UFO i Jezus

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: UFO i Jezus

Post autor: wuka »

wybrana pisze:
02 maja 2021, 18:05
wuka pisze:
28 kwie 2021, 9:23
jyakkudesu pisze:
27 kwie 2021, 19:28
:-) Powiem jedno. Ja im nie UFOm.
Ja też nie. Myślę, że wszystko rozgrywa się na innym poziomie, a my jesteśmy pionkami. Walki "bogów" były w pradawnych czasach i są nadal. Jesteśmy stale monitorowani zarówno przez "dobrych", jak i "złych".
Generalnie nie ufam ani jednym, ani drugim ;-)
No komuś musisz zaufać. Musisz opowiedzieć się po jakiej jestes stronie - dobra czy zła?
A co jedno do drugiego?

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

UFO Ships September 21, 2020
https://www.youtube.com/watch?v=1Q_DdfY3qkU
•22 wrz 2020moze to cos da do myslenia

Awatar użytkownika
Ketjow-oko
Posty: 200
Rejestracja: 24 mar 2021, 0:16

Re: UFO i Jezus

Post autor: Ketjow-oko »

Według mojej oceny to jakieś laboratoryjne optyczno-laserowe triki z światłem a głos jak głos można podstawić to żadna trudność, nie doszukuję się w tym materiale UFO - ''logii'
Mądrość To umiejętność słuchania innych, pomimo posiadania odmiennego zdania.
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych...

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

ciekawa ocena ale po co ma podkladac głos Gina sie nie ukrywa ma wprawne oko widzi czego inni nie widza
Jak to ocenisz ?
The Cloaking of UFOS in Our Skies
https://www.youtube.com/watch?v=skjnX4Ut9hM
•2 maj 2021
Gina Maria Colvin Hill
Na całym świecie nasze niebo jest zasłonięte.
.
Andrew Dodd
19 godzin temu
Oni nie patrzą w 2021 i nie wierzą, że wots się wydarzy. Lepiej zaczną w to wierzyć. Z Wielkiej Brytanii.
.
KOSZYK ALLEN ALBERTA WILDLIFE
16 godzin temu
Niedzielne błogosławieństwa z Calgary - to jest dokładnie to, na co zwracamy uwagę, mamy stosunkowo wiele zdjęć i filmów, które pokazują prawdę. Mamy nadzieję, że każdy poświęci chwilę, aby spojrzeć w górę (upewnij się, że masz na sobie okulary przeciwsłoneczne) - przeżyj coś wspaniałego, gdy wejdziemy w Wniebowstąpienie.
.
Kellie Huston
20 godzin temu
Tak! Jesteś najlepszą Gina! Otworzyłeś mój umysł i oczy na te statki. Dziękuję bardzo!

Awatar użytkownika
Ketjow-oko
Posty: 200
Rejestracja: 24 mar 2021, 0:16

Re: UFO i Jezus

Post autor: Ketjow-oko »

Na świecie są osoby z różnymi zdolnościami, których przeciętniak nie zrozumie, to ewenementy pośród nas.
Kiedy czytam np. proroctwo Ezechiela, Daniela dochodzę do wniosku - własnie to również takie osoby, natomiast napisana Apokalipsa św.Jana jest równoznaczna z naszym pisarzem fantastyki S. Lem(em), trzeba posiadać nad wyraz wyobraźnie i zdolność przeniesienia na tzw. papier.
Natomiast wiele rzeczy, sytuacji, niesamowitych wydarzeń w dobie internetu napotykamy z zapartym tchem oglądamy w niektórych przypadkach w to wierzymy i usiłujemy również innych przekonać.
Można powiedzieć, że w dobie dzisiejszej - wiadomości z całego globu kiedy przeglądamy, słyszymy czy czytamy są błyskawicznie .
Owe informacje z 24 h dziś ! - w okresie średniowiecza docierałyby w ciągu jednego roku a może w dłuższym okresie czasu.
Nie jedne uważane by były za cuda dla tamtej społeczności, którzy nie posiadali wiedzy jaką dziś możemy zauważyć i poszerzać jej tajniki.
Mądrość To umiejętność słuchania innych, pomimo posiadania odmiennego zdania.
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych...

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: UFO i Jezus

Post autor: kesja »

Do czego zmierzasz z ta odpowiedzia o jakie zdolnosci ci chodzi ?
ktos bierze aparat i dostrzega cos czego inny nie widzi owszem sa to zdolnosci.
Jak wyjasnic obrazy sredniowiecza na ktorych widac dziwne statki nie uwazasz ze posadzanie tamtych
ludzi o nadmiar wyobrazni staje sie osmieszeniem współczesnych ''uczonych'?
........
co znaczy ten palec na ustach ?
dlaczego nakazuje milczec ?

Awatar użytkownika
Ketjow-oko
Posty: 200
Rejestracja: 24 mar 2021, 0:16

Re: UFO i Jezus

Post autor: Ketjow-oko »

Kesja, Kesja, Kesja - zrozum co napisałem, jaśniej nie potrafię wyrazić się. Natomiast Awatar możesz interpretować jak uważasz, ma wiele znaczeń, między innymi jak cytujesz - Twoje słowa z postu: '' ... co znaczy ten palec na ustach ? dlaczego nakazuje milczec ? ''
Co do obrazów średniowiecza na których widnieją tzw. "statki kosmiczne" jest wiele tez, teorii - myślę, że autor obrazów miał ich wizje, jak Ezechiel, więc naniósł na swoje dzieło, albo to tylko ''chmurki'' - pozdrawiam
Mądrość To umiejętność słuchania innych, pomimo posiadania odmiennego zdania.
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”