Kto spuścił YZ " z łańcucha"

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Yarpen Zirgin pisze:
chryzolit pisze:Czy nie lepiej skoncentrować energie na rozsądną dyskusje.?
Było by fajnie, ale niektórzy tak się przyzwyczaili do tego, że po Kościele katolickim jedzie się ja po burej suce lub nie muszą potwierdzać Pismem Świętym tego, co przedstawiają jako "biblijne nauczanie", że teraz szokiem jest dla nich pojawienie się osoby, która nie pada przed nimi na kolana, tylko żąda dowodów, w tym z Biblii, potwierdzających ich tezy. A że ich nie mają, to idą w personalne wycieczki w nadziei, iż to odwróci uwagę od faktu, że nie mają niczego na poparcie swoich tez i de facto opowiadają bzdury.
Było by fajnie, by ktoś, kto żąda dowodów sam był zainteresowany, by swoje rację potwierdzić dowodami, co w twoim przypadku jest nie możliwe.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Wybrana, będzie Ci można cokolwiek pokazać jak zaczniesz przyjmować to, co jest Ci przedstawiane. Ty zaś, jak się ostatnio okazało, odrzucasz nawet Apostołów kiedy przeczą Twoim tezom.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Yarpen Zirgin pisze:Wiesz, że atak personalny na oponenta jest de facto przyznaniem, że nie ma się argumentów na poparcie swojej tezy?
Czyli nie masz,tak naprawde,nic do powiedzenia,boTwoje posty to w wiekszosci ataki personalne. :-D Moralnosc Kalego w calej krasie. :-D

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Post factum.

Yarpena znowu nie ma na Forum :aaa:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Jachu pisze:Post factum.

Yarpena znowu nie ma na Forum :aaa:
EMET:
Czyżby Ci, 'Jachu', 'YZ' brakowało na Forum? Tęsknisz za NIM? :aaa:

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Nigdy nie "darzyłem" Go niechęcią czy nienawiścią "bronił" swego zrozumienia.
O stylu nie wspomnę. :bardzo_smutny:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Jachu pisze:Nigdy nie "darzyłem" Go niechęcią czy nienawiścią "bronił" swego zrozumienia.
O stylu nie wspomnę. :bardzo_smutny:
EMET:
Toż o styl właśnie chodzi. To, iż broni swoich racji i za nimi obstaje - to jedno i ma do tego prawo; jednak styl... ach ten Jego styl. :-/

Do przeczytania i zastosowania się dla każdego -- do Kolossan 4:6; 1 Piotra 3:15 [zwł. cz. b]. ;-)


Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Zorientował się co tu się dzieje i zwyczajnie dał nogę
Wybaczcie, ale w ogóle mu się nie dziwię.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

kansyheniek pisze:Zorientował się co tu się dzieje i zwyczajnie dał nogę
Wybaczcie, ale w ogóle mu się nie dziwię.
EMET:
A co takiego 'się tutaj dzieje'!? Toć piszący INNI oraz On sam powinien wnosić pozytywną atmosferę na Forum. Od Piszących GŁÓWNIE wszak to zależy - mimo, póki co, braku Administracji oraz zdawkowej Moderacji. A i Ty sam, 'kansy..', mógłbyś się częściej pojawiać. :aaa:

Wiesz, co powiedział jeden z prezydentów [parafrazuję]: >>Nie patrz na to, co kraj zrobi dla ciebie, ale na to, co ty zrobisz dla kraju!<<. Od siebie trzeba zacząć, jak to i w sensie punktów Regulaminu Forum. Vide też: Mat 7:12; Łuk 6:31. :-D

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

Czy mógłbyś używać jednej czcionki? Bo tego się czytać nie da
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

EMET
Posty: 11235
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Quinque pisze:Czy mógłbyś używać jednej czcionki? Bo tego się czytać nie da
EMET:
Jeśli to uwaga do mnie, to bezzasadna dlatego, iż mamy wolność ekspresji w pisywaniu post/ów/, poprzez także: WIELKOŚĆ czcionki, pogrubienia, tudzież kolory, podkreślenia, kursywę itp.
O ile mnie wiadomo &#8594; w jakimś celu ma się prawo takowych - wymienionych - opcji używać, np. dla zaakcentowania, uwypuklenia czy jeszcze inaczej.
Do czytania post/ów/ nikt nie jest tutaj - z tego, co wiem - zmuszanym. O ile nawet, to dobrze jest zapoznać się Przede Wszystkim nad pomieszczoną w post treścią oraz tym, co chciałem akurat ja [E.] wyrazić.
Rekapitulując: nie ma przecież żadnego przymusu w czytywaniu moich [E.] post/ów/; tak, jak i mnie nikt nie przymusza do czytywania Kogoś post/ów/. Dygresja moja: jakoś tak nie mogę się oprzeć wrażeniu, że User o nicku &#8216;Quinque&#8217; miał na celu jedynie napisać, aby napisać. Zatem: skoro nie da się czytać, więc... NIE czytać: ot, co. :-|

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”