Droga,- była Administracjo

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

BoaDusiciel pisze:A wierz sobie w co chcesz, ale nie domagaj się aby inni wierzyli w to samo.
Dzięki. :-D
Ty możesz wierzyć w Replikantów, promieniujących negatywną gadzią energią.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Akurat w to nie wierzę, ale nie używam określeń "oszołom" i "błazenada" wobec osób, które o tym piszą.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

BoaDusiciel pisze:Akurat w to nie wierzę, ale nie używam określeń "oszołom" i "błazenada" wobec osób, które o tym piszą.
A któż ich wskazał? :aaa:
Teraz sam ustalasz kto nim jest, a kto nie.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

A co, nie zauważyłeś ?
Masz problemy z rozumieniem konstrukcji dwuzdaniowych ?
Bobo pisze: Serio mówię, wywalić Boa, wywalić boorisa, wywalić wukę. Inne oszołomy sami znikną, bo zobaczą że tu dla nich nie ma miejsca.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

BoaDusiciel pisze:A co, nie zauważyłeś ?
Masz problemy z rozumieniem konstrukcji dwuzdaniowych ?
Bobo pisze: Serio mówię, wywalić Boa, wywalić boorisa, wywalić wukę. Inne oszołomy sami znikną, bo zobaczą że tu dla nich nie ma miejsca.
I znowu szczegół: "inne" a nie "pozostałe". ;-)

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Henryk pisze:
BoaDusiciel pisze:Akurat w to nie wierzę, ale nie używam określeń "oszołom" i "błazenada" wobec osób, które o tym piszą.
A któż ich wskazał? :aaa:
Teraz sam ustalasz kto nim jest, a kto nie.
Ty juz jakis czas temu ustaliles,kto pisze na tym forum,Henryku.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

booris pisze:Ty juz jakis czas temu ustaliles,kto pisze na tym forum,Henryku.
A kto ma ustalać jak nie administracja?
Wariaci też powinni pisywać? Pozwolisz im?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Bobo pisze:
booris pisze:Ty juz jakis czas temu ustaliles,kto pisze na tym forum,Henryku.
A kto ma ustalać jak nie administracja?
Wariaci też powinni pisywać? Pozwolisz im?
Milego popoludnia. :-D

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
booris pisze:Ty juz jakis czas temu ustaliles,kto pisze na tym forum,Henryku.
A kto ma ustalać jak nie administracja?
Wariaci też powinni pisywać? Pozwolisz im?
A jakie kryteria stosujesz, by ustalić swoją i czyjąś poczytalność?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Bobo pisze:No! I BoaDusiciel będzie was teraz dusił. Pojawiła się moderacja i Boa czuje zagrożenie. Będzie was nękał tak jak booris i inni...
Ludzie nie lubią moderacji. Uważają, że mogą sikać (jak BoaD) na tematy i w każdym przypadku im wolno.
A jak moderacja pokiwa im palcem to zamiast się zawstydzić... będą walczyć do upadłego, że... mogą sikać na tematy. Na co komu takie forum?
Więcej postów z użeraniem się np. z takim Boa niż naprawdę postów biblijnych.
Serio mówię, wywalić Boa, wywalić boorisa, wywalić wukę. Inne oszołomy sami znikną, bo zobaczą że tu dla nich nie ma miejsca.
Chciałam napisać, że BoaDusiciel - choć ma wiele " za uszami" - ma całkowitą rację co do regulaminu.
Ty Bobo nadużywasz słowa "sikanie", jakbyś nie znał kulturalnego zamiennika.
Nie użeraj się z nikim ! Pisz do czego zostałeś powołany ! Jak Ci się nie podoba czyjś post, to zgłaszaj. Mam wiele szacunku do ŚJ, ale widząc Twoje utarczki dołączasz do grona - jak nazywasz innych - oszołomów.
Po długiej przerwie na forum, patrzę na to co tu ją dzieje tzw." chłodnym okiem "
Wuka
Przeczytałam Twoje posty i też mi się nie podoba Twoja reakcja i wulgarne słowa.
Zdaję sobie sprawę, że po części jesteś prowokowana, ale OPANOWANIE to podstawa !!!
Nic nie wskóramy darciem się na siebie wzajemnie !
Junior Admin
Powinien łagodzić sytuację, czasami wysłać do kogoś najpierw PW z upomnieniem.
JESTEM WDZIĘCZNA kansyheńkowi za to, że jako jedyny ogarniał forum gdy ja nawaliłam, ale też nie powinien reagować tak emocjonalnie.
Teraz, mam nadzieję, zdejmiemy z Niego trochę odpowiedzialności ( nowi moderatorzy i ja)
kansyheńku jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
Henryk
Henryk został JA nagle, nie prosił się nigdy o funkcję. Nie był na nią przygotowany - technicznie również.
Jest na forum chyba od samego początku. Miły człowiek. Przez lata tu wspólnie pisaliśmy i uważam, że funkcja JA mu się należy chociażby przez zasiedzenie :-)

Tak jak pisałam w innym temacie chciałabym zrobić RESET !
Tzn. wszyscy się ogarniają.
Przestają sobie dogryzać, rzucać epitetami.
Wyrzucamy słowa sikać, oszołom, odp... ol się itd.
MERYTORYCZNA ROZMOWA, TO PODSTAWA .

Moi Drodzy
Zaczynamy nowe lepsze, forumowe życie. !
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4095
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

wybrana pisze:(...)jakie kryteria stosujesz, by ustalić swoją i czyjąś poczytalność?
Warto pochylić się nad tym pytaniem. Często zdarza się, że chcemy by nasza wola działa się natychmiast nie uwzględniając suwerenności rozmówcy i idziemy na skróty na przykład podnosząc głos, żeby osiągnąć prowizoryczny prywatny cel zamiast dążyć do jedynego sensownego najwyższego celu, który zawiera w sobie wszystkie inne cele. Celem tym jest jedność w duchu. Owoce tej duchowej jedności są niezmierzone

Łk 12:33 eib "(33) Sprzedajcie to, co posiadacie, i wesprzyjcie datkiem ubogich. Zróbcie sobie sakiewki, które się nie niszczą, zadbajcie o skarb niewyczerpany w niebie, gdzie złodziej nie ma dostępu ani mól nie zżera,"

J 17:21-23 eib "(21) Pragnę, by wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie. Niech oni w nas będą jedno, aby świat przez to uwierzył, że Ty Mnie posłałeś. (22) Ja im dałem chwałę, którą Mi dałeś, aby byli jedno, jak My jedno jesteśmy: (23) Ja w nich, a Ty we Mnie; niech się staną doskonali w jedności, aby świat przez to poznał, że Ty Mnie posłałeś i ukochałeś ich tak, jak ukochałeś Mnie."
Obrazek

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Anna01 pisze:
Bobo pisze:No! I BoaDusiciel będzie was teraz dusił. Pojawiła się moderacja i Boa czuje zagrożenie. Będzie was nękał tak jak booris i inni...
Ludzie nie lubią moderacji. Uważają, że mogą sikać (jak BoaD) na tematy i w każdym przypadku im wolno.
A jak moderacja pokiwa im palcem to zamiast się zawstydzić... będą walczyć do upadłego, że... mogą sikać na tematy. Na co komu takie forum?
Więcej postów z użeraniem się np. z takim Boa niż naprawdę postów biblijnych.
Serio mówię, wywalić Boa, wywalić boorisa, wywalić wukę. Inne oszołomy sami znikną, bo zobaczą że tu dla nich nie ma miejsca.
Chciałam napisać, że BoaDusiciel - choć ma wiele " za uszami" - ma całkowitą rację co do regulaminu.
Ty Bobo nadużywasz słowa "sikanie", jakbyś nie znał kulturalnego zamiennika.
Nie użeraj się z nikim ! Pisz do czego zostałeś powołany ! Jak Ci się nie podoba czyjś post, to zgłaszaj. Mam wiele szacunku do ŚJ, ale widząc Twoje utarczki dołączasz do grona - jak nazywasz innych - oszołomów.
Po długiej przerwie na forum, patrzę na to co tu ją dzieje tzw." chłodnym okiem "
Wuka
Przeczytałam Twoje posty i też mi się nie podoba Twoja reakcja i wulgarne słowa.
Zdaję sobie sprawę, że po części jesteś prowokowana, ale OPANOWANIE to podstawa !!!
Nic nie wskóramy darciem się na siebie wzajemnie !
Junior Admin
Powinien łagodzić sytuację, czasami wysłać do kogoś najpierw PW z upomnieniem.
JESTEM WDZIĘCZNA kansyheńkowi za to, że jako jedyny ogarniał forum gdy ja nawaliłam, ale też nie powinien reagować tak emocjonalnie.
Teraz, mam nadzieję, zdejmiemy z Niego trochę odpowiedzialności ( nowi moderatorzy i ja)
kansyheńku jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
Henryk
Henryk został JA nagle, nie prosił się nigdy o funkcję. Nie był na nią przygotowany - technicznie również.
Jest na forum chyba od samego początku. Miły człowiek. Przez lata tu wspólnie pisaliśmy i uważam, że funkcja JA mu się należy chociażby przez zasiedzenie :-)

Tak jak pisałam w innym temacie chciałabym zrobić RESET !
Tzn. wszyscy się ogarniają.
Przestają sobie dogryzać, rzucać epitetami.
Wyrzucamy słowa sikać, oszołom, odp... ol się itd.
MERYTORYCZNA ROZMOWA, TO PODSTAWA .

Moi Drodzy
Zaczynamy nowe lepsze, forumowe życie. !
Podpisuję się wszystkimi kończynami.
Życzę udanego weekendu :-D
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

BoaDusiciel pisze:A co, nie zauważyłeś ?
Masz problemy z rozumieniem konstrukcji dwuzdaniowych ?
Wężu daj spokój Henrykowi.
On się naprawdę nadaje na admina.
Regulamin permanentnie, łamie Bobo.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Krystian pisze:
BoaDusiciel pisze:A co, nie zauważyłeś ?
Masz problemy z rozumieniem konstrukcji dwuzdaniowych ?
Wężu daj spokój Henrykowi.
On się naprawdę nadaje na admina.
Regulamin permanentnie, łamie Bobo.
I tylko patrzeć jak zostanie moderatorem😜Oj biedni my🤦‍♀️
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

wybrana pisze:I tylko patrzeć jak zostanie moderatorem

Jak, Bobo zostanie tutaj moderatorem, to ja się ewakuuję z tego forum.
Innych modów, przyjmę w wyborze demokratycznym. :-)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”