuka »

Już doszłam co jest grane.
Powracając na stronę główną, na przykład po napisaniu postu, lub przeczytaniu jakiegoś wpisu, zostaję wylogowana, gdy naciskam "strona domowa". Kiedy klikam "strona główna" jest ok i mogę kontynuować bez wylogowania.
Tylko nie wiem dlaczego tak jest, ale nie znam się na informatyce.
Czym się te dwie strony różnią?
Dlaczego u dołu są takie dwie opcje, skoro i jedna i druga prowadzi do początku forum?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”