Nominacje na funkcję MODERATORA

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

chryzolit pisze:Może ktoś chciał was skonfliktować.?

Może tylko teorie spiskowe.?
Pozdrawiam
Nie sądzę.
Eksploratora z całą pewnością nie było pośród tamtych nieaktywnych użytkowników.
Znaczy zniknął z forum przed czasem, gdy Anna zrobiła mnie juniorem.
Był natomiast "Chris-tu".
Więc oskarżanie mnie o usunięcie "osobowości" jest bezpodstawne i krzywdzące.
Jako junior mam możliwość jedynie uniemożliwić komuś pisanie, nigdy usunąć bez śladu!
Jeśli ktoś wie, jak to zrobić, niech wyjawi!
EMET pisze:
miało się to stać nieopatrznie jakby
Wielkie dzięki za te: "jakby". :-|
To też odbieram jako pomówienie.
Piszcie do Anny- chętnie zrzeknę się juniora cedując na chętnego.
Może EMET- jakby chciał?

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

To znaczy że był ktoś znacznie lepszy w wiedzy informatycznej od Ciebie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Henryk pisze:Wielkie dzięki za te: "jakby". :-|
To też odbieram jako pomówienie.
Henryk! Nie przesadzaj! :-P
Naprawdę nie wyczuwasz, że EMET niejako stanął w Twojej obronie?
Coś dziwnie się ostatnio zachowujesz... :roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Natomiast do Chris-tu,
Też przesadzasz z tym 'ukradzeniem tożsamości'.
A jaką tożsamość ukradziono oprócz skasowano profil?
Zamiast Chris-tu mogłeś się na nowo zarejestrować jako eksplorator. - z kropką na końcu.
Zamiast jęczeć dalej byłbyś kojarzony z tamtym eksploratorem.
I byłoby po krzyku.
A tak teraz siejesz ferment.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Bobo pisze:Naprawdę nie wyczuwasz, że EMET niejako stanął w Twojej obronie?
Też tak to odebrałem.
Bobo pisze:Henryk! Nie przesadzaj!
Henryku,zalecam spokój i opanowanie.
Bobo pisze:Też przesadzasz z tym 'ukradzeniem tożsamości'.
Chyba nie ma pojęcia co to jest kradzież tożsamości dlatego takie bzdury pisze.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kradzie%C ... mo%C5%9Bci
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

kansyheniek pisze:
Bobo pisze:Naprawdę nie wyczuwasz, że EMET niejako stanął w Twojej obronie?
Też tak to odebrałem.
Bobo pisze:Henryk! Nie przesadzaj!
W takim razie bardzo przepraszam EMET-a, że tak to przyjąłem.

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Bobo pisze:
Henryk pisze:Wielkie dzięki za te: "jakby". :-|
To też odbieram jako pomówienie.
Henryk! Nie przesadzaj! :-P
Naprawdę nie wyczuwasz, że EMET niejako stanął w Twojej obronie?
Coś dziwnie się ostatnio zachowujesz... :roll:
EMET:
W istocie dałem w przekazie ku 'Henrykowi' -- tudzież gdyby czytał 'eksplorator' -- iż niekoniecznie zła wola kierować musiała kierować/kierowała Henrykiem, co... nastapiło tzw. nieporozumienie, nieopatrzne działanie, jakaś rozterka czy tp. :->
Szczerze pisząc, iż -- jakkolwiek rozumiem w jakimś sensie: emocjonalny wpis ,eksploratora' -- niekoniecznie podpisuję się pod treścią w owym wpisie 'eksploratora' zawartą: tak! Gdyby jawnie Henryk wyraził -- wg pobudek -- iż intencjonalnie niechęcią się kierował \ ku 'eksploratorowi' \, to jeszcze, jeszcze, ale przecież... wprawdzie nie w sensie jakiegoś ,uniżonego kajania się', to jednak osobiście odebrałem - post ,Henryka' jako... przeprosiny Henryka [tak!]: jakby nie patrzeć, jak się mawia... ;-)

Owe - użyte przeze mnie - "jakby": nic innego nie oznaczało, aniżeli oznaczyło. Owa forma gramatyczna jest swoistym domniemaniem uwarunkowanym. Jawnie wyłuszczyłem, iż nie jestem, wszak, wnikającym w kogoś pobudki serca...

Tyle, jak mawiał [nieżyjący już] mój Bliźni - Rysiu Płaskowicki [z 'Jednoty']. ;-)

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: eksplorator

Post autor: Anna01 »

Chris-tu pisze:
Henryk pisze:
veteran pisze: a nie robić teraz wielkiego larum.
Kto robi larum? :xhehe: :aaa:

Podoba się- zostań.
W drugą stronę też można.
Oczywiście ... można też kogoś zabić, zamordować jego tożsamość i z premedytacją usunąć po 11 latach z tego forum, jak to Henryk zrobił ze mną, eksploratorem, bo jako ŚJ miałem czelność nie zgadzać się z Twoją kiepską nieraz argumentacją, co zapewne urażało Twoją dumę (Przy 11:2,3).

Aż dziw bierze, że po takim podłym czynie i brutalnej napaści, z zabiciem cudzej osobowości włącznie, nie zostałeś pozbawiony nie tylko funkcji, ale, za nadużycie władzy, nie wyleciałeś raz na zawsze z tego forum &#8230; tak jak ja przestałem istnieć, z powodu Twojej bezwzględności (Iz 29:20 ).

Po 11 latach omijam teraz to forum szerokim łukiem, bo jako eksplorator już nie istnieję, i kręcę z niedowierzania głową, że ktoś taki jak TY, zabójca cudzych osobowości, bezkarnie rozsiadł się na swoim &#8222;sędziowskim&#8221; stołku i ma czelność pouczać innych co mają robić i jak mają żyć w Twoim forumowym "Królestwie".
Sprawa była już wyjaśniana i jeszcze raz bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
User, który zmienia mail na inny ( niż ten, który jest przypisany do jego konta na forum) automatycznie staje się userem nieaktywnym administracja musi ręcznie konto aktywować - najlepiej napisać administracji na PW nowy mail zanim się go zmieni samemu, bo nick trafi właśnie na listę nieaktywnych i user nie będzie mógł się zalogować.
Henryk chciał jedno konto aktywować i niechcący usunął nieaktywnych i bardzo to przeżył.
Próbowałam wszystkiego, żeby przywrócić Ci konto, ale niestety zostało całkowicie usunięte.
Jeśli znasz swój nr ID poprzedniego konta mogę spróbować jeszcze raz.
Mogę ( jak sugerują inni) zmienić Ci nick na Eksplorator.
Musimy się porozumieć na PW.
Henryk pisze:O to &#8222;królestwo&#8221; nigdy nie prosiłem, i nadal jest mi ono obojętne.
Przykro mi :-(
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Henryk pisze:
kansyheniek pisze:
Bobo pisze:Naprawdę nie wyczuwasz, że EMET niejako stanął w Twojej obronie?
Też tak to odebrałem.
Bobo pisze:Henryk! Nie przesadzaj!
W takim razie bardzo przepraszam EMET-a, że tak to przyjąłem.
EMET:
'W morze' kwestia rzucona... Nie ma sprawy, 'Henryku'.

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Henryk
Posty: 11686
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: eksplorator

Post autor: Henryk »

Anna01 pisze:
Henryk pisze:O to &#8222;królestwo&#8221; nigdy nie prosiłem, i nadal jest mi ono obojętne.
Przykro mi :-(
Aniu.
Prawda zawsze jest mniej atrakcyjna od słodkiego kłamstewka.
Jednak ja tak nie potrafię. :-(

To &#8222;królestwo&#8221;- jak to określił &#8222;Chris-tu&#8221;, (do końca nie jestem przekonany, że chodzi o eksploratora), składa się ze społeczeństwa, gdzie przynajmniej 85% &#8222;społeczeństwa&#8221; jest &#8222;wrogiem ustroju&#8221;, wrogiem Słowa Bożego, tego, o czym piszemy na forum.
Pozostałe kilka procent, zmieniło by (lub wyrzuciło) większość treści Biblii, dowolnie do swoich &#8222;widzimisię&#8221;.
Więc te kilka osób rzeczywiście i poważnie zainteresowanych jest w mniejszości i przez &#8222;społeczeństwo&#8221; uważane za co najmniej upośledzonych. Wielu nieudolnie próbuje to ukryć&#8230; :-|
Król jest bliski abdykacji... :cry:

Jestem członkiem społeczności, gdzie Biblia jest bardzo szanowana, ponieważ jest uważana za Słowo Boga do Jego ludu. Ta społeczność jest mi bliższa, niż większość userów.

Jest kilka osób zasługujących na szacunek, pomimo że nie wierzą Biblii, ale to rzadkość.
Tu potrzeba dużej kultury osobistej. Taką właśnie jesteś między innymi Ty Anno!

[ Dodano: 2020-07-14, 19:08 ]
W temacie "podziękowania" nie mogę już pisać, to uczynię to tu.
To ja dziękuję Anno za nowe doświadczenie.
Moderować na forum biblijnym z wrogami biblii to dziwna rzecz.
Ale warto było!
Dziękuję. Nigdy więcej.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Henryk pisze:Moderować na forum biblijnym z wrogami biblii to dziwna rzecz.
Ale warto było!
Dziękuję. Nigdy więcej.
Henryku, jeszcze raz dziękuję, ale jednocześnie chcę napisać, że forum nie jest ani religijne, ani wyznaniowe i nigdy takie nie było.
Na forum, Biblia jest głównym tematem.
Regulamin:
1. Forum jest stroną prywatną i nie jest oficjalnym głosem żadnego Kościoła (wyznania).
2. Udział w rozmowach może brać każdy bez względu na wyznanie bądź brak wyznania.
3. Głównym celem Forum jest wymienienie poglądów na temat Biblii i wiary.


Bez dyskusji, forum byłoby martwe.
Bez wymiany poglądów, forum było by martwe.
Nikt tu nie jest wrogiem Biblii ! Wielu z nas znalazło się na forum, bo Biblia ich zafascynowała.
Jednych jako Święte Słowo Boga drugich jako wybitne dzieło literackie i historyczne, mówiące wiele o życiu Narodu Wybranego, chrześcijaństwa pierwotnego itd.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Korn
Posty: 637
Rejestracja: 20 kwie 2016, 9:34

Post autor: Korn »

Anna01 pisze:
Henryk pisze:Moderować na forum biblijnym z wrogami biblii to dziwna rzecz.
Ale warto było!
Dziękuję. Nigdy więcej.
Henryku, jeszcze raz dziękuję, ale jednocześnie chcę napisać, że forum nie jest ani religijne, ani wyznaniowe i nigdy takie nie było.
Na forum, Biblia jest głównym tematem.
Regulamin:
1. Forum jest stroną prywatną i nie jest oficjalnym głosem żadnego Kościoła (wyznania).
2. Udział w rozmowach może brać każdy bez względu na wyznanie bądź brak wyznania.
3. Głównym celem Forum jest wymienienie poglądów na temat Biblii i wiary.


Bez dyskusji, forum byłoby martwe.
Bez wymiany poglądów, forum było by martwe.
Nikt tu nie jest wrogiem Biblii ! Wielu z nas znalazło się na forum, bo Biblia ich zafascynowała.
Jednych jako Święte Słowo Boga drugich jako wybitne dzieło literackie i historyczne, mówiące wiele o życiu Narodu Wybranego, chrześcijaństwa pierwotnego itd.

Dyskusje prowadzą do wymiany poglądów. Jeżeli pragniemy owocnej wymianu myśli, To trzeba zlikwidować wszystkich moderatorów i adminów.W tedy zaczną się dyskusje na serio. Zobaczymy co komu w duszy gra. Zaobserwujemy czym kierują się ludzie, jakie mają poglądy, jaką mają wiedzę. Przez chyba cztery lata dyskusje na tym forum tak właśnie wyglądały. Uważam, że nie było to złe. Był zachowywany względny poziom dyskusji.
Nadmierny rozrost władzy, hamuje rozwój. Przynajmniej ten duchowy.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Korn pisze:Dyskusje prowadzą do wymiany poglądów.
Oczywiście :-D
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Korn pisze: Dyskusje prowadzą do wymiany poglądów. Jeżeli pragniemy owocnej wymianu myśli, To trzeba zlikwidować wszystkich moderatorów i adminów.W tedy zaczną się dyskusje na serio. Zobaczymy co komu w duszy gra. Zaobserwujemy czym kierują się ludzie, jakie mają poglądy, jaką mają wiedzę. Przez chyba cztery lata dyskusje na tym forum tak właśnie wyglądały. Uważam, że nie było to złe. Był zachowywany względny poziom dyskusji.
Nadmierny rozrost władzy, hamuje rozwój. Przynajmniej ten duchowy.
Ja się z tobą zgadzam. Nie dobrze, gdy osoba mająca władze, wykorzystuje ją, by narzucić swoje poglądy postrzegania, nie licząc się z myślą, że właśnie jej percepcja zrozumienia może być mylna. Na zrozumieniu przekazu Biblii nie jedni zęby połamali i nie jednym kości połamano. Zrozumienie przekazu Biblii jest odwieczną przyczyną konfliktów i niszczenia prawdy. Każda organizacja kościelna rozumie ją na sposób jej służący. Powołując się na przekaz Biblii głosi się prawdę, ale również głosi się fałsz. Człowiekowi trudno w pełni zrozumieć ten przekaz jeżeli nie jest pouczony i utwierdzony przez Ducha Prawdy.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

1. Forum jest stroną prywatną i nie jest oficjalnym głosem żadnego Kościoła (wyznania).
2. Udział w rozmowach może brać każdy bez względu na wyznanie bądź brak wyznania.
3. Głównym celem Forum jest wymienienie poglądów na temat Biblii i wiary.
4. Traktuj innych tak, jak chcesz, by traktowano Ciebie.

5. Apelujemy o powściągliwość co do ocen dyskutantów i o koncentrację swojej uwagi na dyskutowanym problemie
6. W dyskusji nie wolno nikogo pomawiać, obrażać, obrzucać obelżywymi epitetami i poniżać godności osobistej.
7. Rasizm, antysemityzm i inne dyskryminacje nie będą tutaj tolerowane.
8. Nie wolno czynić złośliwych, ironicznych oraz ośmieszających uwag pod czyimś adresem lub w odniesieniu do wyznawanych przez kogoś zasad moralnych i prawd wiary


Te punkty i cały regulamin reguluje sprawy [że tak powiem] międzyludzkie [człowiek-człowiek]
A co z Biblią która jest dla wierzących Słowem Bożym ?
Regulamin tego nie zabrania , więc można czynić złośliwe, ironiczne oraz ośmieszające uwagi na temat Biblii
[to nie jest pytanie tylko stwierdzenie czegoś co ma miejsce].

A co z Bogiem o którym mówi Biblia ?
Regulamin też tego nie zabrania więc i tu też można czynić złośliwe, ironiczne oraz ośmieszające uwagi na temat Boga, który sam o sobie mówi : JESTEM [JESTEM KTÓRY JESTEM]
To też jest stwierdzeniem czegoś co ma miejsce na tym [biblijnym] forum
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”