Nieaktywny użytkownik?

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Nieaktywny użytkownik?

Post autor: wuka »

Co to znaczy?
Chciałam pododawać jakieś osoby na listę specjalną i okazuje się, że nie mogę, bo to są "użytkownik nieaktywny".
Zaznaczam, że użytkownicy są jak najbardziej aktywni i piszą, najczęściej bzdury i zjadliwości.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: Nieaktywny użytkownik?

Post autor: Luba »

O czym ty mowisz, wuka?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nieaktywny użytkownik?

Post autor: wuka »

O tym, że nie chcę czytać postów Tomasza, nike i Henryka. Nie ma innej możliwości, jak w zakładce "przyjaciele i wrogowie" zaliczyć ich do wrogów, aby nie widzieć postów (takie "ignoruj" z starego forum). Ale się nie da. Wybiło mi, że to są użytkownicy "nieaktywni".
Ja zauważyłam tez inną rzecz. Było kiedyś dosłownie 2 osoby na forum i jedna osoba jakoniezalogowana i ta osoba w tym czasie pisała posty. Jestem tego pewna. Co to ma znaczyć?

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Re: Nieaktywny użytkownik?

Post autor: Luba »

Rzeczywiscie dziwne.... :mysli:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Nieaktywny użytkownik?

Post autor: Bobo »

jedna osoba jakoniezalogowana i ta osoba w tym czasie pisała posty. Jestem tego pewna. Co to ma znaczyć?
Może jednak zalogowana tylko ukryta. Wtedy jej nie widzisz na głównej stronie, gdzie pokazano, kto z zarejestowanych akurat jest obecny na forum.
Wyloguj się i spróbuj ponownie zalogować. W okienku gdzie wpisujesz login i hasło masz też do odznaczenia okienko: ukryj moją obecność.
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”