Droga,- była Administracjo

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Henryk pisze:Nie wiem, jaka idea kierowała Anną, aby prowadzić to akurat forum?
Ale niezaprzeczalnie jest to forum dla tych, co biblię czytają, interesują się nią.
Pod różnymi aspektami- historycznymi,kulturowymi, zmieniających się zwyczajów na przestrzeni tysięcy lat, także dla tych, co uznają ją jako jedynie dzieło ludzkie.
- A także dla tych co widzą w Niej Słowo Boga do swego ludu.
Nie ma takiej drugiej książki na świecie.

Na pewno może tu pisać każdy i nie tylko o biblii.
Mogą to być miłośnicy rybek, motyli, motocyklów, czy muzyki.
Wierzę, że właścicielka myśli podobnie.
Jednak kpiny, szyderstwa, z osób które są przekonane że Biblia to Słowo Boga do swego ludu- są nieakceptowalne.
Ja jestem temu przeciwny.
Powtarzam: nie z Biblii jako Słowa Bożego, a z ludzi.

Nie mam tu na myśli dla przykładu RN-a, który wyjawia innym „sprzeczności”.
Jednak On nikomu nie ubliża, nie kpi z inaczej myślących.
O takie coś proszę i zabiegam.

Nie usiłujcie obracać „kota ogonem”, że chodzi tu o „wiarę w Biblię”.
To gołosłowne pomówienie i kłamstwo!
Także nikogo tu nie interesuje czyjaś wiara, czy jej brak!
Natomiast kultura i poszanowanie- tak.
Popieram w 100 % !!
:friends:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

BoaDusiciel pisze:
Henryk pisze:Nie wiem, jaka idea kierowała Anną, aby prowadzić to akurat forum?
Ale niezaprzeczalnie jest to forum dla tych, co biblię czytają, interesują się nią.
Pod różnymi aspektami- historycznymi,kulturowymi, zmieniających się zwyczajów na przestrzeni tysięcy lat, także dla tych, co uznają ją jako jedynie dzieło ludzkie.
- A także dla tych co widzą w Niej Słowo Boga do swego ludu.
Nie ma takiej drugiej książki na świecie.

Na pewno może tu pisać każdy i nie tylko o biblii.
Mogą to być miłośnicy rybek, motyli, motocyklów, czy muzyki.
Wierzę, że właścicielka myśli podobnie.
Jednak kpiny, szyderstwa, z osób które są przekonane że Biblia to Słowo Boga do swego ludu- są nieakceptowalne.
Ja jestem temu przeciwny.
Powtarzam: nie z Biblii jako Słowa Bożego, a z ludzi.

Nie mam tu na myśli dla przykładu RN-a, który wyjawia innym „sprzeczności”.
Jednak On nikomu nie ubliża, nie kpi z inaczej myślących.
O takie coś proszę i zabiegam.

Nie usiłujcie obracać „kota ogonem”, że chodzi tu o „wiarę w Biblię”.
To gołosłowne pomówienie i kłamstwo!
Także nikogo tu nie interesuje czyjaś wiara, czy jej brak!
Natomiast kultura i poszanowanie- tak.
Popieram w 100 % !!
:friends:
Popieram 💕
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wybrana pisze: Wprowadza przesmiewczy charakter wypowiedzi, szydzi w jawny sposób z innych użytkowników, stosuje niecenzuralną mowę, doprowadza do konfliktów i niezgody.
Jeśli zauważasz takie zachowania, to proszę zgłaszać to Administracji.
Prawy, górny róg, klikasz wykrzyknik.
Takie posty są odznaczane, a także kopiowanie do zapoznania się z nimi przez moderację.

To jest lepsza metoda niż pokazywanie przed światem, jakim to jest się poszkodowanym.
Co do wprowadzania konfliktów i niezgody mam wiele lepszych faworytów. ;-)
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Henryk pisze:Jednak kpiny, szyderstwa, z osób które są przekonane że Biblia to Słowo Boga do swego ludu- są nieakceptowalne.
Ja jestem temu przeciwny.
Powtarzam: nie z Biblii jako Słowa Bożego, a z ludzi.

Nie mam tu na myśli dla przykładu RN-a, który wyjawia innym „sprzeczności”.
Jednak On nikomu nie ubliża, nie kpi z inaczej myślących.
O takie coś proszę i zabiegam.

Nie usiłujcie obracać „kota ogonem”, że chodzi tu o „wiarę w Biblię”.
To gołosłowne pomówienie i kłamstwo!
Także nikogo tu nie interesuje czyjaś wiara, czy jej brak!
Natomiast kultura i poszanowanie- tak.
No cóż, myślę, że jesteś dokładnym zaprzeczeniem tego, co tu deklarujesz.
To ty i tobie podobni odmawiają ludziom inaczej myślącym prawa do wypowiedzi. I ci ludzie są przez was wyszydzani, wyśmiewani, obrzucani wulgarnymi słowami itp. Tu z Biblii jako takiej nikt nie szydzi, tym bardziej z Boga, którego mamy prawo inaczej pojmowac. Z was, jako ludzi wierzących w każdą kropkę i kreskę w PS też nikt nie szydzi. Chyba jesteś bardzo nieobiektywny i zaślepiony, że tego nie dostrzegasz.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Henryk pisze:
wybrana pisze: Wprowadza przesmiewczy charakter wypowiedzi, szydzi w jawny sposób z innych użytkowników, stosuje niecenzuralną mowę, doprowadza do konfliktów i niezgody.
Jeśli zauważasz takie zachowania, to proszę zgłaszać to Administracji.
Prawy, górny róg, klikasz wykrzyknik.
Takie posty są odznaczane, a także kopiowanie do zapoznania się z nimi przez moderację.

To jest lepsza metoda niż pokazywanie przed światem, jakim to jest się poszkodowanym.
Co do wprowadzania konfliktów i niezgody mam wiele lepszych faworytów. ;-)
Wystarczy przeczytać podpis pod stopką u Bobo i chyba nie potrzeba więcej.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Henryk pisze:Jeśli zauważasz takie zachowania
A TY NIE ZAUWAŻASZ :aaa:
To z Bogiem. Brak słów. :-/

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wuka pisze:To ty i tobie podobni odmawiają ludziom inaczej myślącym prawa do wypowiedzi. I ci ludzie są przez was wyszydzani, wyśmiewani, obrzucani wulgarnymi słowami itp.
Te i podobne uwagi proszę zgłaszać Moderacji tak, jak wskazałem.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wybrana pisze:Wystarczy przeczytać podpis pod stopką u Bobo i chyba nie potrzeba więcej.
Przykro mi, że czujesz się osobiście dotknięta.
Tamta stopka nikogo imiennie nie wskazuje, poza oczywiście pomidorem dla kolegi.
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Henryk pisze:dla kolegi.
A tam, zaraz dla kolegi... :roll:
:-D
Oszołomstwu mówię NIE!

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Bobo pisze: A tam, zaraz dla kolegi... :roll:
:-D
No... nie bądź taki. Choć udawaj przed nami. :-(
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

No jaki to kolega, jak gadać z nim nie mam ochoty? :->
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Prosze nie obrazac Bobo,nazywajac go moim kolega.
A tak odnosnie dedykacji dla mnie,za ktora dziekuje,to jest w niej blad logiczny.Nie mozna dawac nic nie dajac-albo nic,albo pomidor.
Milego popoludnia.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

No i widzisz, Henryk? Jak tu z nim gadać? A że jest w błędzie to, wywali teraz ze 100 postów upierd...wie domagając się iście po Yarpenowskiemu udowodnienia.
Nic, tylko pomidor.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

:-D Milego popoludnia.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

chryzolit
amiko-
brak logiki w powoływaniu się na zapisy biblijne,niektóre,na podstawie których tworzysz,zręby swojego przekonania,po czym totalnie krytykujesz całą biblie,o czym pisał już Bobo.
Objawioną prawdą dla Ciebie jest wypowiedz Jezusa,która zapisana jest w Ewangelii Jana,jak Jezus Żydów uczył o tym,że za ojca mają diabła.
Ciekawe w tym zapisie jest to że byli oni wierzący w Jezusa,ale nic im to nie pomogło w takiej o nich opinii.

Często używasz określań pisząc o Bogu,jako o Energii z dużej litery,a zapominasz o tym,że taka postawa to nic innego tylko oddawanie czci stworzeniu a nie Stwórcy,istotne jest zrozumienie znaczenia tych dwóch wyrazów,aby nie podpadać pod taką opinie Jezusa jak Żydzi,o których tak negatywnie się wyraził.

No ale jak można mieć zrozumienie poprawne Boga jak odrzuca się to co ma go objawiać ludziom.

Również często powołujesz sie na objawienia,ale czy zbadałeś z jakiego zródła one pochodzą.?.

Wiem że to nie jest temat aby tutaj o tym pisać,ale to tu są o tym temacie posty.
Ja to widzę inaczej, ale są ważniejsze sprawy:

Obecnie obowiązują takie zasady:

- każdy obowiązany jest duchowo się rozwijać, korzystając z wiedzy i prowadzenia obecnego w nim Ducha Bożego, Chrystusa. To w nim jedynie trzeba szukać prawdy. Zresztą w Biblii bardzo jasno pisze, że to obecny w nas Chrystus jest Słowem Bożym, a nie jest nim Biblia. To gwarantuje pomoc i opiekę Boga w naszym przejściu na Nową Ziemię. Boża Energia oczyszcza ludzi, którzy się rozwijają duchowo, a nie oczyszcza tych, którzy nie chcą podnosić swoich wibracji. Z tą chwilą Biblia i inne księgi święte przestają mieć jakiekolwiek znaczenie w poszukiwaniu prawdy. Liczy się jedynie obecny w nas Chrystus. Każdy ma wolną wolę i możliwość wyboru jednej z dróg.

- jeśli ktoś nie zdecyduje się na swój rozwój duchowy, pozostanie na starej Ziemi, na poziomie 3 bez możliwości dalszego przejścia na wyższe poziomy. Co to oznacza lepiej nie pisać. Zmiany dokonują się bardzo szybko. Podobno po jakimś czasie jest już zaplanowany Reset starej Ziemi dla tych, którzy na niej zostaną.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”