Kamienne kręgi,pozostałości po okresie istnienia Atlantydy

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Kamienne kręgi,pozostałości po okresie istnienia Atlantydy

Post autor: amiko »

[center]Kamienne kręgi,pozostałości po okresie istnienia Atlantydy[/center]

Obrazek

Krąg Sędziowski
---

Obrazek

Grzybnica -kamienne kręgi

---
Obrazek

Kamienne kręgi w Węsiorach

Zawsze byłem bardzo ciekawy i chciałem się dowiedzieć,z jakiego okresu pochodzą i do czego służyły kamienne kręgi.Daniel Cankow wyjaśił:https://www.youtube.com/watch?v=J3UzUUA_aTY ,że pochodzą one z okresu istnienia Atlantydy i służyły ludziom do uzdrawiania.Przy okazji dowiedziałem się,jaką techniką Atlantydzi budowali swoje miasta
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
Trawa
Posty: 145
Rejestracja: 11 paź 2012, 20:17

Re: Kamienne kręgi,pozostałości po okresie istnienia Atlanty

Post autor: Trawa »

ratao pisze: Zawsze byłem bardzo ciekawy i chciałem się dowiedzieć,z jakiego okresu pochodzą i do czego służyły kamienne kręgi.Daniel Cankow wyjaśił:że pochodzą one z okresu istnienia Atlantydy i służyły ludziom do uzdrawiania.Przy okazji dowiedziałem się,jaką techniką Atlantydzi budowali swoje miasta
Co za bzdury o atlantydzie.Zamiast do uzdrawiania służyły najprawdopodobniej do skazywania i rytualnych morderstw.
Wystarczy trochę przeczytać wiedzy historycznej aby dowiedzieć się do czego mogły służyć te budowle (do niczego ciekawego -rozprawy sędziowskie -skazywanie i egzekucja skazańców itp):
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odry_(cmentarzysko)
http://www.kamienne.org.pl/index.php/ta ... /9-legendy

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Atlantyda została zamrożona w kilka chwil. Stało się tak po przesunięciu osi Ziemi. Zielona kraina stała się w kilka chwil bardzo zimna. Obecnie setki metrów pod lodem. Nazwa prawie się nie zmieniła. Obecnie to Antarktyda. Ciała ludzi i zwierząt są pod skorupą lodu.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

halley WPOMNIENIA Z ATLANTYDY

Osobiście miałem kilka wspomnień z Atlantydy. Opiszę jedną najdłuższą i najciekawszą.

Jestem starym człowiekiem, jesteśmy w stolicy. Mieszkam tam. Czasy są niepewne czuję, że to czas w którym Atlantyda przestawała być wielka, a zawiść i dążenie do władzy staje górą nad rozsądkiem. Mam kilka wspomnień gróźb pod moim adresem, że mam ustąpić. W tym momencie uświadamiam sobie, że jestem w gronie starszyzny, czy czegoś na wzór rządu. Wszyscy starsi sprzeciwiają się radykalnym zmianom proponowanym przez młodszych. dodam, że mój wiek jak i w ogóle ludzi tam żyjących jest znacznie większy niż obecnie. Trudno mi powiedzieć ile mam lat ale wiem, że liczone jest to w setkach. Co zresztą jest normalne.

Z tej samej wizji ale inny czas. Nocami wymykam się z domu, przemykając ciemnymi uliczkami (wiem, ze to nienormalne, tu zawsze było jasno i miło) spotykam się potajemnie z kilkoma starszymi, mamy plan. Czuję, że chcemy wykorzystać jakąś magię aby spróbować uratować Atlantydę przed tymi zmianami. Teraz mam wspomnienia z dawnych czasów z mojej młodości. Wszystko było piękne cały czas było czuć pulsowanie energii, czystej. Dzisiaj tego nie ma, nie ma czystych sercem kapłanów i kapłanek młodzi ludzie przejmujący coraz więcej nie są otwarci. Wiem, że nie dobrze, że nie można używać siły tej energii jeżeli nie ma się czystego serca.

Znów przeniesienie w czasie. Na moje życie został wydany wyrok, ukrywam się u znajomych. Nocą próbuję się wyrwać na spotkanie kilku starszych, którzy jeszcze żyją. Znów mam wgląd co się dzieje. Wiem, że na czele młodych stoi jeden człowiek, który chce zaprowadzić nowe rządy i odbudować Atlantydę, ale on nie ma czystego serca, jest w nim zachłanność. Pamiętam, że się z nim spotkałem, że mnie przekonywał do swoich prawd, wiem, że nie uległem i dlatego teraz muszę się ukrywać. Wchodzę w uliczkę i trafiam na dwoje ludzi, chcą mnie zabić wiem, że są od niego. Chce się bronić używając magii, są szybsi, zabijają mnie. Postanawiam się już więcej na Atlantydzie nie odradzać. Wiem, że ona się pogrąży.

Samego upadku niestety nie znam. To tyle.
Ze strony:http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=7135

Dzik
Co za bzdury o atlantydzie.
Nie bzdury,ale prawda.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Atlantyda była w innym miejscu, niedaleko Wysp Kanaryjskich.
Nie toleruje idiotów a na tym forum tacy bywają.

Np. adminka zablokowała mi właśnie PW bo skrytykowałem to co pisze w postach. Nie ma po co tu zaglądać.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

W artykule sporo bzdur..
Nie toleruje idiotów a na tym forum tacy bywają.

Np. adminka zablokowała mi właśnie PW bo skrytykowałem to co pisze w postach. Nie ma po co tu zaglądać.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Nie zaprzeczam. Teoria jednak ciekawa sama w sobie. Podobnie jak ta o Grenlandii.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Lód na Antarktydzie to pozostałości po potopie, ma kilka tysięcy lat a nie miliony...Są mapy sprzed potopu - Piri Reisa..Na pewno nie maja ponad 55 mln lat.
Nie toleruje idiotów a na tym forum tacy bywają.

Np. adminka zablokowała mi właśnie PW bo skrytykowałem to co pisze w postach. Nie ma po co tu zaglądać.

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

daglezja77 pisze:Lód na Antarktydzie to pozostałości po potopie, ma kilka tysięcy lat a nie miliony...Są mapy sprzed potopu - Piri Reisa..Na pewno nie maja ponad 55 mln lat.
To przecież oczywiste. Jak wody potopu zobaczyły, że Noe wypuścił gołębicę, to się zabrały i odpłynęły na biegun południowy (albo na obrzeża dysku Ziemi - to wersja dla miłośników hipotezy naleśnikowej). No a tam się spokojnie spiętrzyły, a następnie zamarzły w warstwę o średniej grubości 1,9 km. Wszystkie poprzednie wody potopów tak robiły, więc niby dlaczego kolejne pokolenie wód potopowych miałoby postępować wbrew tradycji?

To zresztą jest wbudowane w naturę wody. Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, to zwróćcie uwagę podczas zbliżającej się zimy, że nawet zwykłe kałuże grubiej zarastają lodem od południowej strony, czy - powiedzmy to wprost - odosiowego kierunku naszej płaskiej Ziemi. To też jest oczywiste, jeśli się zastanowicie. Niezakłamana nauka potwierdza to mówiąc o sile odśrodkowej. Skoro to Bóg jest środkiem wszystkiego, to wszystkie byty niższe (w tym woda) w naturalny sposób próbują się odsuwać od środka, zajmując przynależne im niższe miejsca. Stąd przecież nawet nazwa "siła odśrodkowa". To nie żadna magia niezrozumiałej sekty fizyków, w którą wierzą różne Dawkinsy. To naturalna kolej rzeczy.

Wspieram Cię, bracie daglezjo. Istnienie map sprzed potopu jasno wskazuje, że lód Antarktydy ma kilka tysięcy lat a nie dziesiątki milionów. A wiercenia w czapie lodowej tego kontynentu finansuje NASA, więc jest oczywiste, że zostały sfałszowane od początku do końca (albo, co byłoby prostsze, w ogóle się nie odbyły, zaś pieniądze otrzymane od Sorosa NASA wydała, z korzyścią dla NWO, na promowanie Islamu przez Watykan).

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Andżelika_FS pisze:
daglezja77 pisze:Lód na Antarktydzie to pozostałości po potopie, ma kilka tysięcy lat a nie miliony...Są mapy sprzed potopu - Piri Reisa..Na pewno nie maja ponad 55 mln lat.
To przecież oczywiste. Jak wody potopu zobaczyły, że Noe wypuścił gołębicę, to się zabrały i odpłynęły na biegun południowy (albo na obrzeża dysku Ziemi - to wersja dla miłośników hipotezy naleśnikowej). No a tam się spokojnie spiętrzyły, a następnie zamarzły w warstwę o średniej grubości 1,9 km. Wszystkie poprzednie wody potopów tak robiły, więc niby dlaczego kolejne pokolenie wód potopowych miałoby postępować wbrew tradycji?

To zresztą jest wbudowane w naturę wody. Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, to zwróćcie uwagę podczas zbliżającej się zimy, że nawet zwykłe kałuże grubiej zarastają lodem od południowej strony, czy - powiedzmy to wprost - odosiowego kierunku naszej płaskiej Ziemi. To też jest oczywiste, jeśli się zastanowicie. Niezakłamana nauka potwierdza to mówiąc o sile odśrodkowej. Skoro to Bóg jest środkiem wszystkiego, to wszystkie byty niższe (w tym woda) w naturalny sposób próbują się odsuwać od środka, zajmując przynależne im niższe miejsca. Stąd przecież nawet nazwa "siła odśrodkowa". To nie żadna magia niezrozumiałej sekty fizyków, w którą wierzą różne Dawkinsy. To naturalna kolej rzeczy.

Wspieram Cię, bracie daglezjo. Istnienie map sprzed potopu jasno wskazuje, że lód Antarktydy ma kilka tysięcy lat a nie dziesiątki milionów. A wiercenia w czapie lodowej tego kontynentu finansuje NASA, więc jest oczywiste, że zostały sfałszowane od początku do końca (albo, co byłoby prostsze, w ogóle się nie odbyły, zaś pieniądze otrzymane od Sorosa NASA wydała, z korzyścią dla NWO, na promowanie Islamu przez Watykan).

Po potopie nastąpiła gwałtowna zmiana klimatu, na biegunach było bardzo zimno i woda zamarzła..Gdzie indziej nie zamarznięta woda stopniowo opadała..Myślenie nie boli, trzeba tylko spróbować, odwagi..

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

daglezja77 pisze:Myślenie nie boli, trzeba tylko spróbować
Medice, cura te ipsum.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

daglezja77 pisze:.Są mapy sprzed potopu - Piri Reisa.
Faktycznie,przedpotopowe mapy.A tak naprawde to tylko jedna.
Za wiki:
Mapa Piri Reisa – mapa świata wykonana w 1513 roku przez osmańskiego admirała i kartografa Piri Reisa. Do dziś przetrwała około jedna trzecia jej całości. Zachowany fragment przedstawia zachodnie wybrzeża Europy, północnej Afryki oraz Brazylii. Zaznaczone są na niej także Azory, Wyspy Kanaryjskie i mityczna wyspa Antillia.
Co to tam pisales o tym co nie boli? :-D

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

Nie toleruje idiotów a na tym forum tacy bywają.

Np. adminka zablokowała mi właśnie PW bo skrytykowałem to co pisze w postach. Nie ma po co tu zaglądać.

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

I gdzie w tym Twoim źródle z sadistica (!) daglezja pisze, że to mapa sprzed potopu?
1.Ludzie są głupi: niemal we wszystko uwierzą, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż może to być prawda.
2.Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
3.Uczucia rządzą rozumem.
4.W przebaczeniu tkwi magia, która uzdrawia. W przebaczeniu, które dajesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.
5.Zważaj na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
6.Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu. [...]



[center]Administrator tego forum przy pracy![/center]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”