UFO i Jezus

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: UFO i Jezus

Post autor: wuka »

kesja pisze:
02 kwie 2021, 20:42
Wiem bo wyczytałam w Biblli ale taka wiedza jak biblii czytanie
Dokładnie, kesja. Ja też w Biblii wyczytałam, a kiedy znalazłam liczne potwierdzenia to już było lżej. Początkowo wiele jej wpisów odbierałam włąśnie jako opisy ufologiczne (mówiąc w dużym skrócie), ale blokowałam w sobie te oczywistości i obwiniałąm siebie. Teraz wiem, że mnóstwo ludzi też to rozumie, a co najwazniejsze poważni badacze Księgi wcale nie stronią od takiego tłumaczenia i interpretacji zdarzeń. Przykładem mogą być dzieje Henocha, Eliasz, spotkanie Mojżesza na górze, walka Jakuba z Aniołem i mnóstwo innych wydarzeń. Niedawno zbudowano pojazd zwany w Ks.Ezechiela :chwałą Pana". Pojazd jak najbardziej działa ;-)
A, i nie zapomnijmy o Sodomie i Gomorze atomem zmiecionymi, arce która zabijała nieubranych w skafandry ludzi i inne.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

Moze ktos wyjaśni jakim sposobem na neośredniowiecznych malowidła znajdują sie statki ufo ,skad wiedzieli
zeby cos takiego umiescic.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: UFO i Jezus

Post autor: wuka »

kesja pisze:
03 kwie 2021, 11:29
Moze ktos wyjaśni jakim sposobem na neośredniowiecznych malowidła znajdują sie statki ufo ,skad wiedzieli
zeby cos takiego umiescic.
Ja jestem przekonana, że po prostu je widzieli.
Ktoś już się wypowiadał...to chmury i słoneczko :roll: Tu mała moja wątpliwość co do chmurek. Malarz potrafi skomplikowana scenę namalować, ale chmur już nie. Może na piwo mu się spieszyło, że pacnął rzędy i szeregi czarnych plam... :mrgreen:

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: UFO i Jezus

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
03 kwie 2021, 11:50
kesja pisze:
03 kwie 2021, 11:29
Moze ktos wyjaśni jakim sposobem na neośredniowiecznych malowidła znajdują sie statki ufo ,skad wiedzieli
zeby cos takiego umiescic.
Ja jestem przekonana, że po prostu je widzieli.
Ktoś już się wypowiadał...to chmury i słoneczko :roll: Tu mała moja wątpliwość co do chmurek. Malarz potrafi skomplikowana scenę namalować, ale chmur już nie. Może na piwo mu się spieszyło, że pacnął rzędy i szeregi czarnych plam... :mrgreen:
Od zarania dziejów ludzie w różnych sposób kreowali wizje Boga i nieba.
Przeważnie te wizje czerpali ze swoich snów.
To fakt, że ziemia jest częścią kosmicznego systemu zarządzania nieba. Życie na ziemi zostało stworzone przez kosmiczny system zarządzania. My jesteśmy wasalami podległymi temu rządowi.
Bóg nasz Ojciec w Niebie dał nam pomocną dłoń, by nas wyzwolić z tej niższej przestrzeni duchowej w wyzszy eon (wymiar) życia. Zyjemy w tej przestrzeni przez zwodziciela, który sprawił, że zostaliśmy wygnani z Raju. Dzięki danej nam pomocnej dłoni- Zbawiciela Jezusa, który obnażył kłamstwo i dał nam wskazówkę jaką drogą mamy iść ku lepszemu życiu.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: UFO i Jezus

Post autor: wuka »

Ten fresk https://www.bing.com/images/search?view ... ajaxhist=0

https://ciekawe.org/2016/06/22/ufo-w-sz ... niowiecza/ pt. "Ukrzyżowanie" Jezusa na Golgocie i elementy ukazane po bokach u góry, pojazdy, a w nich osoby, pojazdy mają wyraźny napęd (ciągnąca się smuga) to nie ze snów. Dam głowę.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

Nie dawaj głowy nie rób tego sobie .
Tak to juz jest z tym wielkim oswieceniem czasów konca
Predzej uwierza w virusa którego nikt nie widział ot namalował sobie jezyka nazwał korona i ludzie uwierzyli biorac szczepionki
o nazwie Gwiazda smierci .
Widza smiertelne konsekwencje ale wypieraja nazywajac ten szatanski eksperyment szczepionka a odrzuca cosco
opisuje Biblia i nazywa bredniami.

Awatar użytkownika
jyakkudesu
Posty: 142
Rejestracja: 21 maja 2006, 5:47
Lokalizacja: Kolumbia Brytyjska, Kanada
Kontakt:

Re: UFO i Jezus

Post autor: jyakkudesu »

Ja widziałem UFO i nadal jestem Chrześcijaninem. Jakoś to co widziałem na nocnym niebie mi w tym nie przeszkadza. :-)
KANAŁ CYFROWY JEZUS | Ewangelia dla każdego
► SUBSKRYBUJ NA YOUTUBE ►

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: UFO i Jezus

Post autor: wuka »

jyakkudesu pisze:
26 kwie 2021, 23:18
Ja widziałem UFO i nadal jestem Chrześcijaninem. Jakoś to co widziałem na nocnym niebie mi w tym nie przeszkadza. :-)
Tak się składa, że mnie też nie przeszkadza fakt istnienia innych cywilizacji w wierze w Jezusa.
Jest wiele bardzo dziwnych spraw na świecie i jedynie zaprzeczanie im i wypieranie jest nie na miejscu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: UFO i Jezus

Post autor: Bobo »

Jednak interpretacja tych zjawisk podlega dyskusji. Po to mamy forum dyskusyjne.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
jyakkudesu
Posty: 142
Rejestracja: 21 maja 2006, 5:47
Lokalizacja: Kolumbia Brytyjska, Kanada
Kontakt:

Re: UFO i Jezus

Post autor: jyakkudesu »

:-) Powiem jedno. Ja im nie UFOm.
KANAŁ CYFROWY JEZUS | Ewangelia dla każdego
► SUBSKRYBUJ NA YOUTUBE ►

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

Ufac nie ufac ale jak odoróznic który jest Bozy a który
przeciwnika .
Jesli sa a są to z jakiegos powodu nie ida na całosc bo by nas zmietli jak liscie na jesieni,jesli robia rozeznanie
to cos zadługo.
Najwidoczniej przestrzegaja zasad ustalonych ale przez kogo ?
Teraz Pentago musi ujawnic UFO ma na to 180 dni a raczej miał bo sie koncza

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: UFO i Jezus

Post autor: wuka »

jyakkudesu pisze:
27 kwie 2021, 19:28
:-) Powiem jedno. Ja im nie UFOm.
Ja też nie. Myślę, że wszystko rozgrywa się na innym poziomie, a my jesteśmy pionkami. Walki "bogów" były w pradawnych czasach i są nadal. Jesteśmy stale monitorowani zarówno przez "dobrych", jak i "złych".
Generalnie nie ufam ani jednym, ani drugim ;-)

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

:-) Eliahu -eliasz wiedział wiecej niz my wiedział ze to Rydwan YHVH
ale czy go pytali - wsiadasz ? czy wsiadaj i zabrali .
to samo Jonasz
Ezekiel.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

UFO Ships September 21, 2020
https://www.youtube.com/watch?v=1Q_DdfY3qkU
•22 wrz 2020

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: UFO i Jezus

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
28 kwie 2021, 9:23
jyakkudesu pisze:
27 kwie 2021, 19:28
:-) Powiem jedno. Ja im nie UFOm.
Ja też nie. Myślę, że wszystko rozgrywa się na innym poziomie, a my jesteśmy pionkami. Walki "bogów" były w pradawnych czasach i są nadal. Jesteśmy stale monitorowani zarówno przez "dobrych", jak i "złych".
Generalnie nie ufam ani jednym, ani drugim ;-)
No komuś musisz zaufać. Musisz opowiedzieć się po jakiej jestes stronie - dobra czy zła?
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”