Wspaniały Kongres Świadków Jehowy 2019

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Wspaniały Kongres Świadków Jehowy 2019

Post autor: tropiciel »

Byłem na tym kongresie " Miłość nigdy nie zawodzi" i jestem pod wielkim wrażeniem. Polecam wszystkim, którzy tego jeszcze nie zrobili, a mają serca szczere.

https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-J ... omadzenia/

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-J ... gres-film/

Jeszcze czegoś takiego nigdy nie widziałem. Tego się nie znajdzie w żadnym kościele, w żadnej wspólnocie. Ludzie zjednoczeni w miłości, by służyć jedynemu prawdziwemu Bogu jakim jest JEHOWAH

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

tropiciel pisze:https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-J ... gres-film/

Jeszcze czegoś takiego nigdy nie widziałem. Tego się nie znajdzie w żadnym kościele, w żadnej wspólnocie. Ludzie zjednoczeni w miłości, by służyć jedynemu prawdziwemu Bogu jakim jest JEHOWAH

Wow....to musial byc niezly show... :-D

Korn
Posty: 637
Rejestracja: 20 kwie 2016, 9:34

Post autor: Korn »

tropiciel pisze:https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-J ... gres-film/

Jeszcze czegoś takiego nigdy nie widziałem. Tego się nie znajdzie w żadnym kościele, w żadnej wspólnocie. Ludzie zjednoczeni w miłości, by służyć jedynemu prawdziwemu Bogu jakim jest JEHOWAH
To dlaczego Jehowa nikogo nie bronił w obozach koncentracyjnych. Nawet swoich czcicieli tego imienia ! Oni każdy dzień wołali, Jehowo pomóż nam w nie doli, a Jehowa nic, cicho.
A mówicie jaki Jehowa dobry, sprawiedliwy jaki miłujący, jak dba i pomaga swoim wyznawcą...Jaki On silny i wszystko może, nieprzyjaciół w pył obraca...
Dopowiem więcej, przeważająca część ss-mańskiej obsług obozowej, dożyła do 90 lat a byli i tacy, co dożyli 100 lat. Ciekawy ten Jehowa.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Korn pisze:
tropiciel pisze:https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-J ... gres-film/

Jeszcze czegoś takiego nigdy nie widziałem. Tego się nie znajdzie w żadnym kościele, w żadnej wspólnocie. Ludzie zjednoczeni w miłości, by służyć jedynemu prawdziwemu Bogu jakim jest JEHOWAH
To dlaczego Jehowa nikogo nie bronił w obozach koncentracyjnych. Nawet swoich czcicieli tego imienia ! Oni każdy dzień wołali, Jehowo pomóż nam w nie doli, a Jehowa nic, cicho.
A mówicie jaki Jehowa dobry, sprawiedliwy jaki miłujący, jak dba i pomaga swoim wyznawcą...Jaki On silny i wszystko może, nieprzyjaciół w pył obraca...
Dopowiem więcej, przeważająca część ss-mańskiej obsług obozowej, dożyła do 90 lat a byli i tacy, co dożyli 100 lat. Ciekawy ten Jehowa.
To są ponoć tzw."próby wiary". Jak już przejdzie człowiek przez całe piekło na tej ziemi, przez wszystkie niepowodzenia, kopniaki od życia, jak już straci wszelką nadzieję, a zostanie mu tylko głęboka wiara w dobroć i miłosierdzie kochającego zawsze boga...ten będzie zbawiony i będzie żył wiecznie w niebie lub sali królewskiej lub gdzie tam sobie zamarzy :-P ;-)

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

tropiciel pisze: Ludzie zjednoczeni w miłości, by służyć jedynemu prawdziwemu Bogu jakim jest JEHOWAH [/b]

A liczby jakies padly...?

Ile dusz zlozono w ofierze Jehowie na tym wspanialym kongresie...?

Korn
Posty: 637
Rejestracja: 20 kwie 2016, 9:34

Post autor: Korn »

wuka pisze:
Korn pisze:
tropiciel pisze:https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-J ... gres-film/

Jeszcze czegoś takiego nigdy nie widziałem. Tego się nie znajdzie w żadnym kościele, w żadnej wspólnocie. Ludzie zjednoczeni w miłości, by służyć jedynemu prawdziwemu Bogu jakim jest JEHOWAH
To dlaczego Jehowa nikogo nie bronił w obozach koncentracyjnych. Nawet swoich czcicieli tego imienia ! Oni każdy dzień wołali, Jehowo pomóż nam w nie doli, a Jehowa nic, cicho.
A mówicie jaki Jehowa dobry, sprawiedliwy jaki miłujący, jak dba i pomaga swoim wyznawcą...Jaki On silny i wszystko może, nieprzyjaciół w pył obraca...
Dopowiem więcej, przeważająca część ss-mańskiej obsług obozowej, dożyła do 90 lat a byli i tacy, co dożyli 100 lat. Ciekawy ten Jehowa.
To są ponoć tzw."próby wiary". Jak już przejdzie człowiek przez całe piekło na tej ziemi, przez wszystkie niepowodzenia, kopniaki od życia, jak już straci wszelką nadzieję, a zostanie mu tylko głęboka wiara w dobroć i miłosierdzie kochającego zawsze boga...ten będzie zbawiony i będzie żył wiecznie w niebie lub sali królewskiej lub gdzie tam sobie zamarzy :-P ;-)
Dziwne to wszystko dla mnie wuka... Za to, że ŚJ nie poszli do wojska Hitlera, zabijać i mordować ludzi, właśnie za to w większości przeszli przez komory gazowe. Ciekawa ta miłość, ciekawa ta próba wiary? nie uważasz? Wychodzi na to, że lepiej byłoby mordować wtedy czekała by nagroda w postaci długiego życia. Tłumaczyć teraz to sobie można na wiele sposobów. Ale jak to było wytłumaczyć będąc w komorze gazowej swojemu małemu dziecku z którym czekało się wspólnie na rozpylany gaz.

"Jak to mówią po owocach Go poznacie"

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Korn pisze:Dziwne to wszystko dla mnie wuka...
I dla mnie. Ale ja ponoć nie mam zbawczej wiary, więc się dziwię. Kto ma tą wyjątkową wiarę już jest zbawiony od wszystkiego (także od "dziwowania ;-) " się). :-D

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Korn pisze:Dopowiem więcej, przeważająca część ss-mańskiej obsług obozowej, dożyła do 90 lat a byli i tacy, co dożyli 100 lat. Ciekawy ten Jehowa.
Czyżby to była z Twojej strony pochwała bycia SS-manem?
Naprawdę aż tak durny wniosek można wymyślić?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:I dla mnie.
No przecież wiadomo nie od dziś, że niewiele rozumiesz z tematyki Świadków Jehowy.
Pisałem kiedyś, że lepiej byłoby, gdybyś nie poruszała tematyki z nimi związanej. Pisałem? Pisałem. Bo siara będzie... ;-)
Z drugiej strony, dlaczego o takie sprawy nie zapytacie właśnie Świadków Jehowy? Tylko coś tam mamroczecie pod nosem, że nie rozumiecie itd.
Może dlatego, że zapewne nie interesuje was wyjaśnienie tego zjawiska. Za to interesuje plecenie na temat tego, czego nie rozumiecie... Jakie to plotkarskie :-P :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:No przecież wiadomo nie od dziś, że niewiele rozumiesz z tematyki Świadków Jehowy.
Masz rację, nie obchodzi mnie ta tematyka. Moja wypowiedź dotyczyła wyłącznie wpisu Korna, bez jakichkolwiek aluzji do kogokolwiek.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Bobo pisze:
Korn pisze:Dopowiem więcej, przeważająca część ss-mańskiej obsług obozowej, dożyła do 90 lat a byli i tacy, co dożyli 100 lat. Ciekawy ten Jehowa.
Czyżby to była z Twojej strony pochwała bycia SS-manem?
Naprawdę aż tak durny wniosek można wymyślić?

Twoja logika mnie powala, nieboraku... :-D

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Luba pisze:Twoja logika mnie powala, nieboraku...
Sorry, ale to logika Korna :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Bobo pisze:
Luba pisze:Twoja logika mnie powala, nieboraku...
Sorry, ale to logika Korna :-D
Oj Bobo....z toba jest gorzej niz myslalam... :-(

Mysle , ze jestes chlopcem, ktory musi sie jeszcze wiele nauczyc.... :->

Tak, jak to czytamy u Salomona: "W sercu chlopiecym glupota sie miesci. Rozga karnosci wypedzi ja stamtad" :-D

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Luba pisze:Oj Bobo....z toba jest gorzej niz myslalam...
Twoje myśli są coraz gorsze.
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”