Kościół okrada???

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

KobietaZMagdali
Tylko tym dla ciebie jesteśmy? Nie ludźmi a ogłupiałym społeczeństwem?
nie wiedzialem, że się identyfikujesz z tym ogłupiionym społeczeństwem
Skąd w Tobie tyle pogardy?
A co ty tam o mnie wiesz ?!

Obrazek
_____________________________________

http://vaticannewworldorder.blogspot.com

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

tropiciel pisze:KobietaZMagdali
Tylko tym dla ciebie jesteśmy? Nie ludźmi a ogłupiałym społeczeństwem?
nie wiedzialem, że się identyfikujesz z tym ogłupiionym społeczeństwem
Skąd w Tobie tyle pogardy?
A co ty tam o mnie wiesz ?!

Obrazek
_____________________________________

http://vaticannewworldorder.blogspot.com
Wiem to co widzę w Twoich postach. Jak byś nie miał w sobie morza pogardy i jadu to nie napisałbyś tak: nie wiedzialem, że się identyfikujesz z tym ogłupiionym społeczeństwem. Twój język Cię zdradza.

Tak identyfikuję z ludźmi, którzy żyją wokoło mnie, moimi bliźnimi, a którzy ty w swojej bucie nazywasz o ogłupiałym społeczeństwem.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

KobietaZMagdali
Wiem to co widzę w Twoich postach. Jak byś nie miał w sobie morza pogardy i jadu to nie napisałbyś tak: nie wiedzialem, że się identyfikujesz z tym ogłupiionym społeczeństwem. Twój język Cię zdradza.


Owszem mam pogardę nie dla spoleczeństwa tylko do oszustw kleru katolickiego, do ograbiania tego kraju, do czerpania bezprawnie różnych zysków przez niego i do ogłupiania przez niego społeczeństwa !
Tak identyfikuję z ludźmi, którzy żyją wokoło mnie, moimi bliźnimi, a którzy ty w swojej bucie nazywasz o ogłupiałym społeczeństwem.
jeśli z ich ogłupieniem się utożsamiasz, to mogę tylko ze współczuciem pokiwać głową. A buty i puchy poszukaj u spasłych hierarchów kościoła i w ich cynizmie !

Proponuję zapoznać się lepiej z historią Polski i z rolą jaką odgrywał w tej historii przez 1050 lat katolicki kler :

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... sc&start=0

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 976#393976

_______________________________________

http://vaticannewworldorder.blogspot.com

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

tropiciel pisze:Owszem mam pogardę nie dla spoleczeństwa tylko do oszustw kleru katolickiego, do ograbiania tego kraju, do czerpania bezprawnie różnych zysków przez niego i do ogłupiania przez niego społeczeństwa !
Wybacz, że tak trochę sarkastycznie zapytam, a kler co się wziął z kosmosu? czy raczej jest częścią społeczeństwa, czimś synem, bratem, wujem? Wziąłeś to pod uwagę?
tropiciel pisze:jeśli z ich ogłupieniem się utożsamiasz, to mogę tylko ze współczuciem pokiwać głową.
Spotkałam w swoim życiu ludzi (na szczęście nie wielu :-) ), którzy ze współczuciem kiwali głowami nad tym, że mieszkam na wsi i się ze wsią utożsamiam. No cóż sam sobie odpowiedz na pytanie komu to kiwanie nie przynosiło chluby :-P
tropiciel pisze:A buty i puchy poszukaj u spasłych hierarchów kościoła i w ich cynizmie !
To jest Twoje wytłumaczenie? ktoś jest putny więc i ja będę :->
P.S. spasły jest mój tata po latach długiej choroby, dziękuję za miłe słowo :->
tropiciel pisze:Proponuję zapoznać się lepiej z historią Polski i z rolą jaką odgrywał w tej historii przez 1050 lat katolicki kler :

http://biblia.webd.pl/for...der=asc&start=0

http://biblia.webd.pl/for...p=393976#393976
Wolę źródła obiektywne, nie nastawione na indoktrynację. Ciężko o takie, ale internet daje sporo możliwości :-D
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

KobietaZMagdali
Wybacz, że tak trochę sarkastycznie zapytam, a kler co się wziął z kosmosu? czy raczej jest częścią społeczeństwa, czimś synem, bratem, wujem? Wziąłeś to pod uwagę?
Owszem wiem dokładnie z historii skąd się wziął kler i czyim oraz jakim synem jest, ale tego nie napiszę, bo poczytanoby to za wulgaryzm.
Spotkałam w swoim życiu ludzi (na szczęście nie wielu, którzy ze współczuciem kiwali głowami nad tym, że mieszkam na wsi i się ze wsią utożsamiam. No cóż sam sobie odpowiedz na pytanie komu to kiwanie nie przynosiło chluby.
O chlubie katolickiego kleru to nie ma co pisać, bo ogłupił społeczeństwo, okrada naród i jest agenturą obcego państwa, którego interesy jak pokazuje historia były i są sprzeczne z interesami narodu polskiego. Zawsze, gdy kler rządził w tym kraju - było zacofanie, bieda i ciemnota.
To jest Twoje wytłumaczenie? ktoś jest putny więc i ja będę
P.S. spasły jest mój tata po latach długiej choroby, dziękuję za miłe słowo
twojego taty nie znam więc się wypowiadać nie będę. Mogę tylko współczuć z powodu choroby. Natomiast spasły kler pasożytujący na narodzie, żyjący w nieprawdopodobnym zbytku należy piętnować i na każdym kroku mu wytykać, że nie żyje zgodnie z nauką Chrystusa za którego zastępcę się uważa.
Wolę źródła obiektywne, nie nastawione na indoktrynację. Ciężko o takie, ale internet daje sporo możliwości
Większych oszustów nad kler nie ma. Sfałszowali Słowo Boże, w tym Dekalog Boży i w dodatku prowadzą miliony ludzi na zagładę ! Tak jak oni fałszowali historię, to nawet komuniści wysiadają. To jest dopiero indoktrynacja przez 1600 lat ich istnienia. Żaden oszust się z nimi pod tym względem nie zrówna !

______________________________________

http://vaticannewworldorder.blogspot.com

BoaDusiciel
Posty: 7018
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

KobietaZMagdali pisze:
tropiciel pisze:Owszem mam pogardę nie dla spoleczeństwa tylko do oszustw kleru katolickiego, do ograbiania tego kraju, do czerpania bezprawnie różnych zysków przez niego i do ogłupiania przez niego społeczeństwa !
Wybacz, że tak trochę sarkastycznie zapytam, a kler co się wziął z kosmosu? czy raczej jest częścią społeczeństwa, czimś synem, bratem, wujem? Wziąłeś to pod uwagę?
Ulegasz propagandzie Kościoła Katolickiego, który w sytuacji stawiania mu słusznych zarzutów odpowiada takimi "argumentami", ewentualnie bredzi coś o tym, że wszyscy są grzeszni.
W ten sposób KK relatywizuje swoje winy, sprowadzając je do win konkretnych ludzi, a nie do win instytucji.
Problem zaś polega na tym, że jest dokładnie na odwrót.
KK jest instytucją programowo zdegenerowaną i ta degeneracja rzutuje na członków.

Ta degeneracja jest tak daleko posunięta, że nawet aktualny szef nie jest w stanie nic z tym zrobić - zakładając, że chce, co też nie jest pewne :lol:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

BoaDusiciel
Ulegasz propagandzie Kościoła Katolickiego, który w sytuacji stawiania mu słusznych zarzutów odpowiada takimi "argumentami", ewentualnie bredzi coś o tym, że wszyscy są grzeszni.
W ten sposób KK relatywizuje swoje winy, sprowadzając je do win konkretnych ludzi, a nie do win instytucji.
Problem zaś polega na tym, że jest dokładnie na odwrót.
Pod tym wzgłędem kler katolicki zajmuje absolutnie przodujące miejsce, choć tego typu tendencja udzieliła się też bardzo wielu innym kościołom i wspólnotom. Zawsze winne są według nich jednostki - nigdy cała ich struktura, instytucja czy zarząd.
KK jest instytucją programowo zdegenerowaną i ta degeneracja rzutuje na członków.

Ta degeneracja jest tak daleko posunięta, że nawet aktualny szef nie jest w stanie nic z tym zrobić - zakładając, że chce, co też nie jest pewne
Najbardziej zdegenerowany jest kler wraz z podległymi mu organizacjami. Apokalipsa określa tą grupę ludzi jako Wielką Nierządnicę. Niestety ta Nierządnica ma też liczne córy nie odbiegające od swej Mateczki, które w dobie ekumenii próbuje zebrać pod swoje skrzydełka. Dlatego trafne jest określenie występujące w księdze Apokalipsy 17 : 5 : " matka nierządnic i obrzydliwości ziemi " .

_________________________________________

http://biblia-odchwaszczona.webnode.com

BoaDusiciel
Posty: 7018
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Nie wiem czy biblijne odniesienia dotyczą KK, ale instytucja, która uzależnia psychicznie nieletnich ( poprzez wcześniejsze uzależnienie ich rodziców ) faktycznie jest obrzydliwa.
Gdybym mógł, to bym wprowadził obowiązek deklarowania przynależności ( lub braku przynależności ) do takich instytucji dla osób które rozpoczynają dorosłe życie ;-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

BoaDusiciel pisze:Nie wiem czy biblijne odniesienia dotyczą KK, ale instytucja, która uzależnia psychicznie nieletnich ( poprzez wcześniejsze uzależnienie ich rodziców ) faktycznie jest obrzydliwa.
Gdybym mógł, to bym wprowadził obowiązek deklarowania przynależności ( lub braku przynależności ) do takich instytucji dla osób które rozpoczynają dorosłe życie ;-)
Gdyby tak zrobić to wielu katolików by się nie przyznało do swojej wiary.
W Niemczech tak jest i Polacy katolicy wyrzekają się swojej wiary, aby tylko nie płacić podatku.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Kler przez 1600 lat grabił majątki swych wrogów. Wszelkie mienie tych, których mordowala inkwizycja przechodziło na własnosć inkwizytorów i kościoła. Inkwizycja Rzymska istniala do 1870 r. w którym to roku ostatecznie zlikwidowano Państwo Kościelne. Niestety traktaty laterańskie podpisane z faszystą Benito Mussolinim w 1929 r. przywróciły papiestwu złoty biznes.

Największym przestępstwem było myślenie niezgodne z oficjalną doktryną kościoła rzymskiego. Każdy też mógł zostać zadenuncjowany. Wtedy majątek takiej osoby rozgrabiał kler.
Papiestwo zbratało się z faszystowskimi, ustaszowskimi i hitlerowskimi mordercami i ludobójcami zawierając z nimi traktaty i konkordaty. Nie tylko, że się temu nie sprzeciwiało, ale ich popierało i czerpało z tego ogromne zyski.
Powołani przez papiestwo jezuici poprzez masonerię i banki Rotschildów, Rockefellerów, Morganów i Wartburgów przejęli amerykańskiego dolara i stworzyli FED odpowiedzialny za wielki kryzys finansowy nie tylko w USA, ale również w innych krajach. Gdyby nie jezuici Hitler i pozostali przywódcy faszystowscy nigdy nie doszliby do władzy.

______________________________________

http://vaticannewworldorder.blogspot.com

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

tropiciel pisze:Papiestwo zbratało się z faszystowskimi, ustaszowskimi i hitlerowskimi mordercami i ludobójcami zawierając z nimi traktaty i konkordaty. Nie tylko, że się temu nie sprzeciwiało, ale ich popierało i czerpało z tego ogromne zyski.
To fakt, ale pamiętajmy, że jak Pan Jezus przyjdzie to zrobi z tym porządek.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Albo znowu ,,niebo bedzie zamknięte" tak jak było za czasów II Wś następna masakra przez opetanych ludzi...jeśli będzie tak dalej z ,,Nierzadnicą" i innymi grzesznymi ludźmi

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Krystian
To fakt, ale pamiętajmy, że jak Pan Jezus przyjdzie to zrobi z tym porządek.
z całą pewnością ! Syn Boży pokaże wtedy gdzie jest miejsce wszystkich, którzy się mienią być jego zastępcami, a okazali się zdziercami i oszustami.

____________________________________

http://vaticannewworldorder.blogspot.com

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3695
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Krystian pisze:W Niemczech tak jest i Polacy katolicy wyrzekają się swojej wiary, aby tylko nie płacić podatku.
Nie masz racji.Podatek w Niemczech sie placi bez wzgledu na przynaleznosc religijna lub jej brak.Platnik ma jedynie mozliwosc okreslic,na jaki cel chce przeznaczyc te pieniadze.Jezeli sie nie okresli,pieniadze sa przeznaczane na cele spoleczne.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

Podczas, gdy w Polsce główne źródło utrzymania Kościoła to ofiary wiernych na tacę, w Niemczech trzon stanowi podatek kościelny w wysokości 9 procent podatku dochodowego. Kirchensteuer czyli podatek kościelny, płaci każdy obywatel, który przy zameldowaniu zadeklaruje swoją przynależność m.in. do Kościoła katolickiego, ewangelickiego, czy gminy żydowskiej. Na tej podstawie, co miesiąc od wynagrodzenia pracodawca odprowadza na Kościół podatek w wysokości 9 procent podatku dochodowego. W krajach związkowych Bawaria i Badenia-Wirtembergia jest to tylko 8 procent. Statystyki pokazują, że podatek kościelny płaci faktycznie około jednej trzeciej katolików i tyle samo członków kościoła ewangelickiego. Z podatku zwolnieni są bowiem bezrobotni, dzieci, studenci, renciści, zakonnicy, a także osoby o niskich zarobkach, nie przekraczających 400 euro.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”