Nominacje na funkcję MODERATORA

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Henryk pisze:
amiko pisze:Przyłączam się do Twojego, wuki, boorisa i RN stanowiska.
No nie.
Tu muszę coś napisać.
Szczególnie za Tobą będę tęsknić i za Twoją móżdżkową gadzią energią. :cry:
Obyś dotrzymał słowa!
Ja też muszę tu odpowiedzieć. Zawsze Ci muszę wyjaśniać prawdę. Już mi się to znudziło.

Obrazek

Gadzi mózg masz od gadów tak jak każdy człowiek i to gadzie istoty sterują przez niego ludźmi. Im większy wpływ mają na człowieka, to on obraża ludzi, poniża, wszczyna awantury i kłótnie. Taki człowiek staje się ich niewolnikiem, do czasu... :-D
Te istoty bardzo nie lubią ludzi, którzy im przeszkadzają w zniewalaniu ludzkości.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16735
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

A te gadzie istoty sterujące naszymi mózgami to kto?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Bobo pisze:No i się zaczyna oczyszczać :->
Jak się zacznie "oczyszczać", tak jakbyście sobie tego życzyli, to potem zacznie się zanieczyszczać. Co dobrego może pozostać po ciemności, kiedy zacznie zanikać Światłość?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

Generalnie KAŻDY może na naszym forum pisać co mu się żywnie podoba byle tylko nie obrażał innych. To jest, mi się wydaje najważniejsza zasada. Może dla niektórych wydaje się to trudne ale można tak pisać.
Dla tych, którzy mimo wszystko nie potrafią nie ma tu miejsca.
Proszenie, wielokrotne ostrzeganie jeśli nie pomaga to co pozostaje?
Nie podoba się tym którzy tylko po to przyszli na to forum.
Jeśli macie ochotę dyskutować zgodnie z regulaminem Forum zostańcie.
Jeśli nie to trudno. Koniec kropka.
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

kansyheniek,
Fałsz i obłuda - to świadczy jakim człowiekiem jesteś. To, co napisałeś powyżej do siebie, Bobo i Henryka napisz, albo na czołach sobie wypiszcie.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16735
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Wuka...! :aaa: Ale ja jestem przecież Twoim fanem!!!! :friends: :smok: :xcalus:
Oszołomstwu mówię NIE!

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Z tego co pobieżnie zauważałem to kansyheniek kumał się z boorisem i boadusicielem a teraz zrobił się nagle taki prawilny.
Skoro wcześniej coś mu nie pasiło to trzeba było ich dawno pozbawić możliwości pisania a nie robić teraz wielkiego larum.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Henryk
Posty: 11708
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

veteran pisze: a nie robić teraz wielkiego larum.
Kto robi larum? :xhehe: :aaa:

Podoba się- zostań.
W drugą stronę też można.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

kansyheniek pisze:Generalnie KAŻDY może na naszym forum pisać co mu się żywnie podoba
Co ty za bzdury piszesz.
Czytałeś może regulamin?
3. Głównym celem Forum jest wymienienie poglądów na temat Biblii i wiary.
4. Traktuj innych tak, jak chcesz, by traktowano Ciebie.

5. Apelujemy o powściągliwość co do ocen dyskutantów i o koncentrację swojej uwagi na dyskutowanym problemie
6. W dyskusji nie wolno nikogo pomawiać, obrażać, obrzucać obelżywymi epitetami i poniżać godności osobistej.
7. Rasizm, antysemityzm i inne dyskryminacje nie będą tutaj tolerowane.
8. Nie wolno czynić złośliwych, ironicznych oraz ośmieszających uwag pod czyimś adresem lub w odniesieniu do wyznawanych przez kogoś zasad moralnych i prawd wiary.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Chris-tu
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2020, 7:48

eksplorator

Post autor: Chris-tu »

Henryk pisze:
veteran pisze: a nie robić teraz wielkiego larum.
Kto robi larum? :xhehe: :aaa:

Podoba się- zostań.
W drugą stronę też można.
Oczywiście ... można też kogoś zabić, zamordować jego tożsamość i z premedytacją usunąć po 11 latach z tego forum, jak to Henryk zrobił ze mną, eksploratorem, bo jako ŚJ miałem czelność nie zgadzać się z Twoją kiepską nieraz argumentacją, co zapewne urażało Twoją dumę (Przy 11:2,3).

Aż dziw bierze, że po takim podłym czynie i brutalnej napaści, z zabiciem cudzej osobowości włącznie, nie zostałeś pozbawiony nie tylko funkcji, ale, za nadużycie władzy, nie wyleciałeś raz na zawsze z tego forum … tak jak ja przestałem istnieć, z powodu Twojej bezwzględności (Iz 29:20 ).

Po 11 latach omijam teraz to forum szerokim łukiem, bo jako eksplorator już nie istnieję, i kręcę z niedowierzania głową, że ktoś taki jak TY, zabójca cudzych osobowości, bezkarnie rozsiadł się na swoim „sędziowskim” stołku i ma czelność pouczać innych co mają robić i jak mają żyć w Twoim forumowym "Królestwie".

Henryk
Posty: 11708
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: eksplorator

Post autor: Henryk »

Chris-tu pisze:Oczywiście ... można też kogoś zabić, zamordować jego tożsamość i z premedytacją usunąć po 11 latach z tego forum, jak to Henryk zrobił ze mną, eksploratorem, bo jako ŚJ miałem czelność nie zgadzać się z Twoją kiepską nieraz argumentacją, co zapewne urażało Twoją dumę (Przy 11:2,3).
Na takie coś muszę odpowiedzieć.
Pojawia się ktoś pod nickiem Chris-tu. Równie dobrze mogłoby być „mesjasz”.
Już to dla mnie jest wysoce podejrzane. Tym bardziej, że inny user (znamy Go dobrze) podszywał się równolegle w czasie, za wielce nawróconego Świadka Jehowy.

I ten właśnie Christ-tu w każdym temacie wkleja ten sam post. Kilkadziesiąt razy!
Kto jak kto, ale po Eksploatatorze nikt by się tego nie spodziewał. Nawet ja. :-(
Nic innego nie można było uczynić, jak zablokować takiemu userowi możliwość dokończenia „dzieła”.
Pomijam fakt, że sam regulamin zabrania takich praktyk.

Już tu oficjalnie tłumaczyłem, że usunięcie (nie tylko Ciebie) nastąpiło z przypadku i do dziś nie wiem jak tego dokonałem. Nawet nie wiem, czy junior admin ma taką możliwość?
Aż dziw bierze, że po takim podłym czynie i brutalnej napaści, z zabiciem cudzej osobowości włącznie, nie zostałeś pozbawiony nie tylko funkcji, ale, za nadużycie władzy, nie wyleciałeś raz na zawsze z tego forum … tak jak ja przestałem istnieć, z powodu Twojej bezwzględności (Iz 29:20).
A tu, to trochę przyhamuj, bo zbyt rozpędziłeś się eksploatorze.
Po 11 latach omijam teraz to forum szerokim łukiem, bo jako eksplorator już nie istnieję, i kręcę z niedowierzania głową, że ktoś taki jak TY, zabójca cudzych osobowości, bezkarnie rozsiadł się na swoim „sędziowskim” stołku i ma czelność pouczać innych co mają robić i jak mają żyć w Twoim forumowym "Królestwie".
O to „królestwo” nigdy nie prosiłem, i nadal jest mi ono obojętne.
Skoro masz dostęp do forum i możliwość pisania- to w czym problem? :aaa:
Anna nawet może przywrócić Tobie stary Nick!
Z kropką, z numerem...

Ja już przepraszałem, za nieświadome usunięcie kilkunastu osób (wszystkich, którzy widnieli jako nieaktywni- chcąc ich uaktywnić musiałem coś zrobić, że zostali usunięci), także przepraszam "osobowość" eksploratora- dodatkowo i osobno!
Bardzo proszę o nie obrażanie mnie. Nie spodziewałem się po Tobie takiej agresji i nienawiści.
Po żadnym Świadku Jehowy! :-(
- O ile faktycznie pisał to dawny, spokojny, "eksplorator"? :roll:
Ponieważ nadal mam wątpliwości...

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Re: eksplorator

Post autor: EMET »

Chris-tu pisze:
Henryk pisze:
veteran pisze: a nie robić teraz wielkiego larum.
Kto robi larum? :xhehe: :aaa:

Podoba się- zostań.
W drugą stronę też można.
Oczywiście ... można też kogoś zabić, zamordować jego tożsamość i z premedytacją usunąć po 11 latach z tego forum, jak to Henryk zrobił ze mną, eksploratorem, bo jako ŚJ miałem czelność nie zgadzać się z Twoją kiepską nieraz argumentacją, co zapewne urażało Twoją dumę (Przy 11:2,3).

Aż dziw bierze, że po takim podłym czynie i brutalnej napaści, z zabiciem cudzej osobowości włącznie, nie zostałeś pozbawiony nie tylko funkcji, ale, za nadużycie władzy, nie wyleciałeś raz na zawsze z tego forum … tak jak ja przestałem istnieć, z powodu Twojej bezwzględności (Iz 29:20 ).

Po 11 latach omijam teraz to forum szerokim łukiem, bo jako eksplorator już nie istnieję, i kręcę z niedowierzania głową, że ktoś taki jak TY, zabójca cudzych osobowości, bezkarnie rozsiadł się na swoim „sędziowskim” stołku i ma czelność pouczać innych co mają robić i jak mają żyć w Twoim forumowym "Królestwie".
EMET:
Jak tylko z lekką dygresją --
O ile faktycznie cechowała 'Henryka' ZŁA WOLA [wobec Ciebie], o tyle rozumiałbym Twoje słowa goryczy, 'exploratorze'.

Z tego, co pamiętam z wypowiedzi Henryka, miało się to stać nieopatrznie jakby; o ile... nie wnikam w czyjeś serca jak JHVH oraz Jego Syn [por. np.: 1 Kronik 28:9; // Dz Ap 1:24; // Obj 2:23]... :aaa:

Ale... nie zwykłem się wtrącać w żadne tzw. "cudze spory", zgodnie z wykładnią z Sentencje [Przysłów; Przypowieści] "Kto przechodząc, wpada w furię z powodu nie swojej kłótni, jest jak człowiek, który łapie psa za uszy." -- 26:17, PNŚ, ed. z roku 1997.

Do refleksji przedłożył -- Stephanos, ps. EMET :->
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16735
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Henryk pisze:Ja już przepraszałem, za nieświadome usunięcie kilkunastu osób
Że tak zapytam, kto oprócz eksploratora został jeszcze usunięty?
Oszołomstwu mówię NIE!

Henryk
Posty: 11708
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Bobo pisze:Że tak zapytam, kto oprócz eksploratora został jeszcze usunięty?
Nie starałem się nawet zapamiętać nicków.
Było tego co najmniej kilkanaście osób, w tym "Chris-tu" (nie figurował tam jako eksplorator).
Tego przecież znałem.

Dam głowę, że klikałem w "aktywuj".
Dlaczego tak wyszło? Nie wiem!
I nie zamierzam już więcej tłumaczyć się.
Nawet nie wchodzę już w tamte opcje. Niech Anna01 sama decyduje.

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

Może ktoś chciał was skonfliktować.?

Może tylko teorie spiskowe.?
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”