Nie działa "zapamiętaj mnie" dotyczące hasła

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Nie działa "zapamiętaj mnie" dotyczące hasła

Post autor: amiko »

W moim przypadku nie działa okienko "zapamiętaj mnie" dotyczące hasła. Muszę je wpisywać za każdym razem. Czy Wy też tak macie?
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Nie działa "zapamiętaj mnie" dotyczące hasła

Post autor: Bobo »

Nie. Mi pamięta. Może masz coś sknocone w ustawieniach przeglądarki, że nie pamięta.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Nie działa "zapamiętaj mnie" dotyczące hasła

Post autor: wuka »

U mnie też działa.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Re: Nie działa "zapamiętaj mnie" dotyczące hasła

Post autor: efroni »

Miałem problem z pamiętaniem hasła na forum i z synchronizacją zegara .
Nie wiem czy to to, ale po wymianie baterii na płycie głównej jest ok .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: Nie działa "zapamiętaj mnie" dotyczące hasła

Post autor: amiko »

U mnie nie działa okienko "Ukryj mój status podczas tej sesji". Proszę o naprawę.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”