Małżeństwo i jego ważność

Dlaczego powinniśmy ja czytać, wasze opinie na jej temat oraz ciekawe strony na temat Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

rol23

Post autor: rol23 »

Queza pisze:
rol23 pisze:Jesteś nierozsądną kobietą. Po to Bóg wymyślił znak krwi, żeby pieczętować tak małżeństwo.
Ja się nie pozwolę w małżeństwie gwałcić. Jesteś Rol pies na dziewice. Fuj!
Moje zdanie nie ma tu znaczenia, liczy się co mówi Bóg.
Warto jednak używać głowy i zastanowić się dlaczego w tradycjach kulturowych i religijnych dziewictwo miało szczególną wartość. To diabeł za pomocą lewackich wyzwolonych poglądów próbuje to ośmieszyć, bo wie, że to jest wbrew Bożym zaleceniom. Wszyscy lewacy się tu zleźli i będą to obśmiewać, bo taka jest ich rola na tym forum.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

rol23 pisze:To diabeł za pomocą lewackich wyzwolonyc
Czyli lewackie poglądy były już w ST :mrgreen: .
A firum też było?
No i my zdegradowani lewacy :roll:
Skąd ty bierzesz te pomysły. Tyle razy czytałam biblię, ale o blonie dziewiczej się nie doczytałam. Chyba dopiero katolicy zaczęli w majtki Marii zaglądać, jak ustalali niepokalane poczęcie i wieczne dziewictwo. :xhehe:
W rajskim ogrodzie też Adam z Ewą mieli takie problemy? :aaa:

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
Queza pisze:
rol23 pisze:Jesteś nierozsądną kobietą. Po to Bóg wymyślił znak krwi, żeby pieczętować tak małżeństwo.
Ja się nie pozwolę w małżeństwie gwałcić. Jesteś Rol pies na dziewice. Fuj!
Moje zdanie nie ma tu znaczenia, liczy się co mówi Bóg.
Warto jednak używać głowy i zastanowić się dlaczego w tradycjach kulturowych i religijnych dziewictwo miało szczególną wartość. To diabeł za pomocą lewackich wyzwolonych poglądów próbuje to ośmieszyć, bo wie, że to jest wbrew Bożym zaleceniom. Wszyscy lewacy się tu zleźli i będą to obśmiewać, bo taka jest ich rola na tym forum.
Ja ci to wyjaśnię, niewolniku celibatu :mrgreen:
Otóż dziewictwo było ważne, bo jeśli kobieta była dziewicą, to prawie na pewno nie była w ciąży.
Skoro nie była w ciąży, to nie było obawy, że wkrótce urodzi cudze dziecko.
I to jest cała tajemnica, prawaku :lol:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

:-D :xhehe: :xhehe: :xhehe: No i mamy po dyskusji.
Swoją drogą te panny dziewice, które zgwałciły swego ojca (jak pijanemy w sztok stanęło to i owo :crazy: ;-) ) niczego nie ryzykowały, bo wiedziały że i tak nikt już na ziemi nie został, więc bez obaw, żaden mąż nie sprawdzi...Ta sytuacja jest tak durna i kuriozalna, że w głowie się nie mieści i dziw bierze, że ktoś może brać poważnie takie bajdy.

rol23

Post autor: rol23 »

wuka pisze:
rol23 pisze:To diabeł za pomocą lewackich wyzwolonyc
Czyli lewackie poglądy były już w ST :mrgreen: .
A firum też było?
No i my zdegradowani lewacy :roll:
Skąd ty bierzesz te pomysły. Tyle razy czytałam biblię, ale o blonie dziewiczej się nie doczytałam. Chyba dopiero katolicy zaczęli w majtki Marii zaglądać, jak ustalali niepokalane poczęcie i wieczne dziewictwo. :xhehe:
W rajskim ogrodzie też Adam z Ewą mieli takie problemy? :aaa:
A Stary Testament czytałaś choć raz?

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
wuka pisze:
rol23 pisze:To diabeł za pomocą lewackich wyzwolonyc
Czyli lewackie poglądy były już w ST :mrgreen: .
A firum też było?
No i my zdegradowani lewacy :roll:
Skąd ty bierzesz te pomysły. Tyle razy czytałam biblię, ale o blonie dziewiczej się nie doczytałam. Chyba dopiero katolicy zaczęli w majtki Marii zaglądać, jak ustalali niepokalane poczęcie i wieczne dziewictwo. :xhehe:
W rajskim ogrodzie też Adam z Ewą mieli takie problemy? :aaa:
A Stary Testament czytałaś choć raz?
Ja czytałem.
Ale o co chodzi, chcesz się pilnie obrzezać ?
Nie ma sprawy, jak dla mnie to możesz się obrzezać wielokrotnie :crazy:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

rol23 pisze:
wuka pisze:
rol23 pisze:To diabeł za pomocą lewackich wyzwolonyc
Czyli lewackie poglądy były już w ST :mrgreen: .
A firum też było?
No i my zdegradowani lewacy :roll:
Skąd ty bierzesz te pomysły. Tyle razy czytałam biblię, ale o blonie dziewiczej się nie doczytałam. Chyba dopiero katolicy zaczęli w majtki Marii zaglądać, jak ustalali niepokalane poczęcie i wieczne dziewictwo. :xhehe:
W rajskim ogrodzie też Adam z Ewą mieli takie problemy? :aaa:
A Stary Testament czytałaś choć raz?
Wiele razy. Ale kolejny taz nie zamierzam.

rol23

Post autor: rol23 »

wuka pisze:
rol23 pisze:
wuka pisze:
rol23 pisze:To diabeł za pomocą lewackich wyzwolonyc
Czyli lewackie poglądy były już w ST :mrgreen: .
A firum też było?
No i my zdegradowani lewacy :roll:
Skąd ty bierzesz te pomysły. Tyle razy czytałam biblię, ale o blonie dziewiczej się nie doczytałam. Chyba dopiero katolicy zaczęli w majtki Marii zaglądać, jak ustalali niepokalane poczęcie i wieczne dziewictwo. :xhehe:
W rajskim ogrodzie też Adam z Ewą mieli takie problemy? :aaa:
A Stary Testament czytałaś choć raz?
Wiele razy. Ale kolejny taz nie zamierzam.
To warto zmienić zdanie, bo tam jest wszystko wytłumaczone.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

rol23 pisze: To warto zmienić zdanie, bo tam jest wszystko wytłumaczone.
Wiesz, tak obrzydzili mi "wierzący biblijnie" wszystko co z wiarą i Biblią jest związane, że mam to głęboko w czarnej dziurze zalanej smołą.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:Wiesz, tak obrzydzili mi "wierzący biblijnie" wszystko co z wiarą i Biblią jest związane, że mam to głęboko w czarnej dziurze zalanej smołą.
Zaintrygowała mnie ta dziura zalana smołą...
Dlaczego jest czarna i głęboka...?
Czy można gdzieś tą dziurę zobaczyć? Pod warunkiem, ze przed zalaniem smołą...
Chciałbym zobaczyć jej czarność i czym będzie się różniła po zalaniu. Czy będzie czarniejsza?ś

Sorry, ale nawrzucałaś do swojej głowy takie 'różności', jakby to był śmietnik. I z tym zostałaś. Obyś nie została :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

rol23 pisze:To warto zmienić zdanie, bo tam jest wszystko wytłumaczone.
W Starym testamencie jest prawo lewiratu.
Więc, dlaczego się na niego powołujesz?
Jak ma być dziewicą kobieta, skoro bierze ją brat zmarłego brata.
Te prawo nadał Bóg, więc się nie ośmieszaj z tym dziewictwem u kobiet
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

rol23

Post autor: rol23 »

Krystian pisze:
rol23 pisze:To warto zmienić zdanie, bo tam jest wszystko wytłumaczone.
W Starym testamencie jest prawo lewiratu.
Więc, dlaczego się na niego powołujesz?
Jak ma być dziewicą kobieta, skoro bierze ją brat zmarłego brata.
Te prawo nadał Bóg, więc się nie ośmieszaj z tym dziewictwem u kobiet
To jest wyjątek, bo umiera prawowity małżonek, ale brat zmarłego ma podobne geny do tego pozbawił kobietę dziewictwa, więc w tym momencie nie dzieje się nic złego. Czy myślisz, że Bóg nie wiedział dając taki nakaz o genach?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

rol23 pisze: To jest wyjątek, bo umiera prawowity małżonek, ale brat zmarłego ma podobne geny do tego pozbawił kobietę dziewictwa, więc w tym momencie nie dzieje się nic złego. Czy myślisz, że Bóg nie wiedział dając taki nakaz o genach?
O matko. Co ty wymyślasz. Jakie geny? Wtedy rodzina miała kilka żon, wiele dzieci i jaką czystość genów ty widzisz? Najczystsze to by były współżyć w rodzinie (fe), ale wiemy co z tego wynika.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
Krystian pisze:
rol23 pisze:To warto zmienić zdanie, bo tam jest wszystko wytłumaczone.
W Starym testamencie jest prawo lewiratu.
Więc, dlaczego się na niego powołujesz?
Jak ma być dziewicą kobieta, skoro bierze ją brat zmarłego brata.
Te prawo nadał Bóg, więc się nie ośmieszaj z tym dziewictwem u kobiet
To jest wyjątek, bo umiera prawowity małżonek, ale brat zmarłego ma podobne geny do tego pozbawił kobietę dziewictwa, więc w tym momencie nie dzieje się nic złego. Czy myślisz, że Bóg nie wiedział dając taki nakaz o genach?
Być może masz rację, ale dziewictwa nie pozbawia się za pomocą genów.
Zapytaj swojego spowiednika, może wie coś więcej na ten temat :lol:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

rol23 pisze:To jest wyjątek, bo umiera prawowity małżonek, ale brat zmarłego ma podobne geny do tego pozbawił kobietę dziewictwa, więc w tym momencie nie dzieje się nic złego. Czy myślisz, że Bóg nie wiedział dając taki nakaz o genach?
To jest wyjątek?
Ty czytałeś Biblię?
Przeczytaj sobie o wdowach w nowym Testamencie i nie pisz bzdury.
One nie były dziewicami?
Jednak tym młodym apostal kazał sobie wziąć nowego męża.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Biblii”