Dzial ADS i swiat - TG

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Tomasz G

Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Prośba i propozycja Proszę o swój dział na tym forum od razu wyjaśnię ze robię często wklejki itp . bo to mi pomaga w dyskusji na forum przy moich niesprawnych rekach . Dział ADS i świat ma za cel pokazać Wam Kościół ADS i przybliżyć Jezusa oraz biblie czy inne tematy społeczno- religijno - historyczno - filozoficzne ważne z mojego punktu widzenia ... Uwaga od razu tez wyjaśnię ze osoby którym ten dział czy treści tu podane nie będą się podobały nie muszą go czytać lub komentować ale z chęcią odp w miarę możliwości na pytania i uwagi ...
Ostatnio zmieniony 05 sie 2020, 11:15 przez Tomasz G, łącznie zmieniany 1 raz.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 11:09
Prośba i propozycja Prosze swoj dzial na tym forum od razu wyjasnie ze robie czesto wklejki itp . bo to mi pomaga w dyskusji na forum przy moich niesprawnych rekach . Dzial ADS i swiat ma za cel pokazac Wam Kosciol ADS i przyblizyc Jezusa oraz biblie czy inne tematy spoleczno- religijno - historyczno - filozoficzne wazne z mojego punktu widzenia ... Uwaga od razu tez wyjasnie ze osoby ktorym ten dzial czy tresci tu podane nie beda sie podobaly nie musza go czytac lub komentowac ale z checia odp w miare mozliwosci na pytania i uwagi ...
Bardzo niestosowna i niebezpieczna propozycja.
Niestosowna, gdyż w takim razie inni także mogą poprosić o własny dział i zrobi się z forum blog.
Niebezpieczna, gdyż ludzie "młodzi i nowi"" w chrześcijaństwie i znajomości Biblii mogą pójść za twoimi/ADS wypaczonymi/zwodniczymi naukami.

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Prośba i propozycja uczciwa i otwarta bo ja nic nie ukrywam a poza tym nie będę musiał latać po forum a ludzie nie lubiący mnie lub K ADS nie muszą tego działu czytać a wiec wszystko jest jasne jak słońce :)

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 11:21
Prośba i propozycja uczciwa i otwarta bo ja nic nie ukrywam a poza tym nie będę musiał latać po forum a ludzie nie lubiący mnie lub K ADS nie muszą tego działu czytać a wiec wszystko jest jasne jak słońce :)
Nie chodzi o lubienie czy nielubienie. To nie ma nic do rzeczy.
Chodzi o promocje błędnych i często zgubnych nauk. Niezorientowani nie wyłapią błędów. Wiem, bo też dałam się złapać nie mając świadomości, że to nauki ADS. Po długim czasie ktoś mi wytłumaczył, jeden protestant z Kościoła Baptystów.

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Co jest błędne a co nie to kwestia prywatnych poglądów każdego z nas na forum bo tu np katolicy uważają że to protestanci błądzą i odwrotnie na forum nawet BPŚ nie zgadzają się że ŚJ choć to prawie jedna rodzina a wiec każdy z nas ma własne poglądy na Biblie i prawdę :-)
Ostatnio zmieniony 05 sie 2020, 12:21 przez Tomasz G, łącznie zmieniany 1 raz.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Co to jest BPŚ?
Szczerze, Tomaszu? To nie jest prywatna sprawa.
Ponownie szczerze - wszyscy błądzą.
I dlatego promowanie jednej denominacji na forum jest złe. Forum zmieni się w blogowisko.
Ja także w takim razie poproszę o dział osbny, abym nie była szykanowana przez ŚJ. Oni też błądzą i to mocno.
Katolicy błądzą. Protestanci - jak najbardziej błądza.
Ale po to jest idea forum, aby dyskutować o prawidłowościach i błędach, a nie na siłę promować jakiś nauki.

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Przecież forum jest chyba po to by ewangelizować i wydawać świadectwo prawdzie tak jak ją widzimy i rozumiemy wiec nie widzę problemu by był tu Dział ADS czy inne przecież to rozwija forum a w działach też można dyskutować itd :-)

Awatar użytkownika
kostek
Posty: 1003
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:47

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: kostek »

Wydaje mi się, że od tego jest dział "Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie".

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Na wielu forach mam swój DzIał ADS i to się sprawdza :-)

Awatar użytkownika
kostek
Posty: 1003
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:47

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: kostek »

Na tym forum jest dział, o którym wspominałem. Myślę, że tam możesz wrzucać swoje tematy. :)

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Ja proszę o swój prywatny Dział ADS - TG i poczekam na odp władz forum :-)

Awatar użytkownika
kostek
Posty: 1003
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:47

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: kostek »

Swój prywatny dział możesz mieć na prywatnym forum lub blogu.
Tutaj nie ma prywatnych działów.

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Poczekam jeszcze na inne uwagi

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Bobo »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 12:36
Na wielu forach mam swój DzIał ADS i to się sprawdza :-)
Zauważam, że się raczej nie sprawdza :-D

Np. jesteś zarejestrowany na forum 'Moja droga' i to tam mamy o twoich wpisach? Proszę:
http://www.mojadroga.fora.pl/search.php?mode=results
Wpiszcie w wyszukiwarce Tomasz G i 'Pokaż' wyniki jako: tematy.
Jesteś określany jak król IGNORANCJI w Internecie na forach.
Dziesiątki założonych przez Ciebie tematów. ZERO odpowiedzi a wyświetleń to 3, góra 10 przez kilka lat.
Oceniając, wcale nie dyskutujesz tylko wywalasz swój ulubiony emotikon z wywalonym jęzorem.
Ludzie nie odpowiadają, liczba wyświetleń to raczej twoje wyświetlanie, bo sprawdzasz, czy ktoś coś odpisał, a nikt nie odpisuje ;-)
Jak więc się 'sprawdza' to co napisałeś?
Tu na forum będziesz robił wklejki tego samego, co już napisałeś. Założone przez Ciebie tematy są, jak na innych forach, powielane po wielokroć.
Współczuję niesprawności rąk. Jednak głowę zapewne masz w porządku. Powtarzanie wciąż jednego i tego samego to... nie niesprawność rąk :-/
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 12:40
Ja proszę o swój prywatny Dział ADS - TG i poczekam na odp władz forum :-)
To sobie kup prywatne forum.
Jak ty dostaniesz prywatny dział to zachęcam innych do wnioskowania o to samo.
Pierwsza zgłaszam się z wnioskiem o dział prywatny.
PS.
Kostek ma rację. Jest dział i tam sobie wrzucaj swoją "ewangelizację" :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”