Dzial ADS i swiat - TG

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Bobo »

NO przecież w dziale PROTESTANCI tom68 założył dziesiątki swoich tematów:
viewforum.php?f=15
Większość nieprzeczytanych i bez odpowiedzi.
Po co zakładać jakiś prywatny dział, skoro tom68 będzie tam wklejał to, co już wkleił na forum? Głownie o Sabacie, alkoholu i wieprzowinie.
Ludzie nie są głupi, wiedzą co to wyszukiwarka i z łatwością znajdą o AD7 to co chcą.
Nadto mamy w regulaminie punkt:
1. Forum jest stroną prywatną i nie jest oficjalnym głosem żadnego Kościoła (wyznania).
Toż to pierwszy, podstawowy punkt regulaminu...
Na pewno rozumiesz różnicę, że można dyskutować o... kościołach, zborach, wierzeniach, doktrynach, naukach itp a tym, by forum reprezentowało jakiś kościół, zbór, wyznanie itp.
Oszołomstwu mówię NIE!

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Ja tu nic nie zakładem bo dopiero wczoraj zostałem zaproszony na to forum ( a wiec ktoś inny przenosił ze starego na nowe forum moje tematy .. po co to zrobione nie wiem i nawet mnie nie pytając o zgodę ) a mój prywatny Dzial ADS - TG byłby właśnie po to by uniknąć właśnie zamieszania bo każdy by wiedział gdzie są moje własne "herezje" i jeden by je czytał a drugie nie a regulamin zawsze można poprawić :-)
Ostatnio zmieniony 05 sie 2020, 14:40 przez Tomasz G, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kostek
Posty: 1002
Rejestracja: 26 sie 2009, 13:47

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: kostek »

To jest to samo forum co wcześniej, Tomaszu i nikt nie przenosił żadnych wątków ze "starego forum".
Wiem, to ciężkie do zrozumienia.
Po prostu nastąpiła aktualizacja oprogramowania.

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Tak czy inaczej jeszcze są dwa fora biblijne stara i nowe :-)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 14:43
Tak czy inaczej jeszcze są dwa fora biblijne stara i nowe :-)
Stare będzie wylączone. To są te same fora, dlatego przeniesiono wszystko tu, w nowej szacie graficznej są te same tematy i wpisy.

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Czy to znaczy ze link ze stary forum mogę już skasować :-)
Ostatnio zmieniony 05 sie 2020, 15:25 przez Tomasz G, łącznie zmieniany 1 raz.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: wuka »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 15:15
Czy to znaczy ze link ze stary forum mogę już skasować i że mogę tu pisać w temacie protestanci adwentyści :-)
Nie wiem o jakim linku mówisz, ale pisać tu i tylko tu, jak najbardziej.
Chyba Anna gdzieś wyjaśniała, że za jakiś czas fora w tamtej szacie graficznej po prostu pójda w niebyt. Tak zrozumiałam. I teraz używamy już tylko tego forum. Tam - na stare, nawet już wiele osób, które przeszły tu, nie mają dostępu.

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Ja mam linki w potcie z każdego forum jest ich z 15 cie a skoro dawne forum biblijne jest już nieczynne to skoksuje ten link :-)

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: RN »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 15:31
Ja mam linki w potcie z każdego forum jest ich z 15 cie a skoro dawne forum biblijne jest już nieczynne to skoksuje ten link :-)
Poniżej jest link do tematu, gdzie jeden z użytkowników już miesiąc oczekuje na odpowiedż w sprawie szabatu.

viewtopic.php?f=9&p=472934#p472934
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Anna01 »

Tomasz G pisze:
05 sie 2020, 11:09
Prośba i propozycja Proszę o swój dział na tym forum od razu wyjaśnię ze robię często wklejki itp . bo to mi pomaga w dyskusji na forum przy moich niesprawnych rekach . Dział ADS i świat ma za cel pokazać Wam Kościół ADS i przybliżyć Jezusa oraz biblie czy inne tematy społeczno- religijno - historyczno - filozoficzne ważne z mojego punktu widzenia ... Uwaga od razu tez wyjaśnię ze osoby którym ten dział czy treści tu podane nie będą się podobały nie muszą go czytać lub komentować ale z chęcią odp w miarę możliwości na pytania i uwagi ...
Tomaszu
Jest wiele miejsc na forum gdzie możesz pisać/wklejać posty.
Jest dział PROTESTANCI, a wśród wielu odłamów i ADS.
Żeby Ci ułatwić pisanie (ze względu na Twoją niepełnosprawność) mogę jeden temat ustawić jako "przyklejony" tzn. zawsze będzie na górze i nie będziesz musiał szukać. Ale, ale będzie to jeden temat, w który będziesz musiał wstawiać różne zagadnienia. Można chyba w temacie wpisywać "podtematy" :mysli: Możesz temat zatytułować np. "ADS - wiara Tomasza G" Czy pasuje Ci takie rozwiązanie ?
Następną sprawą jest Twoje podwójne konto Tom68 i Tomasz G - jedno z nich trzeba dezaktywować.
Proponuję, żebyś kontynuował pisanie na starym nicku czyli Tom68.
Oczywiście pomogę Ci wszystko ustawić.
Do konta Tom68 przypiszę Twojego maila z tego forum i nadam tymczasowe hasło, które po zalogowaniu na nowym forum sobie zmienisz.
Napisz do mnie na PW o swojej decyzji.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Tomasz G

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Tomasz G »

Zgadzam się :-)

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: Anna01 »

Zrobione :-)
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: nike »

Piękny tekst:----- Rz 13:10 bb "Miłość bliźniemu złości nie wyrządza, a tak wypełnienie zakonu jest miłość."

szczególnie dla takich jak TOMEK, oddany BOGU wspaniały człowiek.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: nike »

:xcalus: :serce: :serce: :serce: Aniu jesteś wielka.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Dzial ADS i swiat - TG

Post autor: tom68 »

Dziękuję bardzo :-)
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”