Prawda Objawiona

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Queza »

nike pisze:
26 gru 2021, 15:09
Queza napisała/
Jakiego znasz syna Bożego oprócz Jezusa Chrystusa? W Hiobie jest mowa o gwiazdach zarannych i synach Bożych ale ja znam tylko Jezusa, podobnie ma się sprawa z gwiazdami zarannymi. Swoją drogą zadajesz mi pytanie a masz mnie za szatana.
Ja ci nie zadaję pytania , ja napisałam to co na ten temat mówi Pismo Święte, za szatana też ciebie nie uważam, tylko uważam,że szatan ma bardzo duży wpływ na ciebie i kręci twoim umysłem jak tylko chce, a ty mu się poddajesz bezwolnie.Bo żeby powiedzieć o sobie,że jesteś gwiazdą zaranną, to sama się zastanów jak to brzmi? A która z tych wszystkich gwiazd jest tobą, skoro podajesz się za gwiazdę to pewnie wiesz.
Nie czuję tej rozmowy z Tobą, gwiazda poranna to Wenus. Wenus jest jedna na Niebie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Prawda Objawiona

Post autor: nike »

To ty jesteś Wenus? A dlaczego zaranna, bo pierwsza świeci?
Piszesz ,że nie czujesz ze mną rozmowy, a z tym się zgodzę, bo szatan to ma ostre zęby na wszystko co jest przeciw niemu.
ogarnij się puki nie jest za późno.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
26 gru 2021, 14:21
Chcesz powiedzieć, że Bóg objawia prawdę, której nie ma w Biblii? Coś nowego?
Nowy Testament też powstał i nie byłoby go w Biblii gdyby nie Jezus, Apokalipsa odnosi się do naszych czasów, ale czas leci do przodu, a Bóg komunikuje się ze mną od około 2008 roku za pomocą gwiazd na niebie porą wieczorną, od Boga wiem, że jestem gwiazdą, Bóg przewidział też śmierć mojej mamy. Wiele przede mną...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Bobo »

A może w tych Bieszczadach mieszkasz na jakimś odludziu i zbzikowałaś...? :mysli:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
26 gru 2021, 16:19
A może w tych Bieszczadach mieszkasz na jakimś odludziu i zbzikowałaś...? :mysli:
Haha... Bobo... odludzie ala pustynia jest biblijne, Jezus był na pustyni, pustynia przewija się w opowieściach biblijnych... Ja mieszkam w Bieszczadach i do tego na ulicy Bieszczadzkiej, mieszkam w dużym domu, na dość dużej górze, koło lasu. 😊✨
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Bobo »

Duży dom, duża góra, duży fioł :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
26 gru 2021, 16:36
Duży dom, duża góra, duży fioł :-D
Fiołki u mnie nie rosną. Oj Bobo, Jan jak miał wizję w Apokalipsie widział mój dom i mnie jako Oblubienicę Jezusa.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Bobo »

A ten twój dom nie jest otoczony przypadkiem wielkim parkanem z drutem kolczastym?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Queza »

Bobo pisze:
26 gru 2021, 16:54
A ten twój dom nie jest otoczony przypadkiem wielkim parkanem z drutem kolczastym?
Dyskusja traci poczucie dobrego smaku.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Prawda Objawiona

Post autor: wybrana »

Queza pisze:
25 gru 2021, 21:57
Właśnie, że jest! Jezus jest ze mną, jest mną, jest we mnie od 2006 roku. To przewidziała Biblia w Apokalipsie i dziw bierze, że wierzący bibijnie to ignorują.
Myślę, że w roku 2006 coś wyjątkowego doświadczyłaś w swoim życiu i od tego czasu czujesz moment napełnienia twojej osoby Duchem Świętym.
Czy możesz coś więcej napisać na ten temat.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Prawda Objawiona

Post autor: BoaDusiciel »

Queza pisze:
26 gru 2021, 16:06


... a Bóg komunikuje się ze mną od około 2008 roku za pomocą gwiazd na niebie porą wieczorną,
To trochę dziwne, że z gwiazdą poranną komunikuje się wieczorem, no ale skoro taka jest wola ...
Nie macie problemów z komunikacją przy pochmurnym niebie ?
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Queza »

wybrana pisze:
26 gru 2021, 17:37
Queza pisze:
25 gru 2021, 21:57
Właśnie, że jest! Jezus jest ze mną, jest mną, jest we mnie od 2006 roku. To przewidziała Biblia w Apokalipsie i dziw bierze, że wierzący bibijnie to ignorują.
Myślę, że w roku 2006 coś wyjątkowego doświadczyłaś w swoim życiu i od tego czasu czujesz moment napełnienia twojej osoby Duchem Świętym.
Czy możesz coś więcej napisać na ten temat.
Mogę. W 2006 roku widziałam Światło z nieba, które wnikło w moje ciało, od tego czasu mam doświadczenia duchowe, a moi bliscy miewają sny i widzenia na jawie.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Prawda Objawiona

Post autor: wuka »

n
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 11:13 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Queza »

BoaDusiciel pisze:
26 gru 2021, 17:41
Queza pisze:
26 gru 2021, 16:06


... a Bóg komunikuje się ze mną od około 2008 roku za pomocą gwiazd na niebie porą wieczorną,
To trochę dziwne, że z gwiazdą poranną komunikuje się wieczorem, no ale skoro taka jest wola ...
Nie macie problemów z komunikacją przy pochmurnym niebie ?
Gwiazdy widać na niebie wieczorem i w nocy, Wenus rano nie widać, konstelacje gwiazd i cały gwiazdozbiór widać na niebie wieczorem i w nocy. To nie jest tak, że za każdym razem jak patrzę w niebo Bóg się ze mną komunikuje, musi być odpowiednia pogoda, by było widać gwiazdy, Bóg decyduje kiedy i jak mi ma coś przekazać.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Prawda Objawiona

Post autor: Bobo »

Albo demony.
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”