Wspaniały Kongres Świadków Jehowy 2019

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Bobo pisze:
Krystian pisze:Tylko skąd wiesz, że obecnie CK reprezentuje Boga Jehowę?
A tropiciel napisał coś takiego? :aaa:
Pytałem tropiciela nie ciebie.
Skoro wypisuje jak było rewelacyjnie na waszym kongresie - to czekam od Niego na odpowiedź
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Krystian pisze: Mnie interesuje tylko prawda na podstawie Biblii
Ograniczasz prawde do Biblii, Krystianie...?

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Luba pisze:
Krystian pisze: Mnie interesuje tylko prawda na podstawie Biblii
Ograniczasz prawde do Biblii, Krystianie...?
Biblia to Słowo Boga i Duch Prawdy ma się zgadzać z tym co tam napisano.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Krystian pisze:
Luba pisze:
Krystian pisze: Mnie interesuje tylko prawda na podstawie Biblii
Ograniczasz prawde do Biblii, Krystianie...?
Biblia to Słowo Boga i Duch Prawdy ma się zgadzać z tym co tam napisano.
Chcesz nakazac Duchowi Prawdy, zeby mowil zgodnie z tym, co napisane w Biblii...?

Skad taki pomysl...?


SJ mowia przeciez zgodnie z tym co napisane w Biblii...a ty ich krytykujesz.... :?:

Rowniez protestanci kieruja sie zasada sola scriptura....dlaczego nie jestes jednym z nich... :?:

Albo Badacze Pisma Sw.....oni przeciez sila rzeczy musza znac prawde zawarta w Biblii... :?:


Czy moge zapytac, dlaczego zostales chrystianinem.... :?:

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Luba pisze:Chcesz nakazac Duchowi Prawdy, zeby mowil zgodnie z tym, co napisane w Biblii...?

Skad taki pomysl...?
Z slowa Boga
Luba pisze:SJ mowia przeciez zgodnie z tym co napisane w Biblii...a ty ich krytykujesz...
Nie nauczają zgodnie z Biblią, dlatego założyłem temat
Luba pisze:Rowniez protestanci kieruja sie zasada sola scriptura....dlaczego nie jestes jednym z nich...
jak wyżej
Luba pisze:Czy moge zapytac, dlaczego zostales chrystianinem...
Odpowiedź jest w mojej stopce
Ty natomiast obrażasz Boga Najwyższego IHWH, dlatego nie mam zamiaru prowadzić z tobą konwersacji
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

IHWH to nie Bóg ale ŚMIERĆ
Ukryta Bestia, a prywatnie siostra Badziewitka od Matki Bożej Badziewnej
Chwała Tobie Chryste

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Krystian pisze:
Odpowiedź jest w mojej stopce
Ty natomiast obrażasz Boga Najwyższego IHWH, dlatego nie mam zamiaru prowadzić z tobą konwersacji
Ja nie obrazam JHWH...ja go tylko demaskuje :-D

To on obraza mnie, mowiac mi ze mam jakis grzech i ze zasluzylam na smierc :-D

Ale ja gwizdze na jego gadanie, bo zadnego grzechu nie mam...a wiec on jest perfidnym klamca... :-D

Jezus , kiedy powiedzial zydom to, co ja, to oni zlozyli Go w ofierze temu podlemu klamcy... :-> ...Byc moze mnie tez zloza kiedys... :->

Ty im z pewnoscia w tym pomozesz.... :-D


Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie :->


PS

Nie musisz odpowiadac. Nie widze w tobie partnera do dyskusji.


End of topic

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Metanoia pisze:IHWH to nie Bóg ale ŚMIERĆ
Metanoia to SMRÓD. Uciekać...!
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Luba pisze:To on obraza mnie, mowiac mi ze mam jakis grzech i ze zasluzylam na smierc :-D
NO to jak nie umrzesz, to możesz powiedzieć, że masz rację. Ale jesteś chyba dość stara i głupia, aby powiedzeć, że jednak to cię nie spotka. Byłaś u dentysty kiedykolwiek? Albo jakiegokolwiek lekarza?
No to nie pierd..l, że nie masz grzechu. Jakim prawem więc umrzesz?
Oszukujesz samą siebie a nam wciskasz kit, że jesteś ponad śmiercią.
Z taką brednią dawno się nie spotkałem.
Srasz w gacie przed śmiercią jak każdy z nas. Tylko stworzyłaś sobie super teorię, aby umrzeć bez świadomości. Wymyślić fikcję jest dość prosto. Jednak skończysz jak każdy śmiertelnik. Albo człowiek w potopie.
Nie zwiedziesz nas myśląc, żeśmy głupcami.
Ty jesteś głupia jak 150. Sama masz wizję śmierci i dlatego lepiej będzie Tobie umierać w towarzystwie innych, które zwodzisz.
Coś jak diabeł i demony. Oni wiedzą, że zginą. Dlatego raźniej im umierać w towarzystwie ;-)
Ty pragniesz do tego samego.
Umieraj w samotności. Nas do tego nie motaj.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Metanoia pisze:IHWH to nie Bóg ale ŚMIERĆ
Dodaję cię do ignora czarownico.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Krystian pisze:Dodaję cię do ignora czarownico.
No obudził się! A myślał, że sobie będzie ujeżdżał po Świadkach Jehowy z jej pomocą. A tu takie coś... :-D
Czemuś Krystianie tak głupawy?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Bobo pisze:No obudził się! A myślał, że sobie będzie ujeżdżał po Świadkach Jehowy z jej pomocą. A tu takie coś..
Nawet o tym nie pomyślałem, co implikujesz
Bobo pisze:Czemuś Krystianie tak głupawy?
Według ciebie jestem głupawy.
Jednakże nie mam zamiaru tolerować osobę, która takie rzeczy pisze bez podstaw na Boga Najwyższego i Jego Święte Imię.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Bobo pisze: Byłaś u dentysty kiedykolwiek? Albo jakiegokolwiek lekarza?
No to nie pierd..l, że nie masz grzechu. Jakim prawem więc umrzesz?
Bobo, wczoraj bylam u dentysty a w przyszlym tygodniu ide do lekarza, bo zaczynam sie sypac.
Wiem, ze forma obecna mojego zycia musi sie rozpasc.

Takie prawo zaprowadzil tutaj Jehowa, lub JHWH, albo Jahwe...mozesz sie zdecydowac sam na jakas nazwe... :->
W krolestwie Jehowy panuje SMIERC i nie ma tutaj innej opcji dla ciala.


Ale wiesz, Bobo, w tym krolestwie smierci, pojawil sie CZLOWIEK, ktory odkryl w sobie CHRYSTUSA, a ten okazal sie byc Synem ZYCIA z kluczami do Krolestwa ZYCIA...do OJCA :->

Ten Czlowiek powiedzial o tym innym ludziom, robiac straszna zadyme w krolestwie smierci Jehowy...dobrze wiesz, jak to sie wszystko skonczylo... :->

Cialo CZLOWIEKA zlozono na ofiare Jehowie...ale prawdziwy Syn Bozy, Chrystus, w ogole na tym nie ucierpial, bo On ma przewage nad smiercia, poniewaz jest Synem Swiatlosci, a Jehowa jest panem ciemnosci. ...Swiatlo, jak wiesz, zawsze wygrywa z ciemnoscia... :->

Ja, biorac sobie do serca odkrycie tego genialnego CZLOWIEKA , podazylam jego sladami i...odkrylam w sobie to samo, co on....wyobraz sobie, Bobo :-> ...odkrylam Chrystusa w sobie....czyli dziecko Swiatlosci :->

Zrozumialam, ze tylko w ten sposob mozna pokonac ciemnosc krolestwa Jehowy i bezpiecznie ja opuscic :->

Bobo, reszte sobie dopowiedz sam :->

Wiesz juz, co mialam na mysli, ze nie umre...?

Bobo, ja juz nie zyje dla ciala....

Ja zyje w Duchu...a zycie w Duchu to zycie wieczne....nigdy sie nie konczy, bo Duch istnieje poza czasem.... :->

Rozumiesz...?

Smierc dotyczy tylko ciala...i jesli ktokolwiek ci obiecal, ze twoje cialo nie umrze, to cie strasznie oklamal...bo ono na pewno umrze.....tak po prostu jest tutaj.... :->

Naszymi cialami zarzadza wąz...DNA.... :->

Sprobuj , Bobo, szukac najpierw Krolestwa Ojca..."a wszystko inne bedzie ci dodane"

Jehowa chce cie oczywiscie zatrzymac w swoim krolestwie.

Ale ty masz wybor.

Mozesz tu zostac, ale nie musisz :-> ...majac odpowiednie "klucze" mozesz sie stad wydostac do rzeczywistosci PRAWDY :->

Rzeczywistosc Jehowy, to tylko odbicie rzeczywistosci Ojca...to fikcja, ktora tak naprawde nie istnieje.... :->

Pozdrawiam w Duchu i Prawdzie :->

Awatar użytkownika
Metanoia
Posty: 642
Rejestracja: 09 cze 2016, 17:54
Lokalizacja: Osobowość z Pogranicza

Post autor: Metanoia »

Ale ta fikcja jest Ci do czegoś potrzebna.

Czyż nie jest piękne zmierzać do Siebie?
To oczywiście kosztuje.
Rozmawiasz z rodziną o swoich przemyśleniach nt Boga?
Rozumieją czy przytakują gdyż tak poradził lekarz?

Oj zapłaczesz Ty jeszcze Luba nad swoją świadomością.
Ukryta Bestia, a prywatnie siostra Badziewitka od Matki Bożej Badziewnej
Chwała Tobie Chryste

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Metanoia pisze:Ale ta fikcja jest Ci do czegoś potrzebna.

Czyż nie jest piękne zmierzać do Siebie?

(...)

Oj zapłaczesz Ty jeszcze Luba nad swoją świadomością.

Fikcja potrzebna mi jest do tego, zeby Ojciec mogl sie zamanifestowac we mnie :->


Owszem, zmierzanie do siebie jest piekna sprawa.
Dlaczego wiec mialabym plakac nad swoja swiadomoscia...?

Rozwin to, prosze, jesli czegos podobnego doswiadczylas, M-ia :->

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”