Proroctwa i Prorocy ,Czasu końca

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

IzajaszSobotnik

Post autor: IzajaszSobotnik »

Hardi pisze:
fword pisze:Czy on jest schizofrenikiem? Najprawdopodoniej tak.

Ale czy schizofrenia to choroba?

Osobiście uważam, że padaczka i schizofrenia to nic innego, jak zwykłe opętanie.

Czytałem kiedyś opinię jednego z lekarzy, który twierdził publicznie, że około 50% lekarzy nie jest pewna czy schizofrenia to choroba czy opętanie. Zwłaszcza w przypadkach wielu osobowości w jednym człowieku.

Pdaczka według Biblii to opętanie i nie widzę powodu aby nie wierzyc Słowu Bożemu.

Jeżeli leki 'działają', działają na zasadzie uniemożliwiania demonowi uzywania chwilowo przytrutego mózgu owymi lekarstwami i taki 'chory' ma ulgę podczas działania tych leków.

Demon nie może używać jego mózgu. Kiedy wpływ leków znika, demon ma otwartą drogę do tego człowieka i może powtarzać owe ataki.
Schizofrenia nie musi byc opetaniem. Mam znajomego chrzescijanina, ktory jest psychiatra i mowi to samo. Powiedzial, ze tak naprawde w prosty sposbo mozna odroznic schizofrenie od opetania, na opetanego nie dzialaja srodki farmakologiczne, nie da sie opetanie leczyc, a schizofrenie tak.

Co do padaczki to nigdzie w biblii nie ma napisane, ze padaczka = opetanie. Jest tylko napisane, o wypedzieniu demona z epileptyka. Rowniez pisze o wypedzenie demona z niemowy, czy to oznacza, ze kazdy niemowa to opetany :?: Padaczke potrafi dzisiaj wskazac rezonans magnetyczny mozgu. Zajmowalem sie pacjentem ktory ma padaczke. 3 lata temu mial bardzo powazny wypadek samochodowy i od tego czasu mial dosc regularne ataki padaczki, czy myslisz, ze podczas wypadku zostal opetany przez demona :?: Rezonans magnetyczny mozgu potwiedzil fizyczne podloze tej choroby, uszkodzenie mozgu. Gdy zaczal brac lekarstwa problem minal. Moj pies ma padaczke (labrador - to czesto choroba u tej rasy), ale lekarstwa zalatwiaja problem.

Z reszta poczytaj sobie tutaj co moze byc przyczyna padaczki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Padaczka
Nie zgodzę się. Schizofrenia to opętanie. Znam przypadek, że człowiek modląc się wyzybył się tego. Trwało to ponad 2 lata. Czesem doń wraca w bardzo łagodnej formie - poprzednio bardzo ostra forma - zapewne dlatego, żeby nie zapomniał o tym, że Bóg go uzdrowił przez Jezusa. Już raz zapomniał. Bóg lekko mu przypomina dając wyjście z sytuacji. Inaczej ten człowiek znów zająłby się wszystkim innym tylko nie Zbawieniem.

Drugi przypadek miał to samo, podjął się leczenia i co? Leki zniszczyły osobowość, człowiek ten jest bardzo odizolowany od zewnętrznego świata, chodzi do KRK i niby po lekach te objawy mu ustapiły, ale szatan dokonal dzieła. Zwiódł tego drugiego człowieka i utwierdził go w swym zwiedzeniu. Nie wypuszcza z rąk.

Tak więc i leki i modlitwa leczą, ale tylko modlitwa kieruje na Drogę Życia. Leki kierują na drogę śmierci. Niszczą całego człowieka. Nie dają mu szans na Zbawienie.

W wielkim skrócie.

Awatar użytkownika
fword
Posty: 591
Rejestracja: 07 sie 2006, 15:26
Lokalizacja: Australia

Post autor: fword »

Hardi
Schizofrenia nie musi byc opetaniem.
Nie twierdzę, że każdy przypadek padaczki czy schizofrenii to opętanie. Ale istnieje masa przypadków... egzorcyzmów, które uwolniły ludzi od jednej czy drugiej 'choroby'.

Z drugiej strony badając epileptyka mozna znaleźć dowody elektrycznych czy elektromagnetycznych anomalii i zaburzeń, ponieważ demony to inteligentna forma takich energii.

We wszystkich 'nawiedzonych' miejscach wystepują anomalie magnetyczne czy elektromagnetyczne. Zjawiska te także towarzyszą pojawieniom się UFO.

Badając epileptyka nie można się dziwić, że znalazło się tego typu anomalie.

Nie mozna także wykluczyć epileptyków z powodów jakiś wypadków. Ale to jet po prostu nagła utrata przytomności, przejściowy paraliż czy coś w tym rodzaju.

Biblijni epileptycy tarzali się po ziemi, zdzierali z siebie odzienie, krzyczeli, toczyła się im piana z ust. Niewidzialne siły ciskały nimi o ziemię.

Mówię głównie o epilepsjii biblijnej, nie medycznej.

Taką epilepsję miał mój brat i byłem świadkiem identycznego przypadku rzucania facetem o ziemie. Kiedy zaciekawiony podszedłem blizej, gość nagle oprzytomniał, wstał, otrzepał się, spojrzał na mnie tak, jakbym mu zrobił jakąś wielką krzywdę i po prostu odszedł.

Kiedyś, wiele lat temu widziałem film ze schizofrenikiem, który zmieniał kilkakrotnie przed kamerami osobowość i jedna z tych osobowości mówiła najstarszą odmianą języka Sumerów. Osoba nie tylko zmieniała głos. zmieniała akcent, oraz języki. Dochodziło nawet do częściowej zmiany twarzy. Nigdy potem nie widziałem czegoś takiego.
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

tessa

Post autor: tessa »

Nie zgodzę się. Schizofrenia to opętanie. Znam przypadek, że człowiek modląc się wyzybył się tego. Trwało to ponad 2 lata. Czesem doń wraca w bardzo łagodnej formie - poprzednio bardzo ostra forma - zapewne dlatego, żeby nie zapomniał o tym, że Bóg go uzdrowił przez Jezusa.
W proroctwach na dni ostatnie mamy takie oto słowa:

Mt 24:4-5 NS „A Jezus, odpowiadając, rzekł do nich: "Baczcie, żeby was nikt nie wprowadził w błąd;(5) bo wielu przyjdzie, powołując się na moje imię i mówiąc: 'Ja jestem Chrystusem'; i w błąd wprowadzą wielu.”

Jezus tutaj ostrzega ,aby nie dac się wprowadzic w błąd.Potem mówi,że wielu będzie w błąd wprowadzonych.
Jaki to błąd?

Mt 24:23-24 NS „"A jeśli ktoś wam powie: 'Oto tu jest Chrystus!' albo: 'Tam!', nie wierzcie.(24) Bo powstaną fałszywi Chrystusowie oraz fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i dziwy, żeby jeśli to możliwe wprowadzić w błąd nawet wybranych.”

Skoro znaki i cuda łącznie z cudownymi uzdrowieniami miały pochodzic od przeciwnika Bożego ,to kto uzdrawia w cudowny sposób ludzi?

Czyni to ,aby zwieśc nawet wybranych.

2Tes 2:8-10 NS „A wtedy zostanie objawiony ów czyniciel bezprawia, którego Pan Jezus zgładzi duchem swoich ust i unicestwi ujawnieniem swej obecności.(9) Ale obecność owego czyniciela bezprawia odpowiada działaniu Szatana z wszelkim potężnym dziełem oraz kłamliwymi znakami i proroczymi cudami,(10) i z wszelkim nieprawym zwodzeniem wobec tych, którzy giną, otrzymując zapłatę za to, że nie przyjęli miłości do prawdy, by dostąpić wybawienia.”

Zatem cuda w dniach ostatnich nie miały pochodzic od Boga ,ale od przeciwnika Bożego ,który w ten sposób odwraca ich uwagę od prawdy.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

IzajaszuSobotniku i fwordzie, nie zgam sie z wami, to ze spotkaliscie kogos opetanego nie oznacza ze kazda schisofrnia to opetanie, nie ma tez takiej opcji, aby leki leczyly z opetania :!: nie ma tez opcji aby ktos byl czesciowo uwolniony przez Boga, albo ktos jest udwolniony, albo nie. Jedyny powrot demona jest mozlziwy w tedy gdy taki czlowiek po uwolnieniu nie odda zycia Bogu, w tedy jak sama biblii mowi demon wroci razem z innymi i taki stan czlowieka bedzie 7 razy gorszy. Rezonans magnetyczny mozgu nie pokazuje opetania, to dziala na innej zasadzie niz o czym ty piszesz fword. Jak mi to powierdzil ten chrzesijanin psychiatra, nigdy nie spotkal sie z opetanym aby rezonas wykazal jakies nieprawidlowosci w mozgu
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

SUB
Posty: 561
Rejestracja: 22 wrz 2009, 12:25

Post autor: SUB »

tessa pisze:Skoro znaki i cuda łącznie z cudownymi uzdrowieniami miały pochodzic od przeciwnika Bożego ,to kto uzdrawia w cudowny sposób ludzi?

Czyni to ,aby zwieśc nawet wybranych.

2Tes 2:8-10 NS „A wtedy zostanie objawiony ów czyniciel bezprawia, którego Pan Jezus zgładzi duchem swoich ust i unicestwi ujawnieniem swej obecności.(9) Ale obecność owego czyniciela bezprawia odpowiada działaniu Szatana z wszelkim potężnym dziełem oraz kłamliwymi znakami i proroczymi cudami,(10) i z wszelkim nieprawym zwodzeniem wobec tych, którzy giną, otrzymując zapłatę za to, że nie przyjęli miłości do prawdy, by dostąpić wybawienia.”

Zatem cuda w dniach ostatnich nie miały pochodzic od Boga ,ale od przeciwnika Bożego ,który w ten sposób odwraca ich uwagę od prawdy.
Warto zrobić zestawienie, jak czynili (jaka była postawa) cuda Chrystus i uczniowie i za czyją przyczyną -> Boga Ojca. A jak to wygląda obecnie. Czy apostołowie zamykali się w małych enklawach by mówić językami tylko dla własnych, popierających siebie braci? Czy też rozgłaszając dobrą nowinę wszem i wobec od miasta do miasta, a przy okazji dokonywali znaków, w tym i mowy językami? A co z cudami uzdrowień? Czy tylko wewnątrz społeczności następowały uzdrowienia? Czy raczej podczas pozyskiwania uczni od domu do domu, a przy okazji leczono niedomagających? A co z jednością w ducha i myśli w zborach? Jeśli już ktoś się powołuje na jedno, niech i czyni i drugie... O owocu ducha nawet nie wspomnę, bo to chyba wiadomo.

EMET
Posty: 11244
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

SUB pisze:
tessa pisze:Skoro znaki i cuda łącznie z cudownymi uzdrowieniami miały pochodzic od przeciwnika Bożego ,to kto uzdrawia w cudowny sposób ludzi?

Czyni to ,aby zwieśc nawet wybranych.

2Tes 2:8-10 NS „A wtedy zostanie objawiony ów czyniciel bezprawia, którego Pan Jezus zgładzi duchem swoich ust i unicestwi ujawnieniem swej obecności.(9) Ale obecność owego czyniciela bezprawia odpowiada działaniu Szatana z wszelkim potężnym dziełem oraz kłamliwymi znakami i proroczymi cudami,(10) i z wszelkim nieprawym zwodzeniem wobec tych, którzy giną, otrzymując zapłatę za to, że nie przyjęli miłości do prawdy, by dostąpić wybawienia.”

Zatem cuda w dniach ostatnich nie miały pochodzic od Boga ,ale od przeciwnika Bożego ,który w ten sposób odwraca ich uwagę od prawdy.
Warto zrobić zestawienie, jak czynili (jaka była postawa) cuda Chrystus i uczniowie i za czyją przyczyną -> Boga Ojca. A jak to wygląda obecnie. Czy apostołowie zamykali się w małych enklawach by mówić językami tylko dla własnych, popierających siebie braci? Czy też rozgłaszając dobrą nowinę wszem i wobec od miasta do miasta, a przy okazji dokonywali znaków, w tym i mowy językami? A co z cudami uzdrowień? Czy tylko wewnątrz społeczności następowały uzdrowienia? Czy raczej podczas pozyskiwania uczni od domu do domu, a przy okazji leczono niedomagających? A co z jednością w ducha i myśli w zborach? Jeśli już ktoś się powołuje na jedno, niech i czyni i drugie... O owocu ducha nawet nie wspomnę, bo to chyba wiadomo.

EMET:
Aż się prosi o strawestowanie słów samego Jezusa --
"Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią?
A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią?" -- wg Mateusza 5:46, 47.

Aż się prosi o niezapominanie o swoistym "testamencie" Jezusa z wg Mateusza 28:18 - 20; a zwłaszcza: "idźcie tedy i czyńcie uczniami" oraz "ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem". Realizację owe "czyńcie uczniów" mamy np. w Księdze nazwanej z greki 'Dokonania Wysłanników', gdzie np. w 14:21 czytamy o tym, iż po 'aktywności świadczenia' był rezultat w postaci 'czynionych uczniów'. Por. też wg Łukasza 24:47; ew. nawet wg Marka 16:15...


Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
fword
Posty: 591
Rejestracja: 07 sie 2006, 15:26
Lokalizacja: Australia

Post autor: fword »

tessa

Nadinterpretujesz owe wersety. Owszem pojawią się fałszywi prorocy i wielu takich znamy, znamy ich daty jak 1914, 1975 itd. itp.

Z tym to masz rację. Powstaną fałszywi Mesjasze. Także prawda. Powstanie człowiek bezprawia z mocą szatana i wielu cudów. Zgadzam się całkowicie.

Ale jest jeszcze jeden element.
Mateusza 7:21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"
Jezus nie powiedział, że czynienie owych cudów czy proroctwa czy wypędzanie demonów było złem i fałszem. Jezus zapowiedział, że wielu fałszywych nauczycieli będzie te rzeczy czynić Jego mocą i nie potępił on tego ale potępił ich nieprawość!

Definitywnie wielu wypędza demony w Jego imieniu. Wielu odkrywa proroctwa Boze, być może wielu nawet uzdrawia lub być może dary Ducha rozpoczną się w przyszłości, blizej końca.

Tymczasem Ja-szua miał na myśli nie owe cudowne rezcy jako zło, ale osobiste postępowanie tych, którzy znając moc Ducha dopuszczali się w innych sytuacjach wielkiej nieprawości.
2 Koryntian 11:13 Ci fałszywi apostołowie to podstępni działacze, udający apostołów Chrystusa. 14 I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości. 15 Nic przeto wielkiego, że i jego słudzy podszywają się pod sprawiedliwość. Ale skończą według swoich uczynków.
Zwróć uwagę na te wersety:
Mateusza 13:36 Wtedy odprawił tłumy i wrócił do domu. Tam przystąpili do Niego uczniowie i prosili Go: &#171;Wyjaśnij nam przypowieść o chwaście!&#187; 37 On odpowiedział: &#171;Tym, który sieje dobre nasienie, jest Syn Człowieczy. 38 Rolą jest świat, dobrym nasieniem są synowie królestwa, chwastem zaś synowie Złego. 39 Nieprzyjacielem, który posiał chwast, jest diabeł; żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie. 40 Jak więc zbiera się chwast i spala ogniem, tak będzie przy końcu świata. 41 Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, 42 i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. 43 Wtedy sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w królestwie Ojca swego. Kto ma uszy, niechaj słucha!
Ja-szua wyraźnie zapowiada, że kiedy On będzie siał za pomocą swoich sług pszenicę, w ślad za nim będzie postępował szatan siejąc kąkol.

Dopiero przy końcu czasów na światło dzienne ukażą się synowie Złego i ich uczynki okażą się jawnymi dla całego świata.

Era Internetu umożliwiła to na wielką skalę, ale myślę, że to dopiero początek ujawniania synów Złego we WSZYSTKICH religiach chrześcijańskich.

Cuda czy wypędzanie demonów nie jest nieomylnym znakiem działań sług szatana.

Wielkie dzieła takze o niczym nie świadczą. Świadczą jedynie uczynki, złe o sługach Złego lub dobre o sługach Bożych.

"Po uczynkach ich poznacie" nie po cudach czy proroctwach, czy po egzorcyzmach.

Objawienie nie mówi nam o jakiekolwiek religii, która przetrwa wielki ucisk! Przetrwa i wyłoni się z niego Wielka Rzesza. Ze wszystkich religii!



Zauważ, że w Babilonie tuż przed wyrokiem będzie nadal lud Boży. I do niego bedzie przemawiał głos z nieba mówiący, wyjdźcie zeń ludu mój, aby was nie dosięgły plagi. Werset ten nawet sugeruje, że upadek Babilonu to jeden element ale plagi nastapią później.

Dlatego po upadku Babilonu słudzy Boga będą ponaglani aby opuścić religie Babilonu.

Hardi

Pozwolę się z tobą częsciowo nie zgodzić. Poproś swego znajomego, aby nam wyjasnił zjawisko powszechne w schizofrenii - wielokrotną osobowość.
:crazy:

Tutaj masz link do filmu z Beyonce

Beyonce... sama własnymi słowami potwierdza... opętanie!

I to dwukrotnie. Przyznaje, że nie wie dokładnie co się z nią dzieje, kiedy staje się ona Sasha Fierce (Demon)

W trzecim wywiadzie twierdzi ona, że to nic takiego, ponieważ uwidacznia sie u niej alternatywna osobowość o której wcześniej nie miała ona pojęcia.

Nieco późno na takie wytłumaczenia, skoro na ten temat mamy już taką masę materiałów.

Oto całkowicie demaskujący film, w którym ona sama przyznaje się dwukrotnie do opętania.

http://youtube.com/watch?v=w2QS5y_V0Ow

Britney Spears ma wielokrotną osobowość i w wielu kręgach snuje sie teorie, że jest to wymnik działania MK-ULTRA, który jest niczymj innym jak infestowaniem demonami ludzi.

Michael Jackson także był podejrzany o taką manipulację MK-ULTRA, czy wielu innych muzyków.
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

Awatar użytkownika
Adam7
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:00

Post autor: Adam7 »

:arrow: Kochani zalaczam dla Was bardzo wazne Proroctwo 102 od PANA BOGA, a otrzymane przez Proroka Elisabeth Elijah Nikomia poltora roku temu. Zauwazcie, ze jest ono skierowane glownie dla Oblubienicy JAHUSZUA (znanego bardziej z imienia Jezus, ktore to imie narzucili greccy tlumacze. Prawdziwym imieniem jest hebrajskie - JAHUSZUA). Proroctwa sa na stronie http://www.amightywind.com/prophecy/pro ... htm#polish
:idea: Prosze zauwazyc jak PAN BOG zgania przekupnych duchownych, pastorow i pouczajacych w kosciolach za bledne pouczanie wedlug cenzury rzadowej.

:arrow: PROROCTWO 102

Oh, MOJA cenna Oblubienico, MOJA cenna Oblubienico, MOJA cenna Oblubienico! W tym czasie obchodów Święta Sukkot (Święto Namiotów), JA daję wam ten Przekaz nadziei. JA mówię do tych, którzy przedkładają MNIE na pierwszym miejscu w ich miłości, w ich życiu, którzy nie wstydzą się Imienia JAHUSZUA, waszego MASZIJACH (MESJASZA). Wszyscy inni odejdźcie i pozostańcie głuchymi i pozostańcie ślepymi! To Słowo nie jest dla was w tym czasie.

JA pokazałem tobie, Elisabeth, Wizję okna więziennego z pięcioma prętami. MOJA cenna Oblubienico, wy jesteście reprezentowani przez te Pięć Mądrych Dziewic z Przypowieści w Piśmie Świętym (Ew. Św. Mateusza rozdz. 25). Wróg będzie próbował was złapać i uwięzić pięcioma różnymi sposobami. Jest tylko jedna droga wyjścia; jest tylko jeden cel, gdyż na twoich oczach, Elisabeth, JA usunę te pręty! Albowiem to jest MOJA obietnica dla MOJEJ Oblubienicy i wy powstaniecie jak te drzewa jodłowe posadzone w pobliżu wody, Żywej Wody (Psalm 1). JA ogłaszam zdrowie; JA ogłasza dobrobyt; JA ogłaszam te błogosławieństwa z Księgi Powtórzonego Prawa, rozdz. 28, zarezerwowane dla tych, co są posłuszni. Te pięć drzew przedstawiają Pięć Mądrych Dziewic, które reprezentują MOJĄ prawdziwą Oblubienicę!

JA zawsze dostarczę wam drogę ucieczki, nawet jeśli myślicie, że nieprzyjaciel zamknął was w potrzasku. JA wielokrotnie powiedziałem to do Elisabeth: &#8220;Według wiary postępujcie, a nie według widzenia.&#8221; (Drugi List do Koryntian rozdział 5, wiersz 7)
Uważajcie MOJA cenna Oblubienico! Pięć różnych sposobów &#8211; wrogowie w tym świecie i wrogowie przybywający do tego świata będą próbować zamknąć was pięcioma różnymi sposobami!

JA ostrzegam was teraz! Szukajcie MNIE, módlcie się, gdzie jest wasza Arka?
Módlcie się, kiedy nie będzie już więcej bezpiecznie, abyście mogli pozostać tam, gdzie jesteście! Módlcie się żebym dostarczył wam bezpieczny dom, bezpieczną ostoję! JA mówię wam z wyprzedzeniem co planuje uczynić wróg!
To jest tylko kwestia czasu; to jest tylko kwestia czasu.
Ważcie uważnie swoje słowa!

Umiłowana Oblubienico, nauczcie się patrzeć poza siebie, gdyż nawet ci, których miłujecie, jeśli nie są zbawieni, będą atakować.
Uważajcie MOJA Oblubienico! Bądźcie rozważni w mowie. Takie były dawne dni. Przykro to powiedzieć, ale te dni nadeszły dla niektórych. Dla innych nadejdą później.
Wróg szpieguje was. Oni próbują obserwować każdy wasz krok. Oni przekręcają wasze słowa tak, aby jak sztylet pogrążyć je w waszym sercu.
MOJA umiłowana Oblubienico, nie ma już więcej dla was takiej rzeczy na tej Ziemi jak wolność, jeśli nie jest ona ode MNIE. W MOIM Imieniu, w Imieniu JAHUSZUA, waszego MASZIJACH (MESJASZU) jest wolność!

A więc ukryjcie się na chwilę do czasu aż MOJE wzburzenie, MÓJ Gniew przejdzie ponad tymi, którzy zasługują tylko na to, aby być MOIMI wrogami, gdyż te nienawistne słowa i czyny przeciw wam, to prześladowanie napotykające was jest dlatego, że oni widzą MNIE w was!
Oni nie mogą MNIE dotknąć! Ponieważ jednak jesteście w ciałach, wróg wie, gdzie uderzać swoją bronią. Wy żyjecie w złych, złych, złych czasach, gdzie o dobrym mówi się źle, a o złym mówi się jak o dobrym, gdzie grzech seksualny rozprzestrzenia się i zaciera sie granica moralności.
Nawet w większości kościołów odmawia się mówienia o tym, czym jest moralność! Oni obawiają się rządu bardziej niż JAHWEH i za to wy pastorzy (duchowni, księża) zapłacicie! Wy sprzedaliście swoje dusze za status wolności podatkowej. Jak służenie MI może przynieść wam dochody pieniężne?
Niektórzy z was ukorzyli się i nawrócili, gdyż nie rozumieli tego co uczynili.
Niektórzy z was powiedzieli: &#8220;Weźcie sobie ten status zwolnienia od podatków i wetknijcie tam, gdzie słonce nie świeci!&#8221; &#8211; wy zadowalacie MNIE; wy macie wybaczone. Wy naprawiliście to zło.
Ale dla innych pastorów (księży zakonnych, duchownych) z innych kościołów, tych, którzy wzięli tą łapówkę od rządu, aby mógł on założyć zamek i klucz na waszych wargach, JA powiedziałem: &#8220;Z dala ode MNIE! JA nigdy was nie znałem! (Ew. Św. Mateusza rozdział 7, wiersze 21-23) MOJEGO DUCHA nie znajdzie się w waszych kościołach.&#8221;

Joel Olsteen, ty masz cenę do zapłacenia! Zapłacisz twoją własną duszą!
Ty nie jesteś niczym więcej, jak tylko publicznym mówcą. Ty stajesz za pulpitem, ale nie ma nic Świętego w tobie, ani w twojej żonie i członkowie kościoła, którzy wypełniają tą salę, lawy kościelne, grupa za grupą &#8211; JA nie znam żadnego z was! Wy nie jesteście Świętymi. Wy przychodzicie, aby mieć wasze uszy wypełnione tylko tym, co pragną wasze serca. Wy nie chcecie dowiedzieć się niczego, co dotyczy waszych dusz z wyjątkiem &#8220;Rozmyślajcie o szczęściu i bądźcie szczęśliwi&#8221;
Wy jesteście pod wpływem narkotyku; wy macie urojenia; wy jesteście pod wpływem kontroli umysłowej, manipulacji umysłem; wy wypełniacie tace ofiarne do pełna, gromadząc bogactwo dla tego, który myśli o sobie jako o cesarzu.

Joel Olsteen &#8211; i JA mówię do wszystkich pastorów, którzy idą w ślady Joel Olsteen &#8211; JA pozbawię was tego złotego cielca na waszych oczach! Wy będziecie nosili przekleństwa z Księgi Powtórzonego Prawa 28 (rozdz. 28) jak drugą skórę, gdyż prowadzicie ludzi na manowce! Ślepy prowadzi ślepych! Wy skierowaliście ich oczy na bogactwo tego świata, aby nie spoglądali na biedę swoich dusz!

To jest tylko kwestia czasu.
Śmiało, MOJA Oblubienico! Wy zobaczycie jak ci wrogowie upadają.
JA ostrzegam was MOJA cenna Oblubienico, że wasi najwięksi wrogowie zostaną znalezieni w waszych własnych domostwach &#8211; ci, którzy nie oddali swojego życia i miłości dla MNIE; ci, którzy nie stawiają MNIE na pierwszym miejscu w ich życiu i ich miłości; ci, którzy odmawiają uwierzenia prawdom z Pisma Świętego; ci, którzy odmawiają przyznania, że jest tylko jedna droga do Nieba poprzez MOJE Imię i przelaną Krew; ci, którzy odmawiają uwierzenia, że jest Piekło, gdzie płaci się konsekwencje nienawrócenia się od grzechu! Wasi najgorsi wrogowie znajdą się w waszych własnych domostwach, gdyż oni są tymi, którzy mogą zadać najwięcej bólu!
I dlatego JA przynoszę MÓJ dzielący miecz! To nie jest nic nowego. Czytajcie Słowo. (Ew. Św. Łukasza 12:51-53)
JA ochraniam was, gdyż nadchodzi dzień i to jest tylko kwestia czasu, że ci na których patrzycie jak na umiłowanych zdradzą was, oddadzą was do urzędów sądowych waszego kraju! Oni odpowiedzą na oferty nagrody za wasze głowy, gdy zostaną zapytani: &#8220;Gdzie oni są?&#8221;.

To jest tylko kwestia czasu.
Dlatego teraz JA mówię wam: Bądźcie przygotowani! Ponieważ Oblubienico, zanim JA zabiorę was do domu w Niebie, zanim zostaniecie porwani ze MNĄ, JA zamierzam nauczyć was jak uciekać i chować się, jak chować się przed oczami wrogów! Ale jest dobrze MOI kochani, ponieważ to jest tylko kwestia czasu.

Trzymajcie się mocno rąbka MEJ szaty! Nie puszczajcie jej!
Jak śpicie tam w waszych Namiotach (Teraz jest Święto Namiotów, czytaj w Księdze Kapłańskiej 23), pamiętajcie, że to jest tylko tymczasowy przybytek, tak jak to śmiertelne ciało jest tymczasowym przybytkiem i tak samo, jak JA zapewniam wam bezpieczeństwo w waszych namiotach, to o ile więcej uczynię dla was podczas, gdy wy oddajecie MI honor w Święta, unikając świąt tego świata, gdy przytulacie się do MNIE tak, jak kochanek, który nie chce wypuścić z objęcia. O ile więcej JA będę was trzymał! O ile więcej JA będę was rozpieszczał!
(Komentarz: Elisabeth mówi: &#8220;Oh, ja chce tylko powiedzieć, że Namaszczenie jest tak bardzo intensywne.&#8221;)

Oh, jak bardzo JA was miłuję! I tak, jak wy pragniecie MEGO przyjścia, to o ile więcej JA pragnę przyjść do was!
JA wyłapuję każdą waszą kroplę łez, kiedy wołacie do MNIE ponieważ, jesteście prześladowani. Te naczynka są zmagazynowane tutaj w Niebie i JA chwytam każdą waszą kroplę łez! Złote naczynka zdobione w klejnoty, i każdy z was ma inne; każde ma inne piękno. To zależy od prześladowań, zależy od cierpień, które przeszliście dla MNIE, na ile byliście gotowi cierpieć i być obrzucanymi przezwiskami, jak wiele cierpieliście i byliście chętni, aby to uczynić dla MOJEJ Chwały &#8211; od tego zależy jak piękne jest wasze naczynko.
Jak bardzo poświęcaliście się dla MNIE? Czy jak ci z was, którzy oddali swoje wdowie ostatnie jedzenie dla tej Misji? Czy nie rozumiecie? Nic nie jest zmarnotrawione.
Dla tych, którzy poświęcali się i powstali dla moralności &#8211; wy składacie swoje życie, aby ochraniać nienarodzone dziecko. Wy z własnej woli oddajecie się poniżaniu i jesteście wrzucani do wiezienia, gdy protestujecie przeciw usuwaniu ciąży, przeciw małżeństwom tej samej płci.
W rozmaity sposób, w zależności od tego gdzie jesteście na świecie, niektórzy zostali pobici, niektórzy byli torturowani, niektórzy zostali uwięzieni. Oh, MOI kochani! W zależności od prześladowań, w zależności od cierpień, które przeszliście &#8211; to jest opisem waszej pięknej fiolki przechowującej wasze łzy, które są jak słodki aromat dla MOICH Nozdrzy i JA miłuję i pieszczę te naczynka, gdyż JA znam tą cenę, którą płacicie dla MNIE i MOJA ukochana Oblubienico, wcale nie będzie łatwiej (Komentarz: Głos Elisabeth załamuje się, co wskazuje, że JAHUSZUA mówi płaczącym głosem przez proroka Elisabeth), gdyż Szatan tak was nienawidzi! On was nienawidzi! On was nienawidzi! On was nienawidzi! Ponieważ pochwały dla MNIE są wciąż na waszych ustach! On ze złością mówi: &#8220;Wychwalajcie mnie! Czcijcie mnie!&#8221; ale wy, na przekór, mówicie: &#8220;My zganiamy cię, Szatanie, odejdź! Przelana Krew JAHUSZUA jest przeciwko tobie!&#8221; i on wzdryga się i ucieka.

JA nauczyłem was naszych Świętych Imion. JA pokazałem wam ważność Świętych Świąt. JA powiedziałem wam, abyście stanęli za Świętością i nigdy nie szli na kompromis z tym, co wiecie, ze jest złe!
Wy płaczecie i szlochacie kiedy JA dzielę wasze rodziny, kiedy JA nakazuję mężowi rozwieść się z żoną, lub żonie rozwieść się z mężem. Nie żywcie nienawiści do tego przemawiającego Proroka, gdyż ona nie mówi nic innego, a tylko MOJE Święte Słowo. To Święte Słowo mówi: &#8220;Nie sprzęgajcie się z niewierzącymi do jednego jarzma!&#8221; (Drugi List do Koryntian 6:14, Ew. Św. Mateusza 10:34-35)
To jest koniec czasów.
To jest tylko kwestia czasu.

Wszystko, co było prorokowane poprzez tą Misję sprawdzi się.
Upadli aniołowie powstaną. Upadli aniołowie będą mówić: &#8220;Nie wierzcie już więcej w tą Biblię! To jest po prostu księga bajek! Teraz jesteśmy we współczesnych czasach homoseksualizmu i małżeństw tej samej płci!&#8221; Oni będą krzyczeć, że mają prawo do zabijania nienarodzonego dziecka w łonie matki!
Polityczni liderzy, których serca wypełnił Szatan po brzegi, będą szaleć i wydzierać się: &#8220;Wy, którzy wierzycie w tego JAHUSZUA &#8211; potoczą się wasze głowy!&#8221;

To jest tylko kwestia czasu.
A teraz JA nie mówię do Oblubienicy; JA mowie do tych, którzy będą Gośćmi na Wieczerzy Weselnej BARANKA. (Apokalipsa Św. Jana rozdz. 19, wiersze 7-9)
Wy musicie być chętni, aby złożyć wasze życie dla MNIE. (List do Filipian rozdz. 4:13)
Wy będziecie w Wielkim Ucisku!

Dla tych z was, którzy mówią: &#8220;Jest za ciężko, zbyt trudno jest żyć życiem Świętego; ja poprawię się przed Wielkim Uciskiem!&#8221; &#8230; JA powiem wam to: Jeśli nie potraficie uczynić tego teraz &#8211; a nie musicie teraz poświęcać swojego życia, gdyż nie mieliście powiedziane, aby oddać swoje życie, aby położyć swoją głowę na gilotynie &#8211; to co skłania was do myślenia, że będziecie mogli to uczynić wtedy, jeśli nawet teraz nie jesteście w stanie tego uczynić? Co skłania was do myślenia, że będziecie mieć więcej wiary wtedy, kiedy będziecie widzieć dookoła siebie głód i śmierć i zniszczenie, terror nie do pojęcia, kiedy po drogach będziecie musieli brodzić we krwi? Co skłania was do myślenia, że będziecie mieli więcej wiary wtedy? Teraz nie kosztuje was to nic, ponad to, że jesteście nazwani: &#8216;Biblijnymi krzykaczami&#8217; i JA nie mówię tego teraz do krajów, w których kosztuje was to o wiele więcej!

JA mówię do tej większości na tej Ziemi, którzy mówią: &#8220;Oh, jest mi zbyt ciężko, abym żył Świętym życiem; oh, diabeł kusi mnie pornografią; oh, ja nie mogę złożyć papierosów na ołtarzu; oh, ja nie mogę odstawić trunków; oh, jest zbyt ciężko, aby żyć Świętym życiem; ja nie mogę powstrzymać przekleństw wychodzących z moich ust; ja nie mogę żyć Świętym życiem; módl się za mnie, ja nie mogę żyć Świętym życiem!&#8221;
Co skłania was do myślenia, że wtedy będzie łatwiej?
Teraz wasze żołądki są pełne, teraz wasze języki nie są zeschnięte z pragnienia.
(Komentarz: Słychać na taśmie jak JAHUSZUA płacze poprzez Elisabeth i JEGO Głos się załamuje!)
A pomimo to, wy nie możecie teraz MNIE wychwalać? Co skłania was do myślenia, że wtedy będzie łatwiej?
Wy naśmiewacie się z proroków takich jak Ona; wy mówicie: &#8220;Jak śmiesz mówić o Piekle i konsekwencjach grzechu!&#8221; Wy wyśmiewacie się z Misji takich jak ta! Wy mówicie: &#8220;Jesteście niczym innym, a tylko głosicielami złych wiadomości i nieszczęść!&#8221;
JA pokażę wam złe wiadomości i nieszczęścia!

A teraz JA mówię do wrogów tej Misji i tych, którzy pouczają o Świętości &#8211; JA pokażę wam złe wiadomości i nieszczęścia; JA pokażę wam, co to jest pragnienie; JA pokażę wam, co to jest głód!
Ci, którzy maja swoje oczy skierowane na złotego cielca tego świata. JA pokażę wam, co to jest głód! Wy będziecie gryźć wasze własne języki z głodu!
Wy, którzy jesteście tak bogaci i potężni, wy deptacie i miażdżycie tych, którzy nie są w waszej grupie dochodowej &#8211; JA wam pokażę! Ja wam pokażę, co stanie się z tym złotym cielcem; JA wam pokażę!

Widzicie, JA byłem tym zabitym BARANKIEM tylko jeden raz! JA pozwoliłem wrogowi uderzyć w MOJĄ Twarz, ale to było tylko jeden raz! JA niosłem tą koronę z cierni; JA wziąłem upokorzenie tej Ziemi ale to było tylko jeden raz! JA zawisłem na tym Krzyżu; JA byłem pobity nie do poznania; JA byłem spragniony za was; JA byłem spragniony z powodu waszej bezbożności; JA głodowałem z waszego powodu; JA byłem wyszydzany i JA byłem lżony!
To (Święto Namiotów) jest czas MOICH Narodzin na tej Ziemi i jak niewielu przyjmuje to do wiadomości!
Oni wzięli pogańskie święto zadedykowane dla innego poganina (Król Nimrod) prosto z padołu piekielnego i oni uznali to za moje urodziny! (Obchody BOŻEGO Narodzenia 24-go grudnia)
Ale w ten czas Święta Namiotów &#8211; jak mało oddaje MI honor? Jak niewielu uznaje ta cenę, którą JA zapłaciłem?

Oh, ale JA mam MOJĄ wierną Oblubienicę.
JA zapłaciłem tą cenę, ale to było tylko raz! JA musiałem umrzeć tylko jeden raz i nikt z ludzi nie odebrał MEGO Życia! To byłem JA i tylko JA, JAHUSZUA, który powiedziałem: &#8220;Dokonało się!&#8221; (Ew. Św. Jana 19:30) I to było w MOIM czasie! JA nie umarłem w czasie człowieka! JA nie zmartwychwstałem w czasie człowieka! JA powstałem w czasie JAHWEH!
A wiec JA mówię wam to, oh MOI wrogowie, ci z was, którzy piszecie te bluźniercze kłamstwa o tym Proroku i tej Misji &#8211; to jest tylko kwestia czasu &#8211; JA podeptam was! JA przekląłem was! To jest tak pewne, jak JA przekląłem te drzewko figowe, które nie dawało owocu! To jest tylko kwestia czasu! A wiec dalej, rzucajcie wasze czary! Dalej, próbujcie zniszczyć tego przemawiającego proroka! Zobaczcie, JA i tak ją podnoszę za każdym razem, ona i tak powraca z powrotem i wypowiada ponownie MOJE Słowa. Wy nie możecie odebrać jej życia! Ono nie należy do was! Szatan nie jest częścią tej Misji!
Dalej, niszczcie tą misję! Oskarżcie ją o bycie zbyt Świętą, zbyt sprawiedliwą! Dalej naśmiewajcie się z tej Misji, która mówi wam, że musicie przestrzegać te Dziesięć Przykazań i żyć po Świętemu tak, jak JAH jest Święty! Dalej naśmiewajcie się!
JA naśmiewałem się z faryzeuszy. JA nazwałem ich wężami; JA nazwałem ich żmijami (Ew. Św. Mateusza 23:33). JA powiedziałem im, że nadają się tylko do Piekła i teraz JA mówię te same rzeczy do was &#8211; to jest tylko kwestia czasu &#8211; i Piekło i Jezioro Ognia będą rościć sobie prawo do waszych dusz!

Po usłyszeniu tego przekazu macie ostatnią szansę! Czy opamiętacie i nawrócicie się?
A ci z was, którzy modlicie się i mówicie, że jest tylko jedno Imię i ze JEGO Imię jest J-E-Z-U-S&#8230; Jezus &#8211; JA nigdy nie powiedziałem, że w tym czasie nie ma mocy w tym Imieniu!
Poprzez te prorocze Przekazy, JA wielokrotnie mówiłem, że jest przebaczanie, uzdrawianie, wyzwoleńcza moc w Imieniu Jezusa Chrystusa! Ale to jest tylko kwestia czasu, gdyż kiedy Wielki Ucisk nadejdzie i ten człowiek zatracenia będzie tam stał &#8211; Judasz ponownie powrócił &#8211; on będzie drwił ze wszystkiego, co jest Święte. (Drugi List do Tesaloniczan, rozdz. 2, wiersze 3-12). On powie, że on jest Jezusem Chrystusem. On będzie unikał Imienia: &#8220;JAHUSZUA&#8221;, gdyż to Imię &#8220;JAH&#8221; jest w tym Imieniu.
Co uczynicie wtedy?
Gdyż oto, kiedy będziecie modlić się w Imię Jezusa Chrystusa, a on podnosi swoja rękę i mówi: &#8220;Oto jestem&#8221;, to co wtedy uczynicie, gdyż wy odmawiacie użycia MEGO hebrajskiego Imienia; wy mówicie: &#8220;Jakiekolwiek imię wystarczy.&#8221;
Następnie, Ja mówię do tych, którzy upierają się przy mówieniu: &#8220;Jeszua&#8221;.
JA powiedziałem to już wielokrotnie, że &#8220;JAH&#8221; jest w MOIM Imieniu! JAHWEH jest MOIM OJCEM! JA jestem JEGO Jednorodzonym SYNEM! JA powiedziałem wam! JA nie zwracam na to uwagi kiedy mówicie JAHWEH czy JAHUWEH, ale nie posuwajcie sie do skrajności, gdyż byle jakie imię nie będzie przyjęte.
Oh, te nienawistne, nienawistne, nienawistne, nienawistne listy! Jak śmiecie! Jak mają śmiałość niektórzy z was nazywać się MOIMI? Kiedy usłyszycie ten Przekaz, to lepiej upadnijcie przede MNĄ na wasze twarze! Lepiej nawróćcie się i lepiej napiszcie list do tej Misji i spróbujcie ukoić te rany, które uczyniliście, ponieważ ona ma odwagę ostrzec o Piekle, ponieważ ta Misja poucza o Świętości, ponieważ ta Misja ostrzega o konsekwencjach grzechu, ponieważ ta Misja prorokuje przyszłość już naprzód!
Jak myślicie, kim jest prorok?
A dla tych, którzy śmieją się i drwią, mówiąc: &#8220;Nie ma takiej rzeczy jak Proroctwa; nie ma już więcej takiej rzeczy jak Prorocy&#8221; &#8211; co uczynicie z MOIM Pismem Świętym? Czy wy nie zdajecie sobie sprawy, że JA jestem DUCHEM Proroctwa (Księga Apokalipsy 19:10)? Co uczynicie z MOIM Pismem Świętym?
JA jestem PROROKIEM Proroków i JA jestem PROROCTWEM!

Prorocy prorokowali, że JA przyjdę. Jeśli nie ma takiej rzeczy jak Prorocy, to co uczynicie z Księgą Apokalipsy (Księga Objawienia Apostoła Jana)? Jacy głupi, jacy głupi, jacy głupi, jacy głupi jesteście, tak wielu z was! Gdyż przekazujący objawienia, Jan, prorokował to, co ma przyjść!
&#8226; Apokalipsa/Księga Objawienia Apostola Jana, rozdz. 1, wiersz 1-3 1. Objawienie Jezusa Chrystusa (JAHUSZUA HA MASZIJACH), które dal Mu Bóg, aby ukazać swym sługom, co musi stać się niebawem, a On wysławszy swojego anioła oznajmił przez niego za pomocą znaków słudze swojemu Janowi.
2. Ten poświadcza, że słowem Bożym i świadectwem Jezusa Chrystusa (JAHUSZUA HA MASZIJACH) jest wszystko, co widział.
3. Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska.
&#8226; Apokalipsa, rozdział 19, wiersz 10 I upadłem przed jego stopami, by oddać mu pokłon. I mówi: Bacz, abyś tego nie czynił, bo jestem twoim współsługą i braci twoich, co mają świadectwo Jezusa (JAHUSZUA): Bogu samemu złóż pokłon! Świadectwem bowiem Jezusa jest duch proroctwa.
&#8226; Apokalipsa, rozdz. 22, wiersz 16 Ja, Jezus (JAHUSZUA), posłałem mojego anioła, by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów. Jam jest Odrośl i Potomek Dawida, Gwiazda świecąca, poranna.

Biada tym, którzy nie są godni, aby ominąć Wielki Ucisk! Biada! Biada! Biada! Biada! Biada tym, których nie zastano godnymi, aby ominęli Wielki Ucisk! Wy nie wiecie, co uczyniliście! Wy nie wiecie, co uczyniliście! Ale wtedy będziecie wiedzieć. Niektórzy będą Gośćmi. Oh, jak bardzo nienawidzieliście tej Misji!
W owym czasie będziecie płakać i będziecie się korzyć, nawracać, pokutować za tego ducha zniszczenia, którego posłaliście! Oh, będziecie się nawracać, ale będzie to kosztowało was wasze życie!
I będziecie musieli popatrzyć na Elisabeth, w jej oczy w Niebiosach i będziecie musieli przyznać, jak bardzo JA ją miłuję i będziecie jej dziękować za tą cenę, którą ona zapłaciła i wszystkim tym, którzy pouczają tą Prawdę, wszystkim tym, którymi gardziliście i z których drwiliście, będziecie patrzeć im w oczy i będziecie ich przepraszać.
To jest tylko kwestia czasu. To jest tylko kwestia czasu!
To jest tylko kwestia czasu, kiedy te olbrzymy spadną z nieba.
(Komentarz: JAHUSZUA płacze w tej końcowej części Proroctwa!)
Oh, Szatan drwi i mówi: &#8220;W ten dzień statek kosmiczny nadleci.&#8221; On drwi wiedząc, że to jest MÓJ czas, a nie jego.
I te olbrzymy spadną z nieba!
JA nie pozwalam, aby zwykłe sny były zamieszczane na stronie tej Misji. To są Święci Orędownicy. I JA dałem im Sen po Śnie ostrzegając o tym, co nadchodzi z nieba, kiedy człowiek będzie patrzył na niebo i ich serca będą zamierać z przerażenia. Wy nie macie pojęcia, wy nie macie pojęcia, co jest tutaj posyłane, a więc, gdy słyszycie wypowiadane kłamstwa, bluźniercze kłamstwa przeciwko temu Prorokowi i tej Misji, rozpoznajcie skąd nadchodzi owoc, a zobaczycie, że JA go przekląłem. Ta Misja poświęca wszystko, wszystkie finanse, jedno poświęcenie za drugim &#8211; nie możecie tego zrozumieć &#8211; aby tylko dosięgnąć jedną duszę w sposób jakiego nikt z was nie zna. Ilu z was pomogło? Jak wielu z was dało przynajmniej wdowią odrobinę?
Jak wielu może powiedzieć, że są częścią tej Misji? Jak wielu z was powróciło, aby powiedzieć: Dziękuję! To jest tak, jak JA uleczyłem dziesięciu trędowatych &#8211; tylko jeden powrócił, aby powiedzieć: Dziękuję! (Ew. Św. Łukasza 17:12-19)
Widzicie, gdy JA wam mówię, abyście wsparli tą Misję, aby mogła kontynuować czynienie tego, co JA im nakazałem, to JA nie czynie tego, aby to było tylko błogosławieństwem dla nich! JA czynie to, ponieważ JA chcę błogosławić was!
Wy, którzy to wszystko czytacie, wy którzy słuchacie, wy nie musieliście poświęcać się. Wy nie musieliście płacić tej ceny, gdyż za każde Proroctwo powiedziane poprzez Elisabeth jest cena do zapłacenia, gdyż im więcej Namaszczenia, tym większa cena jest płacona! Prawdziwi prorocy wiedzą co to jest cierpienie.
Owieczki są prowadzone na rzeź. Rzeźniami będą niedzielne kościoły!
W czasie Wielkiego Ucisku one będą rzeźniami. Męczennicy będą spożywani jako chleb do komunii. Winem w ich pucharach będzie krew męczenników. JA ostrzegłem was, co jest znakiem bestii. Tutaj jest prawda. Jak wielu z was zatka swoje uszy? Jak wielu z was zasłoni swoje oczy. Jak wielu z was powie: Ja nie chce słyszeć!

Ale JA mowie teraz do Gości.
Wielki Ucisk jest na horyzoncie. Wy stoicie na skraju skały i wy będziecie tutaj i to jest tylko kwestia czasu!
Przeto JA mówię do Gości. Wy lepiej dobrze nastrójcie waszą wiarę teraz, gdyż jeśli nie macie wystarczająco wiary teraz, aby MI uwierzyć w tych małych sprawach, to jak będziecie mogli uwierzyć MI w większych sprawach podczas Wielkiego Ucisku? Czy będziecie mieli wiarę, aby powiedzieć do kamienia w MOIM Imieniu: &#8220;To jest chleb&#8221;? Gdyż dla tych, których JA ukrywam i dla tych, których zaopatruje, to będzie jak manna, jak krople rosy na trawie waszych trawników. Ale to będą widziały wasze oczy i to tylko wtedy, jeśli macie wiarę i wierzycie we MNIE! Lepiej nastrójcie swoją wiarę już teraz. W przeciwnym razie wasza wiara będzie tylko wystarczająca do oddania waszego życia!
&#8226; Biblia Tysiąclecia, Apokalipsa/Objawienie Św. Jana, rozdz 14, wiersz 12&#8230; Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa (JAHUSZUA).
&#8226; Biblia Tysiąclecia, Apokalipsa/Objawienie Św. Jana, rozdz. 12, wiersz 17 &#8230; I rozgniewał się Smok na Niewiastę i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa (JAHUSZUA).
To jest tylko kwestia czasu.
To są tylko ci wołający do MNIE teraz, którzy są zabezpieczeni przed falami kontroli umysłu, które są w powietrzu!
Oni kontrolują wasze umysły poprzez wodę i żywność, którą spożywacie.
Oni wszczepiają mikroprocesory kiedy najmniej się tego spodziewacie, aby śledzić was jak psy, aby wiedzieć dokładnie gdzie jesteście. Jeśli teraz jest źle, to czy możecie sobie wyobrazić, co będzie w Wielkim Ucisku?

To jest tylko kwestia czasu.
Ale dla MOJEJ Oblubienicy, dla MOJEJ cennej, cennej Oblubienicy &#8211; JA pokazałem wam te pręty więziennego okna. JA pokazałem wam jak oni myślą, iż uwięzią was pięcioma odmiennymi sposobami i JA pokazałem wam tą wizję, gdy JA usuwam te pręty i oto będziecie stali wy, którzy reprezentujecie MOJE Pięć Roztropnych Panien, gdyż wasz PAN MŁODY nadchodzi! Wasz PAN MŁODY nadchodzi i JA przynoszę ze sobą MOJE nagrody i JA uwielbiam każdego z was! Wasz OBLUBIENIEC nadchodzi!
Trzymajcie się mocno rąbka MOJEJ szaty! Nie patrzcie, nie patrzcie poprzez cielesne oczy! Patrzcie poprzez oczy waszego cennego RUACH HA KODESZ, waszej IMMAYAH! Patrzcie poprzez oczy waszej MATKI MĄDROŚCI! Módlcie się o więcej Mądrości! Módlcie się o więcej Mądrości, ponieważ potrzebujecie jej teraz!
I oh, wy, którzy jesteście Gośćmi, módlcie się o więcej Mądrości! Módlcie się o więcej bystrości, gdyż wy nie tylko potrzebujecie jej teraz, wy będziecie potrzebowali jej w czasie ucisku Jakuba (Księga Jeremiasza 30:7). Wy będziecie jej potrzebować w czasie Wielkiego Ucisku, kiedy zwykły człowiek będzie oglądany, czczony i adorowany!
Oh, świecie, wy macie teraz swoich bożyszczów; wy nazywacie ich gwiazdami filmowymi lub złymi demonicznymi politykami, ale JA mowie wam to &#8211; nadchodzi człowiek, który będzie synem zatracenia, sam syn Szatana! (2 Tesaloniczan 2:3-4)
Uważajcie!
Zostaliście ostrzeżeni!
Bądźcie ostrzeżeni!
Bądźcie ostrożni!
Bądźcie bardzo ostrożni!
Bądźcie czujni!
Pilnujcie się!
Ponieważ ci, o których myślicie, że możecie im wierzyć, jeśli oni nie są w pełni MEGO DUCHA, jeśli nie ugięli swego kolana przede MNĄ, jeśli oni nie żyją w posłuszeństwie wobec MNIE, jeśli ich serca są wypełnione buntem teraz, to pomyślcie o ile gorzej będzie!
Zostaliście ostrzeżeni!
Wy narzekacie, ponieważ JA rozbijam małżeństwa, ale to są małżeństwa, których JA nigdy nie zarządziłem. To cielesna decyzja połączyła was razem i dla bezpieczeństwa, dla bezpieczeństwa MOJEJ Oblubienicy, dla bezpieczeństwa nawet Gości, JA biorę MÓJ dzielący Miecz i rozdzielam matkę i ojca i dzieci i tych, którzy nazywają się mężami i żonami, siostrami i braćmi, członkami rodziny i przyjaciółmi. (Ew. Św. Łukasza 12:51-53, Ew. Św. Mateusza 10:34-39) JA dzielę tych, którzy są nierówno sprzężeni w biznesie&#8230; w każdy sposób!
Wy możecie tylko wierzyć tym, którzy wołają na MOJE Imię!
To jest tylko kwestia czasu.
To jest tylko kwestia czasu.
JA zbiorę MOJĄ Oblubienicę, zarówno z Apokalipsy 7 jak i 14. Oh, wy będziecie ze MNĄ, ale ukryjcie się na małą chwilkę. Ukryjcie się na chwilkę, aż MÓJ Gniew przeminie, gdyż JAHWEH nie będzie ciągle wyśmiewany!
To jest tylko kwestia czasu.
A pomyślcie o nagrodach, na które zapracowaliście! A to wszystko przeminie i będziecie wiedzieć, że to wszystko było warte jakichkolwiek cierpień, które zostały zarządzone dla was &#8211; czyńcie to jako dla MNIE. (Ew. Św. Mateusza 25:40) Kiedy jesteście prześladowani dla MEGO Imienia, to zdajcie sobie sprawę, że oni widzą MNIE w was.
To jest tylko kwestia czasu.
I zobaczycie, że MOJA Miłość dla was jest tak realna! Więc weźcie MOJĄ Łaskę i weźcie MOJĄ Litość! Weźcie MOJĄ Rękę. Pozwólcie MOIM Ramionom objąć was; pozwólcie MI was objąć!
Oh, jak bardzo wam dziękuję, że jesteście MOIMI, że jesteście chętni zapłacić tą cenę, aby być nazwanymi Oblubienicą JAHUSZUA HA MASZIJACH!

--------------------------------------------Koniec Proroctwa-------------------------------

Chwala niech bedzie PANU BOGU JAHWEH, SYNOWI JAHUSZUA, DUCHOWI SWIETEMU - IMMJAH/RUACH HA KODESZ.
Ew. Sw. Jana 3:16...Tak bowiem BOG umilowal swiat, ze Syna SWEGO Jednorodzonego dal, aby kazdy kto w Niego uwierzy, mial zycie wieczne.

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Adam7 pisze::arrow: Kochani zalaczam dla Was bardzo wazne Proroctwo 102 od PANA BOGA, a otrzymane przez Proroka Elisabeth Elijah Nikomia poltora roku temu.
Nie wiem jak inni...
Ja dziękuję za te "proroctwa". Zdecydowanie!

Awatar użytkownika
Eutychus
Posty: 1924
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Eutychus »

Ja nie dziękuję, bo nie mam za co - nie czytam takich astronomicznych bzdur :evil:

Awatar użytkownika
Adam7
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:00

Post autor: Adam7 »

:arrow: To Proroctwo jest prawdziwe i ta Prorok Elisabeth Elijah Nikomia jest prawdziwym, szczerym prorokiem i ona sie nie ugina pod presja drwin tych, ktorzy nie znosza prawdy.

:arrow: Jednak w pierwszym rzedzie PAN BOG daje pouczenia dla Oblubienicy JAHUSZUA, SYNA BOZEGO i zapowiada zbilzajace sie wniebowziecie.

:arrow: Ale Slowo PANA BOGA JAHWEH przestrzega przed szydercami podobnie jak przestrzegal JAHUSZUA w Ewangelii Sw. a takze Apostolowie. Na przyklad Apostol Pawel przestrzegal przed drwicielami. Przepowiedzial, ze w ostatnich czasach pojawia sie nasmiewcy, szydercy, ktorzy nie znosza prawdy. Prawda wskazuje, kto jest falszymy nauczycielem, falszywym prorokiem, niedouczonym lub zmylonym przez rozmaite teologiczne wymysly. A oto jak Apostol Pawel pod wplywem DUCHA SWIETEGO zganial bezboznikow, szydercow, kultowcow.

2 Tymoteusza 3
1 A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. 2 * Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, 3 bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, 4 zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. 5 Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń.
Pierwszy List do Rzymian, rozdz. 1
16 Bo ja nie wstydzę się Ewangelii, jest bowiem ona mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka*. 17 W niej bowiem objawia się sprawiedliwość Boża, która od wiary wychodzi i ku wierze prowadzi, jak jest napisane: a sprawiedliwy z wiary żyć będzie.
18 Albowiem gniew Boży ujawnia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość tych ludzi, którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta. 19 To bowiem, co o Bogu można poznać, jawne jest wśród nich, gdyż Bóg im to ujawnił. 20 Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty - wiekuista Jego potęga oraz bóstwo - stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się wymówić od winy*. 21 Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. 22 Podając się za mądrych stali się głupimi. 23 I zamienili chwałę* niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. 24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. 25 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. 26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
29 Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; 30 potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, 31 bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. 32 Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.
Ew. Sw. Jana 3:16...Tak bowiem BOG umilowal swiat, ze Syna SWEGO Jednorodzonego dal, aby kazdy kto w Niego uwierzy, mial zycie wieczne.

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Dzięki uprzejme. Wierz w nie jak chcesz, ja nie chcę, a nawet boję się je czytać.

Pati
Posty: 1836
Rejestracja: 29 wrz 2009, 15:11

Post autor: Pati »

o widze pobobny watek
sama dzisiaj wstawilam jedno z jej proroctw, za duzy kociol w glowie, musze to z modlitwa przetrawic albo wypluc
nie przejmuj sie, Swiadkowie zawsze- "dziekuja"- za proroctwa, ktore pochodza z innego zrodla niz Brooklyn
stop cenzurze;)
bez obrazy,bo wielu Was lubie i cenie

Awatar użytkownika
dires
Posty: 897
Rejestracja: 16 mar 2010, 21:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dires »

Tyara Elżbieta Gas jest naszą lokalna orędowniczką. Może jej przekaz też trzeba brać jako boski? Jest też trochę proroctw.
Wszak namawia ludzi do dobrego. I proszę się nie śmiać a wytrwałym proponuję obejrzenie ponad 300 przesłań. A potem jeszcze jej męża.
Pozdrawiam
Po lekturze zgrubnej tego tematu żałuję że jeszcze wtedy nie byłem zarejestrowany :-( . Ale treści są naprawdę zabójcze. Cała paleta wrażeń od śmiechu do kompletnego załamania. Ludzie jednak potrafią :-D .
Adam7 co Ty byś biedny zrobił bez tych proroctw pani Elizabeth? Stracił sens życia?
Dziwny przypadek :-)

Awatar użytkownika
Anowi
Posty: 10038
Rejestracja: 02 wrz 2007, 14:28
Lokalizacja: Bóg wie

Post autor: Anowi »

nike pisze:Dzięki uprzejme. Wierz w nie jak chcesz, ja nie chcę, a nawet boję się je czytać.
Nike, jeśli jesteś ugruntowana to nie powinnaś się bać. Umiesz wybierać między dobrem a złem, a może jeszcze kogoś uratujesz?
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”