Ojcowie Kosciola byli za tym, by czytac Biblie.

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Efezjan
Posty: 164
Rejestracja: 20 lis 2016, 12:27

Post autor: Efezjan »

eksplorator pisze:
Efezjan pisze: Wielbienie Boga jest solarnym pogaństwem? To ciekawe...
Wasze, Katolickie wielbienie Boga jest solarnym pogaństwem i pochodzi z Babilonu! Porównaj sobie babilońskie symbole 'Słońca' (Wasz opłatek w kształcie owalu), a pod nim znak 'Księżyca' nazwany przez Was Melchizedek. To czyste pogaństwo któremu oddaje cześć ponad miliard ludzi pod Waszym katolickim kierownictwem;

[center]Obrazek [/center]
[center]Babiloński symbol kultu solarnego - 'Słońce' spoczywające na 'Księżycu'[/center]

[center]Obrazek [/center]
[center]Papierz z identycznym babilońskim symbolem 'Słońca' - hostia, oraz 'Księżyca - Melchizedek[/center]

[center]Obrazek[/center]
[center]Babilońska stela z Chasor z rękami uniesionymi do góry wywyższającymi 'Słońce' i 'Księżyc' -
jak u Was podczas tzw. 'Podniesienia'[/center]

[center]Obrazek [/center]
[center]Babiloński symbol 'Słońca' i 'Księżyca' w monstrancji[/center]

[center]Obrazek [/center]
[center]Tu widać wyraźnie - słońce osadzone na księżycu -
babiloński symbol kultu solarnego Waszej siostrzanej religii Islamu -córy 'Nierządnicy', tak jak KK[/center]

[center]Nawet Wasze świątynie budowane były ku 'Orientowi' - wschodowi słońca Budownictwo Orientalne[/center]

[center]To jest pogaństwo najwyższego lotu, osadzone w Waszej religii![/center]
Powtarzam - wielbienie Boga nie może być pogaństwem. A że niektórym wszystko kojarzy się z dupą - jak w tym kawale - to już nie moja sprawa.
Czy pod tymi symbolami w KK czci się słońce, księżyc i bóstwa solarne czy jednak Najwyższego i Wszechmocnego?
"Patrzcie, jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i jesteśmy [nimi]. A świat dlatego nas nie zna, ponieważ i jego nie poznał. Umiłowani już teraz jesteśmy dziećmi Bożymi, a jeszcze się nie okazało, czym będziemy. 1J 3, 1-2

eksplorator

Post autor: eksplorator »

Efezjan pisze: Czy pod tymi symbolami w KK czci się słońce, księżyc i bóstwa solarne czy jednak Najwyższego i Wszechmocnego?


Ale Najwyższy i Wszechmogący tego sobie nie życzy;
Wyj 20;4,5 BT "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Jahwe, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”