Kamienne kręgi,pozostałości po okresie istnienia Atlantydy

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

nesto pisze:
ZAMOS pisze: magazyn z gradem?
Myślał o ciałach niebieskich np. kometach o temperaturze ok. zera bezwzględnego.

Wytłumaczę kwestie wiary i piątego wymiaru.
Człowiek jest istotą czterowymiarową - uwzględniając decyzje nasze w określonym czasie.
Wiara może być piątym wymiarem, który pozwala zaginać czwarty wymiar.
Inaczej pisząc wiara może dowolnie manipulować czasem i tym kim jesteśmy.
Trochę to skomplikowane.
Gratki Nesto ,,te decyzje to wolna wola''
Przemienienie Pańskie dało nam( jakby dało lub uwolniło) że nie nieistnieje żadne przeznaczenie jestem na etapie tego rozumienia gdy owinę to w słowa napiszę
Od tamtej pory wiem że świat niewidzialny nie ingeruje jakby mniej decyduje kiedy zdmuchnąć świeczkę życia.
Nikogo niechce straszyć ale niebo będzie zamkniete i było dla ludzi o tym mówiła Jasnowidzka Baba Wanga i inni potwierdzali przed II WŚ, ciekawy wątek bo podczas tej wojny ludzie zamieniali się w bestie i osobiście mogę powiedzieć że ludzie opętani mają dwie osobowości
Ciężko to wytłumaczyć.

Dodam tez ze roslina ma jeden wymiar (jestem)
Zwierze dwa (jestem i zmyslowy plus jakby czesc swiadomosci)
Czlowiek trzy (jestem,zmyslowy, swiadomosc) jakby ze swiadomoscia wolna wola plus nastepny silny wpływ tzw. mocy Wiara

Przyciągnąć do Niebieskiego przybytku może człowiek ukochane zwierzęta dopelniajac ich czesc swiadomosci bezwarunkową miłością wtedy jakby dostają paszport do nieba jakby pelnoprawny obywatel.Taka ciekawostka gdyby ktoś myślał ze zwierzat niebedzie

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Dodam, że rozpatrując kwestię wiary należy mieć świadomość, że wymiarów może być znacznie więcej.
Nasze decyzje "zaginane są" wiarą, ale jak się sądzi niekiedy - wiara jest "darem" więc coś musi "zaginać wiarę".
Znowu wymiar wyżej?
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
kansyheniek
Posty: 3041
Rejestracja: 22 wrz 2007, 18:55
Lokalizacja: Kleve,Niemcy

Post autor: kansyheniek »

ratao pisze:Kamienne kręgi w Węsiorach

To są kible (toalety) Świętopełka,dowody na istnienie Wielkiej Lechii ;-)
"NIE JEST WAŻNE KTO MA RACJĘ,ALE CO JEST RACJĄ!!!"

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]POCZET KRÓLÓW LECHII[/center]
czyli Kościół w Polsce od 1050 lat ukrywa przed Polakami, że jesteśmy starożytnym, antycznym wielkim imperium z 18. wieku przed naszą erą! – a więc dużo starszym niż Cesarstwo Rzymskie…...

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”