Dlaczego rol23 jest usunięty?

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie forum. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości, które spotkasz na forum.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: .Cyprian. »

Pytanie, jak w tytule?
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Anna01 »

.Cyprian. pisze:
23 kwie 2021, 22:38
Pytanie, jak w tytule?
Bo TAK !
Nie będę tolerować osób, które szkodzą innym.
rol23 do tej pory nie miał avataru, poproś aby Ci przesłał nowowklejony.
Naprawdę staram się być wyrozumiała i cierpliwa, są jednak granice !
PISANE PRZEZ rol23 posty mogą przynieść więcej szkody niż pożytku !
rol23 nie ma żadnego wkładu w merytoryczne dyskusje na temat Biblii - "rozsiadł się" w temacie zdrowie i sieje dezinformacje !
Niech sobie założy własne forum antyczczepionkowe i antycovidove i tam się wymądrza !
Nie zamierzam firmować własnym imieniem działań, których nie popieram i które są sprzeczne z ogólnodostępną wiedzą.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: .Cyprian. »

Aha, "bo tak".
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Anna01 »

Zauważyłeś tylko "bo tak" ?
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: .Cyprian. »

Anna01 pisze:
23 kwie 2021, 23:59
Zauważyłeś tylko "bo tak" ?
Nie. To jest jednak pierwsze i - to, co pierwsze, wiele świadczy, a co konkretnie - to już zostawiam dla siebie.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Anna01 »

W sumie miałeś do wyboru ...zauważyć ironiczne "bo tak" - jak rzeczowe argumenty nie trafiają i rzeczowe argumenty, które nie są brane pod uwagę ..."bo tak".
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: .Cyprian. »

Anna01 pisze:
24 kwie 2021, 0:06
W sumie miałeś do wyboru ...zauważyć ironiczne "bo tak" - jak rzeczowe argumenty nie trafiają i rzeczowe argumenty, które nie są brane pod uwagę ..."bo tak".
Niech Ci będzie.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Anna01 »

Trudno, przeżyję jakoś moje ułomności.
Summa summarum, nie życzę sobie dezinformacji na forum odnośnie bezpieczeństwa zdrowotnego forumowiczów i osób czytających forum.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Anna01 »

Anna01 pisze:
24 kwie 2021, 0:14
Trudno, przeżyję jakoś moje ułomności.
Wydawało mi się, że mi niemiło odpisałeś.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: .Cyprian. »

Anna01 pisze:
24 kwie 2021, 0:14
Trudno, przeżyję jakoś moje ułomności.
Summa summarum, nie życzę sobie dezinformacji na forum odnośnie bezpieczeństwa zdrowotnego forumowiczów i osób czytających forum.
Tylko, kto będzie określał, co jest dezinformacją? Ty. Powinno być natomiast tak, że jest wolność słowa w granicach polskiego prawa. Jak jest z wolnością słowa obecnie w internecie - to widać. Jeśli nawet człowiek z habilitacją będzie się wypowiadał w tematach z zakresu swojego wykształcenia inaczej niż mainstrem - zostanie potraktowany w sposób wiadomy.

Nie jest już tu przyjemnie i nie chce się tu pisać. A jestem tu tylko dla ludzi, których tu poznałem, nie dla tego forum. Ale przecież zawsze można mnie wywalić.
Anna01 pisze:
24 kwie 2021, 0:22
Anna01 pisze:
24 kwie 2021, 0:14
Trudno, przeżyję jakoś moje ułomności.
Wydawało mi się, że mi niemiło odpisałeś.
Jeśli, to przepraszam.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Nieziem
Posty: 888
Rejestracja: 25 sty 2021, 23:47

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Nieziem »

Jeśli potraktować pandemię jak religię, a szczepionkę jak zbawiciela, to roll23 mógłby być prorokiem, który wbrew większości głosił inną drogę zbawienia. I został stracony na ołtarzu tego boga. 
Nie miałbyś takiej władzy, gdyby nie była tobie dana. Powiedział Jezus do Piłata. 
Anno, to teraz powinnaś tak samo potraktować wszystkich, którzy pisali nie po Twojej myśli w tematach o koronowirusie,  albo pozamykać wątki o koronawirusie i szczepionkach, skoro nie dopuszczasz dyskusji. W tej drugiej opcji mogłabyś nawet przywrócić roll23, a sam by przestał pisać gdyby nie było wątków około medycznych, skoro on tylko w takich się wypowiada.
Nie znajduję w nim winy. Powiedział Piłat o Jezusie. Widać, że nie wszystko co z Piłatem związane,  musi być niewłaściwe.
-Co takiego uczynił? 
-Ukrzyżuj, ukrzyżuj!

To się nazywa fanatyzm religijny. A jak widać, religię można zrobić z  wszystkiego. 
Co to za prawda, którą trzeba bronić w taki sposób? Prawdziwa prawda sama się obroni.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Bobo »

Przyrównujesz roll23 do Jezusa????? 🥴
Jak prawda ma się sama bronić, to po co wchodzić w jakiekolwiek dyskusje?
Roll23 od dawna sobie grabił. Pamiętaj że forum jest prywatne i tu rządzi Anna01.
Roll23 postępował głupio. Nawet gdy ma swoje zdanie na temat szczepionek, masek itp. to myślących inaczej nazywa głupimi, baranami i agituje brzydko do działania wbrew temu co zaleca władza. Forum nie służy 5akim celom. Niech każdy pisze o sobie a nie nakłania lub zniechęca do czegoś. Tym bardziej, że roll23 wmawia jakąś dziwną rzeczywistość.
Oszołomstwu mówię NIE!

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: efroni »

Wiadomo, że w mediach społecznościowych nie ma wolności słowa. Cenzura prewencyjna stosowana jest przez właścicieli, którzy autorytarnie decydują kto i co może pisać a odpowiednio napisane algorytmy automatycznie kasują niewygodne treści.
Każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, pod warunkiem, że nie wyrządza tym krzywdy innej osobie, bądź nie narusza dobra innej osoby
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: RM »

Co w tym awatarze było? swastyka?

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego rol23 jest usunięty?

Post autor: Anna01 »

efroni pisze:
24 kwie 2021, 18:11

Każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, pod warunkiem, że nie wyrządza tym krzywdy innej osobie, bądź nie narusza dobra innej osoby
Zgadzam się z Twoimi słowami.
Od dawna proszę, aby nie pisać informacji, które userzy pozyskują z niesprawdzonych stron internetowych, a właściwie poszukują tylko tych stron, które potwierdzają ich tzw. "teorie spiskowe" na temat WAŻNEGO tematu jakim są szczepionki.

user rol23 uważający się za człowieka wierzącego, swoimi postami NARAŻA ZDROWIE I ŻYCIE osób czytających forum !
Jako odpowiedzialny administrator nie mogę na to pozwolić !
Są osoby, które są podatne na najróżniejsze teorie spiskowe jak i na feke newsy.
Radzę zapoznawać się z oficjalnymi stronami.

Na stronach oficjalnych gov.pl są informacje , z którymi proszę się zapoznać.

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dem ... informacje


Każdy powinien sam podjąć decyzje o zaszczepieniu się w porozumieniu z lekarzem, a nie po przeczytaniu kilku wątpliwych artykułów czy postów domorosłych znachorów !

Miejmy świadomość, że jesteśmy odpowiedzialni również za zdrowie i życie innych ! Szczególnie osób starszych i schorowanych, którzy mają słabsze organizmy i są bardzo podatne na zachorowania !

Nieziem pisze:
24 kwie 2021, 10:31
Jeśli potraktować pandemię jak religię, a szczepionkę jak zbawiciela, to roll23 mógłby być prorokiem, który wbrew większości głosił inną drogę zbawienia. I został stracony na ołtarzu tego boga. 
Nie miałbyś takiej władzy, gdyby nie była tobie dana. Powiedział Jezus do Piłata. 
Anno, to teraz powinnaś tak samo potraktować wszystkich, którzy pisali nie po Twojej myśli w tematach o koronowirusie,  albo pozamykać wątki o koronawirusie i szczepionkach, skoro nie dopuszczasz dyskusji. W tej drugiej opcji mogłabyś nawet przywrócić roll23, a sam by przestał pisać gdyby nie było wątków około medycznych, skoro on tylko w takich się wypowiada.
Nie znajduję w nim winy. Powiedział Piłat o Jezusie. Widać, że nie wszystko co z Piłatem związane,  musi być niewłaściwe.
-Co takiego uczynił? 
-Ukrzyżuj, ukrzyżuj!

To się nazywa fanatyzm religijny. A jak widać, religię można zrobić z  wszystkiego. 
Co to za prawda, którą trzeba bronić w taki sposób? Prawdziwa prawda sama się obroni.
Straszne co piszesz :-?
Pandemia jest realną chorobą, a nie religią. Szczepionki od dziesięcioleci są stosowane na całym świecie i dzięki nim wyeliminowano wiele chorób, o których teraz nie masz pojęcia, że w ogóle istniały !
rol23 jako "prorok" nie składa na ołtarzu siebie! On składa innych !
On nie szanuje drugiego człowieka! Nawet nie chce nosić maseczek, żeby nie dmuchać w starszych i schorowanych swoimi wyziewami !!!
Wiele osób nawet nie wie, że przechodzi Covid i tym naraża słabszych !
Szczepiąc się nie zachorujesz, nie będziesz emitował wirusa, tym samym nie zarazisz bliźniego ! Nie narazisz go na respirator, na śmierć, na powikłania po covidowe ! Czy tak trudno to zrozumieć ?!

W Polsce w zeszłym tygodniu zmarło najwięcej ludzi na świecie ! Może dlatego, że takich "proroków rol23" mamy za dużo ?!
Dużo piszecie o Jezusie, przytaczacie wersety, nawołujecie do stosowania się do nauk Jezusa, a tak naprawdę nie bierzecie tych nauk do siebie !
Chcecie, aby to inni się do nich stosowali !

Biorąc sobie Twoje rady Nieziem do serca, ZAMYKAM TEMATY O SZCZEPIONKACH I COVIDZIE ! I nie dlatego, że są nie po mojej myśli, TYLKO DLATEGO, że posty i linki wklejane w temat są SZKODLIWE !
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania.”