FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

FALL CABAL - UPADEK KABAŁY - 2020 r - Całość - 10 części razem - Lektor PL to jest SZOK !!! Mega materiał badaczki Janet Ossebaard
https://www.cda.pl/video/5088131ad
Pewnie dobrze znacie film, a przynajmniej jakieś jego części. W tym materiale ujęto wszystkie 10, ale są też poszczególne odcinki.
Daję w dziale o spiskach, ale obawiam się, tak - obawiam się, że to jednak jest prawda. A przynajmniej spora część tych wiadomości. W razie wątpliwości zawsze można samemu zweryfikować poszczególne zagadnienia.
Jest to tak szokujące, ża dla zwykłego zjadacza chleba - mam nadzieję, że wszyscy tu do tej grupy "normalsów" się zaliczamy - jest to nie do przyjęcia.
Jeszcze coś, już pomijając treść filmu.
Dobrze wiemy i chyba na własne oczy każdy widzi, że dzieje się ze światem, z naszą ziemią nie najlepiej, żeby nie powiedzieć - dramatycznie źle.
Chodza słuchy i wrażliwi osobnicy ;-) dają takie sygnały, czy może potwierdzenia, że na innych, wyższych poziomach naszej rzeczywistości, trwa zacięta walka o Ziemię i jej mieszkańców. Jesli tą walkę przegramy ludzkość czeka anihilacja.
Jako ludzie wierzący - już nie wnikam i chyba nie jest to najwazniejsze - powinniśmy opowiedzieć się po właściwej stronie. I tak sobie myślę, co możemy czynnie zrobić, aby umocnić siły jasne, pozytywne. Naprawdę każde poparcie, każdej osoby/duszy jest ważne.
Czy macie jakieś pomysły w tej sprawie? A może już jesteście zaangażowani? Ja tak dość kulawo ale jednak coś tam próbuję, tak, jak mi serce podpowiada. Ale chciałabym naprawdę, aby świat był normalny, aby ludziom żyło się lepiej, wszystkim ludziom.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2020, 11:13 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wybrana »

Na wyższych poziomach świadomości trwa walka o ludzi, o ich duchową sferę. W wyższy poziom świadomości przechodzimy w świadomości duchowej. Zaglada ziemi i ludzi potwierdzają wszystkie pisma. Tak jak Jezus nauczał, tylko Bóg wie, kiedy Syn Boży przyjdzie ponownie na sąd. Ziemia podąża ku zagładzie. Ile jeszcze ma danego czasu, tego nikt nie wie. Widzimy jednak znaki czasu, że kłamstwo tak opanowało świat, że już nie wiadomo, co jest prawdą. Antychryst, to finansiera światowa, które narzuca światu bieg.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
08 lis 2020, 19:23
Na wyższych poziomach świadomości trwa walka o ludzi, o ich duchową sferę. W wyższy poziom świadomości przechodzimy w świadomości duchowej. Zaglada ziemi i ludzi potwierdzają wszystkie pisma. Tak jak Jezus nauczał, tylko Bóg wie, kiedy Syn Boży przyjdzie ponownie na sąd. Ziemia podąża ku zagładzie. Ile jeszcze ma danego czasu, tego nikt nie wie. Widzimy jednak znaki czasu, że kłamstwo tak opanowało świat, że już nie wiadomo, co jest prawdą. Antychryst, to finansiera światowa, które narzuca światu bieg.
Nieco inaczej widzę ta sprawę. Trzeba sobie uświadomić, że autentyczne byty chcą zawładnąć ziemią i ludźmi. Nie tylko na poziomie świadomości duchowej. Taki reset ludzkości już był i to kilka razy. Chyba najbardziej znany to potop. Był on głównie wymierzony w populację tzw. gigantów, którzy wiele namieszali w życiu ludzi.
Wybrana, dusza - duszą, ale pamiętaj, że każdy z nas jest żyjącą w ciele duszą. Już są takie techniki, że można namieszać tak ludziom w głowach, że już za życia dusze będą martwe. Dlatego trzeba włączyć się aktywnie, a nie czekać aż ktoś za ludzi coś zrobi. W tym przypadku Jezusa przywołujesz. I co? Już raz przyszedł, a potem było tylko gorzej.
Jak tam sobie chcecie. Ja wiem, że jest nieco inaczej, ale może źle trafiłam :s_oczko: :hehe: To nic. Zawsze warto próbowac :-D

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wybrana »

Jezus przyszedł, by wspomoc ludzi, a że ludzie sobie to lekceważą, to ich wybór. Cóż jeszcze Bóg może zrobić dla człowieka? Uniżył swoją wielkość, przyszedł osobiście, oddał swoje życie. Ludzie poznali prawdę. Człowiek dokonuje swoje wybory i ponosi ich konsekwencje. Co Ty wiesz inaczej - może zdradzisz? Ja już pisałam na temat śmierci. Śmierć, to inaczej oddzielenie. Śmierć ciała, to oddzielenie duszy od ciała. Śmierć duchowa, to oddzielenie ducha od Boga. Można być żywym w ciele i martwym duchowo. Można być żywym w ciele i żywym duchowo. Można być martwym w ciele i żywym duchowo. Można być martwym w ciele i martwym duchowo, czyli oddzielonym od Boga. Można być martwym w ciele i ani martwym, ani żywym w Duchu. Tacy średniacy otrzymują ponowną szansę oczyszczenia. Ta szansa jednak będzie miała swój koniec na wieki.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
08 lis 2020, 19:58
Jezus przyszedł, by wspomoc ludzi, a że ludzie sobie to lekceważą, to ich wybór. Cóż jeszcze Bóg może zrobić dla człowieka? Uniżył swoją wielkość, przyszedł osobiście, oddał swoje życie. Ludzie poznali prawdę. Człowiek dokonuje swoje wybory i ponosi ich konsekwencje. Co Ty wiesz inaczej - może zdradzisz?
Inaczej - w sensie budowy, funkcji świata oraz rzeczywistości pozawerbalnej. Nie sa to żadne tajemnice, ani ukryta wiedza, jak sugerujesz.
Szukajcie a znajdziecie ;-) . Pytajcie, a dostaniecie odpowiedź. Ja pytałam, i szybko zaczęły napływac odpowiedzi w postaci właściwych książek (na przykład).
Religie to największe zniewolenie. Dopóki ludzie wykonują rytuały, dopóki są przywiązani do ograniczeń, jakie narzucają różni pouczyciele to są niewolnikami. Tak to należy okreslić, bo wielką niewolą są religijne systemy. Ludzie są okradani z energii jesli tylko całą uwagę skupiają na religii.

Widzę, że zmieniłaś post i dopisałaś.
Wybrana, ale weź z uwagą temat i pierwszy post przeczytaj. Odlatujesz w inne tematy. :xcalus:

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wybrana »

Ja tu nie pisze o żadnej religii, ale są prawdy duchowe o których nauczał Jezus. Kabała Żydowska też je potwierdza. Jeżeli chodzi o teorie spiskowe dotyczące kosmitów, to właśnie my jesteśmy kosmitami zesłanymi na ziemię. Pierwotnie człowiek stworzony był w Raju - w innej przestrzeni gęstości materii. Świat stworzony jest z 7 Eonów. Jezus jest 8 Eonem Stworzenia. Są różne przestrzenie duchowe. Świat naszej gęstości materi jest najniższym Eonem. Pierwotny człowiek z wyższego Eonu upadł w najniższy poziom przez grzech i odrzucenie duchowej łączności z Bogiem.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

Coś jeszcze dopowiem, bo mi się przypomniało.
Jest tak, że dla ludzi i dla ziemi istoty bardzo wysoko postawione duchowo (można chyba zaryzykować powiedzenie, że stojące blisko Absolutu, Boga) , mają plany. Po prostu praca wre, ludzie mają się rozwijać i dążyć do celu, do światła, do współpracy, miłości i miłosierdzia, współodczuwania, mają się duchowo rozwijać. Ale "duchowo" to nie znaczy, aby siedzieć i klepać pacierze, albo dumać o niebie. To znaczy działać dla dobra siebie nawzajem i ziemi. Istoty te czasami kreują pewne wydarzenia, ale głównie uważają, aby sprawy szły w właściwym kierunku bez ingerencji. A tu od dawna idzie wszystko źle. I wiedzcie, że mają one prawo zniszczyć planetę wraz z mieszkańcami.
I o to włąśnie chodzi w tej chwili. Miarka się przebrała i naprawdę jesteśmy jako ludzkość na krawędzi zagłady, dosłownej. JEST walka na wielu poziomach. Ludzie mają obowiązek się włączyć. Uruchomić cały swój potencjał serca i wspierać dobre siły.
Dobra, więcej nie gadam.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: Bobo »

Od czapy takie rzeczy wypisujesz, wybrana. Z moją wyobraźnia naprawdę lepsze fantazje bym wymyślał.
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
08 lis 2020, 20:23
Od czapy takie rzeczy wypisujesz, wybrana. Z moją wyobraźnia naprawdę lepsze fantazje bym wymyślał.
Masz rację Bobo. Sprawdzaj i zdobywaj sam wiedzę, bo chociażbym Ci tu napisała tysiące postów, a ty pewnych prawd sam nie odkryjesz, to próżny mój wysiłek.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: Bobo »

No próżny, próżny, bo ja takie rzeczy wymyślam na kolanie :-)
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
08 lis 2020, 20:52
No próżny, próżny, bo ja takie rzeczy wymyślam na kolanie :-)
To wszystko potwierdza Biblia.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: nike »

Bobo tobie nie żal czasu na czatowanie o takich głupotach i bzdurach? Przecież jest to szatanizm, okultyzm już dość niebezpiecznie zaawansowany. Dziwie się tobie.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

nike pisze:
09 lis 2020, 0:16
Bobo tobie nie żal czasu na czatowanie o takich głupotach i bzdurach? Przecież jest to szatanizm, okultyzm już dość niebezpiecznie zaawansowany. Dziwie się tobie.
Konkretnie co ci nie pasuje znowu? Co jest w tym temacie glupota, bzdura i szatanizmem? Gdzie ty widzisz okultyzm? ZalujeszBobo, a sama czatujesz i tylko wypatrujesz, gdzie by tu poczytac o dzatanizmie, okultyzmie, o glupotach i bzdurach
Poza tym wcale ci nie zal Bobo, chcialas mu tylko dowalic, jak juz to wiele razy robilas. Dodam, ze "biedny"Bobo z racji swej funkcji, niestety musi te nasze szatanizmy czytac. :mrgreen:

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wybrana »

nike pisze:
09 lis 2020, 0:16
Bobo tobie nie żal czasu na czatowanie o takich głupotach i bzdurach? Przecież jest to szatanizm, okultyzm już dość niebezpiecznie zaawansowany. Dziwie się tobie.
Rozwiń swoją uwagę, gdzie tu jest ujęty satanizm. Z tego co rozumiem, to wyraża satanizm namawianie do zła, do sprzeciwu prawom Bożym, do uwielbienia szatana. Jeżeli się głosi nauki Proroków i Syna Bożego - Jezusa, to się wielbi Boga. Sananizm uprawiają ci, co głoszą Boga, który niby miał namawiać Izraelitów do zabijania i czynienia nieprawości. To właśnie ci głosiciele są satanistami, bo oskarżają Boga i obrażają świętość i miłość Boga.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: Bobo »

A dziwię tobie, nike. Twój wpis jest dłuższy niż dwa moje razem wzięte. Ponadto sugeruje że wybrana pisze 'od czapy'.
Zajęło mi to mniej czasu, niż Tobie ;-)
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”