Hipoteza czasu widmowego

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Hipoteza czasu widmowego

Post autor: Hardi »

Bardzo ciekawy materiał https://youtu.be/aZBc2P0ZROM
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Hipoteza czasu widmowego

Post autor: nike »

Witaj Hardi, widzę,że stara gwardia wraca na stare śmieci, ja też po wielu latach tutaj zajrzałam, ale nie ma z kim tutaj pisać, zresztą tak jest na wszystkich forach cienko.
Wkleiłeś bardzo interesujący link, takie rzeczy lubię oglądać, to mnie interesuje.
pozdrówka nike.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Re: Hipoteza czasu widmowego

Post autor: Hardi »

nike, witaj młoda niewiasto, tyle lat minęło... miło Cię znowu spotkać 🙂
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4138
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Hipoteza czasu widmowego

Post autor: radek »

Można powiedzieć, że Pismo Święte i o tym temacie wspomina

Ap 21:8 BT5 "A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga."

Ap 20:15 BT5 "Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipoteza czasu widmowego

Post autor: wuka »

;
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 21:43 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Domin123
Posty: 51
Rejestracja: 20 gru 2021, 12:06

Re: Hipoteza czasu widmowego

Post autor: Domin123 »

Bardzo dobry material jak większość od BaldTV cała historia jest zagmatwana pierwszym chyba kto to zauważył to był Izaak Newton który zmieniał chronologie Faraonów aż o tysiąc lat.
Jeremiasza 8:8
Jak możecie mówić: Jesteśmy mądrzy i mamy Prawo Pańskie? Prawda, lecz w kłamstwo je obróciło kłamliwe pióro pisarzy.
A cóz powiedzieć o tak zwanym Nowym Testamencie, ukrywa się przed nami część zwojów z qumran bo by zniszczyły współczesne chrześcijaństwo.
Połowa listów Pawła nie była napisana przez niego, w jednym liście czytamy ze przybycie Mesjasza nastąpi za życia a w innym autor już wie że to daleka przyszłość.
Np 2 List Piotra jest pseudoepigrafem i ma taką samą wartość historyczna jak Objawienie Piotra, powstaje zatem pytanie kto zadecydował o tym aby ten list był w Biblii a inny już nie?
Tymi sprawami był sobie głowy nie zaprzątał, Czytamy w Objawieniu że Bestia oszukała nawet tych wybranych, warto by się zastanowić czy znamię na prawej ręce będzie fizycznym znakiem (znamieniem Bozym było celebrowanie Szabatu) czy tylko chodzi o sam fakt przyjęcia kuju kuju, który daje przepustkę do normalnego życia, w Polsce tego tak nie odczuwamy jeszcze ale to jest kwestia tygodni/miesięcy.

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Hipoteza czasu widmowego

Post autor: wuka »

,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”