Usunięcie konta

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

Krystian pisze: W sumie dlaczego, chcesz usuwać swoje konto?
Ktoś Cię obraził?
Nie, nikt mnie nie obraził :-)
To forum przerodziło się w jakieś forum na temat teorii spiskowych.
Są tu tacy, którzy zakładają kolejny temat związany z tym samy zagadnieniem, sami sobie tam piszą, sami odpowiadają… dobrze, że jeszcze sami się tam nie kłócą :-)
Wklejanie zatrważających ilości bzdur i filmów robi przeogromny burdel. A moderacji tu żadnej nie ma.
Mogę oczywiście tu nie wchodzić i nie czytać, ale jak mam aktywne konto, to jednak trochę kusi :-)
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Marius Bienius pisze:Wklejanie zatrważających ilości bzdur i filmów robi przeogromny burdel. A moderacji tu żadnej nie ma.
Jest jeden moderator, który się sprawdza, ale zrozum, że on jeden wszystkiego nie ogarnie.
Marius Bienius pisze:Mogę oczywiście tu nie wchodzić i nie czytać, ale jak mam aktywne konto, to jednak trochę kusi
Skoro Cie kusi, to bardzo dobrze, być może kiedyś uwierzysz,że Bóg istnieje ateisto :-)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Jest tu kilka osób które niestety piszą tak jakby brali jakieś dragi ale co ja mogę na to poradzić?
Teorie spiskowe są stare jak świat trzeba je traktować jako zło konieczne i tyle.
Co do administracji.
Anna musi opłacać abonament za forum i na tym jej rola jako adminki forum się kończy.
Moja rola ogranicza się już tylko do elminowania beznadziejnych przypadków.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

kansyheniek pisze:Anna musi opłacać abonament za forum i na tym jej rola jako adminki forum się kończy.
Masz z nią jakiś kontakt?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Niestety nie.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

kansyheniek pisze:Niestety nie.
Chcę się mylić, ale uważam, że Ona umarła.
Fora biblijne umierają.
Zróbmy coś, aby chociaż, to się ostało.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Przecież to nie jest forum biblijne.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

veteran pisze:Przecież to nie jest forum biblijne.
To podaj, które jest?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Skromnie jest ale Ulica Prosta Smoka daje radę w tym względzie.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6163
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

veteran pisze:Przecież to nie jest forum biblijne.
Co Ty chcesz od tego forum?
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Nie wiem czy Anna żyje. Jest (była) najstarszym użytkownikiem tego forum nielicząc wita i jego trzecim właścicielem.
Ja sam nigdy nie utrzymywałem z nią jakichś bliższych relacji mimo że na tym forum rejestrowałem się 13 lat temu.
Ktoś musi jednak forum opłacać ale nie wiem jaka jest najdłuższa taryfa.
Czy ktoś wie cokolwiek o tym co się dzieje z Anną?
Pisała raz że jest chora tyle wiem.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Ja mialam kontakt, kiedy po dlugiej przerwie nie moglam sie dostac na forum. To bylo chyba w 2018 r. Anna mi to umozliwila.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

veteran pisze:Przecież to nie jest forum biblijne.
Czesciowo masz racje. Ale czyz nie jest tak, ze to wlasnieBiblia zgromadzila taka, a nie inna grupe ludzi, kiedys, lata temu. Tematy biblijne zostaly przewalkowane na lewo i prawo. Zawsze mozna poznac te stare wpisy, jak ktos ma potrzebe. A co w tym zlego, ze ludzie obecnie pisza na inne tematy? Rozmawiamy jak w gronie znajomych. I wreszcie, od kogo, jak nie od nas samych zalezy tematyka? Do kogo zale? Widocznie nie ma potrzeby, a sa obecnie inne. Co do forum UlicaProsta... Nie wiem co cie tam zachwyca. Mozna bez rejestracji poczytac. Towarzystwa wzajemnej adoracji z dosc dziwnymi naukami. Kolejni jednozbawczy...

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

wuka pisze:z dosc dziwnymi naukami.
Które to nauki?
Wymień trzy.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

veteran pisze:
wuka pisze:z dosc dziwnymi naukami.
Które to nauki?
Wymień trzy.
Dlaczego trzy? Dlaczego w ogóle mam do egzaminu stawać?
Czytałam kilka lat temu ich różne artykuły i słuchałam wykładów. Byłam zafascynowana dopóki nie posłuchałam innych i nie poczytałam innych denominacji.
Jedną z szokujących spraw, które głoszą chyba tylko oni jest powrót zabijania zwierząt w nowej świątyni po paruzji.
W sprawie milenium też każdy głosi coś innego.
A Smok na forum ma reżim jak w sekcie (to akurat słyszałam od pewnej osoby, bo nie bywam na forum tamtym).

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”