Zero reakcji na bluźnierstwa

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
1:10Jeśli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu ani go nie pozdrawiajcie.
1:11Kto bowiem takiego pozdrawia, staje się uczestnikiem jego złych uczynków".
Tu nie chodzi o pozdrawianie tak jak ty to rozumiesz. W tamtych czasach pozdrawianie oznaczało przybycie do kogoś.
Pozdrawianie takim "duchem" na chama, każdego kto nie chce takich pozdrowień jest skandaliczne.
Pozdrowienie Luby jest wysłaniem porcji pozytywnej energii. Jeśli osoby piszą posty, w których jest negatywna energia, a takich nie brakuje na forum, to nikomu to nie ujdzie na sucho. Kiedyś będą musiały zneutralizować to co posiały. Ciekawe jakim kosztem to nastąpi? Skandalicznym jest pisanie postów naładowanych szkodliwą, negatywną energią.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Ty się tak energią nie przejmuj, ale pamiętaj, że z każdego słowa zdamy sprawę.
W taki sposób, jak mówisz, można wszystko usprawiedliwić.
To jest manipulacja, wiesz. Poza tym nie jest chyba kulturalne, jeśli kogoś się prosi, o nie czynienie czegoś, a osoba uporczywie to robi (nękanie?).
Zastanów się, gdyby tak zwracać się ciągle do ciebie, na przykład:"pozdrawiam cię baranie"; ty się buntujesz, ale ktoś nadal ci energię ;-) baranią śle...?To zwykły brak obycia i ładowanie się z buciorami tam, gdzie nie chcą.
Zresztą mam to w nosie, już jej nie widze na ekranie, więc skoro wam nie przeszkadza, to sobie wymieniajcie energię w waszym popapranym świecie.
Mój jest czysty i święty, dlatego takie "nauki" mocno mnie drażnią. Tym bardziej, że naczytałam się dokąd prowadzą i co z ludźmi potrafią zrobić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”