KANIBALE I WAMPIRY DZIŚ

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pietnas
Posty: 201
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:21

KANIBALE I WAMPIRY DZIŚ

Post autor: Pietnas »

KANIBALE I WAMPIRY DZIŚ CHODZĄ W KRAWATACH
To nie żart - w Chinach w restauracji na kolację podają mięso dzieci
https://www.youtube.com/watch?v=FyTDcSN ... e&t=22m53s
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Wszędzie są wariaci i psychopaci.
W Chinach jest duża populacja, więc ich jest więcej.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Pietnas
Posty: 201
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:21

Post autor: Pietnas »

Dzieki nesto, dobra myśl, przyda się z pewnością.
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Lubię Mariana Kowalskiego za jego Narodową działalność, ale co on robi w towarzystwie tego sekciarskiego „pastora” nie mam pojęcia. Straci swe dobre imię przebywając w takim środowisku.
Natomiast jeżeli chodzi o Chiny to też myślę, że to nieźle zakręcony naród. Bywałem tam kiedyś w związku z pracą i widziałem wiele dziwactw, ale jeżeli to prawda z tymi dziećmi to Chiny się już tylko będą staczać i nie mają szansy na to by odbudować swą wielkość i kulturę.

Awatar użytkownika
Pietnas
Posty: 201
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:21

Post autor: Pietnas »

Każdy człowiek, który nie wierzy SŁOWU BOGA to potencjalny chińczyk. Ci jedzą, aborcjoniści dostarczają - najważniejszy jest biznes i ekonomia a nie jakiś tam Bóg i jakieś tam Pismo Święte.
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Dla mnie też Bóg jest ważny. Staram się tak żyć by przede wszystkim nikogo nie skrzywdzić nie dlatego, że ktoś kiedyś mógłby mnie za krzywdzenie kiedyś ukarać, ale dlatego, że żyjąc w zgodzie z innymi ludźmi żyje się spokojnie i godnie. Natomiast pisanie, że ekonomia i zarabianie są nieważne jest wielkim błędem. Często mówią tak kapłani i pseudo nauczyciele wyciągając przy tym łapy po pieniądze nawet od najbiedniejszych. Świat nasz działa teraz tak, że bez pieniędzy giniesz, a tego nikt normalny nie chce.
Ludziom którzy jako wzór do naśladowania stawiają biblię trzeba stawić opór, ponieważ nie ma w tej księdze prawie nic co godne jest do naśladowania. Całe chrześcijaństwo zbudowane jest na listach faryzeusza Pawła pierwszego mordercy zamordowanego pierwszego apostoła. Moim zdaniem morderstwo jest najcięższym grzechem przeciw Bogu i ludzkości. Taki grzech nie może być odpuszczony nigdy!!! Pomimo to ty sugerujesz mi bym zignorował wszystkie biblijne zbrodnie i wziął za wzór „bohaterów” tej księgi.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Pietnas pisze:Każdy człowiek, który nie wierzy SŁOWU BOGA to potencjalny chińczyk. Ci jedzą, aborcjoniści dostarczają - najważniejszy jest biznes i ekonomia a nie jakiś tam Bóg i jakieś tam Pismo Święte.
Każdy człowiek, który mity nazywa "słowem Boga" jest idiotą.
Każdy człowiek, który musi mieć nad sobą bat w postaci gniewu Boga (bo inaczej byłby kąsał i żył jak świnia), jest wściekłym psem na łańcuchu strachu.
Nie rozumiesz tego być może, bo jesteś na łańcuchu.
Gdy się zerwiesz zaczniesz gryźć i zostaniesz grizli-m?
To lepiej pozostań chrześcijaninem :-D
Mnie łańcuch strachu nie jest potrzebny, aby być dobrym.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Tak 'dobrym' jak się prezentujesz na tym forum?
Przecież jesteś klasycznym przykładem tego, jakim raczej nie chciałbym być. Włazisz z buciorami na forum biblijne i bredzisz farmazony i to ma być... 'dobry nesto'?
Czy ty masz w ogóle jakikolwiek rozum?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Bobo pisze:Tak 'dobrym' jak się prezentujesz na tym forum?
Przecież jesteś klasycznym przykładem tego, jakim raczej nie chciałbym być. Włazisz z buciorami na forum biblijne i bredzisz farmazony i to ma być... 'dobry nesto'?
Czy ty masz w ogóle jakikolwiek rozum?
Odnośnie rozumu.
Wśród ludzi "rozumnych" nie ma ani jednego, co wierzyłby w to, że człowiek jest aniołem lub narodził się z dziewicy, a jak umarł, to wielu z grobów powstało i weszło do Jerozolimy.
O innych rewelacjach twojej wiary nie wspominam, bo każdy jej wątek, łącznie z "planem Boskim dot. zbawienia" jest niewyobrażalnie głupi.

Tak więc nie pytaj mnie o rozum, bo nie wiesz nawet czym on jest.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

I tako twoje podejście ma mnie przekonać, że słusznie łazisz po forach biblijnych i swoje pierdoły nam tu prezentujesz obśmiewując, kpiąc, srając gdzie popadnie?
O TO ci chodzi? Naprawdę twoja własna sraczka tak cię rajcuje, że nawet jak ktoś Tobie mówi wprost: chłopie spasuj! To z głupim uśmiechem dalej mu nasrasz na jego podwórku?
Nie pojmę nigdy takiej reguły.
Np. mnie śmieszą wymysły ludzi na temat np. płaskiej ziemi itd. Ale nie będę wchodził na forum miłośników takiego poglądu i nie będę uprawiał im tam swojej sraczki.
Czy w ogóle czujesz co się do Ciebie gada?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Bobo, czy mógłbyś używać mniej fekaliów w swoich wpisach?
Normalnie jest to niesmaczne...
A co do tego, że pisuję na dwóch forach związanych z Biblią - to z uwagi na altruizm.
Lubię ludzi i czasami staram się im pomóc pisząc wprost.
Jeśli coś jest głupie - to tak piszę.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Bobo,mowie ci wprost.Chlopie,spasuj.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Bobo, nie ma moderacji. Nie obrażaj po świńsku. Wykaż, że lubisz ludzi..
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Pietnas
Posty: 201
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:21

Post autor: Pietnas »

nesto pisze:Każdy człowiek, który mity nazywa "słowem Boga" jest idiotą.
nesto, czy wiesz, że ja przez wiele lat nie wierzyłem Biblii i tak jak ty dziś, miałem to wszystko za mity i bajki!?
Dziś jest zupełnie odwrotnie. Jak myślicie niedowiarki, nesto, ZAMOS, co spowodowało taki zwrot. Chłopy, myślcie choć trochę wobec FAKTÓW, o których wam mówią współcześni normalni ludzie. Podobnie było w pierwszym wieku n.e. a imię Jezus i wszystko co ono w sobie zawiera, przetrwało jak nikt i nic innego do dziś. W księdze Daniel zapis: "Bóg niebios stworzy Królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone..." (2:40).
Używajcie swojej logiki ale nie miejcie ją za Boga! Bóg dał ci ten mózg! Patrzcie też co się dzieje na tym świecie. Jakie koło ratunkowe wy rzucacie waszym najbliższym? Logikę waszego mózgu, stworzenia upadłego? To wszystko? To nic nowego! To wszyscy mają i wiedzą. I co? Świat stacza się z pokolenia na pokolenie coraz dalej po równi pochyłej. Przykładne życie? Fajnie, tylko że i tego ludzie już nie wytrzymują. Nie zauważacie tego? Do pomocy dzisiejszemu człowiekowi potrzebny jest nadczłowiek. Jest taki! To Jezus!!!
Przypominam temat tego postu: KANIBALE I WAMPIRY DZIŚ CHODZĄ W KRAWATACH i dopowiem, żeby nie było: to nie jest pojedynczy/okazjonalny przejaw ludzkiego obłędu na tym świecie. Na tym świecie działa ukartowany spójny plan zniszczenia człowieka. Każdego! Ciebie też. To tylko kwestia czasu. Kogo będziesz wzywał na pomoc gdy postawią Cię w płonącym stosie? Za nic. U kogo będziesz szukał sprawiedliwości. Pozostaje ci tylko nasz Bóg, Jezus Chrystus. Jest ratunek dla ciebie i tego ginącego świata ale bez JEGO pomocy nie dasz rady, moja gwarancja! Twoja własna mądrość jest jak śmiecie "faryzeusza" Pawła (Fil 3:8). Paweł. Wiecie kim był Paweł? Do pięt mu nie dorastacie karzełki.
Ja dziś to wam mówię: jak nie dacie dziś posłuchu temu, co wam głosimy - już po was. Ot, bo taki będą mieli kaprys. Jesteś mocny!? Hm, wszyscy kozacy, gdy ząb nie boli. Obejdziesz się wtedy bez dentysty? A cóż dopiero bez Jezusa gdy wybije twoja godzina, TWÓJ DZIEŃ, i przyjdą po ciebie abyś zdał sprawę z wiary; nie z tej którą sobie sam zbudowałeś, tylko z tej która była ci podana na tacy przez Jezusa Zbawcę.
Chłopy! Otrzeźwiejcie z wina "szaleńczej rozpust" (Ap 14:8) i dajcie posłuch temu co głosimy: Biblia w całości jest SŁOWEM BOGA, twojego Stwórcy!
Ps. Gwarantuję, że nikt nie płaci mi za pisanie na tym forum. Tego nie jestem pewien odnośnie was.
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Pietnas, ja się już wybudziłem z hipnpzy.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”