Nominacje na funkcję MODERATORA

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

kansyheniek pisze:Każda bezkarność kiedyś się kończy. To się tyczy również innych w tym Ciebie wuka.
Nie wysilaj się. Sama odejdę, mam was po prostu dość. Działacie podobnie, jak robił to Kaan na protestanci.org. Już to przerabiałam i drugi raz ani myslę.
Wiedz jednak, że postępujecie źle.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

No ladnie. :-D To od jakiego terminu mozna sie zalapac na bana?Tydzien,miesiac,pol roku?Sa jakies kryteria czasowe?

Henryk
Posty: 11689
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

booris pisze:No ladnie. :-D To od jakiego terminu mozna sie zalapac na bana?Tydzien,miesiac,pol roku?Sa jakies kryteria czasowe?
Obraź kogoś, to od razu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Nie wysilaj się. Sama odejdę, mam was po prostu dość. Działacie podobnie, jak robił to Kaan na protestanci.org. Już to przerabiałam i drugi raz ani myslę.
Musiałabyś zrezygnować z pisania na forach. Obawiam się, że na żadnym nie zagrzejesz długo miejsca.
Twój styl pisania raczej nie jest do przyjęcia na dłuższą metę.
No chyba, że na forum o Biedronkach... :->
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
kansyheniek pisze:Każda bezkarność kiedyś się kończy. To się tyczy również innych w tym Ciebie wuka.
Nie wysilaj się. Sama odejdę, mam was po prostu dość.
Wuka, ja też wstrzymuje się od pisania. Jestem absolutnie przeciwna zbanowana Boa. Dopóki Boa nie zostanie przywrócony - ja tu nie piszę. Proponuję innym piszącym dobrej woli - taką samą postawę. Jeżeli to forum ma być tylko monologiem między osobami tej samej myśli, to ja dziękuję za pobyt tu. Anno, jest mi bardzo przykro i myślę, że zajmiesz swoje stanowisko.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

wuka pisze:Tu już nie ma po co wchodzić. Zostanie towarzystwo wzajemnej adoracji.
Ja ich adorować nie będę.
Tym bardziej że obecnie chyba nie ma nikogo na forum kto wierzy CHRYSTUSOWI JEZUSOWI że jest JEDYNYM BOGIEM, WŁADCĄ ŚWIATA, STWÓRCĄ WSZECHRZECZY, ODWIECZNYM OJCEM i SĘDZIĄ I NIE MA INNEGO BOGA POZA NIM.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Na tym forum powinno się wreszcie skończyć poniżanie, kpiarstwo,
obrażanie i wyśmiewanie.
Oczywiście jeśli komuś to się nie podoba to rozumiem, że tylko po to jest na tym forum i może sobie iść.
Nie potrzebujemy takich.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Rzadko kiedy komentuje pracę Administracji, ale po tym co dzisiaj zaszło, poczułem się w obowiązku kilka zdań napisać.
Chcę powiedzieć, że członek Administracji, który dzisiaj zbanował użytkownika o nicku Boadusiciel
dał się zrobić, jak mały Kazio.
To jest pełny triumf wyrzuconego Boadusiciela, który swoją ofiarą wykazał nic więcęj, jak nietolerancję, podwójne standardy i chyba zakompleksienie tym, którzy mienią się byciem prawdziwie wierzącymi, właściwie odczytującymi biblijny zapis itp.
To się mu w pełni udało, bo właśnie w tym momencie Was ośmieszył.
Jak można było zbanować użytkownika, w którego pisaniu od tzw, nawrócenia trudno znależć nawet jeden wyraz, który łamałby regulamin.
Zarówno nawrócenie, jak i utratę wiary nikt z Administracji nie jest w stanie udowodnić.
Dzisiaj będzie pisał, że wierzy, jutro napisze, że się rozczarował i stracił wiarę i kto udowodni, że nie miał podstaw do jednego czy drugiego stanu.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

RN... lata, naprawdę lata obserwacji i spostrzeżeń mają swoje znaczenie.
Jak kiedyś napisałem, gdy moderacja powróciła na forum, tyłki niektórym się zatrzęsły. Oni dobrze wiedzą, że na żadnym moderowanym forum nie przeżyliby dwóch dni pisząc w stylu jaki piszą tu.
Z obłędu uciekają w jeszcze większy obłęd.
Nie bądź naiwny. BoaDusiciel nie miał nic innego na celu jak tylko obsikać tematy Boga, religii czy Biblii tu na forum. Proponuję poczytać jego posty np. rok wstecz.
Jak cię nie stać, to zawierz moderacji.
Oszołomstwu mówię NIE!

Henryk
Posty: 11689
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

RN pisze: To jest pełny triumf wyrzuconego Boadusiciela, który swoją ofiarą wykazał[...]
Nie odbieraj Baodusicielowi tego, do czego powołał Go jego Bóg! :evil:
Własnie dopiero co nawrócił się- jak deklarował, a już chcecie go od tego odciągnąć? :aaa:
Zgraja niedowiarków!
A kysz! :evil:
Ofiarował się Bogu i ponosi ofiarę na wzór pierwszych chrześcijan.
Jeszcze załatwimy mu lwa, aby go pożarł.
Albo jakieś tortury? :roll:
Dajcie mu w spokoju spełnić jego misję. :prosze:

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Zapytam raz jeszcze,jaki termin wstecz wchodzi w rachube?
Henryk pisze:Obraź kogoś, to od razu.
kansyheniek pisze:Na tym forum powinno się wreszcie skończyć poniżanie, kpiarstwo,
obrażanie i wyśmiewanie.
Bobo pisze:Musiałabyś zrezygnować z pisania na forach. Obawiam się, że na żadnym nie zagrzejesz długo miejsca.
Twój styl pisania raczej nie jest do przyjęcia na dłuższą metę.
No chyba, że na forum o Biedronkach...
To jest dokladnie to,co obaj wymieniliscie.Jakos reakcji nie widze.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Bobo pisze: BoaDusiciel nie miał nic innego na celu jak tylko obsikać tematy Boga, religii czy Biblii tu na forum. Proponuję poczytać jego posty np. rok wstecz.
Jak cię nie stać, to zawierz moderacji.
I rok temu za te posty nie został zbanowany, a teraz, jako anioł światłości został wyrzucony.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

RN pisze:I rok temu za te posty nie został zbanowany, a teraz, jako anioł światłości został wyrzucony.
Aleś teraz wyskoczył :roll:
Rok temu nie było tu administracji ani moderacji. Każdy kto tu wlazł na forum plótł co mu się żywnie podobało. Za przeproszeniem, ale kansyheniek jako jedyny, choć niewiele mając czasu dla forum, cośkolwiek tam zareagował, ale dopiero wtedy, gdy bajzel był totalny.
Zresztą ostrzeżenie i bana BoaD... dostawał wtedy tak jak dostał teraz.
To gość niereformowalny. Ma obrzydzenie do for biedronkowych więc wchodzi na biblijne. Tyle, że tu robi to samo co robiłby gdziekolwiek - obsikuje tematy.
Czy już pan RN zrozumiał o co biega?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

RN pisze:jako anioł światłości został wyrzucony.
A w czym cię oświecił? :roll:
Bo jak wiesz, to tytuł występujący w Biblii w odniesieniu do Szatana Diabła ;-)
Ostatnio zmieniony 04 cze 2020, 15:37 przez Bobo, łącznie zmieniany 1 raz.
Oszołomstwu mówię NIE!

Henryk
Posty: 11689
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

RN pisze:I rok temu za te posty nie został zbanowany, a teraz, jako anioł światłości został wyrzucony.
19. Nieumiarkowane komentowanie decyzji Administracji Forum nie będzie tolerowane i może spowodować zastosowanie sankcji regulaminowych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”