Poszukiwanie moderatora Boorysa

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Poszukiwanie moderatora Boorysa

Post autor: wybrana »

Mam taką prosbę, czy ktoś wie, co się stało z moderatorem Boorisem? bo już od kilku dni nie pojawia się w ogóle na forum. Jest on najbardziej pożądanym moderatorem - wyberanym największą ilością głosów.
Anno, może tobie coś wiadomo w tej sprawie?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Zrobił sobie pewnie przerwę. Każdy sobie ją od czasu do czasu robi. To nawet korzystne dla zdrowia.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

chryzolit
Posty: 4264
Rejestracja: 19 maja 2013, 20:09
Kontakt:

Post autor: chryzolit »

wybrana.
Potrzeba wyluzowania,może pije piwo i odpoczywa.
Pozdrawiam.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

wybrana pisze:Jest on najbardziej pożądanym moderatorem
Ale bredzisz.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Anno, po raz drugi pytam, czemu moderator Booris nie wchodzi na forum już od tygodnia?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wybrana pisze:Anno, po raz drugi pytam, czemu moderator Booris nie wchodzi na forum już od tygodnia?
Ponieważ jako pielęgniarz w Naszym psychiatryku nie miał pensji. A żyć trzeba!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wybrana pisze:Anno, po raz drugi pytam, czemu moderator Booris nie wchodzi na forum już od tygodnia?
Napisz do niego PW z tym pytaniem.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Henryk pisze:
wybrana pisze:Anno, po raz drugi pytam, czemu moderator Booris nie wchodzi na forum już od tygodnia?
Ponieważ jako pielęgniarz w Naszym psychiatryku nie miał pensji. A żyć trzeba!
To jest skandal. Jak ktos taki ma pilnowac wlasciwej atmosfery rozmow i porzadku, a w zywe oczy okresla zarejestrowanych tu ludzi psychicznymi, a forum psychiatrykiem. Koszmar rodem z Bareji, ale obrazliwy dla zarejestrowanych. Wprost brak slow. Coz za mentalnosc, coz za wrazliwosc, coz za poczucie taktu i kultura. Dech zapiera.

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

.Cyprian. pisze:Zrobił sobie pewnie przerwę
Może ma bezobjawową chorobę i wziął L4.
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Booris, gdy nie był moderatorem, zawsze był aktywny. Albo nie może, albo jakiejś przyczyny sam nie chce pisać. Nie posądzała bym go o materializm.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wybrana pisze:Booris, gdy nie był moderatorem, zawsze był aktywny. Albo nie może, albo jakiejś przyczyny sam nie chce pisać. Nie posądzała bym go o materializm.
A tak właściwie to o co ci chodzi? O to, by tolerował łamanie regulaminu?
Nic bez Anny01 nic tu się nie dzieje. Booris też nie pomoże uchować się tu oszołomstwu.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
wybrana pisze:Booris, gdy nie był moderatorem, zawsze był aktywny. Albo nie może, albo jakiejś przyczyny sam nie chce pisać. Nie posądzała bym go o materializm.
A tak właściwie to o co ci chodzi? O to, by tolerował łamanie regulaminu?
Nic bez Anny01 nic tu się nie dzieje. Booris też nie pomoże uchować się tu oszołomstwu.
To moza nalezy zmienic nazwe forum. Jesli mod uporczywie pisze nawet w swojej stopce, ze ma stale do czynienia z oszolomamu, a drigi wielokrotnie pisze, ze jest na forum wariatow...to co tu jest grane. Dwoch modow obraza wielu userow i ubliza ludziom rzeczywiscie chorym. I to podobno za zgoda wlascicielki forum. Pytam: z kim tu cos nie gra? Z setkami zarejestrowanych uzytkownikow czy moze z dwoma modami. Dajecie popis i swiadectwo o sobie. I nie jest to swiadectwo z czerwonym paskiem. Anna w sb dokladnie okreslila swoje stanowisko i wasze miejsce w szeregu. Raczej przy budzie i bez szczekania.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:To moza nalezy zmienic nazwe forum. Jesli mod uporczywie pisze nawet w swojej stopce, ze ma stale do czynienia z oszolomamu,
Na szczęście jest ich coraz mniej :-)
wuka pisze:a drigi wielokrotnie pisze, ze jest na forum wariatow...to co tu jest grane.
A co tu ma być grane? Forum jest biblijne, ale ludzie, którzy z biblią niewiele mają coś wspólnego szukają miejsca na forach. Zastanawiam się, dlaczego wuka ty tu znalazłaś miejsce do pisania?
Przecież Biblia cię nie interesuje? Jak to się stało, że akurat tu chcesz pisać?
Zresztą możesz, tylko w swoim miejscu. Anna01 dała ci swobodę w OFF TOPIC... znowu ci źle? Przecież jej podziękowałaś za taką możliwość.
Czego znowu chcesz?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
wuka pisze:To moza nalezy zmienic nazwe forum. Jesli mod uporczywie pisze nawet w swojej stopce, ze ma stale do czynienia z oszolomamu,
Na szczęście jest ich coraz mniej :-)
wuka pisze:a drigi wielokrotnie pisze, ze jest na forum wariatow...to co tu jest grane.
A co tu ma być grane? Forum jest biblijne, ale ludzie, którzy z biblią niewiele mają coś wspólnego szukają miejsca na forach. Zastanawiam się, dlaczego wuka ty tu znalazłaś miejsce do pisania?
Przecież Biblia cię nie interesuje? Jak to się stało, że akurat tu chcesz pisać?
Zresztą możesz, tylko w swoim miejscu. Anna01 dała ci swobodę w OFF TOPIC... znowu ci źle? Przecież jej podziękowałaś za taką możliwość.
Czego znowu chcesz?
Wykrecanie kota oginem to twoje drugie imie..., ale, kwoli wyjasnienia. Biblia zyje od 20 lat i raczej swiadkowa i badacja INTERPRETACJA mnie nie interesuje i to was dwoch boli i sklania do tepienia mnie oraz osob podobnych. Ja na tym forum jestem dluzej od ciebie, od poczatku. A to, ze moje zainteresowania sa duzo szersze niz tylko biblia i to, ze Boga nie zamknelam w jej okladkach od strony do strony, nie oznacza, ze zasluguje na nazywanie mnie oszolomem i wariatka, co wielokrotnie ty i ten drugi robicie. Anny w swoja nienawisc do mnie nie mieszaj. Ja juz w ogole tematow tu nie bede zakladac, ani w dziale takim ani siakim. Oburza mnie tylko wasze zachowanie i ublizanie ludziom.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Myślę, że chyba temat wyczerpany. Wybrana rzuciła sygnał, że poszukuje boorisa.
Natomiast język wuki skręca na Bobo czy Henryka.
Zamykam temat.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”