Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: RN »

wuka pisze:
22 sie 2021, 11:18

2. A kto to?
Wicepremierem ds. bezpieczeństwa jest Jarosław Kaczyński, który jeszcze dodatkowo posiada kota
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: tom68 »

Polacy a uchodźcy - od tego by rozpoznać kto z emigrantów jest zagrożeniem dla narodu są służby specjalne w wojsku i policji ... poza tym a co z kobietami i dziećmi .... Polacy są na całym świecie i to w Polsce mówi się Gość w dom Bóg w dom i to nas do czegoś zobowiązuje a jeszcze jedno dla wielu wszyscy islamiści to niby bandyci a wszyscy Polacy to niby świeci ....


Polacy kradną samochody ... https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... yk/nznlbm5
tom68

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

. poza tym a co z kobietami i dziećmi ....
A ty czytać nie umiesz?
W kilku wpisach jest na ten temat. Ty po prostu nie czytasz niczego oprócz swoich wklejek :roll:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: tom68 »

Jarosław Gowin - Kobity i dzieci powinny być wpuszczone do RP https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ ... tarna.html
tom68

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
22 sie 2021, 19:59
Jarosław Gowin - Kobity i dzieci powinny być wpuszczone do RP https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ ... tarna.html
Ty naprawdę jesteś poważnie... :-/ Co mnie jakiś Gowin obchodzi. Ja sama potrafię myśleć, a ty widać łykasz jedynie to, co media ściekowe napiszą. Sam byś w życiu nie wpadł na to, komu należy udzielić pomocy?
Przeczytaj temat od początku, a zobaczysz kto przed Gowinem wpadł na ten genialny pomysł.
albo wiesz co, już wychodze z tematu i nie odpowiadaj, nie lubię wyważać otwartych drzwi, a z tobą rozmowa, jak z... :roll:

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: tom68 »

Hipokryci niby chrześcijanie dla mnie są gorsi niż poganie a pomaganie bliźnim w potrzebie to obowiązek i przywilej prawdziwych uczniów chrześcijan i tyle w tym temacie ...

Mat. 7:22-23
22. W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?
23. A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.
(BW)
tom68

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: BoaDusiciel »

Prawdziwi chrześcijanie nie zajmują się takimi drobnostkami jak afgańskie dzieci koczujące na granicy.
Nie mogą nimi się zajmować, bo afgańskie dzieci nie są bliźnimi prawdziwych chrześcijan, a poza tym nie są dobrą nowiną, tylko złą.
Chrześcijanie mają zajmować się dobrą nowiną, a nie złą.
Dlatego dla prawdziwych chrześcijan ważniejsze od afgańskich dzieci są dyskusje o tym, co miał na myśli jakiś żydowski prorok sprzed 3 tys. lat.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

BoaDusiciel pisze:
22 sie 2021, 20:48
Prawdziwi chrześcijanie nie zajmują się takimi drobnostkami jak afgańskie dzieci koczujące na granicy.
Nie mogą nimi się zajmować, bo afgańskie dzieci nie są bliźnimi prawdziwych chrześcijan, a poza tym nie są dobrą nowiną, tylko złą.
Chrześcijanie mają zajmować się dobrą nowiną, a nie złą.
Dlatego dla prawdziwych chrześcijan ważniejsze od afgańskich dzieci są dyskusje o tym, co miał na myśli jakiś żydowski prorok sprzed 3 tys. lat.
Tomaszowi dobrze się wymądrzać i z lekkim sercem dyktować kto to jest dobry, kto hipokryta, bo sam oprócz durnowklejek nic nie robi tylko narzeka na wszystko i wszystkich.
Ciekawa jestem ilu ludziom pomógł, ilu uciekinierom udzielił schronienia, ilu dał wsparcie?
To dopiero jest HIPOKRYTA. I plotkarz. Nie dość, że jako sdwentysta nie zalicza się do chrześcijan, to bez przerwy psy wiesza na każdym. Na każdej osobie i każdym kościele.
Wstydź się.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wybrana »

tom68 pisze:
22 sie 2021, 20:23
Hipokryci niby chrześcijanie dla mnie są gorsi niż poganie a pomaganie bliźnim w potrzebie to obowiązek i przywilej prawdziwych uczniów chrześcijan i tyle w tym temacie ...

Mat. 7:22-23
22. W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?
23. A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.
(BW)
Ilu uchodzcow sprowadziłeś do swojego domu?
Nie głos fałszywego altruizmu. Od kiedy te młode i zdrowe młokosy nazywasz uchodzcami? Dlaczego nie bronią swojej ojczyzny?
Chrześcijaństwo to rozważna wiara nie wykluczająca mądrości umysłu, więc skończ już tu ( delikatnie mówiąc) wciskać farmazony.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: RN »

Okazuje się, że migranci na granicy polsko - białoruskiej nie tylko pochodzą z Afganistanu, ale są tam tez osoby z Iraku.
Jeżeli znajdują się tam Irakijczycy to należy przypomnieć sobie o amerykańskiej agresji na to państwo w której brała udział również.....Polska, jako posłuszny kundelek swego pana.
Konsekwencją tej wojny, było rozwalenie państwa irackiego z naszym udziałem, co doprowadziło i doprowadza do licznych exodusów z tego kraju, a nawet z tego regionu.
Wynik dla Polski jest teraz z tego taki, że nic na tej wojnie nie osiągnęliśmy, jesteśmy postrzegani jako jedni z agresorów, a na dodatek rykoszetem mamy inwazję mieszkańców tego kraju na Polskę.
To wygląda tak, jakby migranci chcieli powiedzieć, że jeżeli rozwaliliście nam kraj, to teraz nas przyjmijcie i dajcie opiekę.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

To jest tym bardziej oburzające, że kiedy nasz kraj był w potrzebie to "nasi" tam jeździli, pracowali i byli dobrze traktowani. Ja nie wiem kto powinien za te działania i decyzje odpowiedzieć i ponieść konsekwencje? Jak zwykle cierpieć będą zwykli ludzie, a debile, którzy takie układy spowodowali są bezkarni.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wybrana »

A kto ukarał tych, co miliony ludzi wymordowali w Polsce, okradli i zrównali nasz kraj z ziemią. Kto ukarał, za ponad 100 lat zaborów?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
23 sie 2021, 10:25
A kto ukarał tych, co miliony ludzi wymordowali w Polsce, okradli i zrównali nasz kraj z ziemią. Kto ukarał, za ponad 100 lat zaborów?
Kiedy był czas karania kogoś sprzed stu lat nas nie było na świecie i nie mieliśmy żadnego wpływu na tamte sytuacje.
W bieżących sprawach jednak można coś zrobić.

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: BoaDusiciel »

wybrana pisze:
23 sie 2021, 10:25
A kto ukarał tych, co miliony ludzi wymordowali w Polsce, okradli i zrównali nasz kraj z ziemią. Kto ukarał, za ponad 100 lat zaborów?
A co, nie wierzysz, że Bóg ich ukarał ? :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6986
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: Biblia o uchodźcach i cudzoziemcach

Post autor: BoaDusiciel »

A czemu szanowni chrześcijanie tak zamilkli w tym wątku ?
Może poprzerzucajcie się cytatami uzasadniającymi, że Afgańczykom nie trzeba pomagać.
Bo zdaje mi się, że w tym przypadku jesteście wyjątkowo zgodni, choć w innych przypadkach toczycie śmiertelne wojny na cytaty :lol:
Skoro istnieje aspekt, w którym jesteście jednomyślni, to piszcie śmiało, przypomnijcie nauki waszego Jezusa, w których zabraniał pomocy Afgańczykom.
Albo napiszcie, że skoro Jezus nic nie mówił o Afgańczykach, to w ogóle nie ma tematu :mrgreen:
Na innym forum pewien chrześcijanin śmiał się z 15-letniej Afganki (tej z granicy polsko-białoruskiej), bo ma ze sobą kota.
No i ten kot nie wygląda na zdychającego, co dowodzi, że wszystkim na tej granicy powodzi się nieźle.
Może dołączycie do tego chrześcijanina ? :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”