Droga,- była Administracjo

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Userki wuka i wybrana oskarżają mnie o działania na szkodę naszego forum.
Powiadomilem już Annę i zobaczymy jak potoczą się dalej sprawy związane z tak ciężkimi oskarżeniami.
Oczywiście obie panie nie czuły się zobowiązane wyjaśnić w jaki sposób szkodzę forum.
proszę o wyjaśnienia,bo mimo wszystko nie potrafię sam zlokalizować problemu
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Szkodzisz, bo nie stosujesz się do Regulaminu.
Przykładowo - dajesz 3 ostrzeżenia w tym samym momencie, co uniemożliwia dalszą polemikę.
Chyba oczywiste jest, że kary należy stopniować ?
Przykład 2: tolerujesz fakt, że niektórzy userzy pod każdym postem mają podpis odnoszący się do innych userów.
Na pocieszenie mogę napisać, że w porównaniu z Henrykiem jesteś OK, bo on całkiem nie nadaje się na admina, jako osoba nadmiernie emocjonalnie związana z tematyką.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11714
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

BoaDusiciel pisze: co uniemożliwia dalszą polemikę.
Polemikę, powiadasz... :roll: :mrgreen:
Błaznowanie nie jest polemiką.
Chyba oczywiste jest, że kary należy stopniować ?
Mało razy byłeś upominany ustnie?
To się nie liczyło? :aaa:
Następny pokrzywdzony...

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Nadużywasz terminu "błaznowanie".
Inni mogą uważać, że twoje wypowiedzi kwalifikują się do takiego określenia.
W Regulaminie jest napisane jakie są sankcje dyscyplinarne wobec userów, sugeruję zapoznanie się :lol:

1. Ostrzeżenie ustne, połączone z usunięciem wypowiedzi naruszającej regulamin w postaci wycięcia fragmentu lub całego posta.
2. Ostrzeżenie z wpisem do akt, czyli tzw. warn.
3. Czasowe pozbawienie prawa do pisania w jednym lub większej ilości działów, w których nastąpiło naruszenie regulaminu.

Nawet p. 1 nie wykonujecie poprawnie.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

No! I BoaDusiciel będzie was teraz dusił. Pojawiła się moderacja i Boa czuje zagrożenie. Będzie was nękał tak jak booris i inni...
Ludzie nie lubią moderacji. Uważają, że mogą sikać (jak BoaD) na tematy i w każdym przypadku im wolno.
A jak moderacja pokiwa im palcem to zamiast się zawstydzić... będą walczyć do upadłego, że... mogą sikać na tematy. Na co komu takie forum?
Więcej postów z użeraniem się np. z takim Boa niż naprawdę postów biblijnych.
Serio mówię, wywalić Boa, wywalić boorisa, wywalić wukę. Inne oszołomy sami znikną, bo zobaczą że tu dla nich nie ma miejsca.
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Bobo pisze:No! I BoaDusiciel będzie was teraz dusił. Pojawiła się moderacja i Boa czuje zagrożenie. Będzie was nękał tak jak booris i inni...
Ludzie nie lubią moderacji. Uważają, że mogą sikać (jak BoaD) na tematy i w każdym przypadku im wolno.
A jak moderacja pokiwa im palcem to zamiast się zawstydzić... będą walczyć do upadłego, że... mogą sikać na tematy. Na co komu takie forum?
Więcej postów z użeraniem się np. z takim Boa niż naprawdę postów biblijnych.
Serio mówię, wywalić Boa, wywalić boorisa, wywalić wukę. Inne oszołomy sami znikną, bo zobaczą że tu dla nich nie ma miejsca.
Czy wielokrotnie powtarzane posty, dotyczące wyrzucenia userów mają charakter biblijny ?
Czy nazywanie userów oszołomami ma charakter biblijny ?
Czy ktoś mógłby spowodować, żeby ten ŚJ nie odnosił się w swoim podpisie do innych userów ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

BoaDusiciel pisze:Czy wielokrotnie powtarzane posty, dotyczące wyrzucenia userów mają charakter biblijny ?
Mają charakter dyscyplinarny.
Czy nazywanie userów oszołomami ma charakter biblijny ?
Mają charakter dyscyplinarny.
Czy ktoś mógłby spowodować, żeby ten ŚJ nie odnosił się w swoim podpisie do innych userów ?
Żal ci boorisa czy wukę? Naprawdę???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????
Dlatego, że prześmiewają się z tobą jako kolega i koleżanka?
No soorryyyy.....
Ostatnio zmieniony 05 cze 2020, 16:11 przez Bobo, łącznie zmieniany 1 raz.
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Nie pytałem o charakter dyscyplinarny, lecz o biblijny, bo takiego terminu użył Bobo.
Dyscyplinarny charakter to możesz ewentualnie wykazywać wobec swoich dzieci, jak się ich dorobisz :lol:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

BoaDusiciel pisze:Dyscyplinarny charakter to możesz ewentualnie wykazywać wobec swoich dzieci, jak się ich dorobisz
Obsikujesz temat, jak zwykle.
Oszołomstwu mówię NIE!

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Bobo pisze:Inne oszołomy
Bobo, podaj w końcu tę listę oszołomów.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16737
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

veteran pisze:Bobo, podaj w końcu tę listę oszołomów.
Jak ich nie dostrzegasz, to i moja lista nic nie da.
Oszołomstwu mówię NIE!

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Różne mogą być kryteria.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

No widzisz Bobo, ty uważasz kogoś za oszołoma, bo nie traktuje Biblii tak, jak ty ją traktujesz.
A ten ktoś może dokładnie to samo myśleć o tobie.
Tylko ze jakoś tak się składa, że to ty nazywasz userów oszołomami, a nie oni ciebie.
Wg mnie to forum ma charakter uniwersalny i mogą na nim pisać zarówno miłośnicy Biblii, jak i osoby sceptyczne, a nawet mocno sceptyczne.
Nic nie poradzę, że ten uniwersalizm ci przeszkadza.
Was jest w PL ok. 150 tysięcy, więc nie jest tak, że wszyscy podzielają twoje opinie.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Henryk
Posty: 11714
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

veteran pisze:Różne mogą być kryteria.
Fakt. Ja nim jestem. :-D
Wierzę w swoją ideę.
Nie ślepo, ale z całkowitym przekonaniem.
Diabeł zawsze tkwi w szczegółach, tu tym szczegółem jest "ślepo".
Ostatnio zmieniony 05 cze 2020, 16:14 przez Henryk, łącznie zmieniany 1 raz.

BoaDusiciel
Posty: 6987
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

A wierz sobie w co chcesz, ale nie domagaj się aby inni wierzyli w to samo.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”