Wklejanie linków

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Wklejanie linków

Post autor: .Cyprian. »

Z uwagi na to, że Anna się wypowiedziała w kwestii wklejania linków w zamkniętym już temacie, mam pytanie:

Co złego właścicielka forum widzi w takim wklejaniu linków? Do tej pory tak veteran robił i jakoś to nie przeszkadzało. Podobnie działał Listek na poprzednim forum, wklejał linki-filmy i wiele z tych linków było ciekawych. Jakoś to nie przeszkadzało administracji na tyle, by te linki kasować, czy też nagminnie besztać za sposób wklejenia. Dopiero, kiedy to jeden z userów zażyczył sobie w listopadzie, aby nie wolno było wklejać linków bez komentarza, rzecz zaczęła się rozwijać, osiągając dziś swój finał:
BoaDusiciel pisze: Czy mogę prosić, aby moderator usuwał linki, jeśli autor nie określi jaki jest jego stosunek do linkowanych treści ?
Nie jestem Duchem Świętym, żebym wiedział czy jakiś ułomny popiera to co wkleił, czy wręcz odwrotnie.
Proszę zwrócić uwagę na słownictwo - tego administracja nie zauważa. Link może być wklejany w celach takich, żeby klikający mógł się z nim zapoznać i sam wyrobić sobie o nim zdanie. Wklejający nie musi się do niego odnosić, tym bardziej gdy link pasuje do tematu. Wielu użytkowników w dziale muzyka wkleja tylko link, wielu, nie tylko veteran.

Co do BoaDusiciela. Nietrudno zauważyć, że za cel obrał sobie dokuczanie veteranowi:
To tylko kilka przykładów.

"Dostało się" i mnie tym samym sposobem. Kiedy wkleiłem w celach czysto informacyjnych mapę sieci 5G, otrzymałem taki oto przytyk:
BoaDusiciel pisze: No, faktycznie jest mapa.
To dobrze, czy źle że jest ?
Lepiej żeby nie było mapy ? :roll:
Ludzie, co to w ogóle za pytania są? Bo on chce, żebym pisał, czy dobrze, że jest mapa, czy nie - i już. Tupnął nóżką i masz robić tak, jak on chce. To taki zaczepny sposób pisania, mający jeden cel.
Każdy ma swój sposób informacyjnego pisania. I nic jemu do tego, a administracja jest zobowiązana na takie niestosowne odzywki reagować.

Jest jeden temat autorstwa BoaDusiciela, który wiele pokazuje i w ogóle się dziwię, jak można było na istnienie tego tematu pozwolić: viewtopic.php?p=449204#p449204 -
gdzie kilka razy przewija się taka sentencja:
przeciętny ... jest ... od przeciętnego ...
Po co coś takiego pisać i dużo ważniejsze pytanie, po co takie słowa trzymać na forum?!

Wracając do wiadomości Anny:
Anna01 pisze: ...

BoaDusiciel napisał pod obcojęzycznym linkiem (do dokumentu w PDF), wstawionym przez veterana:

Czy Kolega veteran mógłby streścić treści zawarte w podanym linku ?
Zakładam, że jeśli ktoś coś linkuje, to wie co tam jest ...
Proszę i dziękuję.

Nie widzę w tych słowach nic złego - sama uważam, że powinna być dyskusja i link podany jako źródło
veteran zgłosił post i napisał PW do mnie.
Więc nie za sprawą BoaDusiciela, a za sprawą veterana, ta dyskusja.
Już wcześniej prosiło się veterana, aby nie wklejał linków i do tego angielskojęzycznych - nie wszyscy znają tak doskonale angielski jak veteran.
1. Szkoda, że Anno nie widziałaś jak BoaDusiciel zaczepiał veterana, przykłady wyżej. "Proszę i dziękuję"?; a widziałaś co jest małym drukiem napisane?
2. Nie, nie jest prawdą, że za sprawą veterana ta dyskusja. Ta dyskusja jest za sprawą BoaDusiciela, któremu już w listopadzie nie podobał się styl wklejania linków przez veterana - dowód wyżej.
3. Czy nadal na uwadze jest wolność słowa - oczywiście wolność rozumiana regulaminowo?
4. W związku z pkt. 3. - ja też nie idę, podobnie jak i veteran i kilku innych, za mainstreamem w pewnym temacie, ale dlaczego mam być nazywany płaskoziemcą, czy też "płaskoziemcą"? Co mam wspólnego ze zwolennikami tej teorii, czy "teorii"?
Ostatnio zmieniony 17 lut 2021, 19:19 przez .Cyprian., łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wklejanie linków

Post autor: Anna01 »

Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Wklejanie linków

Post autor: .Cyprian. »

Dziękuję za odpowiedź. Bardzo wyczerpująca, jak na administratora. Wiem przynajmniej, gdzie jestem. Oczywiście link jest tematyczny, tak jak linki veterana, prawda? I dotyczy tego, o czym tu piszę?
Że raz wkleił link angielskojęzyczny no to trzeba teraz punktować, bo do meritum nie sposób się odnieść? Powklejaj Aniu linki do wszystkich podniesionych przeze mnie kwestii.
:-/
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wklejanie linków

Post autor: BoaDusiciel »

Sytuacja jest taka:
Toczy się dyskusja, z udziałem kilku osób.
Między wypowiedziami tych osób zostaje wstawiony jakiś link, przy czym wstawiający nie określa w jakim celu to wstawia, ani jaki jest jego stosunek do treści zawartych w linku.
I co mają zrobić dyskutanci ?
Ja dla dobra sprawy usiłuję się dowiedzieć o co linkującemu chodzi.
Bo naprawdę nie jestem Duchem Św., żeby to wiedział.
Jak w toku dyskusji ktoś wstawi link do stron z gołymi babami/chłopami, to też nie wolno pytać po co to robi ?
Bez przesady.
Tak że ten, tego ...
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wklejanie linków

Post autor: Anna01 »

.Cyprian. pisze:
17 lut 2021, 19:20


Że raz wkleił link angielskojęzyczny no to trzeba teraz punktować, bo do meritum nie sposób się odnieść?[...]
Niestety nie raz :-?
https://www.globalresearch.ca/implanted ... 20/5736277

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Jak się odnieść do tych linków ???!!!
Naprawdę NIE SPOSÓB !!!
Można albo zignorować, albo odpowiadać tak jak to robi BoaDusiciel !

Ludzie na całym świecie chorują na Covid.
Lekarze, pielęgniarki umierają niosąc chorym pomoc.
Laboranci śpią po 5 godzin na dobę. Często chorują i umierają.
Tysiące naukowców pracuje nad szczepionkami i lekami.
A tu jeden z drugim wklejając jakieś linki z gatunku "teorii spiskowych" uwłacza tym wszystkim ludziom zaangażowanym w walkę z pandemią !
Super sobie siedzieć na tyłku przy komputerze i wyszukiwać linki, które pasują !
Dopiero myślenie się zmienia gdy ktoś zachoruje, albo musi patrzeć jak np. ojciec sinieje i się dusi.
Wtedy dociera do nich, że Covid istnieje i respirator ratuje życie, a nie zabija !
Odniosłam się do meritum !!!


Ja sobie wymyślę, że Covid roznieśli po świecie arabscy ortodoksi, bo w ten sposób chcą zmusić kobiety na całym świecie, aby zasłaniały twarze!
Myślisz Cyprianie, że nie znajdę ludzi, którzy w to uwierzą ?

BoaDusicielu !!!
Mam do Ciebie wielką prośbę !
Ignoruj posty tzn. linki, które wstawia veteran !
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Wklejanie linków

Post autor: Bobo »

Mam też takie inne przemyślenie...
Czy w Internecie, ludzie, którzy chcą czegoś się dowiedzieć o Covic-19 naprawdę wchodzą na forum biblijne???
Veteran czy rol23 chyba mają takie wrażenie ratowania świata, bo natrętne (co to jest natrętswo, można sprawdzić) wklejanie linków to chyba jakaś choroba.
Oszołomstwu mówię NIE!

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wklejanie linków

Post autor: BoaDusiciel »

OK ;-)
Tym bardziej, że ostatnio miała miejsce taka sytuacja:
Wklejają film z Gatesem.
Gates mówi, że szczepionki muszą być maksymalnie bezpieczne, bo jeśli spowodują śmierć nawet 1 osoby na 10 000, to w skali globu jest to 700 000 ofiar.
I z tej wypowiedzi jakiś oszołom wysuwa tezę, że Gates chce zabić 700 000 ludzi.
No przecież witki opadają :-?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Re: Wklejanie linków

Post autor: veteran »

Anna01 pisze:
17 lut 2021, 20:37

BoaDusicielu !!!
Mam do Ciebie wielką prośbę !
Ignoruj posty tzn. linki, które wstawia veteran !
Nie będzie takiej potrzeby.
Więcej linków nie będzie.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Wklejanie linków

Post autor: .Cyprian. »

Anna01 pisze:
17 lut 2021, 20:37
.Cyprian. pisze:
17 lut 2021, 19:20


Że raz wkleił link angielskojęzyczny no to trzeba teraz punktować, bo do meritum nie sposób się odnieść?[...]
Niestety nie raz :-?
https://www.globalresearch.ca/implanted ... 20/5736277

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/
To ile, 3 razy? Poza tym, nie przesadzajmy, to jest angielski, a nie hieratyka staro-egipska.
Anna01 pisze:
17 lut 2021, 20:37
Jak się odnieść do tych linków ???!!!
Naprawdę NIE SPOSÓB !!!
Można albo zignorować, albo odpowiadać tak jak to robi BoaDusiciel !
No ja jakoś potrafię i nie odpowiadam jak BoaDusiciel. Ty naprawdę niczego niestosownego w tym nie widzisz?! Jest link i tylko tytuł filmu, bez żadnego odniesienia się do treści i jakoś daję radę - przykład.
Anna01 pisze:
17 lut 2021, 20:37
Ludzie na całym świecie chorują na Covid.
Lekarze, pielęgniarki umierają niosąc chorym pomoc.
Laboranci śpią po 5 godzin na dobę. Często chorują i umierają.
Tysiące naukowców pracuje nad szczepionkami i lekami.
A tu jeden z drugim wklejając jakieś linki z gatunku "teorii spiskowych" uwłacza tym wszystkim ludziom zaangażowanym w walkę z pandemią !
Super sobie siedzieć na tyłku przy komputerze i wyszukiwać linki, które pasują !
Dopiero myślenie się zmienia gdy ktoś zachoruje, albo musi patrzeć jak np. ojciec sinieje i się dusi.
Wtedy dociera do nich, że Covid istnieje i respirator ratuje życie, a nie zabija !
Odniosłam się do meritum !!!

Przecież ja w ogóle nie o tym!!
Kto sobie co sądzi o obecnej sytuacji - jego sprawa.
Anna01 pisze:
17 lut 2021, 20:37
Ja sobie wymyślę, że Covid roznieśli po świecie arabscy ortodoksi, bo w ten sposób chcą zmusić kobiety na całym świecie, aby zasłaniały twarze!
Myślisz Cyprianie, że nie znajdę ludzi, którzy w to uwierzą ?
Nie rozumiemy się.

Mój post dotyczył traktowania veterana przez jednego z użytkowników i administrację, a nie tematu nr. 1 na świecie.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wklejanie linków

Post autor: BoaDusiciel »

"Traktowanie" veterana polega na tym, że wielokrotnie prosiłem aby ustosunkował się do wklejanych przez siebie linków.
Tyle miałem dziś do powiedzenia w tej sprawie.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Wklejanie linków

Post autor: .Cyprian. »

BoaDusiciel pisze:
17 lut 2021, 21:27
"Traktowanie" veterana polega na tym, że prosiłem aby ustosunkował się do wklejanych przez siebie linków.
Tyle miałem dziś do powiedzenia w tej sprawie.
Prosiłeś. No to wszyscy mogą zobaczyć, czy tak wyglądają prośby i czy sami chcieliby być tak proszeni.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wklejanie linków

Post autor: Anna01 »

Cyprianie
Myślę, że to Ty, (jako adwokat veterana) nie wiesz o co chodzi, niestety.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Wklejanie linków

Post autor: .Cyprian. »

Anna01 pisze:
17 lut 2021, 21:41
Cyprianie
Myślę, że to Ty, (jako adwokat veterana) nie wiesz o co chodzi, niestety.
Adwokatem nie jestem, ani jego, ani nikogo innego. A jeśli uważasz, że nie wiem, o co chodzi, to możesz spróbować mi wyjaśnić. Oczywiście, nie obiecuję, że zrozumiem. Mogę też przyjąć do wiadomości, ale się nie zgodzić z treścią wyjaśnienia.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Wklejanie linków

Post autor: BoaDusiciel »

No ale weź pod uwagę, że ja też prosiłem, a nie zostało to zbyt entuzjastycznie przyjęte przez adresata prośby.
Tak że ten, tego ...
Ogółem uważam, że jeśli w lokalu dyskutuje grupa kulturalnych ludzi, a ktoś wchodzi, puszcza bąka i wychodzi, to nie jest to w porządku.
Moim zdaniem wypada wyjaśnić dlaczego się puszcza bąka akurat w tym miejscu i w taki sposób.
No chyba że ktoś nie wie dlaczego to robi :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Wklejanie linków

Post autor: .Cyprian. »

BoaDusiciel pisze:
18 lut 2021, 6:52
No ale weź pod uwagę, że ja też prosiłem, a nie zostało to zbyt entuzjastycznie przyjęte przez adresata prośby.
Tak że ten, tego ...
To nie była prośba, tylko dokuczanie.
BoaDusiciel pisze:
18 lut 2021, 6:52
Ogółem uważam, że jeśli w lokalu dyskutuje grupa kulturalnych ludzi, a ktoś wchodzi, puszcza bąka i wychodzi, to nie jest to w porządku.
Moim zdaniem wypada wyjaśnić dlaczego się puszcza bąka akurat w tym miejscu i w taki sposób.
No chyba że ktoś nie wie dlaczego to robi :->
Pytanie tylko, kto należy do grupy tych kulturalnych ludzi, a kto jest tym, który zakłóca - w ten opisany tu "subtelny" sposób. Pokusiłbym się o zupełnie odmienne identyfikacje. Zostawmy to jednak. Co miało być powiedziane - zostało.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”