FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
10 lis 2020, 10:20
Mam też prośbę, nie prowokuj jej. Ugryź się w język też na jej prowokacje.
Bobo-modo
Mój drogi! Ja prowokuję? Dałąm temat, a ona najpierw naskoczyła na ciebie, ze gadasz z wybraną, a potem na wybraną, że szatańskie nauki głowi.
Gdzie tu widzisz MOJĄ prowokację. Już sobie daruj. :cry:

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

A może tak jednak do pierwszego postu wrócimy? A jeśli nikt nie ma w temacie nic do powiedzenia, to proszę o zamknięcie go lub do kosza i finito.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: Bobo »

Wuka, gubi cię niedokładność, niesolidność, emocjonalność i zwykła głupota.
Filmik na YoTube jest dla ciebie bardziej wiarygodny niż Biblia.
Wiesz jak to wygląda? Tak:
Masz ochotę zjeść jakieś dobre ciasto. Bierzesz przepis, ale uznajesz, że ten przepis jest oszukany. Nie wiesz gdzie i w czym ale oszukuje.
Jednak nie przeszkadza ci to zalecać ten przepis, choć przepisujesz go komuś z błędami.

Tak samo postępujesz z Biblią. Uważasz ją za zniekształconą, ale mimo wszystko się na nią powołujesz. Mało tego sama ją zniekształcasz błędnie cytując.Najgorsze jest to, że gdy ktoś zwraca ci uwagę, to głupio uważasz, że to próba dyskredytacji.
Wychodzi na to, że to TY próbujesz zdyskredytować Biblię choć nie masz pojęcia co zostało w niej zafałszowane a co nie; ponadto cytujesz ją z błędami.
Większej ignorantki nie spotkałem.
Ludzie popełniają szkolne błędy w tej kwestii a następnie święcie w to wierzą.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

Dobra, przyjmuję reprymendę, tylko że...filmik z YT NIE JEST O BIBLII lecz o naszej rzeczywistości. Ta dyskusja o Biblii w tym miejscu jest niepotrzebna.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: Bobo »

Tylko, że zapodałaś żadnego linku w pierwszym poście.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
10 lis 2020, 11:03
Tylko, że zapodałaś żadnego linku w pierwszym poście.
Nie zauważyłam :shock:
Uzupełniłam i tutaj też podaję https://www.cda.pl/video/5088131ad
W tym filmie ujęto w jednym 10 odcinków. Można poszczególne odcinki oglądac oddzielnie, to są filmy po 20 minut plus minus.
Do pierwszego podaję link: https://www.cda.pl/video/505300755
Potem na stronie sa kolejne. Jest też wersja z napisami, ja wolę lektora.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: amiko »

wuka
wuka pisze:
10 lis 2020, 10:59
Dobra, przyjmuję reprymendę, tylko że...filmik z YT NIE JEST O BIBLII lecz o naszej rzeczywistości. Ta dyskusja o Biblii w tym miejscu jest niepotrzebna.
Post Bobo zgłosiłem do administracji forum, bo jest niezgodny z REGULAMINEM FORUM, który powinien wszystkich obowiązywać.

Obawiam się, że ci ludzie związani z FALL CABAL pozostaną nadal bezkarni. Tytuł "UPADEK KABAŁY" jest nieco niefortunny, bo kojarzyć się może z Prawdziwą Kabałą, która jest zupełnie czym innym.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

amiko pisze:
11 lis 2020, 9:11
wuka
wuka pisze:
10 lis 2020, 10:59
Dobra, przyjmuję reprymendę, tylko że...filmik z YT NIE JEST O BIBLII lecz o naszej rzeczywistości. Ta dyskusja o Biblii w tym miejscu jest niepotrzebna.
Post Bobo zgłosiłem do administracji forum, bo jest niezgodny z REGULAMINEM FORUM, który powinien wszystkich obowiązywać.

Obawiam się, że ci ludzie związani z FALL CABAL pozostaną nadal bezkarni. Tytuł "UPADEK KABAŁY" jest nieco niefortunny, bo kojarzyć się może z Prawdziwą Kabałą, która jest zupełnie czym innym.
Dzięki, że się wstawiasz narażając się na wywalenie.To i tak nic nie da. Jeździ się po mnie, jak po autostradzie. To nic. ;-)

Pozostaną bezkarni tu i teraz. Dobrze wierz, że sprawiedliwość i tak ich dopadnie.
Amiko, czy znasz może książki polskiego autora; Piotr Pytel napisał dwie cieniutkie prace, ale jest w nich tak wiele przekazu, że pewnie na kilka grubaśnych tomów by starczyło. Tytuł jednej i drugiej części to: "Światlopodobny" Podtytuły są różne.
Książki mocno kontrowersyjne z jednej strony, a z drugiej można z nich wycisnąć wiele praktycznych porad, jak pracować z sobą na wszystkich poziomach siebie, praca z energiami, uwalnianie węzłów, sporo o egregorach także w skali makro i wiele innych ciekawych spraw. Polecam niektórym, nie wszystkim, ale tobie akurat tak, jeśli nie znasz ;-) Chętnie bym o książce podyskutowała, ale niekoniecznie na forum.

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: amiko »

wuka

To co podałaś jest to rewelacja. Jak znalazłaś tego pana? Na mnie ta osoba wywarła wielkie wrażenie. Wcześniej o nim nie słyszałem. Te książeczki takie cieniutkie nie są. Jedna liczy sobie 217 stron, a druga 170. Muszę je zamówić, aby móc dyskutować. Obecnie czytam bardzo ciekawą pozycję, którą pożyczyłem GWIEZDNE DZIECI. ŚWIADOMOŚĆ, stron 409. Jest np.taki fragment dotyczący konieczności duchowego przebudzenia i ocalenia ludzkości:
" Ludzkość sama musi siebie ocalić. To nie obce cywilizacje mają nas uratować...decyzja należy tylko do ludzi...ludzkość zacznie się dzielić na tych świadomych i na tych, do których nic kompletnie nie będzie docierało, nieważne ile dowodów im przedstawisz, oni zawsze znajdą inne wyjaśnienie, które dla nich samych będzie wystarczające, aby nie uwierzyli w to co widzą. Jeśli widzisz, że każdorazowo odbijasz się jak od ściany, gdy próbujesz komuś pomóc, przestań próbować.Bo ranić będziesz jedynie samą siebie".
Energetyczne węzły, podczepienia, pieczęci, zniewalające instalacje do okradania ludzi z energii, dzielenie dusz w celu ich likwidacji (zjadania), choroby, cierpienia, itd, dzieła gadzich istot, od których ludzie powinni się uwolnić, ale najpierw trzeba w to uwierzyć. Jest ogromny procent zniewolonych ludzi, którzy nawet o tym nie wiedzą, to jak się mają z tego uwolnić.

Realizuje się duchowe przebudzenie.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

Jak znalazłaś tego pana? Na mnie ta osoba wywarła wielkie wrażenie. Wcześniej o nim nie słyszałem. Te książeczki takie cieniutkie nie są. Jedna liczy sobie 217 stron, a druga 170.
No fakt, że najcieńsze nie są, ale jestem przyzwyczajona do takich ponad 400++, więc te, jak broszurki są ;-)
Znalazłam, jak to zwykle bywa, nie szukająć, czyli "przypadkiem".
Tu ci podaję https://www.youtube.com/watch?v=3wlWAd7v2OY ROZ 030 - Podróże poza ciałem - Piotr Pytel
i tu https://www.youtube.com/watch?v=-FuvQqZoXGE Jestem bo chcę! - Piotr Pytel [ep.093]
Dalej to już po nitce do kłębka. Znajdziesz, jeśli cię zainteresuje. :-)
GWIEZDNE DZIECI. ŚWIADOMOŚĆ, stron 409.
Widziałam w internecie tą książkę. Na razie w poniedziałek przyjdzie przesyłka 3 innych. U mnie w bibliotece o tej tematyce nie ma nic. A w księgarniach są, ale często ceny tych najlepszych są zaporowe dla mnie. W ogóle powinnam zrezygnować z zakupów książek zważywszy na sytuację, ale temu akurat nie mogę się oprzeć. Naprawdę, już z wszystkiego w życiu zrezygnowaam, to chyba ostatnia przyjemność jaka mi została. Czyżby dobry biblijny Bóg domagał się również odcięcia mnie od książek? Na to wygląda. :roll: :-/

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

Taka ciekawostka na potwierdzenie reinkarnacji:"Kobieta powróciła do życia - Przypadek reinkarnacji Dorothy Eady"
https://www.youtube.com/watch?v=738qZuRoT6g
Takich opisanych przypadków ludzi pamiętających swoje dawne istnienie na ziemi jest mnóstwo.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: Bobo »

Wykluczasz opętanie?
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
16 lis 2020, 13:35
Wykluczasz opętanie?
Dziecka?
Przecież ona była malutka, jak to się zaczęło dziąc.
Jak dobry Bóg mógłby do czegoś takiego dopuścić?
Po drugie: jeśli to opętanie to...wybacz, ale mało kto opętany nie jest.
Jeśli dorosły człowiek zaczyna coś takiego opowiadać, a są tych ludzi tysiące (pamiętających poprzednie życia, przebadanych i zweryfikowanych), to jeszcze z pistoletem przy skroni jestem gotowa przytaknąć. Jednak najwięcej takich spraw dotyczy właśnie dzieci i to 5-6 góra 7 roku życia. Pomyśl, jak takie małe dziecko może wymyślać takie historie, no i jeśli tyle dzieci jest opętanych, to ziemia jest piekłem, nic innego nie przychodzi mi do głowy.
A- jeszcze chyba to, że Bóg - władca wszechświata nie ma na ziemi nic do gadania, a Ofiara Jezusa jest daremna, bo niczego nie zmieniła i wszystko to jedna wielka ściema. Ktoś ma inne pomysły? Mnie się wyczerpały.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
16 lis 2020, 11:13
Taka ciekawostka na potwierdzenie reinkarnacji:"Kobieta powróciła do życia - Przypadek reinkarnacji Dorothy Eady"
https://www.youtube.com/watch?v=738qZuRoT6g
Takich opisanych przypadków ludzi pamiętających swoje dawne istnienie na ziemi jest mnóstwo.
Absolutnie historia tej kobiety nie potwierdza reinkarnacji. Jako trzyletnie dziecko doświadczyła śmierci i wyjścia poza ciało. Trafiła do nieba. Widziała tam piękne ogrody, piękne budowle, bo w niebie są pałace. Wizje pięknych pałaców z kolumnami potwierdza wiele ludzi mających doświadczenia z pogranicza śmierci. Trzyletnie dziecko znalazło się w pięknym świecie i wiedziało, że znalazło się w swoim domu. Bo naszym domem jest Niebo. Obraz nieba i powrotu do domu utkwił w pamięci tego trzyletniego dziecka. Gdy rodzice zabrali ją do świątyni Egipskiej - dorodnej budowli i pięknej, to dziecko przypominało sobie zarysowany obraz z pogranicza śmierci i skojarzyło podobieństwo uroku tego miejsca. Przeniosło ten zapamiętany obraz nieba na tą świątynię i zaczęło mówić, że to jest jej dom. Wraz z wiekiem zaczęła utożsamiać się z realnym obrazem, który widziała - z tym miejscem, bo ta Świątynia była odzwierciedleniem, podobieństwem tego obrazu. Jej wyobraźnia rosła i zagłębiała się w historię życia Egipcjan. Utożsamiała się z tymi ludźmi, bo zapamiętany obraz jej doświadczenia mówił jej, że to był jej dom.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: FALL CABAL - UPADEK KABAŁY

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
16 lis 2020, 15:58
wuka pisze:
16 lis 2020, 11:13
Taka ciekawostka na potwierdzenie reinkarnacji:"Kobieta powróciła do życia - Przypadek reinkarnacji Dorothy Eady"
https://www.youtube.com/watch?v=738qZuRoT6g
Takich opisanych przypadków ludzi pamiętających swoje dawne istnienie na ziemi jest mnóstwo.
Absolutnie historia tej kobiety nie potwierdza reinkarnacji. Jako trzyletnie dziecko doświadczyła śmierci i wyjścia poza ciało. Trafiła do nieba. Widziała tam piękne ogrody, piękne budowle, bo w niebie są pałace. Wizje pięknych pałaców z kolumnami potwierdza wiele ludzi mających doświadczenia z pogranicza śmierci. Trzyletnie dziecko znalazło się w pięknym świecie i wiedziało, że znalazło się w swoim domu. Bo naszym domem jest Niebo. Obraz nieba i powrotu do domu utkwił w pamięci tego trzyletniego dziecka. Gdy rodzice zabrali ją do świątyni Egipskiej - dorodnej budowli i pięknej, to dziecko przypominało sobie zarysowany obraz z pogranicza śmierci i skojarzyło podobieństwo uroku tego miejsca. Przeniosło ten zapamiętany obraz nieba na tą świątynię i zaczęło mówić, że to jest jej dom. Wraz z wiekiem zaczęła utożsamiać się z realnym obrazem, który widziała - z tym miejscem, bo ta Świątynia była odzwierciedleniem, podobieństwem tego obrazu. Jej wyobraźnia rosła i zagłębiała się w historię życia Egipcjan. Utożsamiała się z tymi ludźmi, bo zapamiętany obraz jej doświadczenia mówił jej, że to był jej dom.
Z pewnością nie obejrzałaś do końca, bo o kompletny brak zrozumienia tak jasno podanych faktów nie podejrzewam cię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”