Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

W sprawie koczujących na granicy cudzoziemcach Kościół patrzy i milczy, ich politycy patrzą i milczą, a Boży ludzie cierpią i traktowani są jak niepotrzebne odpady.

A co na to Bóg?
Skąd ty tych bożych ludzi wytrzasnąłeś? Lada dzień może być tak, że razem z tymi bożymi ludźmi będziesz klękał na chodniczku i bił pokłony w stronę Mekki :xhehe: A poważnie..
Tą sprawę każdy w swoim sumieniu powinien rozpatrywać i nie oglądać się na żaden Kościół (jaki?) ani tym bardziej na polityków/ Jedni i drudzy grają w tej samej drużynie i walcza o poparcie owiec=wyborców, czyli tak czy siak - baranow.
A co na to Bóg? Który? Jehowa czy Allach, a może jakiś inny.
Ano - NIC. :hehe:

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: DonCicio »

wuka pisze:
31 sie 2021, 10:23
W sprawie koczujących na granicy cudzoziemcach Kościół patrzy i milczy, ich politycy patrzą i milczą, a Boży ludzie cierpią i traktowani są jak niepotrzebne odpady.

A co na to Bóg?
Skąd ty tych bożych ludzi wytrzasnąłeś?

Są Jego dziełem! To nie jest towar polityczny! To nie jest karta przetargowa! To są ludzie, a ich godność jest deptana, chociażby Twoimi stwierdzeniami!

Jan 3:16 "Bo Bóg tak bardzo kocha ludzi, że dał swojego jednorodzonego Syna, żeby nikt, kto w niego wierzy, nie zginął, ale mógł żyć wiecznie"

Bóg kocha ludzi a Jego Syn oddał swoje życie za każdego ... rozumiesz? Za każdego człowieka, również tych koczujących, przemokniętych i zmarzniętych ludzi!

Chciałabyś się z nimi zamienić?
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

DonCicio pisze:
31 sie 2021, 10:39
wuka pisze:
31 sie 2021, 10:23
W sprawie koczujących na granicy cudzoziemcach Kościół patrzy i milczy, ich politycy patrzą i milczą, a Boży ludzie cierpią i traktowani są jak niepotrzebne odpady.

A co na to Bóg?
Skąd ty tych bożych ludzi wytrzasnąłeś?

Są Jego dziełem! To nie jest towar polityczny! To nie jest karta przetargowa! To są ludzie, a ich godność jest deptana, chociażby Twoimi stwierdzeniami!

Jan 3:16 "Bo Bóg tak bardzo kocha ludzi, że dał swojego jednorodzonego Syna, żeby nikt, kto w niego wierzy, nie zginął, ale mógł żyć wiecznie"

Bóg kocha ludzi a Jego Syn oddał swoje życie za każdego ... rozumiesz? Za każdego człowieka, również tych koczujących, przemokniętych i zmarzniętych ludzi!

[size=15=30]Chciałabyś się z nimi zamienić?[/size]
I taka z tobą rozmowa. Mało co zrozumiałeś z mojego wpisu i oczywiście skupiłeś się na ocenianiu mnie, chociaż nie masz pojęcia ani o moich myślach, ano o moim stosunku do żadnej sprawy (w tym także do sprawy uchodźców).

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: DonCicio »

wuka pisze:
31 sie 2021, 10:41

Mało co zrozumiałeś z mojego wpisu i oczywiście skupiłeś się na ocenianiu mnie, chociaż nie masz pojęcia ani o moich myślach, ano o moim stosunku do żadnej sprawy (w tym także do sprawy uchodźców).

Zrozumiałem: "Jedni i drudzy grają w tej samej drużynie i walcza o poparcie owiec=wyborców, czyli tak czy siak - baranow".
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

DonCicio pisze:
31 sie 2021, 10:43
wuka pisze:
31 sie 2021, 10:41

Mało co zrozumiałeś z mojego wpisu i oczywiście skupiłeś się na ocenianiu mnie, chociaż nie masz pojęcia ani o moich myślach, ano o moim stosunku do żadnej sprawy (w tym także do sprawy uchodźców).

Zrozumiałem: "Jedni i drudzy grają w tej samej drużynie i walcza o poparcie owiec=wyborców, czyli tak czy siak - baranow".
Toteż mam rację, że mało co zrozumiałeś, skoro tylko ten werset mojej wypowiedzi do ciebie trafił. Mistrzunio manipulacji.

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: DonCicio »

wuka pisze:
31 sie 2021, 10:23

Lada dzień może być tak, że razem z tymi bożymi ludźmi będziesz klękał na chodniczku i bił pokłony w stronę Mekki :xhehe:
Twoja pogarda dla ludzi dotkniętych losem jest wymowna, jak również nazywanie innych "baranami". To także pogarda dla innych!
Chrześcijanie zostali wręcz posłani do "narodów", że by im głosić orędzie o Królestwie, a Ty takim przyklaskujesz, którzy zamknęli przed nimi granice.

wuka pisze:
31 sie 2021, 10:23
A co na to Bóg? Który? Jehowa czy Allach, a może jakiś inny.
Ano - NIC. :hehe:
Tu również widać Twoją pogardę do Jehowy, prawdziwego Boga, zrównując Go z bóstwem
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

Szkoda klawiatury dla rozmów z takim osobnikiem jak ty.
PS.To nie uchodźców nazwałam baranami i owcami, wręcz przeciwnie.
Jehowa jest dla ciebie takim prawdziwym bogiem, jak dla muzułmanina prawdziwym bogiem jest Allach.
Dla mnie, ani jeden ani drugi NIE JEST BOGIEM.
Skoro uważasz się za chrześcijanina z misją głoszenia to zasuwaj na granicę polsko białoruską i głoś, a nie wyżywaj się na mnie. A najlepiej wypad do Kabulu cele głoszenia.

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: DonCicio »

wuka pisze:
31 sie 2021, 13:45
PS.To nie uchodźców nazwałam baranami i owcami, wręcz przeciwnie.

A co to za różnica? Kogokolwiek byś nie nazwała głupcami, baranami czy w jakikolwiek inny obraźliwy sposób, możesz za ten brak szacunku do człowieka odpowiadać przed Bogiem!

Mat 5:22 "(...) A kto powie bratu: ‚Ty głupcze’, będzie odpowiadał przed Sądem Najwyższym. Z kolei każdy, kto powie: ‚Bezbożny głupcze!’, będzie zasługiwał na ognistą Gehennę"

Takim ludziom, którzy stracili dach nad głową, są bezdomni i nie mają dającej nadzieję przyszłości, należy taką dać. Właśnie to jest jednym z głównych założeń 'Dobrej Nowiny', dawanie uzasadnionej nadziei na przyszłość. To właśnie czynią prawdziwi naśladowcy Jezusa, głosząc po całej zamieszkałej ziemi. Tego dzieła nie da się zrobić w pojedynkę, dlatego Bóg powołał lud noszący Jego Imię, żeby to orędzie rozgłaszali (Mat 28:19,20 / Dzie 20:20) ... i tak właśnie ten lud czyni.

Czy Ty, stosujesz się do tych zaleceń?

Miliony ludzi na całym świecie otrzymują dziś biblijnie udokumentowaną nadzieję, że już teraz Bóg gwarantuje każdemu uchodźcy, bezdomnemu czy ofierze ludzkich niesprawiedliwych rządów, bezpieczne i spokojne życie. Wystarczy z tego skorzystać i dowiedzieć się, jak to osiągnąć: Nadzieja dla bezdomnych i ubogich
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: BoaDusiciel »

A gdybym zapytał co DonCicio zrobił dla uchodźców, to wywołam zgorszenie i nie wnijdę do Królestwa, czy wręcz odwrotnie ? :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: Krystian »

Co Ty prawisz Donciio?
Światło nowe CK wam dało?
Chrystianie mają być podporządkowani władzom zwierzchnim.
Mamy obowiązek bronić granicy, bo ona jest również granicą Unii Europejskiej.
Zobowiązaliśmy się i Komisja Europejska nas wspiera.
Tamta grupa stoi na terytorium Białorusi, więc to nie nasza sprawa.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: kansyheniek »

Teraz już wszyscy chyba wiedzą jak wyglądają uchodźcy?
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”