Wiadomość z ostatniej chwili

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Wiadomość z ostatniej chwili

Post autor: tropiciel »

Rzymski papież Franciszek i wielki imam egipskiego Al-Azhar, Ahmed el-Tayeb, najważniejszego miejsca nauki sunnickiego islamu, podpisali bardzo ważne światowe porozumienie religijne zatytułowane „Dokument o braterstwie ludzi na rzecz pokoju na świecie i wspólnego życia”.
Porozumienie wspiera jedną światową wspólnotę religijną, której celem jest doprowadzenie do światowego pokoju i rządów dla całej ludzkości
. Jest to dokument ekumeniczny najwyższego rzędu, a wielu opisuje go jako „przełom historyczny”.
Była to pierwsza wizyta papieża rzymskokatolickiego na muzułmańskim Półwyspie Arabskim.
To spotkanie i porozumienie są znaczącym znakiem wskazującym na spełnienie się proroctwa Dni Ostatnich; w tym, aby stworzyć nadchodzący Nowy Światowy Porządek religijny, który będzie zgodny z biblijnymi proroctwami Objawienia.

https://www.vaticannews.va/en/pope/news ... peace.html

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

" Al-Azhar wraz z Kościołem katolickim „deklarują przyjęcie kultury dialogu jako ścieżki; wzajemna współpraca jako kodeks postępowania; wzajemne zrozumienie jako metoda i standard ”."
Ja tu widzę jeszcze inny aspekt. Czy to teraz KrK z papą będą decydować o światowej polityce? A sprawy wiary w kąt?
Ten fragment mówi sam za siebie:"W dokumencie „my… wzywamy siebie, przywódców świata, a także architektów polityki międzynarodowej i światowej gospodarki, do intensywnego działania na rzecz szerzenia kultury tolerancji i wspólnego życia w pokoju; interweniować przy najbliższej okazji, aby powstrzymać przelewanie niewinnej krwi i położyć kres wojnom, konfliktom, rozkładowi środowiska oraz moralnemu i kulturowemu upadkowi, którego obecnie doświadcza świat".
https://www.vaticannews.va/en/pope/news ... peace.html
ożeszqq

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

I to właśnie świadczy o tym, że Wielka Nierządnica opisana w księdze Apokalipsy próbuje ujeżdżać Bestię i dziesięć rogów, ale spotka ją przykra niespodzianka, bo nagle i bez ratunku zostanie zrzucona z grzbietu Bestii. Wszelka próba narzucania czegokolwiek "dziesięciu rogom" skończy się nieodwołalnie. Wielka Nierządnica zostanie z wyroku Bożego spustoszona, ogołocona, pożarta i zniszczona - Apokalipsa 17: 16-17. Przedtem zostanie znienawidzona i obnażone zostaną wszelkie jej nieczystości do nagiej skały i wtedy wielkie wody odpłyną od niej. Na wieść o jej zniszczeniu ziemia zadrży ! W popłochu będą stać władcy tego świata i bezradnie patrzeć na to co się stało. Lecz wyroku Boga Wszechmocnego nikt nie odwróci ! Dlatego wszyscy ludzie dobrej woli powinni jak najszybciej opuścić strefę zagrożoną.

W podpisanym dokumencie jest napisane m.in.: „my… wzywamy siebie, przywódców świata, a także architektów polityki międzynarodowej i światowej gospodarki, do intensywnego działania na rzecz szerzenia kultury tolerancji i wspólnego życia w pokoju; interweniować przy najbliższej okazji, aby powstrzymać przelewanie niewinnej krwi i położyć kres wojnom, konfliktom, rozkładowi środowiska oraz moralnemu i kulturowemu upadkowi, którego obecnie doświadcza świat ”.

Kto jak kto, ale jest to zaprzeczanie samemu sobie. Nie kto inny jak kler chrześcijaństwa oraz przywódcy islamu byli głównie odpowiedzialni za podżeganie do nienawiści i rozlewu krwi. Było tak przez kilkanaście wieków. I to w dalszym ciągu trwa, gdyż ogół kleru i przywódców islamu nadal czynnie uprawia politykę, nadal usprawiedliwia wojny, nadal błogosławi żołnierzom w podległych im krajach, by dla "ratowania życia", szli w bój i mordowali innych ludzi.

________________________

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Masz rację. To szczyt hipokryzji. Swoja drogą chciałabym doczekać chwili upaku tego paskudztwa.

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

wuka pisze:Masz rację. To szczyt hipokryzji. Swoja drogą chciałabym doczekać chwili upaku tego paskudztwa.
EMET:
Jak czytamy -- wg sentencjonalnej wypowiedzi -- w Ks. Odsłonięcie [popularnie: Objawienie; Apokalipsa] 13:18a: "Tutaj wchodzi w grę mądrość", a jeszcze lepiej -- "Mądrość to rzecz pierwsza. Nabywaj mądrości; i ze wszystkim, czego nabywasz, nabywaj zrozumienia." [Sentencje /czyli wg nazwy spopularyzowanej: Przysłów; Przypowieści/ 4:7].

Te wstępne - moje - oznajmienie ma związek z tym, iż... o ile istnieje przekonanie, że "Babilon Wielki" - to Kościół Rzymskokatolicki czy nawet: Ogół tzw. 'Nominalnego Chrześcijaństwa' [o ile nawet], to... wobec zrozumienia, jakie mają Świadkowie Jehowy, czyli "Ogólnoświatowe Imperium Religii fałszywej/Religii fałszywych" - przybiera zupełnie inny kształt i wymiar, że tak obrazowo napiszę.
UWAGA: Wersety biblijne przytoczyłem: wg poprzedniej wersji 'PNŚ' [z roku 1997; 'PNŚ/PW'].

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

EMET pisze:Ogół tzw. 'Nominalnego Chrześcijaństwa
Uważam, że Babilon to nie tylko KrK, i tu macie rację. Dołożyłabym, że również sprzymierzeńcy tego fałszu podlegają tej nazwie (Babilon).
Pytanie - co/kto się ostanie ;-) Cieniutko to widzę. (Chyba, że uważacie siebie, ŚJ, za jedynie prawdziwą drogę :roll: :-D ).

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

tropiciel pisze:
Kto jak kto, ale jest to zaprzeczanie samemu sobie. Nie kto inny jak kler chrześcijaństwa oraz przywódcy islamu byli głównie odpowiedzialni za podżeganie do nienawiści i rozlewu krwi. Było tak przez kilkanaście wieków. I to w dalszym ciągu trwa, gdyż ogół kleru i przywódców islamu nadal czynnie uprawia politykę, nadal usprawiedliwia wojny, nadal błogosławi żołnierzom w podległych im krajach, by dla "ratowania życia", szli w bój i mordowali innych ludzi.

________________________

A narod wybrany, Izrael...?

Czy izraelscy wyznawcy Jehowy postepowali inaczej...?

Czyz zbawienie w chrzescijanstwie i islamie nie pochodzi od zydow...?

Czyz to nie od narodu wybranego uczyli sie najgorliwsi chrzescijanie najokrutniejszych metod mordowania ludzi...?

A Hitler to niby gdzie pobieral nauki....?...jak myslisz, tropicielu...?

A najgorliwsi islamisci....?....myslisz, ze oni sami wymyslili skutecznosc terroru...?

Czy moze ktos im powiedzial, jak to sie robi...?

Jehowa zawsze informowal w szczegolach swoich ludzi, jak i co maja robic z niepokornymi...np. Mojzesza... :-(

To zydzi napisali apokalipse i oni doprowadza do tego, zeby sie wypelnily proroctwa w niej zapisane....Tak samo, jak wydali wyrok na Syna, zgodnie z wlasnymi proroctwami :->


Zydzi kontroluja nasza cywilizacje, tropicielu.... :->

A ty jestes malutkim narzedziem w reku tego niegodziwca, ktory zdolal cie pozbawic instynktu samozachowawczego do tego stopnia, ze "patrzysz i nie widzisz"..."masz uszy ale nie slyszysz"....Program, ktory zainstalowalo ci CK wykasowal wszystkie funkcje obronne twojego jestestwa....Ty juz raczej nie masz szans sie obudzic....program CK zwyczajnie wypelnil naczynie i zasklepil je skorupa klamstwa , ktore Jehowe postawilo na miejscu Ojca niebianskiego :-(

Mozesz byc pewien, ze Jehowa pozbedzie sie tego narzedzia po wykonanej robocie... :-(

Jehowa jest egoista...potrafi tylko brac, nie dajac nic wartosciowego w zamian :-(

Jedyne, co ma, to ziemskie krolestwa i wladza na ziemi...To umozliwia mu pranie mozgow, szantaz emocjonalny oraz terror psychiczny wsrod swoich niewolnikow, dla ktorych ustanowil swoje prawo i sadzi sobie...i skazuje na smierc.... :-(

Ciebie tez osadzi, bo nie masz szans stac sie czlowiekiem duchowym, deklarujac swiatu bezwzgledne posluszenstwo Jehowie :-(

Ten raj na ziemi , ktory glosisz ludziom...ta zydowska ziemia obiecana...to taka sciema Jehowy, ktory zazdrosny i zawistny o MILOSC dzieci do Ojca, probuje zawlaszczyc te Milosc dla siebie, obiecujac im...wszystkie krolestwa tego swiata... :-(

Zalosne...czyz nie....?

Tropicielu, ja wiem, ze Twoj Pan moze zabic moje cialo.... :->

Ale to wszystko, co moze zrobic ze mna twoj Pan Jehowa ... :->

I powiem ci, tropicielu, ze mam gdzies, co twoj Pan zrobi z moim cialem.... :->

Przy odrobinie szczescia bedziesz mial zaszczyt i przywilej posprzatac mojego trupa... :->

A pozniej bedziesz dozywal swoich dni na przesiaknietej ludzka krwia i wysprzatanej z trupow rajskiej ziemi ;-)

Ani sekundy do tego rajskiego zycia Jehowa ci nie doloży.... :-(

Wiesz dlaczego...?

Bo twoj Pan Jehowa jest tylko panem smierci...Gdyby nie on, smierc by tak nie żądlila... :->

Syn Bozy, historyczny Jezus zdolal wyrwac smierci jej piekielne żadlo.... :-> i poinformowal swoich braci i siostry w Duchu, kim jest Pan prowadzacy swoich wyznawcow do Ziemi Obiecanej :->

Przyjdzie wiec czas rowniez na twojego Pana Jehowe :->


Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie :->

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Nikomu nie ujdzie bezkarnie ubliżanie jedynemu, prawdziwemu Bogu ! I na takich ludzi JEHOWAH, który jest Panem życia faktycznie może wydać wyrok śmierci !
BIADA IM
!!!


________________________________

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

tropiciel pisze:Nikomu nie ujdzie bezkarnie ubliżanie jedynemu, prawdziwemu Bogu ! I na takich ludzi JEHOWAH, który jest Panem życia faktycznie może wydać wyrok śmierci !
BIADA IM
!!!


________________________________

Jehowa nie jest dawca zycia wiec nie moze nic ozywic.
On jest jedynie dawca prawa.
Jego moc jest ograniczona do zabicia ozywionego Duchem Ojca ciala.
Niewolnicze prawo,ktore nadal swoim poddanym bazuje na pojeciu grzechu. Nikt nie jest w stanie go wypelnic. A jesli ktos taki znajdzie sie, to Jehowa poprzez swoich uczonych nazwie go bluznierca i kaze zlozyc jako ofiare na swoim oltarzu.
Na podstawie krwawej ofiary zawrze przymierze ze swoim grzesznym ludem a z usmierconego "bluzniercy" utworzy kukielke do manipulacji i straszenia zniewolonych mas... poumieszczanych w przeroznych zagrodkach dla trzody...czyli denominacjach toczacych z soba nieskonczone wojny i zazerajacych sie wzajemnie.
W przypadku organizacji z Brooklynu Jehowa zastosowal taktyke pokojowa, bazujaca na najnowoczesniejszych socjotechnikach, opracowanych przez amerykanskich (czytaj: zydowskich) psychologow, ktore wtlaczane sa do glow podczas indoktrynacji w szkolkach teokratycznych i podczas studiow biblijnych z zainteresowanymi kandydatami na sluzbe dla Jehowy.
Jako zaplate za sluzbe, Jehowa , wladca wszystkich swiatowych krolestw obiecuje swojemu ludowi raj , ktory zamierza zaprowadzic mordujac wszystkich mieszkancow ziemi w swojej wojnie, ktora zwie sie Armagedon.
Przy zyciu maja pozostac tylko najwierniejsi i najgorliwsi wyznawcy imienia Jehowy, ktorzy dostapuia zaszczytu oczyszczenia ziemi z trupow.
Na czystej rajskiej ziemi bedzie mozna zyc 1000 lat, a pozniej znowu zgroza szatana i znowu trup bedze padal w ogromnych ilosciach, porownywalnych z iloscia ziaren piasku na plazy...

Ci, co ocaleja znowu beda musieli sprzatac te trupy....a dopiero potem rozposciera Jehowa przed swoimi fanami wizje prawdziwego raju...bez smierci i bez chorob...w top-modelowych ,pieknych, jedrnych cialach.

Oczywiscie moje cialo sie nie uchowa. Padnie pewnie jako jedno z pierwszych w Armagedonie :-(

Pozdrawiam w Duchu i Prawdzie :->
Ostatnio zmieniony 27 lis 2019, 11:27 przez Luba, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Luba pisze:W przypadku organizacji z Brooklynu
Nie jesteś na bieżąco :-D
Luba pisze:Jehowa zastosowal taktyke pokojowa, bazujaca na najnowoczesniejszych socjotechnikach
Wow! Jak to brzmi... fantastycznie! :aaa:
Luba pisze:opracowanych przez amerykanskich (czytaj: zydowskich) psychologow
No tak, przecież kapie mi woda z kranu w łazience. Zapewne też przez żydów. Wszystko jest przecież przez żydów.
Luba pisze:podczas indoktrynacji w szkolkach teokratycznych i podczas studiow biblijnych
Pewnie można to zamienić na szkołę u Luby. Ile bierzesz za godzinę indoktrynacji?
Luba pisze: kandydatami na ofiary dla Jehowy.
Mi osobiście podobają się takie 'ofiary'. Nie palą, nie piją, nie pochwalają cudzołóstwa. Całkiem, całkiem... :-P

A jakaś oferta z Twojej strony? Masz coś w zanadrzu?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:Pewnie można to zamienić na szkołę u Luby. Ile bierzesz za godzinę indoktrynacji?
Przecież masz cennik na wiadomej stronie. Mnie nawet sponsoring proponowała. Pewnie nabór spada i chwytają się ostatniej deski ratunku: "ja ci zasponsoruję sesję z cieniem, a ty zajmiesz się werbunkiem kolejnych naiwnych" ;-)

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

No ale przekonywałaś mnie, że Luba to nie ta co na tamtej stronie :-(
Może Luba ma inny cennik!
Może Luba to jakaś konkurencja dla tamtej? :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:No ale przekonywałaś mnie, że Luba to nie ta co na tamtej stronie :-(
Może Luba ma inny cennik!
Może Luba to jakaś konkurencja dla tamtej? :-P
No ok, ale siatka się rozrasta. Fakt, może być inny cennik, tym bardziej, że nauczycielce nie wypada robić cenowej konkurencji, więc pewnie ciut niżej. Bobo, skorzystaj z promocji, mówię ci :mrgreen: bierz, jak dają 2 w 1, a może 3 w 2 :xhehe: ;-)

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Bobo pisze:No ale przekonywałaś mnie, że Luba to nie ta co na tamtej stronie :-(
Może Luba ma inny cennik!
Może Luba to jakaś konkurencja dla tamtej? :-P

Bobo, oczywiscie, ze ja konkurencja jestem i mam swoj cennik...i bardzo drogo u mnie na sesjach... :-D

Korzystaj wiec, poki masz za darmo na forum.... :-D

A potem zobaczymy, co dalej.... :-D

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze: Bobo, skorzystaj z promocji, mówię ci :mrgreen: bierz, jak dają 2 w 1, a może 3 w 2 :xhehe:
Brutusie! Ty też????
Zachęcasz mnie, aby strzelił sobie w łeb?

:mrgreen:
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”