logowanie

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

logowanie

Post autor: kesja »

Wczoraj nie mogłam nie zalogowac -błedne hasło- nie było błedne wieczorem dnia poprzedniego i tak nagle /
błedne wpisywanie odpada.
Próbowałam do wieczora i dzisiaj od rana i dopiero teraz zakoczyło.
Czy innym tez tak sie dzieje ?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: logowanie

Post autor: wuka »

Mnie dziś działo się coś innego. Gdzieś godzinę temu strona przestała działać. Byłam zalogowana i nagle stało się tak, jak bym internetu nie miała. A miałam, bo wszystkie inne strony działały i ładowały się. Otworzyłam w innej przeglądarce i było to samo. Tylko ta strona nie działała. Po kilkunastu minutach było ok.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: logowanie

Post autor: Bobo »

Też tak miałem. Myślę że to sprawa serwera na którym znajduje się forum. Może jakaś konserwacja?
W bankach z wyprzedzeniem informują że wtedy a wtedy będą trudności z używaniem strony. A może to jakiś haker namieszał?
To mógłby być pan Kaziu z piątego piętra 🤔
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: logowanie

Post autor: kesja »

No to wszystko jasne ,ale zeby caluśki dzien i z drugiego kawałek ?

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: logowanie

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
27 sty 2021, 13:36
Też tak miałem. Myślę że to sprawa serwera na którym znajduje się forum. Może jakaś konserwacja?
W bankach z wyprzedzeniem informują że wtedy a wtedy będą trudności z używaniem strony. A może to jakiś haker namieszał?
To mógłby być pan Kaziu z piątego piętra 🤔
Gorzej, że u mnie nie ma piątego piętra :hehe: , ale jest Piotr na drugim. Już ja sobie z nim pogadam :xoczko:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”