Propozycja nowego punktu w regulaminie

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Krystian »

Teraz jest tak, ze Bobo może wszystko zrobić.
Ja mam z nim konflikt, to ma możliwość dania mi warna i tyle.
Was, też to dotyczy.
Proponuję dodać punkt, do regulaminu, tego forum.
Niech, będzie taki zapis, gdzie jest, to zgodne z przyjęciem zasady dwuinstancyjności w polskim prawie.

Administrację forum obowiązuje zasada:

"Nemo iudex in causa sua "

Nikt z administratorów nie może dawać ostrzeżeń i banów w przypadku, gdy jest stroną w danej sprawie, ani też brać udziału w administracyjnych naradach dotyczących takiej sprawy.

Kto jest za tym, aby taki punkt regulaminu zaczął istnieć?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Bobo »

Głupie to to jest. No bo wystarczy zarzucić Annie01, że zrobiła zły, taki a taki ruch... i... co wtedy ma zrobić Anna?
Krystian, Ty po prostu się BOISZ, że możesz dostać Bana czy warna. Tak jakbyś zamierzał na niego zasłużyć, ale nie chcesz zostać ukarany.

Ponadto stałoby to w sprzecznści z takimi punktami regulaminu:

10. Zakazuje się prowadzenia prywatnych wojen przeciwko użytkownikom forum.

( a wyraźnie ci chodzi o walkę z Bobo, czyż nie?)

18. Zabrania się zakładania jakichkolwiek tematów odnośnie konkretnych Moderatorów, Junior Adminów i Administratorów oraz tematów podważających Regulaminu Forum. Dotyczy to również rozmów na ShoutBox'ie (mini czacie)

Chcesz pozbawić modów i administrację ich uprawnień? To tak, jakbyś policjanta chciał pozbawić nałożenia mandatu :-D
Ponadto wciąż masz taki zapis w regulaminie:

20. Moderator ani Junior Admin nie może być sędzią we własnej sprawie. W sporach, w którym bierze udział moderator lub Junior Admin, funkcję rozstrzygającą pełnić będzie Właściciel Forum. Decyzja Właściciela Forum jest ostateczna.

Więc czego jeszcze chcesz? Anna nie wie co ma robić? Pisz skargi i zażalenia.
Czemuś taki gł..i? :-)
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Krystian »

Nieprawda Bobo.
Bo nie ma tutaj zasady dwuinstancyjności.
Mam prawo, tylko wnieść apelację do właściciela forum?
A jak jej nie będzie, bo np zachoruje, to do kogo mam się odwołać, od Twojego ostrzeżenia?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Bobo »

Jest drugi Junior, jest inny admin.
A przede wszystkim nie planować ruchu skutkującym warnem lub banem.
Zawsze też możesz się odwołać do pana Kazia z piątego piętra.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Krystian »

W prawidłowym regulaminie powinno być zapisane tak:
1 Od ostrzeżenia moderatora, przysługuje odwołanie do junior administratorów.
2. Od ostrzeżenia junior administratorów, przysługuje odwołanie do administratorów.

Wtedy jest zachowana dwuinstancyjność.
Właściciel, to jak Sąd Najwyższy,wtedy się dopiero składa skargę kasacyjną.
Kumasz Bobo
To tego powinien, być podany termin odwołania, minimum 14 dni.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: wuka »

3. Jak nie pomoże odwołanie do administratorów to prosto na policję i niech Bobo spodziewa się wizyty panów co nie pukają grzecznie, ale kolbami i z krzykiem o 6 rano :xhehe: , a co? Niech se Bobo nie mysli :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Bobo »

No ale Krystian, sam zaznaczyłeś, że Administrator, czyli Anna może być chora i niedostępna. Co wtedy z odwołaniem? Wisi, a dopuki sama odwołania niższych instancji nie rozpatrzy, wszelkie bany, warny obowiązują cały czas.
Moja rada, nie pisz durnot, nie pisz o gwałtach, dupcz..iu, itp. wtedy nie trzeba w regulaminie nic zmieniać. No bo podasz przykład, że Bobo dał ci warna niesłusznie? Przecież sam się przynawaleś, więc o co ci chodzi?
Tzn. ja wiem o co. Chcesz pisać pierdoły bezkarnie.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Bobo »

wuka pisze:
26 sty 2021, 19:19
3. Jak nie pomoże odwołanie do administratorów to prosto na policję i niech Bobo spodziewa się wizyty panów co nie pukają grzecznie, ale kolbami i z krzykiem o 6 rano :xhehe: , a co? Niech se Bobo nie mysli :mrgreen:
No były już takie straszenia ze strony Krystiana 😃
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Anna01 »

Krystian pisze:
26 sty 2021, 17:16


Nikt z administratorów nie może dawać ostrzeżeń i banów w przypadku, gdy jest stroną w danej sprawie, ani też brać udziału w administracyjnych naradach dotyczących takiej sprawy.
:mrgreen:
Czyli nie będziemy mogli zbierać się w administracyjnym, żeby omówić problem i wysłuchać co np. moderator czy JA ma do powiedzenia ?
Czy mam blokować wtedy dostęp do działu administracyjnego ?
Krystian
Wszystko jest ujęte w regulaminie i niczego nie będziemy dodawać.
Nie prowokuj, to nie będzie problemu.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Krystian »

Nie zrozumiałaś.
Odwołuję się np.od warna, danego mi przez juniora administratora.
Wtedy, wy się spotykacie w pokoju administracji, aby moje odwołanie rozstrzygać.
Wtedy, admin, co jest stroną w konflikcie nie bierze udziału.
Jest to - mądre i sprawiedliwe.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja nowego punktu w regulaminie

Post autor: Anna01 »

Wszystko rozumiem Krystianie.
Nie prowokuj, głoś wartości, które Ty wyznajesz.
Nie żyj przeszłością tylko przyszłością.
Daj się poznać jako człowiek, dla którego idee chrześcijaństwa są drogowskazem, a nie jedynie człowiekiem, który (nie będąc ŚJ) zwalcza zwykłych ŚJ.
Chociaż znamy się tyle lat na forum - ja nadal nic nie wiem o Twojej wierze.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”