Światem ------- Rządzi .......

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ



Awatar użytkownika
radek
Posty: 4139
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Rządzenie nie polega na dysponowaniu czasem podwładnych. Ludzie mają wolną wolę i nawet Bóg jej nie ogranicza. Rządzący powinni znać problemy ludzi i je rozwiązywać. Rosjanie mądrze myślą o wielobiegunowości Świata, bo poszczególni rządzący powinni poza oferowaniem swoich rozwiązań umieć dopuścić możliwość, że mogą istnieć lepsze rozwiązania niż ich własne i powinni umieć prowadzić dialog na ten temat. W sprawie religii, to Bóg jest jeden i jego ofercie ludzie na razie nie dorównują, dlatego właśnie możemy się prześcigać w czynieniu Dobra wiecznie. W sprawie IIWŚ nie należy potępiać świadomości ówczesnych ludzi przy pomocy naszej bieżącej świadomości, oni nie mogą się teraz bronić, poza tym równie dobrze można by potępiać ludzi prehistorycznych, że jedli w jamach, a nie w restauracjach. Obecnie istnieje ten spór ze względu na wszechobecną "finansofilię" i ludzie nie podejmują tematów sensownych aby przydać się społeczeństwu lecz podejmują tematy dające im pieniądz. Rozwiązaniem jest nabywanie wiedzy, a najlepszym źródłem wiedzy są tzw. Pisma Święte ewentualnie autorytety. Osoba rozumiejąca Pisma Święte dużo łatwiej pojmuje problemy społeczne i Prawa Świata

Mar 9:40 eib "(40) Kto nie jest przeciw nam, ten jest z nami."

Iz 1:18 eib "(18) Chodźcie, rozpatrzmy to razem — mówi PAN! Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, mogą zbieleć jak śnieg; choćby czerwieniły się jak purpura, mogą stać się jak wełna."

Quran 2:2-5
To jest Księga - nie ma co do tego żadnej wątpliwości - droga prosta dla bogobojnych; Dla tych którzy wierzą w to co skryte, którzy odprawiają modlitwę i rozdają z tego, w co ich zaopatrzyliśmy; i dla tych, którzy wierzą w to, co tobie zesłaliśmy, i w to, co zostało zesłane przed tobą; oni wierzą mocno w życie ostateczne. Tacy są na drodze prostej, danej im od ich Pana, i oni będą szczęśliwi.
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Światem zaraz będzie rządzić..."Wezwano do powołania rządu światowego do walki z koronawirusem"
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wezw ... onawirusem
Z "teorii spiskowych" przechodzimy wielkimi krokami do realiów i twardej rzeczywistości.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Jeżeli rządzenie światem ma tak wyglądać jak rządzenie Unią Europejską to dziękuje bardzo .
Po co brexit ???
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”