Co będziecie robić,jak "zamordujecie" to Forum???

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Powiem ci Jachu, że Jehowa się nie postarał, jeśli chodzi o zęby ... :-x
Przecież mógłby tak zrobić, żeby co parę lat wyrastały nowe.
Widocznie jest w zmowie z dentystami :roll:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

BoaDusiciel pisze:Powiem ci Jachu, że Jehowa się nie postarał, jeśli chodzi o zęby ... :-x
Przecież mógłby tak zrobić, żeby co parę lat wyrastały nowe.
Widocznie jest w zmowie z dentystami
Poczekaj jakieś kilka godzin a Jachu znajdzie jakiś werset, który NIC w temacie nie mówi, ale za to Jachu będzie tryumfował, że wkleił tekst Bibii, który ponoć miał pozostałych 'rozwalić'. A to że czytelnicy nie widzą związku cytatu Biblii a tematem, Jachu skwituje: No co! Przecież jesteście tak obryci w Biblii, że nie widzicie związku??????
I tak w jego oczach będziemy do dupy.
Jachu, serio... może nie umiesz zmienić stylu, to poproś wnuków... oni zapewne lepiej sobie poradzą z konwersacją... :-(
Oszołomstwu mówię NIE!

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Ty Bobo tyle wytrzymałeś,to ja bym nie potrafił ???
Prawdę powiedziawszy,to jestem już znużony ,ileż można ?
Już mnie to nie bawi,ani rajcuje. Grajcie sobie w pingponga..

:xhehe: Może z czasem zechce mi się zajrzeć,-może ?

Masz wolne pole, błyśnij komuś znajomością i kulturą :animrumru:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Jachu pisze:Ty Bobo tyle wytrzymałeś,to ja bym nie potrafił ???
Ależ, Jachu... ty możesz wytrzymać nawet Tysiąc lat! Bo... nie dyskutujesz. Jaka to sztuka na forum wytrzymać 100 lat, gdy się nie dyskutuje? Zawsze możesz wpisać jakiś tekst Biblii abo i dwa i... CO z tego? Nie podejmiesz dyskusji tylko robisz tzw. cytaty. które NIC nie pomagają.
Słowo Boże ma wpływ tylko wtedy, gdy jest zrozumiałe. Sam Cytat nie czyni tego.
Zapisz się, już pisałem, do szkoły teokratycznej Świadków Jehowy, gdy naprawdę chcesz propagować Słowo Boże Biblię.
Cytowanie bez kontekstu czy wyjaśnienia cytatu to tak jakbyś rzucał bez sensu 'perły przed świnie' jak czasem głosi Henryk, też Badacz.
Jachu pisze:Prawdę powiedziawszy,to jestem już znużony ,ileż można ?
Ileż można czego? Tylko szczerze? Wpisywać cytaty bez odzewu? Sam się dziwię. Jeśli naprawdę chcesz oznajmiać Słowo Boże musisz się nauczyć paru rzeczy. Inaczej ZAWSZE będziesz pytał: Ileż Można?
Jachu pisze:Już mnie to nie bawi,ani rajcuje. Grajcie sobie w pingponga..
No... trochę miałeś w tym udział a teraz piszesz: Grajcie sobie...? Zaczynasz a potem chcesz się zmyć? Bo nie potrafisz merytorycznie rozmawiać?
Suche cytaty NICZEGO nie przekonują. Świadkowie Jehowy doszli do tego 100 lat temu. A Ty...? Ile lat Tobie trzeba abyś zmądrzał w prostej sprawie jaką jest... konwersacja?
Jachu pisze:Masz wolne pole
Czyli nie wzniesiesz się na poziom dyskusji? Tylko tyle? Naprawdę oprócz gołych cytatów nic więcej nie potrafisz argumentować/wyjaśniać/przekonywać?
(wiem, że nie, znamy się od lat)
Odpuść Badaczy. Bo jeśli naprawdę reprezentujesz Badaczy to, co tu na forum wpisywałeś to... o Badaczach niewiele dobrego napisać nie można.
Oszołomstwu mówię NIE!

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Rozsiądź się wygodnie,wznów swą retorykę,może znowu pokaże się Obserwator i pomidory polecą. :xhehe:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Jachu pisze:Rozsiądź się wygodnie,wznów swą retorykę,może znowu pokaże się Obserwator i pomidory polecą.
Jest nudny jak flaki w oleju.
Oszołomstwu mówię NIE!

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Ale skutecznie dawał Ci :xhehe: "popalić"
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Jachu pisze:Ale skutecznie dawał Ci :xhehe: "popalić
W czym ta skuteczność się uwidoczniła? Że dzisiaj go tu nie ma? Bo nie znalazł poklasku? Bo nie tylko mi się znudził ale wszystkim? Jego bufonada mi dawała 'popalić'? A może jak cytował Russella a ty milczałeś?
No sorry, aleś wymyślił...
Oszołomstwu mówię NIE!

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Malutki wtedy byłeś,długa była rekonwalescencja,- dłuuuga. :xhehe:
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

A co cię tak wzięło na dogryzki? Cytaty się skończyły? :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Wskazana jest dieta urozmaicona,- Tobie zwłaszcza. Pracowałeś"ciężko" na to.
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Ty Jachu jesteś uzależniony od forum.
Bez forum będziesz miał objawy odstawienia, jak alkoholicy.
Czyli - chcesz zamordować forum, ale nie możesz bez niego żyć.
Nie wiem jak se z tym poradzisz :jezyk2:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Jachu
Posty: 10663
Rejestracja: 09 lis 2008, 20:55
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jachu »

Mało to For Kolego " :-D
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Mnóstwo.
Tylko że ty jesteś uzależniony od właśnie tego forum i na tym polega twój problem.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

BoaDusiciel pisze:Tylko że ty jesteś uzależniony od właśnie tego forum i na tym polega twój problem.
A Ty piszesz na innych forach?
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”