George

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

George

Post autor: Krystian »

Czy z administracji ma ktoś jaja.
Ten człowiek pisze absurdalne bzdury o imieniu Boga i o Jego Słowie Biblii.
Czy to jest forum biblijne?
Obecni tutaj ateiści tak nie bluzgają Biblią jak ten człowiek.
Boa np. jest kulturalnym człowiekiem, choć nie wierzącym.
Zablokujcie pisaniny George, bo to uwłacza, temu forum.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: George

Post autor: ZAMOS »

Bardzo irytują mnie radykaliści wyznaniowi swym podejściem do każdego kto widzi inaczej niż oni. Nie potraficie obronić prawdą historyczną swej wersji wiary więc najlepszym według was sposobem jest usunięcie myślącego i wierzącego inaczej. Kiedyś jak ewangelizowano świat to zwyczajnie niewierzących, albo wierzących inaczej zwyczajnie się mordowało. Europejskim przykładem są Katarzy, których wymordowano praktycznie w całości. Ty jako "obrońca prawa" powinieneś wiedzieć, że PRAWO DO WOLNOŚCI SŁOWA jest jednym z najważniejszych praw jakie sobie ludzkość zdobyła w czasach tak zwanej demokracji, czyli post monarchicznych. Ludzie nie lubią władzy totalitarnej w tym też tak zwanych bogów, którzy nic oprócz cierpienia ludzi nie wnieśli w nasz rozwój. Za co ja mam szanować i wielbić bogów pustynnych nomadów, ich nauczycieli i kapłanów. Ty Krystianie jako chrześcijanin nie wiesz o tym, że ta wiara przyniesiona nam przez niemieckich siepaczy została narzucona nam siłą. Nasi przodkowie wiedzieli, że to nic dobrego i dlatego tak licznie się temu wierzeniu przeciwstawiali, ale przegrali tą nierówną walkę i mamy co mamy. Po latach zbrodni nastały czasy pokoju i jest coraz bardziej wiadome co z czego wyrosło i gdzie to nas prowadzi. Ja tam w boga George nie wierzę, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy to co przychodzi wam, niby prawym katolikom, którzy mają to "nadstawiać drugi policzek".

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: George

Post autor: Krystian »

Zamos ja nie jestem katolikiem.
Nie przynależę do żadnej religii.
Wierzę, że Biblia jest słowem Boga, daną nam.
Wiem, że kopiści trochę niektóre teksty przekręcili.
Jednakże z najstarszych manuskryptów bibliści potrafią odtworzyć, które były fałszem lub dopiskiem.
pozdrawiam
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Re: George

Post autor: ZAMOS »

Nie jest ważne to czy jesteś katolikiem. Tą wiarę z jej biblią przywieźli zbrojni krzyżowcy niemieccy. Cała biblia jest księgą w której są zapisy pochwalne dla zbrodni, niewolnictwa, gwałtu i kradzieży wszelakiej, których to okropności dokonuje pustynny bóg i jego wybrańcy. Domniemywam, że czytałeś biblię i doskonale wiesz co w niej jest napisane. Zaprogramowany jesteś na jej wypaczone zrozumienie. Niema Krystianie znaczenia to, że jakaś zbrodnia, czy gwałt jest w imię boga. Ten bóg też własnymi rękoma likwiduje wielu ludzi (najwięcej w potopie). Ty i George wierzycie w tego samego boga. Różnica między wami jest tylko taka, że tę samą książkę rozumiecie i interpretujecie inaczej. Każdy według własnego rozumu. George uważa, że wybrańcami byli Edomici potomkowie Ezawa, a ty, że Żydzi potomkowie Jakuba, ale ojcem tego zwiedzenia ludzi jest ta sama istota, która zresztą już dawno nie żyje, więc ja uważam, że nie ma sensu tracenia czasu na wymyślanie coraz to nowszych interpretacji tego co już dawno się tak bardzo zdewaluowało.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: George

Post autor: Bobo »

Zamykam temat. Krystian poskarżył się na George a włączył się ZAMOS ze swoimi rozprawkami na temat religii i bogów wyrażając swoje obrzydzenie nimi.
Nic mądrego już nie napiszecie, oprócz tego, co powielacie po stokroć tu na forum.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”