"Nowe" Forum a "stare" Forum

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
07 paź 2020, 12:30
wybrana, nie każdy boot jest reklamą. Np. z anna01 kiedyś rozmawialiśy o 'użytkowniku' anonyomus, który praktycznie był w każdym temacie jako czytelnik. Nie robił żadnych wpisów. Informatycy nie byli wstanie się go pozbyć. Ot taki cichy gość. Nie wiadomo po co i na co.
Takich jest sporo, niektórych można usunąć od razu a inni tkwią jak rzepy.
A czemu to ktoś nie może wchodzić na forum tylko jako czytelnik? Skoro forum jest publiczne, to nie tylko są tacy co chcą pisać, ale również tacy, co chcą czytać. Może takie czytanie stanowi uzupełnienie czyjejś wiedzy, bo w kościele zbyt dużo prawdy nie powiedzą. To szczególnie fora w dobie internetu pozwoliły ludziom poznać ciekawe spostrzeżenia i naprowadzić na ciekawe strony. Powoli ludzie wychodzą z fałszywego ciemnogrodu, który był im dawany przez wieki.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Bobo »

wybrana... bo anonyomus to nie człowiek, to bot!
Nie ma konta założonego a jest na forum.
Nie męcz już, ok?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: wuka »

Bobo
"Przecież napisałem. Dostałaś powiadomienia, gdyż za każdym razem, gdy ktoś zrobi wpis to dostajesz monit. W kilku postach napisał dokładnie to samo:"

To wiem, że dostałam powiadomienia, ale kiedy w nie klikałam okazało się, że w tematach nie ma wpisów. Dlatego pytam: co w tych wpisach było tak strasznego, że je usunąłeś?

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Bobo »

Skasowałem spamera. Wystarczy? Nie ważne czy napisze w pięciu postach: hej! jak ciekawie! Super forum itp.
A następnie wali reklamami.
Poczytaj jak na stronie php właściciele for opisują mękę z botami:
http://www.phpbb.pl/forum/viewtopic.php?t=17425
https://www.webhostingtalk.pl/topic/480 ... -na-forum/
Oszołomstwu mówię NIE!

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: RM »

System rejestracji nie działa poprawnie. Osoby niezarejestrowane mają problemy z przeglądaniem stron na forum. Osoby, które chcą się zarejestrować nie otrzymują maila zwrotnego umożliwiającego zakończenie procesu rejestracji.

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: veteran »

Prawdopodobnie aktywacja konta jest ręcznie dokonywana przez administrację.
Celem miało być uniemożliwienie rejestracji botom.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Anna01 »

Aktywacja jest wysyłana na maila.
Sprawdzę czy działa poprawnie.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Anna01 »

Niestety mail został wyłączony przez WEBD ze względu na boty wchodzące na forum :-(
Niestety chyba nie działa mi blokada botów - dodaję je do listy (specjalny formularz) i niby jest informacja, że dodano, a lista pusta i boty wchodzą :-?
Właściwie jest jeden "dostawca" botów.
Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Ktoś się zna na tym ?
Napisałam do WEBD, ale oni chyba nie mają możliwości wnikania na forum.
Spróbuję jeszcze wejść na WEBD w Cpanel - może coś tam znajdę do blokowania botów.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Anna01 »

Poblokowałam co mogłam. Pewnie pojawią się nowe.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Anna01 »

Mam nadzieję, że jutro (16.01.2021) mail i rejestracja przez maila będzie działać, a boty nie będą przechodzić :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Krystian »

Anno ściągnij mi jedno ostrzeżenie, bo jak Bobo da mi trzecie, to nie będę mógł nic napisać na Twoim forum.
Tutaj są użytkownicy, którzy lubią ze mną pisać.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Anna01 »

Krystian pisze:
16 sty 2021, 0:49
Anno ściągnij mi jedno ostrzeżenie, bo jak Bobo da mi trzecie, to nie będę mógł nic napisać na Twoim forum.
Tutaj są użytkownicy, którzy lubią ze mną pisać.
Ok, za zgodą Bobo zdejmuję Ci ostrzeżenie, ale postaraj się pisać kulturalnie, bo jak czytam Twoje posty, to widzę dużo wulgaryzmów, które nie pasują do Chrystianina :->
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Krystian »

OK dziękuję Aniu i życzę dużo zdrowia w tej masakrycznej pandemii :-)
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: Krystian »

Co do wulgaryzmów, to ich nie używam
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

jozek
Posty: 95
Rejestracja: 20 lis 2020, 0:32

Re: "Nowe" Forum a "stare" Forum

Post autor: jozek »

Pytam całkiem poważnie, sorki ze może trochę nieoczytany jestem, ale wujek google tez jest tępy.
Nie wiem kto zacz ów Chrystianin.
Wyszukiwarka mnie odesłała na jakieś forum dla chyba byłych SJ i tez tam Krystian używał tego słowa.
Poza tym nic nie znalazłem.
Czy to jest jakaś organizacja religijna której Krystian jest członkiem?
Po prostu proszę mnie oświecić, albo dać szpica, bo nie kapuje kto to ten Chrystianin.
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”