Bobo usuwa posty niezgodne z jego wiarą

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Bobo usuwa posty niezgodne z jego wiarą

Post autor: amiko »

Bobo usuwa posty nie odpowiadające jego wierze .
Proszę o zachowanie większej kultury w twoich wypowiedziach i nie usuwanie postów, które nie odpowiadają twojej wierze. Prosiła o to też wcześniej nike i ostatnio wuka. To, że nie zagląda tu Anna nie znaczy, że ci wszystko wolno.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Bobo usuwa posty niezgodne z jego wiarą

Post autor: Bobo »

Gdybym usuwał posty nie odpowiadające mojej wierzę, to musiałbym skasować 99% forum. Co ty gadasz?
Teorię spiskowe. Tam masz pisać o gadzich istotach. Inaczej rozważasz tematy. A mnie nie 9bchidza takie teorie ani fantasta, który tworzy takie brednie.
Forum mnie interesuje i jakąś kultura dyskusji, jeśli już do niej nawiązujesz.
Nie wiem, czy ktokolwiek na forum ma ochotę w co drugim poście czytać o gadzich mózgach czy istotach, nawet jak temat dotyczy tego jak dobrze ukisić ogórki na zimę.
Tak jak poprzednio było ci pisane, jak będziesz robił tak dalej, to zablokuje możliwość pisania.
Poskarzyleś się i tyle. Temat zamykam. Bo są na forum osoby lubiące draki.
Oszołomstwu mówię NIE!

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”