Proroctwa i Prorocy ,Czasu końca

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Proroctwa i Prorocy ,Czasu końca

Post autor: kesja »


Proroctwo 83

JA, JAHWEH (BOG OJCIEC) Mowie: 'Przygotujcie sie! Bliski jest Koniec!'


JAHWEH – imie BOGA OJCA w jezyku przekazanym prorokom w Biblii Swietej. JAHU'SZUA – hebrajskie imie JEZUSA. Tak GO nazywano na polecenie PANA BOGA w domu, w Nazarecie i w Izraelu.

15-go marca, 2006 roku w Swiety Dzien Purim, w poludnie Przekaz dany przez Apostola Elisabeth Elijah Nikomia podczas obchodow Purim. Ogloszony dnia 15-go marca, 2006 roku.

JAHWEH powiedzial 5 razy: 'Udostepnij Slowny Przekaz wszystkim'… Uczynimy to jak najszybciej.

Elisabeth:

Ja rozpoczelam mowiac w Swietych Jezykach przez telefon, modlac sie z innym czlonkiem Oblubienicy JAHU'SZUA, ktory nazywa sie Adam i mieszka w Kanadzie.

To proroctwo zostalo wypowiedziane calkiem nieoczekiwanie i moj maz zarejestrowal je na magnetofonie. Gdy zorientowal sie co sie dzieje, pobiegl po magnetofon. Podczas, gdy Real Audio jest slyszane, ja widze krotkie wizje o strasznych rzeczach, ktore zdarza sie jak rowniez slysze te slowa: 'Moorana, moorana, moorana!' …..Ja wiem, ze te slowa znacza: 'Morderstwo, morderstwo, morderstwo!' Nie wiem, jaki to jest jezyk lub jak sie to pisze. Rowniez to slowo 'Makabra' jest wszedzie ze slowem: 'Horrenda'. Nie pisze go poprawnie, ale w tym przekazie proroczym bedziecie slyszec go szereg razy w wypowiedziach mowionych. Jesli ktokolwiek rozpoznaje to slowo w innym jezyku, to chcialabym wiedziec, co to za jezyk, a moze to po prostu Jezyk z Niebios. My wiemy, ze mowienie w swietych jezykach jest mowa w jezykach ludzi i aniolow. Tak mowi Biblia.

Modlitwa Elisabeth:

Ja prosze CIE ABBA JAHWEH, niechaj to slowo nie ukaze sie jesli nie jest od CIEBIE, jesli nie jest w TWOIM czasie, niechaj nie bedzie zerwana ta pieczec. Ja prosze CIE ABBA JAHWEH, w imieniu JAHU'SZUA HA MASZIJACH!

'JA, JAHWEH, Mowie: 'Przygotujcie sie! Koniec Jest Blisko!'

Oh, MOJA umilowana Panno Obwieszczajaca, jak dlugo jeszcze?

[Objasnienie – Termin Panna Oglaszajaca jest objasniony w Proroctwie 76, adres internetowy http://amightywind.com/prophecypolish/proph76polish.htm]

JA pozwolilem Oblubienicy JAHU'SZUA by staneli za wami tak jak Abraham stanal za Lotem. Jak dlugo JA powinienem czekac, jak sadzicie?

Jak JA jestem wysmiewany! Jak wzgardzone jest MOJE IMIE! Jak MOI Swieci, ktorzy reprezentuja MNIE sa obmawiani! Jak oni sa zabijani z MEGO powodu na calym swiecie! I tylko, poniewaz JA powstrzymywalem to jak dotad przed przyjsciem do Ameryki, jak wiele bierze sie za rzecz normalna! Teraz, przekazuje wam abyscie mowili nowa modlitwe …bo koniec jest blisko!

I to jest dlaczego Oblubienica miala przyjsc przede MNIE w Purim i by byla Swieta przede MNA, na MYCH oczach. I to jest dlaczego JA powiedzialem: 'JAHU'SZUA zabierz SWOJA Oblubienice gotowa bez plamy lub zmarszczki', gdyz zlo stalo sie jeszcze gorsze, a Swietobliwi stali swietszymi na MOICH oczach!

MOJE oczy przebiegly tu i tam, zwlaszcza podczas Swieta Purim. W tych, tzw. Chrzescijanskich Kosciolach, ten Swiety Czas nie byl nawet wspomniany lub niektore wspomnialy, ale tylko pobieznie. To jest ta Misja, ktora JA zrodzilem przez was, ktora pouczala ludzi znaczenia i waznosci linii krwi Mardocheusza i posluszenstwa Estery. Teraz JA daje wam nowy mandat do przekazania dla Oblubienicy. Nie obawiajcie sie tych, co drwia i nasmiewaja sie. Nie przejmujcie sie wyrazem ich twarz.

Wy musicie po prostu byc poslusznymi i to sa te slowa, ktore JA mam do powiedzenia. JA, JAHWEH, nakazuje dzisiaj Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH byscie sie modlili za tych Dwoch Swiadkow! Modlcie sie za tych Dwoch Swiadkow! Gdyz nadchodzi czas, kiedy posle Aniolow, oh juz wkrotce, by potwierdzili tym Dwom Swiadkom, kim oni sa we MNIE! Szatan probowal odebrac im zycie wielokrotnie.

I tak jak istnieje Oblubienica JAHU'SZUA HA MASZIACH, tak rowniez istnieje Oblubienica Szatana! Ta misja napotkala ich wielokrotnie i nie wiedziala o tym. Sa tacy, ktorzy nienawidza was taka nienawiscia, nawet te 200 czarownic, ktore zostaly wychowane reka szatana, modlily sie przeciwko tobie, ktora JA nazywam Panna Obwieszczajaca.

[Prosze zauwazyc, ze podczas Swieta Purim w Afryce - wiadomosc z Internetu - zgromadzilo sie 200 czarownic, aby rzucac czary i przeklenstwa.]

Ale ich ataki nie mogly przedostac sie, poniewaz JA mialem Oblubienice JAHU'SZUA HA MASZIJACH zabezpieczajacych ciebie! Zanim oni opuszcza ta ziemie, zanim tych Dwu Swiadkow zostanie wybawionych jako Pierwsze Owoce, oni beda wiedziec kim sa we MNIE! JA nakazuje wszystkim czlonkom Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH, by sie rozpoczeli modlic za Tych Dwoch Swiadkow!

Uwaga, JA, JAHWEH, mowie tajemnice temu swiatu, uwaga… JA czynie nowa rzecz – to jest mezszczyzna i to jest kobieta!

Poniewaz wy mezszczyzni nasmiewacie sie i drwicie, to tak jak JA wzbudzilem Debore jako Sedzine calego Izraela [Ksiega Sedziow 4:4], to tak rowniez JA wzbudze ich - rowniez to bylo przesadzone – i ci nadchodzacy beda mieli ducha jak Mojzesz, ci nadchodzacy beda mieli ducha jak Eliasz. Ale jako, ze tych dwoje maja jeszcze smiertelne ciala, to ataki na nich nadeszly.

JA, JAHWEH, nakazuje calej Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH…niechaj kazda modlitwa, ktora bedziecie odtad mowic pokryje ich, aby byli w BOZYM zdrowiu podczas, gdy sa w tych smiertelnych cialach. Aby przemawiali odwazniej, by ich wrogowie byli zniszczeni na ich wlasnych oczach! Tak jak Dawny Eliasz modlil sie, tak rowniez takie same namaszczenie bedzie na tych dwoch. Wrogowie beda drzec z przerazenia, gdyz poznaja, ze to jest Oblubienica JAHU'SZUA HA MASZIJACH!

A wiec, w tym swietym czasie Swieta Purim pokaze wam jak blisko jest Koniec, gdyz juz MOWIE wam, byscie zabezpieczali tych Dwoch Swiadkow, ktorzy sa na tej ziemi. Tak, oni juz sa tutaj! Lecz oni sa tak skromni i mowia: 'Na pewno nie ja – a jesli tak, to ja nie chce wiedziec!' Lecz JA wam mowie … i JA mowie do tych, ktorzy sa tymi Dwoma Swiadkami…. Wy bedziecie wiedziec z cala pewnoscia, nawet zanim zostaniecie zabrani z tej ziemi! Powrocicie z cialami w Chwale. Bedziecie stali przed tym, co nazywa sie Sciana Placzu. Plomienie beda wychodzic z waszych ust, ogien bedzie wychodzil spod waszych piet i bedziecie glosic to, co ja mowie wam. I zaden mezszczyzna, ani zadna kobieta, ani diabel, ani demon nie beda stawiac oporu!

Gdyz KROL Calego Stworzenia, ktorym jestem JA, ABBA JAHWEH, nakazuje Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH byscie sie modlili.

Ale pamietajcie to, kiedy oni spostrzega kim sa, bedziecie widzieli rzeczy zdarzajace sie na tej ziemi w taki sposob jako, ze JA powiem im by rozpoczeli wypowiadac w sferze duchowej te slowa, ktore JA dalem im do powiedzenia. A wiec teraz Oblubienico JAHU'SZUA modlcie sie, by oni otrzymali i uwierzyli w to namaszczenie, ktore JA zlozylem na nich.

Pamietajecie to, to jest jedna kobieta i jeden mezszczyzna.

Wykonujcie prace, ktora macie i to wykonujcie ja szybko. Ponownie mowie, wykonujcie prace, ktora dalem wam do wykonania, i to wykonujcie szybko! Ci z was, ktorzy zebraliscie zloto i srebro; ci z was, ktorych poblogoslawilem klejnotami … coz dobrego wam dadza, kiedy beda pozostawione?

JA poblogoslawilem obficie, finansowo i w kazdy sposob, a pomimo to niektorzy z was, ktorzy jestescie Oblubienica JAHU'SZUA HA MASZIACH nawet nigdy nie napisaliscie tej Pannie Obwieszczajacej. Pomimo, ze potajemnie wzrosliscie w wiedze and duchowo obrosliscie w tluszcz, gdy zebraliscie cala ta wiedze i namaszczenie, to jednak nie dzieliliscie sie …. Pomimo, ze nie dalem wam biedy! Bedziecie odpowiadac przede MNA za to, co czynicie dla Krolestwa Niebios!

Czy pamietacie Dawnego Eliasza? Poslalem go do wdowy z Sarepty. Chociaz bylo tam wiele, wiele wdow w tej krainie, JA wybralem jedna. Do kogo jest poslana ta Misja? Do kogo JA posylam MOJEGO Nowego Eliasza? Co uczyniliscie dla nich, to uczyniliscie dla MNIE! I to wam mowie, JA JAHWEH, mowie wam to…ktokolwiek, kto dotknal lub wyrzadzil jakakolwiek krzywde tej Misji, w jakikolwiek sposob MOJEJ Pannie Obwieszczajacej, to jest tak jakbyscie dotkneli i wlozyli kij z ostrym koncem do JA, JAHWEH oka!

A JA zemszcze sie i pojdziecie do MOJEJ Tloczni Wina Gniewu MEGO! I ja zmiazdze was w siedmiu odmiennych kierunkach! I to jest to wszystko, co beda slyszec podczas, gdy JA bede miazdzyl ich w kazdym kierunku, rozum, cialo, duch i dusze! (Czytaj Proroctwo 80). Czyz bowiem nie ostrzegalem: 'Nie dotykajcie MYCH Namaszczonych i nie czyncie szkody MYM Prorokom.'?

Myslicie, iz uszlo waszym jezykom mowienie tych bluznierczych slow … i wy nazywacie zlym to, co JA nazywam dobre w MOICH oczach! JA uczynie wam, ze bedziecie zyczyc sobie, bym wam odcial wasze jezyki zanim pozwolilem wam mowic taki gnoj! Ale tych, ktorzy wybiora ta Misje, tych ktorzy przyjma te prawdy, tych ktorzy przyjma ta Panne Obwieszczajaca – JA przyjme was!

Natomiast tych, ktorzy nasmiewali sie i drwili – JA, JAHWEH, odrzucilem was! Czytajcie ponownie Ksiege Estery. JA jestem przedstawiony symbolicznie jako ten krol! Ilu z was jest jak Waszti? Myslicie, iz jestescie tak pelni piekna, ze nie musicie przyjsc, kiedy JA, JAHWEH, mowie przyjdzcie. Przeto, JA wygnalem was! Nie wejdziecie do Krolestwa MEGO!

Ale jest jeszcze wiekszy Oredownik anizeli Krolowa Estera. To jest MOJ SYN JAHU'SZUA (JEZUS)! To mowie wam, oh potezna Oblubienico JAHU'SZUA HA MASZIACH (JEZUSA CHRYSTUSA). Zadnej dobrej rzeczy nie odmowie wam! Jest napisana Ksiega Pamieci i wszystkie wasze imiona sa zapisane w milosci. Tak cierpieliscie, aby tylko byc Swietymi, dlatego JA chce, abyscie wiedzieli jak bardzo JA was miluje! To jestem JA, ktory wybralem was, abyscie byli Oblubienica MEGO SYNA! To jestem JA, JAHWEH, ktory wybralem was, abyscie byli Oblubienica MEGO SYNA!

Pamietajcie, ze Oblubienica JAHU'SZUA (JEZUSOWA) nie jest to tylko kobieta, ale mezszczyzni i kobiety, ktorzy sa bez plamy lub zmarszczki, chodzacy poslusznie i beda wkrotce wniebowzieci, by byc z JAHU'SZUA! Modlcie sie abyscie byli ocenieni warci, aby byc jedna z tych osob zaliczonych do Oblubienicy!

Dla tych, ktorzy znaja MOJ glos, wy rozpoznacie DUCHA, ktory mowi, wy naprawde jestescie MOIMI Barankami, wy prawdziwie jestescie MYMI Owcami!

Dla pozostalych z was, ktorzy mowia: 'To jest tylko Elisabeth, nadeta duma', to wam powiem – to jestescie wy, ktorych JA nienawidze! JA zmusze was pewnego dnia byscie przyznali, ze to jest ta Misja, ktora JA miluje! I te wszystkie misje, ktore wezma te slowa i rozglosza je na cztery krance swiata – to wy jestescie tymi, ktorych umiluje; wy jestescie tymi, ktorych miluje ; wy jestescie tymi, ktorych JA przyjmuje tak, jak wy przyjmujecie prawde.

Gdyz te prawdy sa poparte MYMI Pismami Swietymi i jak ktos smie nazywac te proroctwa falszywmi? Jesli wy tak mowicie, to wy nazywacie MEGO SYNA JAHU'SZUA falszywym! Albowiem, czyz ON nie jest ZYWYM SLOWEM?

Z dala ode MNIE! Z dala ode MNIE! Wy nawet nie nalezycie tutaj! Tylko ci, ktorzy chca siedziec przy Stole Bankietowym i biesiadowac na prawdach i wezma duchowe pozywienie i poczestuja innych, naleza do tego miejsca!

To jest MOJ Dekret. To jest to przykazanie, ktore JA wydaje z MEGO Tronu w Niebiosach i JA wypowiedzialem go w ten dzien!

Oblubienico JAHU'SZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA), obejmijcie ta Misje w swoich modlitwach! Pamietajcie ta Panne Obwieszczajaca i obejmijcie Nikomia wiecej w waszych modlitwach, badzcie blogoslawienstwem dla nich tak, jak oni sa blogoslawienstwem dla was, bo w przeciwnym razie JA zapytam was pewnego dnia: 'Dlaczego nie byliscie?' Obejmijcie tych, ktorych JA nazywam Dwoma Swiadkami.

Do Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH …

…Jesli pytacie MNIE i jesli wierzycie, to JA dam wam odpowiedz. JA objawie wam wiecej o tych, ktorych nazywam Dwoma Swiadkami. Oni potrzebuja waszego pokrycia, oni potrzebuja waszych modlitw. Podczas, gdy oni sa w smiertelnych cialach, szatan stara sie odebrac im zycie, by uciszyc prawde, ktora JA oglosilem. A wiec, pokryjcie ich w waszych modlitwach.

JA, JAHWEH, jestem tak zadowolony, gdy modlitwy Oblubienicy JAHU'SZUA przyszly przede MNIE w ten Dzien Swieta Purim. Przyszly do MNIE jak slodka won. Aniolowie otworzyli je jak slodkie kadzidlo i JA jestem tak zadowolony. I dlatego, JA mialem wiecej litosci i powiedzialem: 'Jak dlugo jeszcze chcecie bym opoznil?'

Ale koniec jest blisko. Kiedy to zapieczetowane Proroctwo [78] zostanie ogloszone, jedna z pieczeci zostanie zlamana. Biada temu swiatu, kiedy Elisabeth oglosi to, co JA ukrylem.

Oh, ale MOJA umilowana Oblubienico JAHU'SZUA – wy, ktorzy nalezycie do Tych 144 000 z Apokalipsy 14, lub 144 000 z Apokalipsy 7 – wy nie musicie sie obawiac.

Wszyscy, ktorzy jestescie zaproszonymi Gosciami na Wieczerze Weselna Baranka …jest prawda, ze wy bedziecie musieli przejsc cierpienia dla NIEGO (JAHU'SZUA), oh ale, te nadchodzace nagrody, ktore macie!

W tym momencie bron, ktora Oblubienica JAHU'SZUA ma, jest w sferze duchowej. Ale JA to wam mowie: W czasie Wielkiego Ucisku, tak jak Krol wydal Edykt (Nakaz) i powiedzial, by wzieto bron i broniono sie, tak tez ponownie sie stanie. Ale nie dla Oblubienicy z Apokalipsy 14. Gdyz JA wybawiam ich z ziemi i ci Dwoje Swiadkow beda w tej liczbie, a potem oni powroca.

Oh, ale wy cenna Oblubienico z Apokalipsy 7 – umilowani, wy juz jestescie zapieczetowani. Umilowani, nikt nie moze was zranic. Tylko na krotki czas bedziecie musieli porwac za bron i bronic sie, i pomoc Gosciom w walce z Szatanem i tymi, co przyjeli znamie Szatana. Ale potem bedziecie szli w nowych cialach w chwale, kiedy uslyszycie te slowa: '… a zmarli w CHRYSTUSIE powstana pierwsi.'

Jak poznaliscie, slowo CHRYSTUS jest wylaczna przyczyna, ze JA je wymawiam. To sa zmarli w JAHU'SZUA HA MASZIJACH (Znany w Polsce jako JEZUS CHRYSTUS, z greckiego tlumaczenia), ktorzy beda tymi Dwoma Swiadkami i tymi umeczonymi w tym czasie. Ci beda w drugim Wniebowzieciu i wraz z Oblubienica z Apokalipsy 7 zostana wzieci w Niebo na oczach bezboznych!

To sa te tajemnice zarezerwowane dla Oblubienicy JAHU'SZUA.

Niechaj inni nasmiewaja sie i drwia. To jest Stol Bankietowy, ktory JA klade przed wami w ten dzien. Ci z duchowymi uszami beda slyszec, wszyscy inni pozostana glusi. Ci z duchowymi oczami zobacza, wszyscy inni pozostna slepi! To sa te slowa, ktore JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), mowie w ten dzien, KROL STWORZENIA, w ten Swiety Dzien Purim.

JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), mowie: Przygotujcie sie umilowani, zbliza sie koniec! Jak JA prorokowalem poprzez Elisabeth w poprzednich latach o Pladze Wrzacej Czarnej Krwi, ze przyjdzie jako znak MEGO gniewu, JA mowie teraz to poprzez MOJA Panne Obwieszczajaca – juz zostala zwolniona. Juz sie zaczelo! Choroba ta jest na etapie wylegania i nie bedzie na nia lekarstwa!

Ale umilowani, miejcie pewnosc wszyscy, ktorzy jestescie Swieci przede MNA - prowadzacy Swiete zycie i stawiajacy MNIE, JAHWEH i JAHU'SZUA, na pierwszym miejscu w waszym zyciu i milosci, czyniacy wszystko najlepiej, co tylko mozecie, by byc poslusznymi Pismu Swietemu – ta Plaga Wrzacej Czarnej Krwi nie przyjdzie na was. Bedzie tak jak za dawnych czasow, kiedy plagi byly zwolnione przez Mojzesza, mowiacego pod namaszczeniem RUACH HA KODESH (DUCHA SWIETEGO). I te plagi nie dotknely Dzieci Izraela, a tylko Egipcjan, ktorzy sluzyli i czcili innych bogow. A wiec, tak tez ponownie bedzie i teraz!

Jak za dni Mojzesza, tak ponownie bedzie i teraz. Jak za dni Lota, tak ponownie sie stanie!

Do grzesznikow, ktorzy odmawiaja dotychczas nawrocenia sie - dzisiaj jest Dzien Zbawienia! Czytajcie to, co nadchodzi z Misji Ostatniej Szansy. Jutro moze byc za pozno! Na co czekacie?

Religia nie zbawi was, a tylko Swiety, w milosci i posluszenstwie Zwiazek z JAHU'SZUA (JEZUSEM) i JA, JAHWEH (BOGIEM OJCEM), zbawi was!

Wy mozecie tylko powrocic z powrotem do Niebios poprzez Imie i Krew JAHU'SZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA).

JA mam ostrzezenie dla wszystkich, ktorzy sa zaproszeni na Wieczerze Weselna BARANKA: Podczas Wielkiego Ucisku, ten nadchodzacy, ktorego nazywa sie Antychryst, ktory jest prawdziwie synem szatanskim, synem zatracenia, on przyjdzie uzywajac i podrabiajac to Imie, ktore jest znane na caly swiat, we wszystkich rodzinach i jezykach, to Imie, ktore Chrzescijanie znaja i miluja….Imie JEZUSA CHRYSTUSA!

Miejcie sie na bacznosci! Znaki, dziwy i cuda sa ciagle czynione i dusze sa ciagle zbawione w Imie JEZUSA CHRYSTUSA, nie obawiajcie sie. Jednakze, to nie byly jeszcze Czasy Ostateczne, a wy byliscie tylko odpowiedzialni za to, co byliscie nauczani.

JA, JAHWEH, honorowalem i namascilem to imie JEZUS, chociaz MOJ SYN JAHU'SZUA mial nadane imie hebrajskie przez JEGO hebrajska Matke!

A JA jestem JEGO OJCEM, JEGO imie musi zawierac MOJE IMIE JAH! Imie JEZUS wymazalo MOJE SWIETE IMIE – IMIE ponad wszystkie inne imiona!

MOJE IMIE jest JAHWEH, a imie JAHU'SZUA tlumaczy sie dla ciaglego przypomnienia w kazdym jezyku: JAH ZBAWIA!

Czyz nie jest waszym zwyczajem nazywac syna imieniem ojca? Dlaczego myslicie, iz to jest calkiem cos innego, gdy wasz NIEBIANSKI OJCIEC czyni to samo? To jest ciaglym przypomnieniem dla was, iz JA JAHWEH i MOJ SYN JAHU'SZUA jestesmy jednoscia!

To szatan i jego sludzy boja sie tego imienia YAH, ale JA znam milujace serca MOICH dzieci! JA nawet przebaczylem wam porzucenie MOJEGO prawdziwego Szabatowego Dnia Odpoczynku, co jest wielokrotnym lamaniem 4-go Przykazania, ale nie bede juz wiecej przebaczal! Teraz jestescie odpowiedzialni za to co wiecie! Jestescie odpowiedzialni za ostrzeganie innych! W hebrajskim imieniu JAHU'SZUA i MOIM IMIENIU JAHWEH jest wyzsze Swiete Namaszczenie!

Teraz nadszedl Koniec Czasow i JA ostrzegam was byscie pouczali innych o tym, co wiecie, ze jest prawda!

W NASZYCH IMIONACH jest wiecej namaszczenia! Uzywajcie ICH, nie szukajcie juz wiecej wymowek. Podczas Wielkiego Ucisku, musicie wzywac imienia MEGO SYNA w jezyku hebrajskim, imienia JAHU'SZUA HA MASZIJACH! MOJE imie JAH, IMIE ponad wszelkie inne imie, jest w JEGO imieniu!

Jesli teraz sie tego nie nauczycie, to w czasie Wielkiego Ucisku, kiedy bedziecie modlic sie o wybawienie lub ozdrowienie i bedziecie uzywac to imie 'JEZUS', pamietajcie, ze syn Szatana bedzie uzywac to imie udajac BOGA! Jak mozecie oczekiwac uzdrowienia, wyzwolenia lub blogoslawienia, uzywajac te same imie, co syn Szatana bedzie uzywal? Wy bedziecie wzywali syna Szatana, nie wiedzac o tym!

Podczas Wielkiego Ucisku, syn Szatana bedzie mial swoj dzien, wydzielony do jego czczenia i to bedzie Niedziela! Kiedy niedzielne msze beda obowiazkowe i wy na calym swiecie bedziecie mieli nakaz, byscie szli do waszego najblizszego Niedzielnego Kosciola, miejcie sie na bacznosci – Nie idzcie! To jest pulapka Syna Szatana! Gdyz kazdy, kto bedzie uczestniczyl w niedzielnych mszach czy koscielnych zebraniach w czasie Wielkiego Ucisku, wejdzie w te drzwi zahipnotyzowany, oczarowany duchami zludzenia, manipulacji umyslu, balwochwalstwa, rebelii posrod wielu innych poteznych duchow demonicznych.

Ostrzezcie ich juz teraz! Oni otrzymaja Znak Bestii i wejda do kosciola profanacji i wybiora oddawanie czci bestii i zaakceptuja jego fizyczny jak i duchowy znak. Ostrzezcie ludzi juz teraz, zanim nie jest za pozno!

To nie oznacza, iz wszystkie Niedzielne Koscioly sa zlymi teraz! Ale jestescie teraz juz tak blisko, koniec jest blisko! Musicie ostrzec ludzi tam, gdzie zakonnicy zaniedbuja czynienia tego! Musicie pouczac prawde o hebrajskich SWIETYCH IMIONACH JA JAHWEH i MEGO SYNA JAHU'SZUA, jedynego wylacznie MESJASZA, o wylacznej KRWI przelanej za ludzkosc na odpuszczenie grzechow!

JA nie zaakceptuje zadnej innej krwi ofiarnej! I zaden inny oredownik nie moze wstawic sie za was, wlacznie ze swietymi, ktorzy sa uwazani za wiecznie zyjacych, a nawet JAHU'SZUA (JEZUSA) wlasna Matka, Mirjam (Maryja), gdyz nawet ona potrzebowala JAHU'SZUA (JEZUSA) jako jej MESJASZA!

Jedynym powodem, dla ktorego ktokolwiek z Oblubienicy JAHU'SZUA (JEZUSOWEJ) mialby uczestniczyc w Niedzielnym Kosciele, jest pouczenie Owieczek i Barankow prawdy tam, gdzie pastorowie, ksieza odmowili, nawet jesli to jest jedna osoba za jednym razem.

A oto dobra nowina:

Zarowno jak MOJE ukochane Dzieci, ktorych imiona sa zapisane w BARANKA Ksiedze Zycie i sa z gory wyznaczone, tak i podobnie jest z Szatana Ksiega Potepionych! JAHU'SZUA nie straci zadnej duszy z tych, ktorych imiona zostaly zapisane w BARANKA Ksiedze Zycia przed zalozeniem swiata! Wy nie mozecie przypadkowo wybrac Znaku Bestii. Bedziecie wiedziec, by tego nie zrobic i wybierzecie raczej smierc, anizeli uczynienie tego!

Wylacznie prawdziwe uzdrowienie, znaki, dziwy, cuda i zmartwychwstania sa z Niebios! Wszystkie inne uzdrowienia i wybawienia sa zludzeniem. A podczas Wielkiego Ucisku beda zludzenia, ktore beda wydawac sie prawda, ale w rzeczywistosci beda klamstwami prosto od tronu Szatana!

Nauczcie sie teraz i teraz ostrzezcie innych!

W czasie Wielkiego Ucisku tylko w imieniu JAHU'SZUA – a nie w imieniu JEZUSA – bedzie prawdzie wyzwalanie, uzdrawianie, moc zmartwychwstania objawiac sie! Ludzie, ktorzy miluja i sluza JEZUSOWI beda sie teraz zastanawiac, dlaczego ich modlitwy nie daja rezultatu! Ich wiara odniesie szkody i oni nawet umrza za swoja wiare, nie rozumiejac dlaczego wyzwolenie nie nadeszlo w tym imieniu.

Ostrzezcie ich teraz by przyzwyczaili sie uzywac hebrajskiego imienia JAHU'SZUA i JAHWEH i RUACH HA KODESZ!

Szatan nie chce podrabiac imienia JAHU'SZUA z imieniem JAH w NIM!

Miliony czytajacych to beda Gosciami zaproszonymi na Wieczerze Weselna Baranka i blogoslawieni bedziecie! Jednakze bedziecie widziec caly lub czesc Wielkiego Ucisku i wasze oczy beda zmuszone by ogladac ten terror! Pamietajcie to – MOJ gniew nie jest przeznaczony dla was, lecz jest przeznaczony dla MOICH wrogow!

Pozostancie swietobliwi i nie idzcie na kompromisy i wzywajcie imienia JAHU'SZUA i polegajcie na JEGO sile i namaszczeniu! I trzymajcie sie mocno waszej wiary, poniewaz nie bedzie latwo. Poniewaz beda fale manipulujace umysl w powietrzu, ktore beda probowac 'prac wasze mozgi'. Nauczcie sie Pisma Swietego teraz, by go uzywac jako bron w tym czasie, gdyz Biblie beda zakazane….ale nawet Szatan nie bedzie w stanie spalic wszystkie Biblie!

JAHU'SZUA uzyje Swietych Aniolow, Oblubienicy z Apokalipsy 7, Oblubienicy z Apokalipsy 14 jak rowniez tych Dwu Swiadkow, by wiedziec gdzie ci Goscie sa i by pomoc im w razie potrzeby. Tych Dwu Swiadkow bedzie bronic Gosci i bedzie sie mscic za nich!

Nauczcie sie MOJEGO prawdziwego Szabatu, poniewaz JA, JAHWEH, bede specjalnie blogoslawil zabezpieczal tych, ktorzy honoruja MNIE w ten Dzien, ktory JA, KROL calego stworzenia, wydzielilem jako Szabatowy Dzien Odpoczynku. I tak samo jak JAHU'SZUA chodzil po tej ziemi i czynil znaki i dziwy i cuda w Dzien Szabatu, to nawet w czasie Wielkiego Ucisku, a zwlaszcza w MOJ Szabat, MOJE Swiete Dni, to samo bedzie czynione w IMIE JAHU'SZUA pod namaszczeniem RUACH HA KODESZ!

Sa tajemnice o ktorych nie czas jeszcze by mowic. Po prostu wiedzcie, ze JA, JAHWEH, nigdy nie pozostawie lub nie opuszcze nikogo, kto naprawde miluje, czci i sluzy JAHU'SZUA i JA, KROLA STWORZENIA.

Nauczcie sie MOJEGO IMIENIA. To jest JAHWEH, TEN WIECZNY! JAHU'SZUA jest MOIM SYNEM! JAHU'SZUA HA MASZIJACH (JEZUS CHRYSTUS) jest waszym jedynym WYBAWICIELEM, jedynym IMIENIEM i DROGA z powrotem do Nieba!

Dla tych wszystkich, ktorzy drwia i nasmiewaja sie z Tego Proroczego Slowa – wy nauczycie sie trudna droga, ze przyszlo Ono z MOICH, JAHWEH's, UST i zostalo przekazane tej Pannie Obwieszczajacej!

Dla MOICH Barankow i Owieczek z calego tego swiata …wezcie to SLOWO jak reakcje lancuchowa i pozwolcie Jemu rozbrzmiewac dookola swiata! Pamietajcie, nawet wybrani beda oszukani, jesli bedzie to mozliwe, poniewaz wasi pastorowie, ksieza zaglodzili Baranki i Owieczki. Kiedy czytacie te proroctwa, ucztujecie i jecie Swiete Duchowe Pozywienie.

Wszyscy inni, ktorzy zaprzeczaja temu Slowu, nawet chociaz twierdza, iz miluja 'JEZUSA', ale odmawiaja nauczenia sie hebrajskich SWIETYCH IMION, Szabatu, Swietych Dni i Festiwalow, oni kontynuuja wychowywac sie na mleku. Gdyz oni nie chca Duchowych Zebow by jesc to Duchowe Mieso. W czasie Wielkiego Ucisku, oni beda pamietac, co czytali i niektorzy nawroca sie i beda wiedziec, iz ta Misja byla naprawde poslana z Nieba!

Dla MYCH umilowanych Dzieci, Oblubienicy, wybranych i wyselekcjonowanych… Spojrzcie w gore, zbawienie nadchodzi!

W ten, czy inny sposob bedziecie ponownie powracac do domu w Niebie!

************************************************************************ Jak zostalo powiedziane, tak zostalo zapisane w ten Swiety Dzien Purim, 15-go marca, 2006 roku!

Dane tej Pannie Obwieszczajacej JAHWEH (BOGA OJCA) i JAHU'SZUA (JEZUSA), Apostola Elisabeth Elijah Nikomia.

Osobista uwaga…

Ja jestem ciekawa opinii tych, ktorzy zadali pytania JAHWEH (BOGU OJCU) w imieniu JAHU'SZUA (JEZUSA) i otrzymali odpowiedzi. Czy mozecie napisac i podzielic sie nimi ze mna? Ja wiem to jedno, ze tych Dwoch Swiadkow, kimkolwiek oni sa, potrzebuja modlitw i milosci Oblubienicy JAHU'SZUA (JEZUSOWEJ) i Gosci zaproszonych na Wieczerze Weselna BARANKA. Ja obudzilam sie z tym smutnym objawieniem i zawolalam o ochrone dla tych dwu swiadkow, po otrzymaniu tego Slowa. Ksiega Apokalipsy 11:3-13.

Prosze sie niekrepowac i kopiowac i dzielic sie tym proroctwem. Zniwa sa wielkie, a pracownikow tak malo. O jedno tylko prosze, abyscie polaczyli sie z moja strona internetowa jesli umieszczacie je na waszej stronie i prosze nie zmieniac tego przekazu, wlaczajac osobiste notatki, ktore ja zamiescila pod wplywem RUACH. Tlumaczacy, prosze was byscie wlaczyli wszystko, co jest napisane.

Praca tych Dwu Swiadkow bedzie niepodobna do zadnej innej pracy danej. Ja placze za nich pod wplywem namaszczenia, gdyz praca, ktora oni maja do wykonania nie jest do pozazdroszczenia. Oni beda widzieli wiecej terroru anizeli widziano dotychczas na ziemi.

Prosze uczynic jak YAHWEH powiedzial i modlcie sie za tych Dwoch Swiadkow! Prosze modlcie sie zawsze o blogoslawienstwo dla nich. Modlcie sie, aby TEN SWIETY dal im milujace wsparcie i zachete podczas, gdy oni sa jeszcze w tych smiertelnych cialach. Modlcie sie, aby oni uwierzyli i przyjeli to namaszczenie, ktore jest im dane i by byli poslusznymi i by wykonali wszystko, co maja zlecone. Modlcie sie o ich bezpieczenstwo i o Swieta Sciane Ognia w okolo ich, aby zaden czlowiek, demon, diabel nie uczynil im jakiejkolwiek szkody podczas, gdy sa jeszcze w smiertelnych cialach. Uwazajcie chwalacy sie udawacze!

Ktokolwiek, kto chwali sie, ze jest jednym z tych Dwoch Swiadkow, tak jak ten, ktory nazywa sie Elijah the Tishbite, lub ten czlowiek Hawkins, ktory napisal bluznierstwo w 'Book of YAHWEH', nie jest jednym z Nich – nawet jak tych Dwoch Swiadkow bedzie lezalo na ulicy, to on powiedzial, iz beda lezec tam przez trzy i pol roku, a nie trzy i pol dnia. Ja widzialam to na wlasne oczy. Ci ludzie i inni czynia to w swojej dumie.

Tych prawdziwych Dwoch Swiadkow nie chce nawet przyznac sie do tego powolania. Oni sa skromni i nie wierza, iz sa godni tak wysokiego powolania i powtarzaja: 'Na pewno masz kogos lepszego.' To jest to, co JAHWEH ukazal mi. To jest dlaczego Pismo mowi, iz oni sa ubrani w wory pokutne i popiol. To jest symbol pokory i zaloby za ten terror i grzech, ktory oni beda widzieli i to, co widza teraz.

Ja wiem od kiedy dostalam Duchowy Kij i moj 6-letni syn Jonathan – jeden z dwoch blizniakow – widzial to w sferze Duchowej i okreslil to i ja poczulam jego ciezar 19 lat temu. I kazdym razem, kiedy byl uzyty w sferze Duchowej, stawal sie ciezszy. I dzisiaj, moj maz musi podtrzymywac moje ramiona, kiedy jest uzywany pod prowadzeniem JAHWEH (BOGA OJCA). [Czytaj: 'Anointed in Hawaii']

Ta Misja ma cos do czynienia ze znalezieniem Arki Przymierza, sto czterdziestoma czterema tysiacami z Apokalipsy 14, oraz z Dwoma Swiadkami. Ja doszlam do takiego przekonania po uplywie lat i po otrzymaniu objawien poprzez prorocze slowa dane mnie. Jest ksiazka pisana przez innego czlonka Oblubienicy JAHU'SZUA [Apokalipsa 14], ktora placi i ofiaruje swoj czas, by zebrac wszystkie Proroctwa, Wizje i Sny i wypowiedziane slyszalnie slowa JAHWEH (PANA BOGA), i aby ja opublikowac. Prosze modlic sie za nia, gdyz to jest olbrzymia praca. Modlcie sie za odpowiednie wydawnictwo.

My staramy sie rowniez o tlumaczenia Proroctw w rozmaitych jezykach [http://amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm], by one byly wydane rowniez w formie ksiazek. Gdy my nie bedziemy juz dluzej na internecie, przynajmniej ksiazki beda dostepne w okresie Wielkiego Ucisku. Miedzy innymi, ciagle poszukujemy tlumacza na jezyk hebrajski. Prosimy bardzo o zgloszenie sie, jesli chcecie ofiarowac swoj czas na wykonanie tej pracy. My potrzebujemy zaangazowanych, skupionych tlumaczy, ktorzy podejda do tej pracy tak powaznie jak ja, a nie jak statki przeplywajace noca. Modlcie sie prosze i zobaczcie, czy to wy jestescie tymi tlumaczami.

Inne proroctwa sa w sekcji polskiej na stronie:
http://amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm

www.amightywind.com www.almightywind.com [mirror]

Apostle Elisabeth Sherrie Elijah
PMB 151, 3875 Geist Rd., Suite E
Fairbanks, Alaska 99709

E-mail: revholyfire@hotmail.com
_________________
JHWH światłem moim i Jeszua mój

Ps.27/1



Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

I co to ma niby być?

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

Ja nawet nie chcę się nad tym zastanawiać. Przychodzi mi tylko jedno do głowy. :aaa:

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Co to jest?



No cóz ,nie jesteśmy sami na ziemi i wokół nas dzieja sie rózne sprawy Boze .

Co do tego proroctwa ,to jak na razie niczego nie przesadzam ,przeczytałam raz ,teraz bedę czytać i rozważać
.
Pamietajcie ,że Paweł zastanawiał- sie i rozważał jakiego ducha ma dziewczyna ,nie gromił od razu.
Wiemy -wierzymy ,że to Czasy końca a jak tu czytam jest to Poselstwo do Oblubienicy , ja za taka sie uważam i chcę Poznac czy mam to przyjac czy nie.

Anna 01mówisz ,że nichcesz tego NAWET rozważać , szkoda - ale pozwól innym i nie potepiaj ,tych co to czynia. :-D

Czasu końca ,to właśnie Oblubienica bedzie prześladowana i niech mnie Bóg ma w Opiece bym nie była ta ,która by do tego reke przyłozyła przez głupia gorliwośc.

Widzę ,mnóstwo jadu na róznych forach ,Sanchedryn sądzący JAH'Szua, to pikus w porównaniu z tym co sie teraz dzieje ,wobec ludzi inaczej wierzacych,inaczej myslących.

Rozważajmy -o ile kto chce,oczywiście :-)

Piotr
Posty: 107
Rejestracja: 27 paź 2006, 18:05
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Piotr »

Osobiście odrzucam wszelkie proroctwa niebiblijne ponieważ nigdy nie wiadomo kto za nimi stoi - proste prawda?

Ap. 22.18

Ja świadczę
każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi:
jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył,
Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

kesjo!

Strasznie duzo tego,dla mnie nie jest to do przeczytania, bo szkoda mi czasu, a co dopiero do przestudjowania.
Uważam, ze my powinnismy zajmować sie jeżeli juz proroctwami to tylko opartymi o Biblię.Może gdyby bylo krótsze . :-)

tessa

Post autor: tessa »

Piotr pisze:Osobiście odrzucam wszelkie proroctwa niebiblijne ponieważ nigdy nie wiadomo kto za nimi stoi - proste prawda?

Ap. 22.18

Ja świadczę
każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi:
jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył,
Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze.
Całkowicie się z tobą Piotrze zgadzam.Właśnie tylko i wyłącznie w Biblii są spisane prawdziwe proroctwa dotyczące czasu końca.
Na przykład Paweł pod natchnieniem opisał usposobienie ludzi w czasie dni ostatnich
II Tymoteusza 3:1-5
Czy wiec obecnie żyjemy w tych czasach?
O tych czasach pisze też księga Objawienia,gdyż Jan napisał,że w natchnieniu znalazł się w dniu Pańskim.Obecnie jest dzień Pański,gdyż Jezus już zasiadł na tronie w królestwie Bozym.
Objawienia 12:7-12

Miłujący prawdę
Posty: 1123
Rejestracja: 28 cze 2006, 5:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Miłujący prawdę »

Piotr pisze:Osobiście odrzucam wszelkie proroctwa niebiblijne ponieważ nigdy nie wiadomo kto za nimi stoi - proste prawda?

Ap. 22.18

Ja świadczę
każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi:
jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył,
Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze.
Jednak to co przytoczyłes ostrzga wszystkich manipulujacych Słowem Boga, by tego nie czynili. Jehowa wszystko widzi i wie jak ukarac.
Z drugiej strony, pomyśl: Czy Jehowa Bóg wszechmocny nie umie tak przekazać proroctw, by Jego słudzy je odczytali i działali według właściwego ich zrozumienia?
Podam ci wersety które Ci pomogą:

"Mamy więc słowo prorocze tym bardziej potwierdzone, a wy czynicie dobrze, gdy zwracacie na nie uwagę jak na lampę świecącą w ciemnym miejscu — aż dzień zaświta i wzejdzie jutrzenka — w waszych sercach. Gdyż przede wszystkim to wiecie, że żadne proroctwo Pisma nie wypływa z jakiejś osobistej wykładni. Albowiem proroctwo nigdy nie zostało przyniesione z woli człowieka, lecz ludzie mówili od Boga, uniesieni duchem świętym"(2 Piotra 1:19-21).

"A po siedmiu dniach doszło do mnie słowo Jehowy, mówiące:
"Synu człowieczy, uczyniłem cię strażnikiem dla domu Izraela, a ty słuchaj mowy z moich ust i ostrzegaj ich ode mnie. Gdy mówię niegodziwemu: 'Na pewno umrzesz', a ty go nie ostrzegasz i nie przemówisz, by ostrzec niegodziwego przed jego niegodziwą drogą w celu zachowania go przy życiu, to on, będąc niegodziwym, umrze w swym przewinieniu, lecz jego krwi będę się domagał z twojej ręki.
Jeśli jednak ty ostrzegłeś niegodziwego, a on się nie odwraca od swej niegodziwości i od swej niegodziwej drogi, to umrze z powodu swego przewinienia, ty zaś uratujesz swą duszę. A gdy ktoś prawy odwraca się od swej prawości i popełnia niesprawiedliwość, a ja położę przed nim przyczynę potknięcia, to on umrze, gdyż go nie ostrzegłeś. Umrze za swój grzech i nie będzie się pamiętać jego prawych czynów, których dokonał, lecz jego krwi będę się domagał z twojej ręki.
A jeśli ty ostrzegłeś prawego, żeby ten prawy nie grzeszył, i on nie grzeszy, to na pewno będzie dalej żył, gdyż został ostrzeżony, a ty uratujesz swą duszę
"(Ezechiela 3:17-21).
Jak więc widzisz proroctwa to jedyna i wybrana przez Boga droga informowania i ostrzegania ludzi. Jego słudzy i chwalcy - Ci koniecznie muszą je znac, rozumiec i przekazywać ich treść.
"Jako żyje Jehowa, będę mówił to, co powie mój Bóg"

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Ap 10:11 Br "I mówią mi: Znów musisz prorokować o ludach, o narodach, o językach i o wielu królach[/quot]

Apokalipsa jest ostatnia Księga - gdzie zatem są te proroctwa Jana?

Nie zgadzam sie z waszym założeniem ,że wszystkie proroctwa mamy w Biblii i nie potrzeba innych.Owszem mamy ,ale KTO ich słucha i jest im posłuszny?

Paweł powiedział - obyscie WSZYSCY prorokowali .
Jeśli tak , to komu prorokować SOBIE?

Właśnie Duch prorokowania jest świadectwem ,że mam Ducha Mesjasza , nie mówie
o gadka - córko - synu i takie tam pogadanki.

Zapominacie ,że gdy JAHszua chodził po Ziemi były tam kobiety które prorokowały i meżczyźni . Proroctwa były i pozostana ale tylko ten co ma ucho obrzezane SŁUSZY co Duch mówi do Zgromadzenia.

Ducha nie gaście ,Proroctw nie LEKCEWAŻCIE ;-) nie zabijajcie Proroków ,których do was posyłam - mówi YHVH.

Awatar użytkownika
wit
Posty: 3775
Rejestracja: 19 maja 2006, 23:21
Lokalizacja: grudziądz

Post autor: wit »

Prorocy wraz z apostołami stanowią fundament Kościoła, który został założony w I wieku. W dzisiejszych czasach nie ma już proroków, bowiem pełnia Ewangelii została przekazana (1 Koryntian 13:9,10). Słowo Boże było dane tylko za pośrednictwem apostołów i proroków (2 Piotra 3:2). O tym też wspomniał Paweł w 1 Koryntian 14:36,37:

"Czy Słowo Boże od was wyszło albo czy tylko do was samych dotarło? Jeśli ktoś uważa, że jest prorokiem albo że ma dary Ducha, niech uzna, że to, co wam piszę, jest przykazaniem Pańskim."

Natomiast we wcześniejszym wersecie 32 tegoż rozdziału, apostoł podkreślił, iż duchy proroków są poddane prorokom. Oznacza to, że prorokowanie w dzisiejszym tego słowa znaczeniu sprowadza się do interpretacji proroctw zapisanych w Piśmie Świętym. Inaczej mówiąc, zachęta Pawła do prorokowania, to nic innego, jak tłumaczenie poszczególnych fragmentów Biblii za sprawą Ducha Świętego, o czym jest mowa w 2 Piotra 1:20,21:

"Przede wszystkim to wiedzcie, że wszelkie proroctwo Pisma nie podlega dowolnemu wykładowi. Albowiem proroctwo nie przychodziło nigdy z woli ludzkiej, lecz wypowiadali je ludzie Boży, natchnieni Duchem Świętym."

Nie należy więc zwracać uwagi na dzisiejszych samozwańczych proroków i ich rzekome objawienia, skoro nadal nie rozumiemy treści Pisma Świętego.

Pozdrawiam.
RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

wit

"Przede wszystkim to wiedzcie, że wszelkie proroctwo Pisma nie podlega dowolnemu wykładowi. Albowiem proroctwo nie przychodziło nigdy z woli ludzkiej, lecz wypowiadali je ludzie Boży, natchnieni Duchem Świętym."
powinno byc dotknieci Duchem Świetym .
Nie należy więc zwracać uwagi na dzisiejszych samozwańczych proroków i ich rzekome objawienia, skoro nadal nie rozumiemy treści Pisma Świętego.
Zatem Jan w Objawieniu ,kiedy połyka ksiegę to jest to w jakim Czasie ?jesli juz nie ma proroków to od kiedy jaki to moment?

Jan usłyszał ,że - PROROKUJ o ludach itp.. więc?

Powiadasz,ze Apostołowie i Prorocy są fundamentem Koscioła/Domu Bożego,ale czy juz jest WYBUDOWANY -GOTOWY?
To sie bedzie działo do końca aż Głowa przyjdzie i złączy sie z Ciałem Swoim
YHVH przyjdzie po małzonke.

A jak poznałeś ze to nie są Prorocy dotknieci przez Ducha Świetego ,kto ci to powiedział?

Awatar użytkownika
wit
Posty: 3775
Rejestracja: 19 maja 2006, 23:21
Lokalizacja: grudziądz

Post autor: wit »

kesja pisze: Zatem Jan w Objawieniu ,kiedy połyka ksiegę to jest to w jakim Czasie ?jesli juz nie ma proroków to od kiedy jaki to moment?
Jan usłyszał ,że - PROROKUJ o ludach itp.. więc?
Zdania na temat czasu powstania księgi Objawienia są podzielone. Najczęściej twierdzi się, że był to okres 90 - 100 roku, inne źródła podają, iż były to lata 60-70. Mimo różnych opinii w tej kwestii, jedno jest pewne, że był to I wiek n.e. Trzeba zwrócić uwagę, iż Objawienie jest księgą symboli, dlatego nie należy jej odczytywać literalnie; i tak też wyrażenie "połknięcie księgi" jest pewną metaforą.
Powiadasz,ze Apostołowie i Prorocy są fundamentem Koscioła/Domu Bożego,ale czy juz jest WYBUDOWANY -GOTOWY?
Świątynia Boża nie jest jeszcze gotowa z racji tego, że "święci" stanowią kamienie tej budowli. Budowa Kościoła trwać będzie do końca naszego świata.
A jak poznałeś ze to nie są Prorocy dotknieci przez Ducha Świetego ,kto ci to powiedział?
Jakakolwiek forma objawienia, która nie było znana apostołom jest fałszywa. O tym też pisał Paweł w 2 Koryntian 11:4,5:

"Bo gdy przychodzi ktoś i zwiastuje innego Jezusa, którego myśmy nie zwiastowali, lub gdy przyjmujecie innego ducha, którego nie otrzymaliście, lub inną ewangelię, której nie przyjęliście, znosicie to z łatwością. Lecz uważam, że ja w niczym nie ustępuję tym arcyapostołom."

Jakże ta wypowiedź pasuje do naszych czasów, gdy coraz częściej można usłyszeć o nowych apostołach, a których Paweł w ironiczny sposób nazywa arcyapostołami. I najsmutniejsze jest to, że wielu chrześcijan ulega tego typu zwiedzeniom.

Pozdrawiam.
RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

?
Jan usłyszał ,że - PROROKUJ o ludach itp.. więc
Zdania na temat czasu powstania księgi Objawienia są podzielone. Najczęściej twierdzi się, że był to okres 90 - 100 roku, inne źródła podają, iż były to lata 60-70. Mimo różnych opinii w tej kwestii, jedno jest pewne, że był to I wiek n.e. Trzeba zwrócić uwagę, iż Objawienie jest księgą symboli, dlatego nie należy jej odczytywać literalnie; i tak też wyrażenie
"
połknięcie księgi" jest pewną metaforą.
Moze i jest metafora ale nakaz PROROKUJ chyba jest jednoznaczny .
A było to juz po Janie do którego był Zakoni Prorocy no i po Ukrzyzowaniu Zbawiciela.
Powiadasz,ze Apostołowie i Prorocy są fundamentem Koscioła/Domu Bożego,ale czy juz jest WYBUDOWANY -GOTOWY?
Świątynia Boża nie jest jeszcze gotowa z racji tego, że "święci" stanowią kamienie tej budowli. Budowa Kościoła trwać będzie do końca naszego świata.
I tym poteiwrdzasz ,ze apostolsto i prorokowanie nieprzemineło.
A jak poznałeś ze to nie są Prorocy dotknieci przez Ducha Świetego ,kto ci to powiedział?
Jakakolwiek forma objawienia, która nie było znana apostołom jest fałszywa. O tym też pisał Paweł w 2 Koryntian 11:4,5:
"Bo gdy przychodzi ktoś i zwiastuje innego Jezusa, którego myśmy nie zwiastowali, lub gdy przyjmujecie innego ducha, którego nie otrzymaliście, lub inną ewangelię, której nie przyjęliście, znosicie to z łatwością. Lecz uważam, że ja w niczym nie ustępuję tym arcyapostołom."
No i widzisz , sam Paweł miał kłopoty czy bedzie uznany przez pozostałych apostołów
a arcyapostołowie to Piotr ,Jakub Jan ,to o nich mowa a nie o jakiś fałszerzach.

Paweł p o d k r e ś l i ł ,ze IM nie ustępuje.
Jakże ta wypowiedź pasuje do naszych czasów, gdy coraz częściej można usłyszeć o nowych apostołach, a których Paweł w ironiczny sposób nazywa arcyapostołami. I najsmutniejsze jest to, że wielu chrześcijan ulega tego typu zwiedzeniom.
On mówi o tych pierwszych ważnych ,oni nie chcieli Pawła poważać ,kazali mu zbierać characz by mógł głosic zapisane to jest ,jako pomoc dla swietych w Israelu.
Jesli ktos jedzie gdzieś na misje to jest apostołem bo jest posłany a pozatym jest napisane
" nie wiecie ,ze aniołów gościcie" anioł to POSŁANIEC .

Awatar użytkownika
wit
Posty: 3775
Rejestracja: 19 maja 2006, 23:21
Lokalizacja: grudziądz

Post autor: wit »

Kesjo

Nie może być tak, że wznosi się jakikolwiek budynek i co pewien czas zalewa fundamenty, bo taki obiekt by runął. Fundamenty muszą być wykończone i dopiero wtedy można budować resztę od parteru aż po dach. Oczywiście ta budowa ma znaczenie obrazowe, bowiem Kościół Chrystusa to nie literalny budynek. Wiara została tylko raz przekazana o czym informuje List Judy 3-5:

"Umiłowani! Zabierając się z całą gorliwością do pisania do was o naszym wspólnym zbawieniu, uznałem za konieczne napisać do was i napomnieć was, abyście podjęli walkę o wiarę, która raz na zawsze została przekazana świętym. Wkradli się bowiem pomiędzy was jacyś ludzie, na których od dawna wypisany został ten wyrok potępienia, bezbożni, którzy łaskę Boga naszego obracają w rozpustę i zapierają się naszego jedynego Władcy i Pana, Jezusa Chrystusa. A chcę przypomnieć wam, którzy raz na zawsze wszystko wiecie, że Pan wybawił wprawdzie lud z ziemi egipskiej, ale następnie wytracił tych, którzy nie uwierzyli."

Słowa "raz na zawsze" dwa razy wspomniane w powyższym fragmencie oznaczają, iż nie będzie już innych objawień. Następnie autor listu przestrzega przed zwodzicielami, którzy zapierają się Zbawiciela, określając ich w wersecie 8 "ludźmi hołdującymi urojeniom", według przekładu Biblii Warszawskiej, lub też "prorokami ze snów", jak to tłumaczenie oddała Biblia Tysiąclecia.

Wracając do 2 do Koryntian, zwróć uwagę, że Paweł nie wspomina w tym liście o Piotrze, Janie i Jakubie; jest o nich mowa w Liście do Galacjan. Owi "arcyapostołowie" to fałszywi apostołowie - słudzy szatana, jak ich określił Paweł w dalszej części Listu 2 do Koryntian 11:12-15:

"A to, co czynię, czynić też będę nadal, aby odebrać podstawę tym, którzy chcą mieć podstawę, by w tym, czym się chlubią, byli takimi, jakimi my jesteśmy. Tacy bowiem są fałszywymi apostołami, pracownikami zdradliwymi, którzy tylko przybierają postać apostołów Chrystusowych. I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki."

Jeżeli chodzi o najlepsze proroctwo czasów końca to zapisane jest ono w moim ulubionym rozdziale Pisma Świętego, mianowicie w Liście do Hebrajczyków 11:17-35:

"Przez wiarę Abraham przyniósł na ofiarę Izaaka, gdy był wystawiony na próbę, i ofiarował jednorodzonego, on, który otrzymał obietnicę, do którego powiedziano: Od Izaaka nazwane będzie potomstwo twoje. Sądził, że Bóg ma moc wskrzeszać nawet umarłych; toteż jakby z umarłych, mówiąc obrazowo, otrzymał go z powrotem. Przez wiarę Izaak udzielił Jakubowi i Ezawowi błogosławieństwa, zapewniającego przyszłość. Przez wiarę pobłogosławił umierający Jakub każdego z synów Józefa i skłonił się nabożnie, wsparty o wierzch swojej laski. Przez wiarę wspomniał umierający Józef o wyjściu Izraelitów i dał polecenie dotyczące swoich kości. Przez wiarę był Mojżesz po narodzeniu ukrywany przez rodziców swoich w ciągu trzech miesięcy, ponieważ widzieli, iż dziecię było śliczne, i nie ulękli się rozkazu królewskiego. Przez wiarę Mojżesz, kiedy dorósł, nie zgodził się, by go zwano synem córki faraona, i wolał raczej znosić uciski wespół z ludem Bożym, aniżeli zażywać przemijającej rozkoszy grzechu, uznawszy hańbę Chrystusową za większe bogactwo niż skarby Egiptu; skierował bowiem oczy na zapłatę. Przez wiarę opuścił Egipt, nie uląkłszy się gniewu królewskiego; trzymał się bowiem tego, który jest niewidzialny, jak gdyby go widział. Przez wiarę obchodził Paschę i dokonał pokropienia krwią, aby ten, który zabijał pierworodne, nie dotknął się ich. Przez wiarę przeszli przez Morze Czerwone jak po suchej ziemi, gdy zaś Egipcjanie podjęli tę próbę, potonęli. Przez wiarę runęły mury Jerycha, okrążane przez siedem dni. Przez wiarę nie zginęła nierządnica Rachab wraz z nieposłusznymi, bo przyjęła przyjaźnie wywiadowców. I cóż powiem jeszcze? Zabrakłoby mi przecież czasu, gdybym miał opowiadać o Gedeonie, Baraku, Samsonie, Jeftem, Dawidzie i Samuelu, i o prorokach, którzy przez wiarę podbili królestwa, zaprowadzili sprawiedliwość, otrzymali obietnice, zamknęli paszcze lwom, zgasili moc ognia, uniknęli ostrza miecza, podźwignęli się z niemocy, stali się mężni na wojnie, zmusili do ucieczki obce wojska. Kobiety otrzymały z powrotem swoich zmarłych przez wskrzeszenie; inni zaś zostali zamęczeni na śmierć, nie przyjąwszy uwolnienia, aby dostąpić lepszego zmartwychwstania."

Wydawałoby się, że w powyższym tekście nie ma mowy o żadnym proroctwie. Jednak pod tymi niewinnie wyglądającymi symbolami ukryte jest głębokie przesłanie biblijne. Dlatego też, jeżeli znajdzie się jakakolwiek osoba, która poprawnie zinterpretuje owe proroctwo, wtedy z czystym sumieniem bedę mógł otwarcie przyznać, iż ten ktoś posiada ducha proroczego.

Pozdrawiam.
RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Zatem znalazłeś własny haczyk na testowanie innych kto przejdzie po twojej mysli ten
ma Ducha Mesjasza?

Czy tak powiedział Jezus czy taki dal przykład na to sie powołał?

Kto ma Ducha Mego pozna co napisano w hebrczyków

WIT

prosze daj cos bardziej na fundamencie ,ja nie kwestionuje tego co przytoczyłes ,ale i nie
jest to dla mnie test na tak i Amen.

Wieeele razy poznałam ,ze ludzie o dziwo potrafia o tym samym temacie mieć rózne spojrzenie i wcale nie błedne ,poprostu inne i to jest tym ubogacaniem. :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”