Kto spuścił YZ " z łańcucha"

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Kto spuścił YZ " z łańcucha"

Post autor: Jachu »

YZ przez kilka lat był na banicji,aż tu nagle "bęc",-lądownik,a w nim YZ. Cuda,ćzy też Kansy z nas zakpił ??? :xhehe: :xhehe: :xhehe:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Biedny jesteś... Nikt od Ciebie niczego nie wymagał, a tu nagle ja wróciłem i nie dość, że domagam się wskazywania fragmentów Biblii, które potwierdzają Twoje tezy, to jeszcze ośmielam się wskazywać, że to, co cytujesz, nie dotyczy poruszanej kwestii. :-D
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Ty nam powiedz,kiedy Ty śpisz???.
Wszak chyba znasz powiedzenie,że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Wiesz, że atak personalny na oponenta jest de facto przyznaniem, że nie ma się argumentów na poparcie swojej tezy?
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Fakt jest taki,że masz na koncie ponad 15000 postów i aż 11 razy pomogłeś. Czy ty dobrze i poważnie się czujesz ???
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Masz jakiś kompleks ze swoimi 10 tys postów? :-D
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Wobec Ciebie nie mam żadnych kompleksów,a nawet żadnego przerostu formy nad treścią.
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Ależ nie masz... Jedynie z czystej sympatii się dopytujesz kto śmiał mnie wpuścić na forum. :D
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Dzień dobry. Z uśmiechem na ustach z Tobą,-powiedzmy polemizuję.
To niestety Ty jesteś tym,który jest "inny'na tym Forum.
Mogę na Ciebie nie zwracać uwagi,może będziesz się lepiej czuł.

To jest Forum Biblijne,nie jedynie katolickie.Nie jest nośnikiem jedynie katolickich nauk.

Ciekawe kto Cię "odwiesił" ???
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

To jest Forum Biblijne,nie jedynie katolickie.Nie jest nośnikiem jedynie katolickich nauk.


Coś ci się pomyliło "cichy i pokorny", dyskutowanie na forum przez katolików i obrona przez nich wiary katolickiej nie czyni z forum "jedynie katolickiego".

Albo staraj się dyskutować za pomocą solidnych argumentów a jak ci takich brakuje, albo nie potrafisz dyskutować albo nie masz na to ochoty to nikt cię do dyskusji nie zmusza.

A takie tematy jak ten ,będący w założeniu atakiem personalnym na osobę powinny moim zdaniem od razu trafiać do kosza aby nie zaśmiecać forum.

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Z kąt biorą się tego typu problemy?.
Czy one maja zastapić merytoryczne dyskusje.?
Komu sa przydatne i potrzebne personalne wycieczki?
Czy nie lepiej skoncentrować energie na rozsądną dyskusje.?
Pozdrawiam.

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

chryzolit pisze:Czy nie lepiej skoncentrować energie na rozsądną dyskusje.?
Z Yarpenem? :mrgreen:
"Zacytuj, albo odwołaj."

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Ani jedno ani drugie.
Jeżeli nie lubimy z kimś dyskutować to nie dyskutujemy,ponad to mamy ignoruj.
Czasem na siłe szukamy problemu.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

chryzolit pisze:Czy nie lepiej skoncentrować energie na rozsądną dyskusje.?
Było by fajnie, ale niektórzy tak się przyzwyczaili do tego, że po Kościele katolickim jedzie się ja po burej suce lub nie muszą potwierdzać Pismem Świętym tego, co przedstawiają jako "biblijne nauczanie", że teraz szokiem jest dla nich pojawienie się osoby, która nie pada przed nimi na kolana, tylko żąda dowodów, w tym z Biblii, potwierdzających ich tezy. A że ich nie mają, to idą w personalne wycieczki w nadziei, iż to odwróci uwagę od faktu, że nie mają niczego na poparcie swoich tez i de facto opowiadają bzdury.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

chryzolit pisze:Jeżeli nie lubimy z kimś dyskutować to nie dyskutujemy,ponad to mamy ignoruj.
Dziękuję za jakże cenne i przemyślane rady.
Ja jednak uważam inaczej.
Jeśli ktoś pisze brednie, i twierdzi że tak podaje Biblia, to nie milczę!
Nie stać mnie na przejście obojętnie wobec szkalującego Słowo Boże!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”