Luba i jej wypowiedzi

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

wuka pisze:
Luba pisze:
wuka pisze: Nie jestem babcią. Na szczęście mi to nie grozi.
Oczywiscie masz prawo po swojemu definiowac pojecie "szczescie"... :-(

W mojej definicji szczescia wnuki zajmuja jedno z czolowych miejsc :->
To te twoje małolaty już cię wnukami obdarzyły?! A może masz na myśli te dzieci z poprzednich małżeństw? Trudno wyczuć. Jak by nie było, życzę ci każdego roku nowego wnuka od każdego twojego potomka. Aby twoje szczęście było pełne. :mrgreen:

A ja ci radze udac sie wreszcie do psychologa.

Nie mam wplywu na twoje urojenia...ale przykro mi patrzec jak twoje imaginacje rozum ci odbieraja :-(

Skad ty czerpiesz te wszystkie rewelacje ?

Skopiowalam kilka twoich wypowiedzi.

Jesli posuniesz sie za daleko, zażadam konfrontacji twoich fantazji z faktami.

Opamietaj sie, bo bedziesz musiala sie przekonac, ze w realu wszystko wyglada nieco inaczej niz w wirtualnej rzeczywistosci :->

A tymczasem pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie :->

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

To tylko kilka ostatnich wypowiedzi do użytkowników forum. Pobieżnie przejrzałam 83 strony plucia jadem. Zaczyna się już od pierwszych wpisów, ataki na Biblię, na userów i tak od Wysłany: 2018-04-23, 18:59:
1.
rol23 napisał/a:

Nie widzisz różnicy? Dla mnie to prawda od Boga, dla Ciebie to są brednie.



A czy moglbys podac kryteria, ktore zastosowales, uznajac Biblie za "prawde od Boga" ?
2.
Quinque napisał/a:
Nie lubię protestantów.



Ja tez ich nie lubie. Katolikow rowniez. Jedni i drudzy tworza tzw.chrzescijanstwo, ktore nie ma nic wspolnego z nauka, gloszona przez opisanego w Biblii Jezusa .

Jedni i drudzy wydaja "owoce", po ktorych bezblednie rozpoznac mozna niewolnikow systemu religijnego, czyli "swiata", z ktorego nalezy "wyjsc", chcac uchodzic za czlowieka "wyzwolonego przez Prawde".
3.
Wysłany: 2018-04-23, 22:54 Temat: Małżeństwo i jego ważność

rol23 napisał/a:


To co kobieta myśli nie ma tu żadnego znaczenia, liczy się prawo Boże.



Prawo Boze jest takie, ze "to, co kobieta mysli" ma znaczenie i rownouprawnienie .

To,co tu wypisujesz to tylko meski szowinizm, wynikajacy z religijnych ograniczen.

Ludzie prawdziwie wolni kieruja sie miloscia do siebie i drugiego czlowieka i nie cudzoloza.

Ci, ktorzy to robia to prymitywy, pozbawione inteligencji emocjonalnej.

Takim jednak ani "swiety -boze-nie-pomoze".

4.
Wysłany: 2018-04-24, 20:06 Temat: Re: Śmierć za jeden mały grzech?

Henryk napisał/a:

Traktuj mnie droga "Lubo" jak chcesz.
Na pęczki mamy tu filozofów Twego pokroju.
Wielu było, wielu odeszło, wielu (tak jak Ty) wpadnie na chwilkę...
Też odjedziesz.


Henryku, to jest forum, na ktorym sie rozmawia. Jesli podpierasz sie Pawlem, to oczekuje, ze zacytujesz go albo podasz miejsce w Biblii, gdzie ta wypowiedz sie znajduje. Tak to normalnie funkcjonuje. Jesli tego nie robisz , znaczy to, ze albo zmyslasz , albo nie znasz Biblii na tyle, zeby podac werset, ktory ma sluzyc ci jako argument.

To, co raczysz przypisywac mojej osobie, nazywa sie ad personam i w dyskusjach forumowych skutkuje punktami karnymi.

Ale tu jest chyba inaczej, skoro jak gdyby nigdy nic atakujesz mnie personalnie i wrozysz rychle odejscie.

Coz... pozyjemy , zobaczymy.

5.
Henryk napisał/a:


Jeśli kobieta straci to, co miała najcenniejszego- kobiecość- to powstaje potwór o nazwie feministka.
Czyżby któryś z mężczyzn aż tak Ciebie skrzywdził, że wszystkich wkładasz do jednego worka?
Skąd tyle niechęci do męskiego rodu?



Cos ty za jeden, Henryku ?

To co piszesz o mnie to juz nie sa zwykle fantazje. To jakas chorobliwa paranoja. Zrob z tym cos, bo to cie zniszczy.

Bardzo szanuje zrownowazonych, opanowanych mezczyzn i czesto ich podziwiam.

Jesli do tego postepuja wg cgrzescijanskich wartosci to jest super.

Malzenstwo uwazam za swiete, feministki wzbudzaja we mnie uczucie politowania.

Do jakiej kategorii ty nalezysz, trudno jednoznacznie ocenic. Mam tylko nadzieje, ze twoje problemy sa przejsciowe.

To tylko kilka początkowych występów. Dostało się rol23, Korn tez oberwał, Pietras, Henryk i …właściwie każdy, kto wchodził w jakikolwiek kontakt z Lubą.
Teraz strony bieżące, też ostatnia, bo nie mam czasu, ani chęci w takim gnojowisku się babrać.
1.
Wysłany: 2019-12-22, 11:57 Temat: Księga Rodzaju; Prawda i Prawo.

efroni napisał/a:

Powinien Wszechmocny Bóg, ss-manowi czy komuniście odebrać wolność , wolną wolę ?
Zabić ich zaraz po narodzeniu, czy może zaprogramować jako roboty-boty na czynienie dobra ?
Kto powinien wskazywać Bogu, komu Wszechmocny ma pozostawić wolność , wolną wolę a komu ją odebrać i zaprogramować jako bota-robota ?
Kto ??



Przesadzasz, efroni...zapedziles sie...

Pojmujesz Boga przez pryzmat swojej wiary i myslisz, ze to jedyna wlasciwa opcja relacji z NIM...

To sie nazywa skrajny egoizm...i byloby dobrze wyjsc czasem z siebie i stanac obok...i spojrzec na siebie z zewnatrz oczami obiektywnego obserwatora...

Pozdrawiam w Duchu i Prawdzie

2.
A ty , Henryku, przejawiasz ducha zyda czy goja....?
3.
Andżelika_FS napisał/a:
Luba napisał/a:
[...]

Cały post w znacznikach [size] oraz , w środku dodatkowe . Jeśli wierzysz, że krzykiem coś osiągasz, to wróć do gimnazjum i zapytaj polonisty/polonistki o językowe środki wyrazu, ze szczególnym uwzględnieniem pojęć "deprecjacja" czy "inflacja". Próbowałam przeczytać Twój post, ale po pierwszych sześciu słowach rozbolała mnie głowa.


Sama sobie jestes winna,znizajac sie do mojego poziomu.

W ogole zastanawiam sie, co probujesz zdzialac , wymadrzajac sie i narzekajac jak g.... na mroz

Przychodzi mi na szybko pomysl do glowy, ze to pewnie niedobor serotoniny w twoim organizmie...
4.
wuka napisał/a:
Robertus napisał/a:
moze lepiej jej nie prowokować?

Pewnie. Najlepiej podkulić ogony, uszy po sobie, milczeć i czekać, aż rozpieprzy forum.


Strasznie jestes zakompleksiona...i "zapluskwiona", forumowa aktywistko

Nie zal ci resztek energii, ktora zostala ci dana, aby zyc na chwale Ojca...?

Pozdrawiam was w Duchu i Prawdzie
5. Babciu, cos mi sie wydaje, ze kudłate mysli po glowie babci chodza...
6.

Masz po prostu swięte gardło, niepokalana wuko
7. Gwiazdo, zrozum wreszcie, ze ja z toba nie konkuruje

Odnosze sie tylko do jaskrawych przejawow kołtuna , buraka i chama...nie tylko twojego
8. A ja ci radze udac sie wreszcie do psychologa.

Nie mam wplywu na twoje urojenia...ale przykro mi patrzec jak twoje imaginacje rozum ci odbieraja

Skad ty czerpiesz te wszystkie rewelacje ?

Skopiowalam kilka twoich wypowiedzi.

Jesli posuniesz sie za daleko, zażadam konfrontacji twoich fantazji z faktami.

Opamietaj sie, bo bedziesz musiala sie przekonac, ze w realu wszystko wyglada nieco inaczej niz w wirtualnej rzeczywistosci

A tymczasem pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie
9. Z "duchowienstwem" z Nadarzyna, oczywiscie...zeby egzorcyzmy nad toba odprawili


To są cytaty z pierwszej i ostatniej strony. Pomiędzy jeszcze 81 stron w ten sam deseń.

Bez komentarza.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Mam propozycję. Dopóki na forum nie pojawi się aktywny admin lub moderator, każdy, kto jest zbulwersowany 'naukami' Luby, niech wrzuci ją do IGNORA.
Po co się szarpać z jej bredniami? Przecież jej inteligencja jest zbyt silna, aby uznała, że... uzna rację/sugestię/propozycję innych. Toż to jakiś zadufany i zakochany w sobie dupek.
Dla takich największą karą jest... IGNORANCJA.
Tylko, że wuka nie jest wstanie się nie odezwać. Napędzacie się. I to jest głupie.
Kto mądry? Ten wrzuca Lubę do IGNORA.
Przynajmniej to bez administracji czy moderacji możemy zrobić.
Czasem mam wrażenie, że takie właśnie oszołomy napędzają fora bo... wywołują skandale a inni 'muszą' zareagować, bo jakby nie zareagowali to ich dotknie skręt kiszek.
Wuka, to trochę do ciebie.
Możesz Lubę wrzucić do IGNORA? Będziesz miała spokój. A tak mimo wszystko psuje Twoją wątrobę.
Owocem ducha jest... panowanie nad sobą (Gal 5:20-23).
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:Mam propozycję. Dopóki na forum nie pojawi się aktywny admin lub moderator, każdy, kto jest zbulwersowany 'naukami' Luby, niech wrzuci ją do IGNORA.
Po co się szarpać z jej bredniami? Przecież jej inteligencja jest zbyt silna, aby uznała, że... uzna rację/sugestię/propozycję innych. Toż to jakiś zadufany i zakochany w sobie dupek.
Dla takich największą karą jest... IGNORANCJA.
Tylko, że wuka nie jest wstanie się nie odezwać. Napędzacie się. I to jest głupie.
Kto mądry? Ten wrzuca Lubę do IGNORA.
Przynajmniej to bez administracji czy moderacji możemy zrobić.
Czasem mam wrażenie, że takie właśnie oszołomy napędzają fora bo... wywołują skandale a inni 'muszą' zareagować, bo jakby nie zareagowali to ich dotknie skręt kiszek.
Wuka, to trochę do ciebie.
Możesz Lubę wrzucić do IGNORA? Będziesz miała spokój. A tak mimo wszystko psuje Twoją wątrobę.
Owocem ducha jest... panowanie nad sobą (Gal 5:20-23).
Wiem, masz rację, Bobo. Ja już kilka razy miałam ją w ignorach, ale ktoś potem zacytował coś i okazuje się, że jeździ po mnie, jak po lodzie.
Tym razem solennie obiecuję: wrzucam i milknę. Co jest grane każdy widzi.
Dzięki ci, Bobo. Potrzebowałam takiego upomnienia. Zdaję sobie sprawę z mojej winy w tej sytuacji i wstyd mi po prostu, że ktoś doprowadza mnie do takich wypowiedzi.
:-)

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:Mam propozycję. Dopóki na forum nie pojawi się aktywny admin lub moderator, każdy, kto jest zbulwersowany 'naukami' Luby, niech wrzuci ją do IGNORA.
Po co się szarpać z jej bredniami? Przecież jej inteligencja jest zbyt silna, aby uznała, że... uzna rację/sugestię/propozycję innych. Toż to jakiś zadufany i zakochany w sobie dupek.
Dla takich największą karą jest... IGNORANCJA.
Tylko, że wuka nie jest wstanie się nie odezwać. Napędzacie się. I to jest głupie.
Kto mądry? Ten wrzuca Lubę do IGNORA.
Przynajmniej to bez administracji czy moderacji możemy zrobić.
Czasem mam wrażenie, że takie właśnie oszołomy napędzają fora bo... wywołują skandale a inni 'muszą' zareagować, bo jakby nie zareagowali to ich dotknie skręt kiszek.
Wuka, to trochę do ciebie.
Możesz Lubę wrzucić do IGNORA? Będziesz miała spokój. A tak mimo wszystko psuje Twoją wątrobę.
Owocem ducha jest... panowanie nad sobą (Gal 5:20-23).
Oj Bobo, czy eliminacja to najlepsza forma? Tak czynili przez 600 lat inkwizycji. Uważasz, że twoja wiara jest nie omylna? Czy uwierzyles w Zbawiciela Jezusa Chrystusa, który jest dla człowieka jedyną drogą do nieba? Żaden człowiek nie jest wstanie sam się zbawić, dlatego Bóg dał nam tą pomocną dłoń i tylko przez tą wiarę możemy wyzwolić się z naszej ziemskiej wędrówki. Innej możliwości nie mamy. Wierzysz tak?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Bobo pisze:Mam propozycję. Dopóki na forum nie pojawi się aktywny admin lub moderator, każdy, kto jest zbulwersowany 'naukami' Luby, niech wrzuci ją do IGNORA.
Po co się szarpać z jej bredniami? Przecież jej inteligencja jest zbyt silna, aby uznała, że... uzna rację/sugestię/propozycję innych. Toż to jakiś zadufany i zakochany w sobie dupek.
Dla takich największą karą jest... IGNORANCJA.
Tylko, że wuka nie jest wstanie się nie odezwać. Napędzacie się. I to jest głupie.
Kto mądry? Ten wrzuca Lubę do IGNORA.
Przynajmniej to bez administracji czy moderacji możemy zrobić.
Czasem mam wrażenie, że takie właśnie oszołomy napędzają fora bo... wywołują skandale a inni 'muszą' zareagować, bo jakby nie zareagowali to ich dotknie skręt kiszek.
Wuka, to trochę do ciebie.
Możesz Lubę wrzucić do IGNORA? Będziesz miała spokój. A tak mimo wszystko psuje Twoją wątrobę.
Owocem ducha jest... panowanie nad sobą (Gal 5:20-23).
Bobo stosuje presję psychiczną rodem z przedszkola :lol:
Bo pisze, że kto mądry, ten Lubą ignoruje.
Czyli - kto nie ignoruje, ten jest głupi, przynajmniej dla Bobo.
A powiedz mi Bobo - z jakiego powodu Luba miałaby być ignorowana ?
Wymień 3 powody, z wyjątkiem tego, że nie podobają ci się jej poglądy.
Ewentualnie napisz co ci się w tych poglądach nie podoba.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Bobo pisze:Owocem ducha jest... panowanie nad sobą (Gal 5:20-23).
Bobek,jak sie robi linka do starszych postow?Bo,w odniesieniu do tego cytatu,chcialbym wrzucic linka do twojego posta w ktorym nabluzgales ZAMOSOWI.A poniewaz stary juz jestem,to nie za bardzo ogarniam...pomozesz?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

booris, jakby ci to powiedzieć... POMIDOR.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

A jednak nie masz mnie w ignorze...achhh Bobek...ty maly klamczuszku... :-D Dzieki za pomocna dlon.I za salatke.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

booris pisze:I za salatke.
A skąd wiesz, że On Ci tego pomidora nie rozwali na głowie?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

MIŁOŚĆ

Tak naprawdę jest jedno przykazanie: KOCHAJ!

Miłość to jedyny możliwy porządek.

Jeśli zrozumiałeś miłość, to zrozumiałeś wszystko.

Jeśli nie zrozumiałeś miłości, to wszystko co wiesz nie ma znaczenia.

... Zacznij od początku.

Osho. Empatia

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

No to okazują tą miłość użytkownikom forum a nie depcz po ich głowach.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Zgłaszam ten post do moderacji, bo kliknąć w wykrzyknik się nie da, bo wykrzyknika nie ma:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 292#460292
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

Weź Niepierdol, moim zdaniem zachowujesz się jak pedzio konfident.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2020, 19:30 przez Metanoia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Bestia, a prywatnie siostra Badziewitka od Matki Bożej Badziewnej
Chwała Tobie Chryste

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Metanoia pisze:Nie pierdol, zachowujesz się jak pedzio konfident.
Ten powyższy również zgłaszam, tu już jest wykrzyknik. Tylko, że to już dotyczy bezpośrednio mojej osoby, rozważę więc kroki cywilno-prawne.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”