"Porzadek swiatowy" H Kissinger

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

"Porzadek swiatowy" H Kissinger

Post autor: tom68 »

"Porzadek swiatowy" H Kissinger

""Porzadek swiatowy" to Kissinger w calej swojej klasie, laczacy ostrosc postrzegania swiata z szerokim spojrzeniem na wspolczesnosc." Hillary Clinton, "The Washington Post"
"Trudno o bardziej wspolczesna ksiazke. Kissinger przedstawia problemy dzisiejszego swiata i role Stanow Zjednoczonych w coraz bardziej rozdartej rzeczywistosci." Michiko Kakutani, "The New York Times"
"Przemyslenia Kissingera dotyczace porzadku wspolczesnego swiata powinny byc lektura obowiazkowa wszystkich kandydatow startujacych w najblizszych wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych." "The Financial Times"
"Jezeli uwazasz, ze wspolczesne Stany Zjednoczone nie maja problemow, nie siegaj po te ksiazke. Jezeli jednak dostrzegasz rozpad niegdysiejszego porzadku, najnowsze dzielo Kissingera jest wlasnie dla ciebie." John Micklethwait, "The New York Times Book Revie
http://bookmaster.com.pl/ksiazka-porzad ... 0676.xhtml

Wielki boj
Niezwykle dzielo historyczno - profetyczne. Ellen G White
Swiatowy bestseller wydany w ponad 100 jezykach swiata w wielu milionach egzemplarzy. Czyta ja caly swiat.

Znajdziesz w niej odpowiedz na pytania:

Jakie beda ostatnie wydarzenia na planecie Ziemia?
Czy Nostradamus i Sybilla mieli racje?
Jakie fakty z historii chrzescijanstwa zostaly przemilczane?
Dlaczego spalono ksiedza Jana Husa - rektora uniwersytetu w Pradze?
Dlaczego doktor teologii Marcin Luter zerwal z Rzymem?
Czy mozliwy jest powrot sredniowiecznej inkwizycji?
W jaki sposob Kosciol stal sie potega polityczna?
Kto zmienil Dziesiec Przykazan Bozych i tak naucza miliony ludzi na ziemi?
Dlaczego jest tyle kosciolow i sekt?
Czy dojdzie do zakazu pracy i handlu w niedziele?
Jakie jest miejsce Europy i Stanow Zjednoczonych w proroctwach biblijnych?
Czy to wszystko ma jakies znaczenie dla Ciebie?
Ksiazka, ktorej nigdy nie miales przeczytac... Ksiazka jest tez na plytkach do sluchania !
PRZECZYTAJ JA DZISIAJ - POLEC JA INNYM - JUTRO MOZE BYC ZAKAZANA !!!
Wydawnictwo "Znaki Czasu" www.znakiczasu.pl
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
+48 22 331 98 00 ; + 48 608 017 625
tom68

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Bardzo proste:
*Nostradamus - plany astralne + spirytystyczne
*Sybilla- spirytyzm (zywe opetanie)
*Kosciol zdobyl wladze ale ją straci bo praktyki po części niezgodne ale ,,duchowy'' Kościół przetrwa
*Nie ma zadnych proroctw o Europa i Usa
*Sekta to udogodnienie sobie prawa religii
*10 przykazań praktycznie się nie zmieniło podobnie jak ,,Ojcze Nasz''

Gdybyś wiedział jak diabeł kusi latać po planach astralnych do tej pory ,,kusi''mnie w każdej chwili mógłbym zasnać i duszą wylecieć w te plany gdzie nie ma czasu jest fajnie mozna tam robic co chcesz tylko czuc tą fałszywość .Tylko Jezus mnie stamtąd wyprowadził i bólem to nazwać to głupota to poprostu umęczenie lub zamęczenie ze chciałbyś umrzeć a nie można... wyjść z tego ciężko jak się wydaje a rana do końca życia.Baba Wanga dokladnie znam te demony to cos okropnego, wiedziała ze ma raka piersi ma a nie chciala na leczenie wiecie czemu? Bo wolala na ziemii ucierpiec i po drugiej stronie kare przebytą mieć.A wiecie czemu zaczęła widzieć ,,trzecim okiem'' po ośĺepnieciu bo przekleła Boga ,,od serca'' to bardzo proste... Wielu ludzi wciąga się w spirytystycxne nauki tylko niewiedzą jakie to jest zagroženie i cierpienie dzielić z demonem nie do opisania tego nie da sie opisac
Ostatnio zmieniony 28 cze 2016, 23:45 przez karol210, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

Karol - żal mi ciebie. Można powiedzieć, że mamy kolejny ciekawy przypadek na forum. :-D

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Wiesz co to czakramy Wnikliwy? Jesli nie wiesz to znaczy ze jestes wnikliwy ale malo zycia znasz i mi Cię żal...bez urazy..

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Ellen G W np pisze w książce WB w oparciu o Biblie już w XIX w ze USA będą hegemonem Światowym i tak jest w XXI w ....
tom68

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Nie toleruje idiotów a na tym forum tacy bywają.

Np. adminka zablokowała mi właśnie PW bo skrytykowałem to co pisze w postach. Nie ma po co tu zaglądać.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Obrazek
Obrazek

Singh
Posty: 17
Rejestracja: 09 lip 2016, 21:15

Post autor: Singh »

tom68, czytałem tą książkę jej proroctwa się spełniają

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”