Proroctwa i Prorocy ,Czasu końca

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Nike, jeśli jesteś ugruntowana to nie powinnaś się bać. Umiesz wybierać między dobrem a złem, a może jeszcze kogoś uratujesz?
______________
Umiem wybierać owszem, ale nie chcę szatańskimi sztuczkami sobie głowy zawracać. :-D

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

JA pokazałem tobie, Elisabeth, Wizję okna więziennego z pięcioma prętami. MOJA cenna Oblubienico, wy jesteście reprezentowani przez te Pięć Mądrych Dziewic z Przypowieści w Piśmie Świętym (Ew. Św. Mateusza rozdz. 25). Wróg będzie próbował was złapać i uwięzić pięcioma różnymi sposobami. Jest tylko jedna droga wyjścia; jest tylko jeden cel, gdyż na twoich oczach, Elisabeth, JA usunę te pręty! Albowiem to jest MOJA obietnica dla MOJEJ Oblubienicy i wy powstaniecie jak te drzewa jodłowe posadzone w pobliżu wody, Żywej Wody (Psalm 1). JA ogłaszam zdrowie; JA ogłaszam dobrobyt; JA ogłaszam te błogosławieństwa z Księgi Powtórzonego Prawa, rozdz. 28, zarezerwowane dla tych, co są posłuszni. Te pięć drzew przedstawiają Pięć Mądrych Dziewic, które reprezentują MOJĄ prawdziwą Oblubienicę!
rzeczywiście dziewice mogą symbolizować drzewa jodłowe ale:
Ap 22:1-2 BT „I ukazał mi rzekę wody życia, lśniącą jak kryształ, wypływającą z tronu Boga i Baranka.(2) Pomiędzy rynkiem Miasta a rzeką, po obu brzegach, drzewo życia, rodzące dwanaście owoców - wydające swój owoc każdego miesiąca - a liście drzewa /służą/ do leczenia narodów.”
JA wyłapuję każdą waszą kroplę łez, kiedy wołacie do MNIE ponieważ, jesteście prześladowani. Te naczynka są zmagazynowane tutaj w Niebie i JA chwytam każdą waszą kroplę łez! Złote naczynka zdobione w klejnoty, i każdy z was ma inne; każde ma inne piękno. To zależy od prześladowań, zależy od cierpień, które przeszliście dla MNIE, na ile byliście gotowi cierpieć i być obrzucanymi przezwiskami, jak wiele cierpieliście i byliście chętni, aby to uczynić dla MOJEJ Chwały – od tego zależy jak piękne jest wasze naczynko.

Neron zbierał swoje łzy (na filmie)
To (Święto Namiotów) jest czas MOICH Narodzin na tej Ziemi i jak niewielu przyjmuje to do wiadomości!
nawet Żydzi to wiedzą, choć nie uświadamiają sobie, że narodziny Światła - to narodziny Syna Bożego
Oh, te nienawistne, nienawistne, nienawistne, nienawistne listy! Jak śmiecie!
Biada! Biada! Biada! Biada! Biada
wystarczy trzy razy
Ta Misja poświęca wszystko, wszystkie finanse, jedno poświęcenie za drugim – nie możecie tego zrozumieć – aby tylko dosięgnąć jedną duszę w sposób jakiego nikt z was nie zna. Ilu z was pomogło? Jak wielu z was dało przynajmniej wdowią odrobinę?
Jak wielu może powiedzieć, że są częścią tej Misji? Jak wielu z was powróciło, aby powiedzieć: Dziękuję! To jest tak, jak JA uleczyłem dziesięciu trędowatych – tylko jeden powrócił, aby powiedzieć: Dziękuję! (Ew. Św. Łukasza 17:12-19)
Widzicie, gdy JA wam mówię, abyście wsparli tą Misję, aby mogła kontynuować czynienie tego, co JA im nakazałem, to JA nie czynie tego, aby to było tylko błogosławieństwem dla nich! JA czynie to, ponieważ JA chcę błogosławić was!
Wy, którzy to wszystko czytacie, wy którzy słuchacie, wy nie musieliście poświęcać się. Wy nie musieliście płacić tej ceny, gdyż za każde Proroctwo powiedziane poprzez Elisabeth jest cena do zapłacenia, gdyż im więcej Namaszczenia, tym większa cena jest płacona! Prawdziwi prorocy wiedzą co to jest cierpienie.


nie ma nic za darmo, błogosławieństwo trzeba sobie kupić jak odpusty
Owieczki są prowadzone na rzeź. Rzeźniami będą niedzielne kościoły!
W czasie Wielkiego Ucisku one będą rzeźniami. Męczennicy będą spożywani jako chleb do komunii. Winem w ich pucharach będzie krew męczenników. JA ostrzegłem was, co jest znakiem bestii.
to tylko adwentyści dnia sobotniego uratują się oraz islamiści bo dla nich dniem świętym jest piątek i ja bo święcę czwartek.
JA powiedziałem to już wielokrotnie, że “JAH” jest w MOIM Imieniu! JAHWEH jest MOIM OJCEM! JA jestem JEGO Jednorodzonym SYNEM! JA powiedziałem wam! JA nie zwracam na to uwagi kiedy mówicie JAHWEH czy JAHUWEH, ale nie posuwajcie się do skrajności, gdyż byle jakie imię nie będzie przyjęte.
Bóg zna wszystkie języki świata - każda matka i ojciec zna głos swojego dziecka
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Awatar użytkownika
Adam7
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:00

Post autor: Adam7 »

Nike napisala:
Umiem wybierać owszem, ale nie chcę szatańskimi sztuczkami sobie głowy zawracać.

Odp. Ani ja. Dlatego czytam uwaznie Biblie Swieta i bylem w stanie rozpoznac prawde w Proroctwach otrzymanych przez Elisabeth Elijah Nikomia oraz namaszczenie, ktore jest na tych Proroctwach. Zle nie moze podrobic Namaszczenia DUCHA SWIETEGO. Slowo Proroctwa wskazuje na JAHUSZUA, SYNA BOZEGO, ktorego imie zostalo przetlumaczone przez greckich tlumaczy, zobacz z Wikipegii...Jezus (łac. Iesus, gr. Ἰησοῦς) – imię męskie pochodzenia hebrajskiego. W niektórych kulturach używane jako imię własne, głównie w kręgu kulturowym języka hiszpańskiego. Polska forma imienia wywodzi się z formy łacińskiej i greckiej. Forma grecka jest przekształceniem imienia hebrajskiego, ישוע, ישו Jehoszua, w formie skróconej Jeszua. Imię hebrajskie oznacza "JHWH zbawieniem"[1].

:arrow: Prorok Elisabeth zapisuje tak, jak slyszy od PANA BOGA. A wiec zapis w Wikipegii jest bardzo zblizony to brzmienia otrzymywanego przez Proroka Elisabeth Elijah Nikomia. Na angielskich stronach amightywind.com mozna posluchac momentow otrzymywania Proroctw, na przyklad prosze pojsc na strone:
http://www.amightywind.com/prophecy/proph102.html

Chwala niech bedzie PANU BOGU JAHWEH, SYNOWI JAHUSZUA, DUCHOWI SWIETEMU - IMMAJAH.
Ew. Sw. Jana 3:16...Tak bowiem BOG umilowal swiat, ze Syna SWEGO Jednorodzonego dal, aby kazdy kto w Niego uwierzy, mial zycie wieczne.

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

Adam7 pisze:
Chwala niech bedzie PANU BOGU JAHWEH, SYNOWI JAHUSZUA, DUCHOWI SWIETEMU - IMMAJAH.
skojarzyło mi się z immam
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Nasher

Post autor: Nasher »

Umiem wybierać owszem, ale nie chcę szatańskimi sztuczkami sobie głowy zawracać
Trudno mi powiedzieć, czy te proroctwa są dziełem szatana... Przeczytałem niektóre i nie zauważyłem w nich niczego, co by mnie jakoś sczególnie odepchnęło. Może i są za bardzo agresywne, ale nic pozatym. Naprzykład w proroctwie 32 prorok ostrzega przed ''złotym pyłem'', który jest moim zdaniem ewidentnym dziełem szatana. Czy szatan zaprzeczałby sam sobie? Sam nie wiem :roll:

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Nasher pisze:Czy szatan zaprzeczałby sam sobie? Sam nie wiem :roll:
Jeżeli wie,że takim sposobem zwiedzie ludzi zrobi to.

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

to jest masochizm
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

Nasher

Post autor: Nasher »

Zaprzeczanie samemu sobie, to raczej nie jest dobry sposób na zwiedzenie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam7
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:00

Post autor: Adam7 »

Anowi powiedziala:
skojarzyło mi się z immam

Odp. Imam jest arabskim, islamskim slowem. W Wikipedii pisze: An imam (Arabic: إمام plural ائمة A'immah‎, Persian: امام) is an Islamic leadership position, often the leader of a mosque and the community.

:arrow: IMMAJAH jest hebrajskim i nie ma nic wspolnego z twoim skojarzeniem. IMMAJAH jest hebrajskim imieniem DUCHA SWIETEGO.
Ew. Sw. Jana 3:16...Tak bowiem BOG umilowal swiat, ze Syna SWEGO Jednorodzonego dal, aby kazdy kto w Niego uwierzy, mial zycie wieczne.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Nasher pisze:Zaprzeczanie samemu sobie, to raczej nie jest dobry sposób na zwiedzenie :mrgreen:
Bardzo dobry. Skoro szatan potrafi zmieniać się w anioła światłości, to czy nie zaprzecza sam sobie? Zaprzecza, ale dla dobra sprawy jako anioł zacznie namawiać ludzi niby do dobrego, a będzie to tylko zasłona. Kiedy zdobędzie zwolenników po woli ich wykorzysta dla swoich potrzeb. Szatan to inteligentna duchowa istota, która może wpływać na nasze umysły i jak mu się uda kierować nimi.

Nasher

Post autor: Nasher »

Bardzo dobry. Skoro szatan potrafi zmieniać się w anioła światłości, to czy nie zaprzecza sam sobie? Zaprzecza, ale dla dobra sprawy jako anioł zacznie namawiać ludzi niby do dobrego, a będzie to tylko zasłona. Kiedy zdobędzie zwolenników po woli ich wykorzysta dla swoich potrzeb. Szatan to inteligentna duchowa istota, która może wpływać na nasze umysły i jak mu się uda kierować nimi.
No tak, tyle że religią szatana jest raczej bardzo ostatnio popularny New Age, który wiąże się z okultyzmem, a w tych proroctwach są wyraźne ostrzeżenia przed tego typu praktykami ;-)

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Wracamy do tematu

O potopie jest już chyba kilka tematów. Wieża Babel nie wiem czy chwyci ten temat.

ps pomieszanie przeniosłam tu
Ostatnio zmieniony 08 maja 2010, 0:14 przez nike, łącznie zmieniany 1 raz.

Avinuszebaszaim
Posty: 249
Rejestracja: 09 sie 2010, 10:06

Post autor: Avinuszebaszaim »

Które z proroctw organizacji Strażnica się sprawdziło?
Polish Jew

Hava

Post autor: Hava »

Avinuszebaszaim pisze:Które z proroctw organizacji Strażnica się sprawdziło?

A co ma do tematu Strażnica? :aaa:

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

CK ŚJ wydało z siebie wiele zapowiedzi na temat terminu końca świata...
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”