Zero reakcji na bluźnierstwa

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: wuka »

Coś Wam powiem bywalcy forum, uważający się za nauczycieli i wyznawcy prawdziwej wiary.
Wszyscy, jak jeden podkuliście ogony i zwialiście.
Jeden, jedyny chryzolit coś próbuje wywalczyć. Dzielnie dyskutuje, przytacza wersety, ale jest osamotniony, a w dodatku ciągle opluwany.
Czy żaden z mądrali dupska nie ruszy, aby tym bluźnierstwom położyć kres? Udajecie, czy faktycznie nie widzicie tego ataku antychrysta na forum?
A może wam odpowiada takie poniżanie Boga, Jezusa, Jego przelanej krwi? Bo od wielu dni jest to wyśmiewane, opluwane, a osoby próbujące coś z tym zrobić są wyzywane i poniżane.
Jak chcieliście mnie dokuczyć, za o wiele mniejsze przewinienia, to cała zgraja panów się rzuciła, a tu co? Macie ubaw?
Nie rozumiem Was.
Kensyheniek też ma w nosie, chociaz dobrze wie, co jest grane.
:bardzo_smutny:

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: Luba »

wuka pisze:Coś Wam powiem bywalcy forum, uważający się za nauczycieli i wyznawcy prawdziwej wiary.
Wszyscy, jak jeden podkuliście ogony i zwialiście.
Jeden, jedyny chryzolit coś próbuje wywalczyć. Dzielnie dyskutuje, przytacza wersety, ale jest osamotniony, a w dodatku ciągle opluwany.
Czy żaden z mądrali dupska nie ruszy, aby tym bluźnierstwom położyć kres? Udajecie, czy faktycznie nie widzicie tego ataku antychrysta na forum?
A może wam odpowiada takie poniżanie Boga, Jezusa, Jego przelanej krwi? Bo od wielu dni jest to wyśmiewane, opluwane, a osoby próbujące coś z tym zrobić są wyzywane i poniżane.
Jak chcieliście mnie dokuczyć, za o wiele mniejsze przewinienia, to cała zgraja panów się rzuciła, a tu co? Macie ubaw?
Nie rozumiem Was.
Kensyheniek też ma w nosie, chociaz dobrze wie, co jest grane.
:bardzo_smutny:


Wuka....na forum pojawilo sie SWIATLO....

Ciemnosci znikaja...

Moze to Adam(Chrystus) budzi sie w forumowiczach...?

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: Albertus »

wuka pisze:Coś Wam powiem bywalcy forum, uważający się za nauczycieli i wyznawcy prawdziwej wiary.
Wszyscy, jak jeden podkuliście ogony i zwialiście.
Jeden, jedyny chryzolit coś próbuje wywalczyć. Dzielnie dyskutuje, przytacza wersety, ale jest osamotniony, a w dodatku ciągle opluwany.
Czy żaden z mądrali dupska nie ruszy, aby tym bluźnierstwom położyć kres? Udajecie, czy faktycznie nie widzicie tego ataku antychrysta na forum?
A może wam odpowiada takie poniżanie Boga, Jezusa, Jego przelanej krwi? Bo od wielu dni jest to wyśmiewane, opluwane, a osoby próbujące coś z tym zrobić są wyzywane i poniżane.
Jak chcieliście mnie dokuczyć, za o wiele mniejsze przewinienia, to cała zgraja panów się rzuciła, a tu co? Macie ubaw?
Nie rozumiem Was.
Kensyheniek też ma w nosie, chociaz dobrze wie, co jest grane.
:bardzo_smutny:
Masz trochę racji. Jednak myślę ze , jeśli chcemy się przeciwstawić działaniom antychrysta to powinniśmy przede wszystkim sami nie poddawać w wątpliwość tego co jest zawarte w Bożym Objawieniu zapisanym w Biblii.

Jeśli sami to poddajemy w wątpliwość to niema się co dziwić że inni robią to samo tylko jeszcze bardziej....

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: wuka »

Albertus pisze:
wuka pisze:Coś Wam powiem bywalcy forum, uważający się za nauczycieli i wyznawcy prawdziwej wiary.
Wszyscy, jak jeden podkuliście ogony i zwialiście.
Jeden, jedyny chryzolit coś próbuje wywalczyć. Dzielnie dyskutuje, przytacza wersety, ale jest osamotniony, a w dodatku ciągle opluwany.
Czy żaden z mądrali dupska nie ruszy, aby tym bluźnierstwom położyć kres? Udajecie, czy faktycznie nie widzicie tego ataku antychrysta na forum?
A może wam odpowiada takie poniżanie Boga, Jezusa, Jego przelanej krwi? Bo od wielu dni jest to wyśmiewane, opluwane, a osoby próbujące coś z tym zrobić są wyzywane i poniżane.
Jak chcieliście mnie dokuczyć, za o wiele mniejsze przewinienia, to cała zgraja panów się rzuciła, a tu co? Macie ubaw?
Nie rozumiem Was.
Kensyheniek też ma w nosie, chociaz dobrze wie, co jest grane.
:bardzo_smutny:
Masz trochę racji. Jednak myślę ze , jeśli chcemy się przeciwstawić działaniom antychrysta to powinniśmy przede wszystkim sami nie poddawać w wątpliwość tego co jest zawarte w Bożym Objawieniu zapisanym w Biblii.

Jeśli sami to poddajemy w wątpliwość to niema się co dziwić że inni robią to samo tylko jeszcze bardziej....
Masz trochę racji ;-) :mrgreen: , ale zwróć uwagę, że tu i teraz dzieją się bardzo niepokojące sprawy.
A może tylko mnie się tak wydaje? Może nic się nie dzieje niedobrego? Może bluźnienie Bogu, poniżanie Jezusa Chrystusa, wyśmiewanie Go, bluźnienie Duchowi św. to teraz domena tego forum będzie? Nie wiem. Może jestem niedzisiejsza i nie ma się co przejmować?
A może jednak to nasza wiara i nasza wierność Chrystusowi jest właśnie wystawiana na próbę?
A może to nie nasza pyszłkowata postawa, co do własnych denominacji jest teraz najważniejsza, ale postawa, jaką prezentujemy wobec obrzydliwości, jakie niektórzy tu wypisują?

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: RN »

wuka pisze:Coś Wam powiem bywalcy forum, uważający się za nauczycieli i wyznawcy prawdziwej wiary.
Wszyscy, jak jeden podkuliście ogony i zwialiście.
Jeden, jedyny chryzolit coś próbuje wywalczyć. Dzielnie dyskutuje, przytacza wersety, ale jest osamotniony, a w dodatku ciągle opluwany.
Czy żaden z mądrali dupska nie ruszy, aby tym bluźnierstwom położyć kres? Udajecie, czy faktycznie nie widzicie tego ataku antychrysta na forum?
A może wam odpowiada takie poniżanie Boga, Jezusa, Jego przelanej krwi? Bo od wielu dni jest to wyśmiewane, opluwane, a osoby próbujące coś z tym zrobić są wyzywane i poniżane.
Jak chcieliście mnie dokuczyć, za o wiele mniejsze przewinienia, to cała zgraja panów się rzuciła, a tu co? Macie ubaw?
Nie rozumiem Was.
Kensyheniek też ma w nosie, chociaz dobrze wie, co jest grane.
:bardzo_smutny:
Gdyby tutaj funkcjonowała Administracja, to na podstawie tego co głosi regulamin, użytkowniczki Metanoja i luba niestety otrzymałyby warny, a nawet zakaz pisania na forum.
Metanoja zresztą miała już taki zakaz, nałożony chyba przez ShadowLady lub Annę.

Natomiast czy osoby biblijnie wierzące powinni za wszelką cenę bronić tutaj wizerunku Jezusa i innych świętych oraz autorytetu Pisma :?: Moim zdaniem za wszelką cenę nie, bo powinni pamiętać o takich cytatach
, jak ''dana mi jest wszelka władza na ziemi i niebie'', albo ''pomsta do mnie należy''

Ja osobiście nie wchodzę w dyskusję z poglądami Metanoji, bo uważam je za nieweryfikowalne. To jest zbyt dalekie uderzenie w transcendencje. A jak w transcendencje to poza możliwością ludzkiego poznania.
Nauki Metanoji, chociaż na pierwszy rzut oka wydają się być zupełnie inne niż te , które znamy z klasycznego chrześcijaństwa, tak naprawdę nie są zupełnym z nim zerwaniem, czego dowodem są takie zapożyczenia, jak ; Ewa, Adam, Jezus, Chrystus, Bóg Ojciec, wątek monoteistyczny ( Bóg jest jeden) i in..
Jest jeszcze inne zapożyczenie, które zostało wyłożone w zupełnie inny sposób, a było chyba głównym motywem do powstania tej nauki.
Tym zapożyczeniem jest ZBAWIENIE :-)
A więc to, co większości nie daje spać nocami i zaprząta głowę całymi dniami.
Tak, tak, nauka o zbawieniu z obietnicą wiecznej szczęśliwości przytłumia wszystko inne, jest live motywem bycia w ogóle religijnym.
Gdyby ogołocić objawienie z nauki o zbawieniu, ilu wyznawców by zostało :?:

1Kor 15:19 bw "Jeśli tylko w tym życiu pokładamy nadzieję w Chrystusie, jesteśmy ze wszystkich ludzi najbardziej pożałowania godni."
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: wuka »

RN pisze:
wuka pisze:Coś Wam powiem bywalcy forum, uważający się za nauczycieli i wyznawcy prawdziwej wiary.
Wszyscy, jak jeden podkuliście ogony i zwialiście.
Jeden, jedyny chryzolit coś próbuje wywalczyć. Dzielnie dyskutuje, przytacza wersety, ale jest osamotniony, a w dodatku ciągle opluwany.
Czy żaden z mądrali dupska nie ruszy, aby tym bluźnierstwom położyć kres? Udajecie, czy faktycznie nie widzicie tego ataku antychrysta na forum?
A może wam odpowiada takie poniżanie Boga, Jezusa, Jego przelanej krwi? Bo od wielu dni jest to wyśmiewane, opluwane, a osoby próbujące coś z tym zrobić są wyzywane i poniżane.
Jak chcieliście mnie dokuczyć, za o wiele mniejsze przewinienia, to cała zgraja panów się rzuciła, a tu co? Macie ubaw?
Nie rozumiem Was.
Kensyheniek też ma w nosie, chociaz dobrze wie, co jest grane.
:bardzo_smutny:
Gdyby tutaj funkcjonowała Administracja, to na podstawie tego co głosi regulamin, użytkowniczki Metanoja i luba niestety otrzymałyby warny, a nawet zakaz pisania na forum.
Metanoja zresztą miała już taki zakaz, nałożony chyba przez ShadowLady lub Annę.

Natomiast czy osoby biblijnie wierzące powinni za wszelką cenę bronić tutaj wizerunku Jezusa i innych świętych oraz autorytetu Pisma :?: Moim zdaniem za wszelką cenę nie, bo powinni pamiętać o takich cytatach
, jak ''dana mi jest wszelka władza na ziemi i niebie'', albo ''pomsta do mnie należy''

Ja osobiście nie wchodzę w dyskusję z poglądami Metanoji, bo uważam je za nieweryfikowalne. To jest zbyt dalekie uderzenie w transcendencje. A jak w transcendencje to poza możliwością ludzkiego poznania.
Nauki Metanoji, chociaż na pierwszy rzut oka wydają się być zupełnie inne niż te , które znamy z klasycznego chrześcijaństwa, tak naprawdę nie są zupełnym z nim zerwaniem, czego dowodem są takie zapożyczenia, jak ; Ewa, Adam, Jezus, Chrystus, Bóg Ojciec, wątek monoteistyczny ( Bóg jest jeden) i in..
Jest jeszcze inne zapożyczenie, które zostało wyłożone w zupełnie inny sposób, a było chyba głównym motywem do powstania tej nauki.
Tym zapożyczeniem jest ZBAWIENIE :-)
A więc to, co większości nie daje spać nocami i zaprząta głowę całymi dniami.
Tak, tak, nauka o zbawieniu z obietnicą wiecznej szczęśliwości przytłumia wszystko inne, jest live motywem bycia w ogóle religijnym.
Gdyby ogołocić objawienie z nauki o zbawieniu, ilu wyznawców by zostało :?:

1Kor 15:19 bw "Jeśli tylko w tym życiu pokładamy nadzieję w Chrystusie, jesteśmy ze wszystkich ludzi najbardziej pożałowania godni."
Wiesz, nie do końca mogę sie z tobą zgodzić. Tu nie chodzi ani o pojmowanie Boga, ani tym bardziej o zbawienie.
Chciałam zwrócić uwagę, że te nauki, tu rozsiewane sa właśnie dlatego tak bardzo niebezpieczne i zwodnicze, że częściowo czerpią z Biblii i na nią się pwoołują. Ja też wiem, że Bóg jest jeden. Że Syn boży Jezus Chrystus..., że Adam i Ewa itd. Wielu to wie. Ale zauważ, że jawne bluźnierstwa są wypowiadane, wypisywane. Obraża się Boga wprost.
Ludzi się wyzywa, poniża, celowo przekręca i ośmiesz nicki i tak dalej. Każda próba zacytowania i poparcia wersetami biblijnymi, czy też obrona stanowiska, jest natychmiast atakiem personalnym na osobę, a nie na tekst czy temat.
Wywyższanie siebie, nazywanie siebie bogiem, wyśmiewanie innych osób, to chyba jasno mówi z kim lub z czym mamy do czynienia.
Zauważ, że nawet osoby wierzące są bardzo podzielone i ja osobiście nad tym boleję. Sama uważam, że Jehowa to nie jest to Imię Stwórcy. Jenak nie wolno obrażać Boga w imię własnych jakichś nie do zweryfikowania "objawień", nie wolno wyzwiskami ludzi obrzucać. Nie wolno i tyle.
Ależ kto tu pokłada nadzieję tylko w tym życiu? Ja nie wiem. Tylko dlaczego wręcz wmawia się nam, że robimy to czego nie robimy, że wierzymy w to, w co nie wierzymy i otwarcie zaprzeczamy? To one dalej swoje. Katoliczki z Opus Dei, wyszkolone, zaprogramowane, niszczycielki, idące po trupach do celu. Wprowadzają kłótnie i zamieszanie.
Czy to może być od dobrego?
Ja też już od dawna mam je w nieczytanych, ale popatrz choćby na sb! To się w głowie nie mieści! Nie w mojej.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: RN »

wuka pisze:
. Ale zauważ, że jawne bluźnierstwa są wypowiadane, wypisywane. Obraża się Boga wprost.
Ludzi się wyzywa, poniża, celowo przekręca i ośmiesz nicki i tak dalej. Każda próba zacytowania i poparcia wersetami biblijnymi, czy też obrona stanowiska, jest natychmiast atakiem personalnym na osobę, a nie na tekst czy temat.
To tez napisałem, że gdyby funkcjonowała Administracja i chciała według regulaminu prowadzić forum, wtedy w zasadzie bezdyskusyjnie za takie coś, byłyby ostrzeżenia z wykluczeniem włącznie. Za dużo mniejsze wykroczenia dawano tzw. warny.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: Luba »

RN...CZLOWIEK, w odroznieniu od zwierzat (do ktorych nalezy rowniez homo sapiens) jest istota duchowa. Transcendencja jest wiec realna rzeczywistoscia CZLOWIEKA.

Jesli tego nie rozumiesz, znaczy to dla mnie, ze jestes tylko bardzo inteligentnym homo sapiens

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Zero reakcji na bluźnierstwa

Post autor: RN »

Luba pisze:RN...CZLOWIEK, w odroznieniu od zwierzat (do ktorych nalezy rowniez homo sapiens) jest istota duchowa. Transcendencja jest wiec realna rzeczywistoscia CZLOWIEKA.

Jesli tego nie rozumiesz, znaczy to dla mnie, ze jestes tylko bardzo inteligentnym homo sapiens
Transcendencja jest wykroczeniem poza ludzkie poznanie. Jeżeli jest wykroczeniem to ta ewentualna rzeczywistość, która gdzięś tam jest, czy może być jest nieweryfikowalna
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

RN
Zwróć jeszcze na jedna sprawę uwagę. Wielokrotnie i to różne osoby pisały czy to wprost, czy dając do zrozumienia, że nie życzą sobie tych "pozdrowień z duchu i w prawdzie". Każdy debil by zrozumiał, że jak się nalega i prosi, wyraża takie życzenie, to sie tego NIE robi.
Z uporem maniaka jednak i podejrzewam, że w jakimś niecnym celu jest to powtarzane. Chyba już tylko ktoś wyjątkowo ślepy nie domyślił się co to za duch i co to za prawda pragnie nas pozdrawiać. :cry:

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

RN pisze:nscendencja jest wykroczeniem poza ludzkie poznanie. Jeżeli jest wykroczeniem to ta ewentualna rzeczywistość, która gdzięś tam jest, czy może być jest nieweryfikowalna
No masakra. Ile razy to było wałkowane?
Nie wiem czy zwrócił ktoś uwagę na you tubowe filmy o gnoztycyzmie w temacie http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 678#453678 oraz na kwestie jezuickie, promowane przez jedną z pań. Loyola i te sprawy....

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

wuka pisze:RN
Zwróć jeszcze na jedna sprawę uwagę. Wielokrotnie i to różne osoby pisały czy to wprost, czy dając do zrozumienia, że nie życzą sobie tych "pozdrowień z duchu i w prawdzie". Każdy debil by zrozumiał, że jak się nalega i prosi, wyraża takie życzenie, to sie tego NIE robi.
Z uporem maniaka jednak i podejrzewam, że w jakimś niecnym celu jest to powtarzane. Chyba już tylko ktoś wyjątkowo ślepy nie domyślił się co to za duch i co to za prawda pragnie nas pozdrawiać. :cry:

Twoje podejrzenia sa kuriozalne.

A moje pozdrowienie biblijne.

Jak chcesz to ci zacytuje:

23 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie4, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie»....Jan 4, 23-24.


Co cie drazni w tym pozdrowieniu...?

Pozdrawiajac w ten sposob, oddaje czesc Ojcu w Duchu i Prawdzie.... :->

Wolalabys, zebym byla balwochwalca...?

Zawsze tak pozdrawiam ludzi...od czasu, kiedy zrozumialam, jakie to wazne , zeby nie czcic balwanow, np. krzyza czy Biblii...

A wiec nie bede inaczej nikogo pozdrawiac, jak tylko w Duchu i Prawdzie.

Nie trawisz Prawdy i dlatego sie wsciekasz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Luba pisze:Zawsze tak pozdrawiam ludzi...od czasu, kiedy zrozumialam, jakie to wazne , zeby nie czcic balwanow, np. krzyza czy Biblii...
Bełkot. Niby nie czcisz Biblii, ale na podstawie cytatów z niej wziętych tworzysz obronę swoich głupot ;-)
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka

Odnoszę wrażenie, ze nie możesz się pogodzić z prawdą dotyczącą obecności Chrystusa w każdym z nas. Napisałem o tym post w 2013 r:

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=8422 - Z JAKIEGO POWODU OBECNIE ŻADEN KOŚCIÓŁ NIE GŁOSI EWANGELII CHRYSTUSOWEJ O OBECNYM W NAS WSZYSTKICH CHRYSTUSIE,KTÓRĄ GŁOSIŁ PAWEŁ I APOSTOŁOWIE?

1 Kol.1.27 Im to chciał Bóg dać poznać, jak wielkie jest między poganami bogactwo chwały tej tajemnicy, którą jest Chrystus w nich, nadzieja chwały.

Widzisz Jezusa, ale z jakiego powodu nie chcesz widzieć obecnego w tobie Chrystusa, który jest ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA?

Tę ewangelię chrystusową przypomniały Metanoia i Luba, to co w tym jest złego?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
Luba pisze:Zawsze tak pozdrawiam ludzi...od czasu, kiedy zrozumialam, jakie to wazne , zeby nie czcic balwanow, np. krzyza czy Biblii...
Bełkot. Niby nie czcisz Biblii, ale na podstawie cytatów z niej wziętych tworzysz obronę swoich głupot ;-)
Właśnie to jest przykład, o którym pisałam i niebezpieczeństwo dla wielu.
Niby wersety z Biblii, jeśli akurat pasują, ale generalnie "mam Biblię w 4 literach". Nie widzisz tej idei, Bobo?
Jan pozdrawiał swoich bliskich, ludzi wierzących w Chrystusa i wykonujących Jego polecenia oraz ustalenia Jego uczniów i Apostołów.
W innym miejscu pisze on wyraźnie, 2ListJ, 9-11:":9Każdy, kto wykracza poza naukę Chrystusa, a nie pozostaje w niej, ten nie ma Boga. Kto pozostaje w nauce Chrystusa, ten ma i Ojca, i Syna.
1:10Jeśli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu ani go nie pozdrawiajcie.
1:11Kto bowiem takiego pozdrawia, staje się uczestnikiem jego złych uczynków".

Pozdrowienia od kogoś, kto ma nauki z własnego wymiaru, z jakiejś innej rzeczywistości, nie są naukami Jezusa ani Apostołów, a więc są innego ducha i zupełnie innej prawdy.
Pozdrawianie takim "duchem" na chama, każdego kto nie chce takich pozdrowień jest skandaliczne.
Ja nie chcę być uczestnikiem tych duchów i tych prawd.
Uzasadnianie swojego widzimisię Biblią nic nie znaczy. Jednym zdaniem wyrwanym z kontekstu można też "udowodnić", że "Nie ma Boga" (rzekł głupi w sercu swoim).
O to chodzi, jeśli ktoś miałby jeszcze wątpliwości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”