Proroctwa i Prorocy ,Czasu końca

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

dla żon

Post autor: kesja »

;-)

Moj byly maz mial partnera na budowie; on mial na imie John. John mieszkal z kobieta o imieniu Tammy. Moi synowie blizniacy Jason i Jonathan mieli po roczku. Ja nigdy wczesniej nie bylam na wczasach. Moj byly maz nigdy nie zabral mnie na wczasy, i ja obawialam sie byc z nim gdziekolwiek, gdyz on zawsze znalazl sposob na znecanie sie nade mna i na terroryzowanie mnie, zwlaszcza podczas jazdy. On celowo przyspieszal az do 90 mil na godzine, kiedy chcial sie znecac nade mna, a potem zblizal sie do ciezarowek tak blisko, jak tylko mogl.

Ja mialam malzenstwo, ktore bylo zwyczajnym pieklem. On zyl znecaniem sie nade mna, aby udowodnic, ze moze odbrac mi zycie kiedykolwiek mu sie spodoba, a pomimo to on nazywal to miloscia. Ja zachodzilam w ciaze zawsze podczas gwaltu. Ja poronilam conajmniej 10 razy z powodu przemocy. Ok, a teraz wracam do tego, co chce wam powiedziec.

Pewnego razu moj byly maz powrocil do domu i powiedzial mi, ze zabiera nas na wakacje do Disneylandu na Florydzie. My pojechalismy tam. On pokazal mi broszure i powiedzial mi, abym wybrala hotel w Disneylandzie, gdzie chcielibysmy sie zatrzymac. On naprawde chcial byc przyjemny, az strach mnie przejal. Ja wybralam hotel i zdziwilam sie, ze on powiedzial, iz pozostaniemy tam przez tydzien, majac wszystko co jest najlepsze, chociaz bez budzetu. Potem powiedzial mi, abym zadzwonila do Tammy i abym powiedziala jej o hotelowych porzadkach, poniewaz ona wszystko organizowala. Nie lubialam Tammy. Ja wiedzialam, ze uprawia czarownictwo, a ona nienawidzila mnie, poniewaz ja bylam ewangelistka probujaca zawsze prowadzic do Jezusa. Ja tak nazywalam w tym czasie JAHUSZUA i nie bylam w tym czasie na internecie.

Wy prawdopodobnie dziwicie sie, co to ma wspolnego z JAHUSZUA udzielajacego Swietych rozwodow. Ale sluchajcie dalej. Ja podejrzewalam, ze Tammy i moj byly maz mieli romans. On konsultowal sie z nia w kazdej sprawie biznesowej, a nie z ‘John’. Ja mialam zaoferowane wakacje, aby zabrac moje dzieci, aby zobaczyly Floryde, ale ja obawialam sie bardzo mego bylego meza i nie chcialam byc z Tammy.

A wiec ja natychmiast zadzwonilam do moich modlitewnych partnerow i powiedzialam im, aby modlili sie za mnie, aby on i ona nie zabili mnie.

Jadac tam, on przekraczal dozwolona szybkosc, a ja probowalam nie okazywac strachu. On uwielbial u mnie strach, i pewnego razu, kiedy zobaczylam, ze licznik pokazal 100 mil na godzine, to ja wykrzyknelam, ‘Zwolnij, mysl o dzieciach!’ On tylko smial sie i dalej pedzil wiedzac, ze osiagnal swoj cel zastraszenia mnie.

Kiedy dotarlismy do Disneylandu, dostrzeglam wiele oznak, ze oni dwoje mieli romans. Na przyklad, on by szedl do przodu z nia, a ja z tylu pchalam wozek z dziecmi, a John szedl za mna. Ja tylko chcialam uciekac, ale nie mialam gdzie. Ja chodzilam do kosciola i zwierzylam sie pastorowi, ktory powiedzial mi, ze bez wzgledu na to, co moj byly maz uczynil mi, ja mialam powiedziec mu, ze go kocham, poniewaz zona ma polecone, aby milowac meza.

Nastepnego dnia, moj byly maz powiedzial mi, ze wypozyczy lodz i wyrusza o 4:00 rano. Nakazal mi wiec, abym byla gotowa. Ja powiedzialam: ‘Ja nie lubie wstawac wczesnie rano i rowniez byloby trudno wyszykowac dzieci o tak wczesnej godzinie.’ On powiedzial: ‘Nie martw sie o dzieci, John bedzie sie opiekowac dziecmi; Tammy wybierze sie z nami.’ Kazdy alarm we mnie sie odezwal – ja wiedzialam, ze oni planowali mnie zabic! Ja powiedzialam: ‘Nie chce isc i nie pozostawie dzieci pod opieke ‘John’.

On odpowiedzial: ‘Juz jest zorganizowane. Tammy juz zaplacila wlascicielowi tej lodzi.’

Ja modlilam sie niemalze cala noc wiedzac jaki byl ich plan, i JAH go potwierdzil. Rano powiedzialam mu po obudzeniu sie, ze jestem chora i nie moge isc. To byla prawda. Moj zoladek rozbolal mnie z braku snu i z obawy. On krzyczal na mnie: ‘Ty pojdziesz!’ Ja modlilam sie do JAH pytajac, co mam zrobic? JAH powiedzial mi: ‘Zawierz MI – JA cie ochronie.’ A wiec tak uczynilam. To byla moja pierwsza przejazdka lodzia.

Kiedy spotkalismy Tammy, ona byla juz gotowa z wlascicielem lodzi. Chmury zapowiadaly sztorm. On skomentowal, ze nie uwaza, iz jest to rozsadne, aby wyplywac w taka pogode, jednak oboje, moj byly maz i Tammy, upierali sie, ze on ma zaplacone z gory i oni chcieli ta lodz. Ja wiedzialam, ze to JAH przyslal ten sztorm. Kapitan tej lodzi zgodzil sie, ale nakazal, ze jezeli pogorszy sie, to musimy natychmiast powrocic.’ Wiatr byl juz bardzo silny.

Byly maz (maz w oczach tego swiata) zaprowadzil mnie tam, gdzie chcial, abym stala i zauwazylam, ze bylo bardzo blisko do krawedzi, ale on byl z dala od tej krawedzi. Tammy stala obok niego. Lodz poruszala sie szybko. Kapitan byl odwrocony. Fale byly duze a wiatr porywisty. Byly maz zblizal sie do mnie podobnie jak i ona. Ja naprawde wiedzialam, ze oni zamierzali wypchnac mnie za burte. Ja zamierzalam sie oddalic, ale oni zagrodzili mi wyjscie.

Ja bardzo sie modlilam i bylam przerazona. Nagle zaczalam wymiotowac. Ta choroba przyszla tak raptownie. Ja nie mialam czasu odwrocic sie, aby zwymiotowac do wody. Ja sadze, ze to byla choroba morska.

Ja czulam sie taka zambarasowna, gdyz zwymiotowalam na nich. To spowodowalo, ze oni uciekli na druga strone lodzi pokrywajac swoje usta i rowniez wymiotujac. To rowniez spowodowalo, ze kapitan zdecydowal zawrocic lodz spowrotem. On powiedzial: ‘Popatrzcie na to niebo, mamy ostrzezenia przed tornadem, a takze ona jest chora.’

Ja wiedzialam, ze JAH znalazl sposob, aby mnie ochraniac, ale czy nie mogl ON wyladowc ich za burte? – tak myslalam, ale jednak wychwalalam JAH (BOGA) za oszczedzenie mego zycia.

Kiedy powrocilismy do hotelu, tak sie czulam jakby ziemia byla jeszcze na falach oceanu. Upadlam na lozko i natychmiast zasnelam.

Kiedy sie obudzilam, zauwazylam, ze nie bylo pradu i zapytalam bylego meza, co sie stalo. On powiedzial, ze tornado spowodowalo przerwe w dostawie pradu. Czy uwierzycie? Ja spalam w czasie tornada, a w tym czasie tornado na Florydzie bylo rzadkoscia – to mi powiedziano potem. Huragany sie zdarzaly, tak, ale rzadko tornada. Ja wiedzialam, ze Gniew JAH (BOGA) byl w tornadzie i zabiegl dalszemu nastawaniu na moje zycie.

Tego wieczora, my wyszlismy, aby zjesc i ja ubralam sie. Ja zalozylam to ladne czarne ubranie. Tammy i John byli z nami. Ja nigdy nie zapomne tego, kiedy moj byly maz powiedzial jak ladnie wygladalam i jak bardzo mnie kochal. Zazwyczaj kobieta uwaza za komplement slowa meza, ze nia kocha, ale za kazdym razem, kiedy moj byly maz (maz w oczach tego swiata) tak powiedzial, to ja wiedzialam, ze bedzie kolejna proba usmiercenia mnie.

JAH powiedzial mi dokladnie te Slowa: ‘Uwazaj na kobre, bo on sie szykuje, aby ponownie zaatakowac!’ Ja mialam wizje weza z jego obnazonymi zebami, gotowego do ataku.

Ja pamietam moje odczucie: ‘Oh, niechze wreszcie mnie zabije. Ja nie moge zyc w takim strachu juz wiecej.’ Ja powiedzialam mu: ‘Ty wiesz, ze ja raczej wolalabym, aby mnie zabil ktos, kto mowi, ze mnie kocha, anizeli obcy, ktory nie dba o nic.’ Ja wiedzialam, ze to, co mialam nastepnie powiedziec bylo klamstwem, ale ja po prostu chcialam zobaczyc, jak te slowa brzmia. A poza tym, ten pastor powiedzial mi, ze ja mam nakazane milowac mego meza. Wiec ja popatrzylam na niego w odbiciu lustrzanym, gdy stalismy obok siebie, podczas, gdy jego ramiona obejmowaly mnie i powiedzialam: ‘Ja cie kocham.’ Te slowa byly wypowiedziane malym glosikiem, na ktorego wspomnienie ciagle naplywaja mi lzy do mych oczu, nawet teraz, gdy to pisze.

Ok, to bylo naprawde glupota, aby to powiedziec – ja sie zgadzam. I JAHUSZUA naprawde zganil mnie za mowienie tych slow, gdyz ja po prostu dalam moimi ustami pozwolenie szatanowi, aby uzyl mego bylego meza ( meza w oczach swiata) aby mnie zabil! Pamietajcie, w jezyku jest albo zycie, albo smierc, albo blogoslawienstwo, albo przeklenstwo.

Kiedy powrocilismy z kolacji, ja tylko chcialam isc spac. Ja naprawde chcialam umrzec od kiedy moj byly maz poklul mnie podczas snu hypo-iglami, pelnymi trucizny lub narkotykow, nie wiem dokladnie. To zostalo potwierdzone pozniej przez doktora. Ja wiedzialam, ze byc moze obudze sie w Niebie.

Uwazajcie, gdyz nastepna czesc wyjasnia, dlaczego JAHWEH powiedzial mi, abym sie podzielila tymi przezyciami z wami. JAHUSZUA obudzil mnie i ja widzialam GO bardzo wyraznie na jawie. To nie byla Wizja. Ja patrzylam poprzez te wielkie lozko, a moj byly maz (maz w oczach swiata) spal na drugiej stronie tego lozka.

To byl pierwszy raz, kiedy ja zobaczylam JAHUSZUA, ktorego ja nazywalam w tamtym czasie Jezusem Chrystusem.

ON stal tam w lsniacej bialej szacie. Ale ON byl rozgniewany i powiedzial dokladnie te same Slowa, ktore ja mialam powiedziane, aby podzielic sie z wami. Ja wiem, ze te Slowa dotycza kazdej, ktora odczuwala w taki sam sposob jak ja, i ktore porownuja ich malzenstwa do wyroku smierci, podobnie jak i ja mialam z moim bylym mezem. Wy ciagle probujecie przekonac sie, ze milujecie ich. Ale teraz ja mam powiedziane, zeby wam powiedziec, iz JAHUSZUA powiedzial mi to, co teraz mowi do was:

‘Nie mowcie, ze milujecie bezboznikow, bo w przeciwnym razie bedziecie mieli udzial w karach, ktore spadna na nich!’

Ja bylam zaszokowana! Ja nie oczekiwalam, zeby Jezus Chrystus, moj JAHUSZUA MASZIJACH byl zly na mnie. Gdyz w koncu, ja miluje GO i staram sie GO sluchac i JEMU sluzyc. Ale ON byl rozgniewany na to, jak uzylam slowo: ‘Kocham’. To byla obraza dla JAHUSZUA, gdyz Swietosc nie ma nic wspolnego z nikczemnikiem, ani z malzenstwem nie zarzadzonym z Nieba! Pamietajcie! Ja mam polecenie, aby rowniez ostrzec i was, nawet jesli ON nie ukazal sie wam, czytajacym to tak, jak sie ukazal mnie, jednak przyjmijcie to samo ostrzezenie dla siebie.

ON natychmiast zniknal i ja rozpoczelam zal za grzechy. Ja nigdy nie dowiedzialam sie, czy JAHUSZUA HA MASZIJACH mowil, ze ja poszlabym do piekla? Ja nie chce wiedziec, poniewaz potem bylam madrzejsza.

Inny pastor spowodowal moje problemy poniewaz on nauczal mnie, ze nawet kiedy moj byly maz bylby przeklinal mnie ze slowem B-G jest s…, to ze ja mialam patrzec mu w twarz i powiedziec: ‘Niech cie Jezus blogoslawi.’ Ja nie narazam sie JAHUSZUA (Jezusowi) czesto. Przez tych 25 lat, ja rzadko bylam zganiana przez JAHUSZUA lub JAHWEH. I to jest dlaczego ja pamietam, kiedy zawale w taki oczywisty sposob.

Pare lat pozniej, moj dawny maz i ja stalismy w kuchni, klocac sie. On odgrazal mi sie i obrzucal przeklenstwami i popchnal mnie w plecy mocno na stol kuchenny. Jego twarz byla blisko mojej podczas, gdy krzyczal na mnie. Ja nienawidze, gdy mezszczyzni przeklinaja i krzycza z jego powodu. Ja patrzylam na niego. I wedlug tego, co powiedzial ten pastor, to demony powinny odejsc, gdy ja powiem: ‘Niech cie Jezus blogoslawi.” A wiec ja powiedzialam te slowa.

Ale co pozniej sie stalo, to bylo tak, jakbym uderzyla go w twarz. On tylko powiedzial slowa B-G k… i w dodatku uzyl slowa Jezus Chrystus. On odstapil ode mnie podczas, gdy ja powiedzialam cicho patrzac mu w twarz ‘Niech cie Jezus blogoslawi’ i pozostalam w spokoju przez jakies 5 sekund. Nastepna rzecza, ktora on uczynil, to byl przejaw gwaltownej brutalnosci w moim kierunku, przeklinajac mnie wiecej i glosniej. Ja nie pamietam jego slow. Glowna rzecza, ktora pamietam byl moj bol emocjonalny i duchowy, gdyz ja nie moglam zrozumiec, i ja pytalam sie Jezusa, dlaczego to nie sprawdzilo sie? Ja uslyszalam JAHUSZUA mowiacego wyraznie srogim glosem, ktorego nigdy nie zapomne: ‘Nie blogoslaw tego, co JA nie powiedzialem tobie bys blogoslawila, oraz nie przeklinaj tego, czego JA nie powiedzialem tobie, abys przeklinala!’

Wiedza, ze rozzloscilam JAHUSZUA MASZIJACH, dotknela mnie bardziej anizeli wszystko, co moj byly maz uczynil mnie. Ja bylam legalnie pobrana z nim odkad bylam nastolatkiem, az moje blizniaki osiagnely wiek 21 lat. A wiec mozecie sobie wyobrazic, ze nacierpialam sie niemalo. Ja rowniez porownuje to malzenstwo do wyroku smierci. A wiec ja rozumiem, kiedy ludzie sa w nierowno sprzezonych malzenstwach nie powolanych przez JAHWEH, nawet jesli to jest inny chrzescijanin. Jesli JAH nie zlaczyl razem, to malzenstwo przepadlo i nie jest blogoslawione. Nawet, jesli nie konczy sie legalnym rozwodem, wy zawsze bedziecie wiedziec w swoich sercach, ze zrobiliscie blad, i ze to nie jest wasz partner wyznaczony przez Niebo. Moze bedziecie wiedziec, ze nie mieliscie sie nigdy pobrac i miec malzonka.

Ja mowie wam co mialam powiedziane przez JAHUSZUA MASZIJACH. To jest smierc na zywo, skazanie w zamknieciu nieszczesliwego malzenstwa, gdzie tylko jedyna rzecza, ktora macie wspolna jest bol jaki oboje odczuwacie, i te niewidoczne wiezienne kraty, ktore czujecie, ze was zamykaja. Ja pamietam slowa JAHUSZUA MASZIJACH do mnie, ktore mnie zaszokowaly, gdyz ja sluchalam innych duchowych liderow, ktorzy powiedzieli, ze ja zostalam zmuszona do malzenstwa w oczach JAHWEH i nie mialo znaczenia jak bylam nieszczesliwa, nawet jesli czulam to jak wyrok smierci.

Dzieci cierpia i odczuwaja napiecie, zlosc, brak milosci, gorzkosc. I to szkodzi im w szerokim zakresie. JAHUSZUA powiedzial mi: ‘Nie oczekuj jakiejkolwiek nagrody w Niebie za pozostawanie w marnym malzenstwie z bezboznikiem.’ To bylo zaskoczenie! Ja naprawde myslalam, ze otrzymam nagrode. W koncu ja probowalam rozwiesc sie z tym czlowiekiem 5 razy, a on przekupywal moich prawnikow, a w 2001 sedziego w Conway, Arkansas, gdzie sedzia powiedzial slowa, ktorych nigdy nie moglam zrozumiec, nawet kiedy potem uciekajac w obawie o zycie. On powiedzial: ‘Ja moglbym dac ci rozwod, ale nie dam.’ Ten sedzie zostal uzyty przez diabla, abym przezyla wiecej cierpien i odmowil mi rozwodu!

Ja ucieklam na krotko do Arkansas z moim 13 letnim synem, aby rozpoczac nowe zycie, i tam zmusilam mego bylego meza, aby odbyl podroz do Arkansas, gdzie przekazalam mu dokumenty rozwodowe.

A ten sluga szatanski odmawial udzielenia mi rozwodu. Moj prawnik byl zdumiony. On nigdy nie slyszal o takiej rzeczy.

Mial byc duzy finansowy podzial, ktory moj byly malzonek musialby zaplacic. I poniewaz sedzia to uczynil, moj byly maz powrocil do jego stanu i zlozyl wniosek o rozwod, nie powiadamiajac mnie o tym, w ten sam dzien. I nigdy nie powiedzial mi, az po rozwodzie. I wszystko, co mialo byc podzielone, zostalo mi odebrane. On specjalnie nie poinformowal mnie, abym sie nie pojawila w sadzie.

Nawet dom, wartosci $ 200.000 opuscil, twierdzac iz nalezy do innego. I poniewaz ten zly sedzia z Arkansas to uczynil, zapewne biorac lapowke, i odmowil mi rozwodu, ja zostalam zmuszona do ukrycia z moim synem w wieku 12 ½ roku razem z Niko, moim umilowanym mezem, az moj syn Daniel osiagnal wiek 18 lat dla bezpieczenstwa mego syna.

Tak, JAHUSZUA MASZIAJCH powiedzial mi dawno temu, ze w oczach Nieba ja nigdy nie bylam pobrana z tym czlowiekiem. Ja cierpialam bez konca poniewaz pastorowie wciskali mi te wersety z Pisma Swietego, mowiac ze rozwod jest grzechem!

Pamietajcie, ze w oczach tego swiata, ja tylko zostalam uwolniona od tego bylego meza w legalnym rozwodzie.

W koncu, jestem teraz z mym partnerem duchowym i mezem od siedmiu lat, i w rezultacie ustanowienia mego malzenstwa przez Niebo, my milujemy, sluchamy, sluzymy JAHWEH, JAHUSZUA MASZIJACH, i drogocenna RUACH HA KODESZ wiecej anizeli siebie samych. My staramy sie zadowolic SWIETA TROJCE wiecej, anizeli siebie i my pozwalamy ich milosci polaczyc sie z nasza miloscia. I bez tego nie bylibysmy szczesliwym malzenstwem blogoslawionym przez Niebo. Ja zawsze bede posluszna memu umilowanemu mezowi Niko, jesli on postepuje wedlug tego, co JAHUSZUA MASZIJACH mowi mi, abym uczynila.

Pismo Swiete mowi: “Zony niechaj beda poddane swym mezom, jak PANU, bo maz jest glowa zony, jak i MESJASZ – Glowa kosciola: ON – Zbawca ciala.” (List do Efezjan 5:22)

Wy nie macie obowiazku sluchania bezboznego meza! (Ksiega Jeremiasza 6:10-12)

Pismo zostalo przekrecone przez mezszczyzn, aby zmusic kobiety do zachowywania sie jak roboty na kazde ich zawolanie, kiedy JAHUSZUA nie jest dyktatorem. ON daje nam ukierunkowanie z miloscia i wspolczuciem, a nie z brutalna przemoca, zloscia, zastraszaniem i manipulowaniem.

Prawdziwie Swiety maz bedzie czynil to samo, co JAHUSZUA, i to jest milosc w Swietym mezu, ktora poddaje sie dla JAHUSZUA MASZIJACH, a ktora powoduje w zonie chec posluszenstwa i poddania sie wladzy waszych Swietych mezow, autorytetowi danemu im przez JAHUSZUA MESJASZA. Swiety maz nigdy nie powie wam, abyscie czynili wbrew Pismu Swietemu lub temu, co JAHUSZUA nakazuje jej uczynic.

My mamy wiele e-mailow proszacych nas o odpowiedzi na pytanie: ‘Czy jest grzechem rozwiezc wspolmalzonka?’ W wiekszosci wypadkow odpisujemy spowrotem z Wersetami biblijnymi lub czesciami Proroctw danymi mnie. A teraz mam cos nowego do dania, cos, co bedzie odpowiedzia na pytania kazdego, prosto z Nieba z ust JAHUSZUA MASZIJACH dla mnie.

Jesli czytelnik, czytajacy to, jest poblogoslawiony tymi slowami, to prosze napisac mi spowrotem. Ja potrzebuje zachety. Ja wiem, ze bede atakowana za to nowe Objawienie dane mi, Objawienie o JAHUSZUA udzielajacego Swietych Rozwodow. Ale rowniez ja znam wiele ludzi, ktorzy beda wiedziec w ich duszach, ze to jest prawda, i JAH odpowiedzial na ich zapytania. I oni uczynia tak, jak JAHUSZUA nakazal mowiac przeze mnie.

Jest smutne, ze czlowiek o imieniu Stephen, dla ktorego to Slowo zostalo dane, zostal oszukany i ciagle woli byc skazancem w grzesznym malzenstwie, gdzie JAHUSZUA MASZIJACH jasno powiedzial, ze to malzenstwo z Hilda nie jest zarzadzone z Nieba. Moj maz i ja spedzilismy wiele dni i godzin poslugujac temu czlowiekowi z Teksasu, sluchajac go, jak mowil, ze nie miluje jego zony. On wie, ze zrobil blad. On porownywal jego malzenstwo do wyroku skazujacego na smierc, oczekujacego jego smierci prowadzacej do wyzwolenia.

On przyjal te Slowa i chociaz na poczatku cieszyl sie z wolnosci, to teraz wierzy ponownie klamstwu, ze rozwod jest grzechem. On wzial slowa JAHUSZUA MASZIJACH i przebaczenie tak, jak mezszczyzna lub kobieta skazana na smierc i powiedzial do JAHUSZUA: ‘Chociaz to jest to, o co sie modlilem, to ja zdecydowalem, ze latwiej jest pozostac w tym malzenstwie nie zarzadzonym przez CIEBIE.’ Czy nie jest to smutne?

A wiec ja nie chcialam miec przypomniane o tym, jak przebaczenie JAHUSZUA MESJASZA dla niego zostalo zmarnowane, i to ukryte Slowo az do tego czasu nie zostalo zamieszczone na internecie. Ja czuje sie winna, ze nie oglosilam tego blogoslawienstwa o Pardonie udzielanym przez JAHUSZUA MASZIJACH, ze ja czynie to dopiero teraz. Niechaj ci z duchowymi uszami do sluchania uslysza glos JAHUSZUA MASZIJACH. Niechaj ci, ktorzy wybrali pozostanie duchowo gluchymi, pozostana glusi.

To jest dowodem wersetu z Pisma Swietego: ‘Jezeli wiec SYN was wyzwoli, wowczas bedziecie rzeczywiscie wolni.’ (Ew. Sw. Jana 8:36)

Na szczescie, ja malo pamietam juz z tego malzenstwa zarzadzonego z piekla, malzenstwa z moim bylym mezem, poniewaz kto chcialby pamietac tak straszne wspomnienia? Ja czynilam tak wiekszosc mego zycia, aby przezyc, zanim nie przyszedl moj ukochany maz. Ja przyznaje, ze ja mam malo wspomnien z przeszlosci. Ja ocalalam! A ocalona nie przezylabym jesli bym pamietala te wszystkie cierpienia, bol i naduzycia w zyciu. Niektore rany nikt nie moze dotknac, a tylko JAHUSZUA MASZIJACH i ja moge zabrac je do Nieba ze mna, poniewaz po tym wszystkim, one ciagle pozostaja. Ja nie zdaje sobie sprawy, jak ja ciagle cierpie ze wstydu i bolu, az jestem zmuszona przez JAH powiedziec cos z mojej przeszlosci tak, jak ja uczynilam to dla kazdego czytajacego to.

Te wiele lat cierpien z reki tego bylego meza, meza w oczach tego swiata, daly sie mi we znaki emocjonalnie i fizycznie, ale duchowo to ja stalam sie mocniejsza i mam to swiadectwo, ze JAHUSZUA MASZIJACH odniosl zwyciestwo w moim zyciu i zyciu mego meza Niko. JAHUSZUA MASZIJACH dal mi Slowo dawno temu, zanim spotkalam mego umilowanego meza na tej ziemi, i ja dziele sie tym z kazdym, kto ma wiare, aby uwierzyc ze to, co JAHUSZUA uczynil dla mnie, ON uczyni to rowniez i dla ciebie, jesli macie cierpliwosc, aby czekac….’JA dam tobie najlepsze w mezszczyznie tam, gdzie ty poznalas tylko najgorsze.’ Dla tych czytajacych to, i wy jestescie mezszczyznami, wiedzcie, ze to Slowo dotyczy rowniez i was. Tylko sluchajcie Slowa JAHUSZUA MASZIJACH mowiace do was: “JA dam wam najlepsze w kobiecie, gdzie poznaliscie tylko najgorsze.”

Ja prosze was; ja potrzebuje uslyszec od kazdego, dla ktorego te slowa sa blogoslawienstwem i zaakceptuja to Zarzadzenie Swietego Rozwodu od JAHUSZUA MASZIJACH, ktore uwolnilo mnie od wielu ran i pytan z przeszlosci mego zycia. I teraz ja modle sie, zeby uczynil to samo dla was, ktorzy slyszycie, ze rozwod nie jest grzechem. Natomiast jest grzechem pozostawanie w malzenstwie nie zarzadzonym przez JAHWEH!

Ja mam teraz malzenstwo zarzadzone z Nieba przez JAHUSZUA MASZIJACH wlasna reke. Blisko 13 lat zajelo przyprowadzenie Niko do mojego progu i to bylo po moim zaprzestaniu poszukiwania mego partnera duchowego i przyszlego meza.

Jedyna rzecza, ktora mam do zysku poprzez ogloszenie tego Proroctwa jest blogoslawienstwo JAH i aby wiedziec, ze jestem posluszna. A takze mam nadzieje uslyszec slowa zachety i swiadectwa od innych, ktorzy slysza glos JAHUSZUA MASZIJACH przemawiajacy przeze mnie, i ktorzy wiedza, ze to jest prawdziwy Glos JAHUSZUA MASZIJACH. I sluchajac, wy wydobyliscie sie z drogi skazanego na smierc.

Widzicie, JAHUSZUA czeka na was, abyscie to uczynili poniewaz pobraliscie sie z pozadania cielesnego, ale niech duma i strach nie powstrzymia was od uwolnienia sie od nierownego sprzezenia legalnego malzenstwa, ktore nie jest legalne w Niebie.

To Slowo bylo przeznaczone dla mezszczyzny chrzescijanina o imieniu Stephen, ale JAHUSZUA powiedzial potem, ze to Slowo jest dla kazdego zlapanego w malzenstwie, ktore powoduje wasze odczucie jakbyscie byli skazani na smierc, i odliczacie dni do smierci, wiedzac, ze JAHWEH musial miec w waszym zyciu cel inny, anizeli bycie nieszczesliwie pobranymi.

JAHUSZUA mowi mi, zebym zmienila pare slow, aby dac wam znac, ze to odnosi sie zarowno do mezszczyzn jak i kobiet.

My jestesmy blisko Wielkiego Ucisku, jak to jest opisane w Biblii, i bycie w malzenstwach nierowno sprzezonych z niewierzacymi bedzie doslownie kosztowac wielu z was zycie, gdyz oni zdradza was przed antychrystem. I oni przyjma znamie bestii (Apokalipsy 13:16-17).

Ja wahalam sie czy oglosic to slowo, az inna cenna siostra w JAHUSZUA, nieszczesliwie pobrana z muzulmanem, napisala i powiedziala mi, ze pastorowie i inni mowia jej, ze to jest grzechem rozwiedzenie sie z tym mezszczyzna. Ja czuje sie winna i zla na siebie, ze ukrywalam to Zarzadzenie Swietego Rozwodu od JAHUSZUA MASZIJACH dla wszystkich, do ktorych to sie odnosi. Wy bedziecie wiedziec do kogo sie to odnosi; wy bedziecie wiedziec, czy to odnosi sie do was; wy nie potrzebujecie pisac do mnie i pytac sie mnie. To Slowo odnosci sie do wszystkich wierzacych w JAHUSZUA MASZIJACH, ktorzy zyja swietobliwie przed NIM. Podzielony dom nie przetrwa, podobnie jest z malzenstwem.

Koniec komentarza.


..........


******* Proroctwo *******
http://www.amightywind.com/prophecypoli ... olish.html
.
(W Proroctwie 105 JAHWEH powiedzial, aby zamiescic to ponizsze Wstepne Slowo w kazdym Proroctwie:

JA ostrzeglem was dawno temu, Elisabeth, nawet zanim byla jeszcze ta Misja, aby nie nazwac tej Misji imieniem mezszczyzny lub kobiety! JA wlozylem to w twego ducha, gdyz nic z tego nie zostalo dokonane twoja reka; nic z tego nie wyszlo z twych ust!

To sie narodzilo z ust JAHWEH; to sie narodzilo z ust JAHUSZUA waszego MASZIJACH; to sie narodzilo z ust RUACH HA KODESZ, waszej IMMAJAH.

Gdyby to bylo tylko twoja reka, to dawno by juz upadlo. To jest dzieki Wiatrowi SZIKHAINJAH CHWALY, ktory dmucha poprzez ta Ziemie – Swiety Wiatr Odnowy! To nie jest przez twoj oddech, bo w przeciwnym razie by zawiodl. (Ksiega Izajasza 42:8)

Komentarz: Koniec Wstepnego Slowa.)



Umilowany synu/corko, jak ja widze, ze porownujesz wasze malzenstwo do kobiety/mezszczyzny odliczajacej czas jak wiezien w celi, skazany na smierc. Wy smucicie MNIE wiecej anizeli zdajecie sobie z tego sprawe; wy obawiacie sie zlamac waszych slubow malzenskich myslac, ze rozwod nie jest dozwolony, ale to malzenstwo nie bylo zarzadzone przeze MNIE, a raczej bylo zadecydowane przez was oboje.

Ty wybrales(wybralas) ta kobiete (mezszczyzne) i prosiles MNIE, abym poblogoslawil co JA nie polaczylem. To bylo tylko sprawa czasu, zanim oboje pozalujecie waszego wyboru i zdacie sobie sprawe, ze to jest tylko zluda malzenstwa i jest tak, jak los statku Tytanic – okazuje sie kolejnym okrutnym zartem szatana.

Ciesz sie MOJ synu (corko) i wiedz to: JA jestem JAHUSZUA MASZIJACH; JA jestem wasza odwieczna Skala, wasza kotwica i ja nigdy nie opuszcze was, ani nie porzuce. Nigdy nie pozostawie was.

Mezszczyzna (lub kobieta) skazani na smierc moga byc zwolnieni poprzez podpisanie ulaskawienia przez pelnomocnika wladzy. Nie ma wiekszej wladzy anizeli “JA JESTEM”.

A wiec, moca Wladzy z Nieba, MOJA Swieta przelana Krwia, JA podpisuje to Zarzadzenie Rozwodu. JA, JAHUSZUA, wasz PAN, BOG, MASZIJACH teraz ulaskawiam ciebie!

Pamietaj, JA obiecalem tobie zycie obfitsze i pelne MEJ Chwaly i JA przyszedlem uwolnic wiezniow!

Teraz, to wszystko o co prosze ciebie jest, abys wytoczyla sprawe sadowa w nastepstwie MYCH Slow. Uczyn to legalnie w oczach tego swiata i zaluj za swoj grzech. Niechaj sie to juz nigdy nie powtorzy. Dalej utrzymuj swoj wzrok na MNIE i byc chodzacym po wodzie z wiara. A pamietaj, co sie stanie, gdy bedziesz patrzyl na wzburzone sztormowe wody w morzu depresji i beznadziei. Utopi cie, jesli nie bedziesz utrzymywac swojego wzroku na MNIE.

Ja teraz usunalem luski w twoich oczu i odsunalem gluchote twoich uszu, abys jasno widzial i slyszal, ze nieszczesliwie poslubiles (poslubilas) ta kobieta (mezszczyzna) idac za wlasnym pozadaniem.

Wy jestescie nierowno duchowo sprzezeni w rozmaity sposob. Wasze dusze i osobowosci nie uzupelniaja sie nawzajem bez wzgledu na to jak probujecie. To wszystko jest fikcja i klamstwem. To jest tak, jakby probowac zmieszac razem ocet i olej. Bez wzgledu na to jak bardzo bedziecie probowac, to w koncu zawsze sie rozdziela. Nie patrzcie na to jak na kolejna porazke, w zamian zdajcie sobie sprawe, ze JA blogoslawie was kolejnym, nowym Swietym poczatkiem.

Glowna rzecza, ktora wspolnie macie sa polamane kawalki rozbitych serc, zamieszanie i bol. Gdyz oboje mieliscie zludzenie, ze to bedzie szczesliwe malzenstwo i ze nigdy nie doznacie ponownego niepowodzenia. Oboje mysleliscie, ze znaliscie sie nawzajem, a teraz zaden z was nie lubi ducha ktorego dostrzegacie w drugim. To malzenstwo nie okazalo sie byc tym, czym chcieliscie aby bylo! To jest dlatego, synu (lub corko), ze nie zostalo zarzadzone z Nieba i nie zadeklarowane blogoslawienstwem przez TROJCE SWIETA. A wiec poprzez MOJE Imie – JAHUSZUA MASZIJACH – waszego PANA BOGA i ZBAWICIELA, JA teraz biore MOJA Krew i przykladam ja do tego malzenstwa, uczynionego przez czlowieka, certyfikat i mowie, ze kogo JA, JAHUSZUA, uwolnilem jest naprawde wolnym. Teraz JA nadaje tobie ten Dekret Swietego Rozwodu.



******** Koniec Proroctwa ********



Komentarz:

Elisabeth: Ja modle sie, ze po czytaniu tego nie bedziecie tak, jak Stephen, dla ktorego na poczatek JAHUSZUA powiedzial i my zapisalismy. Stephen wie, ze to jest Swiete Slowo od JAHUSZUA MASZIJACH, ale on chce uzyc to jako karta wolnosci, kiedy potrzebuje jej tak jak w grze ‘Monopoly’. Czy znaliscie kiedykolwiek takich, ktorzy narzekaja jak sa nieszczesliwi i sponiewierani, ale kiedy otrzymuja odpowiedz prosto z Nieba, ze nie musza cierpiec juz wiecej, to jednak ciagle wola narzekac i cierpiec? – ich duma powstrzymuje ich od spokojnego sumienia.

Nie mamy watpliwosci, ze ten czlowiek miluje JAHUSZUA MASZIJACH, ale on bardziej obawia sie gniewu kobiety.

Najsmutniejsza rzecza ze wszystkiego jest to, ze Stephen rowniez modlil sie o znak w sprawie jego zony (zony w oczach tego swiata) i jaki jest jej prawdziwy stosunek do JAHUSZUA, poniewaz ona twierdzi, ze jest chrzescijanka. W tym czasie my pomagalismy mu i Stephen otrzymal Sen o jego zonie, Hilda, zdradzajacej go w Wielkim Ucisku i przyjmujacej znamie bestii: 666. Ale pomimo to, kiedy JAHUSZUA daje mu znac, ze rozwod z nia nie jest grzechem, to on ciagle upiera sie przy cierpieniu.

Inna smutna rzecza jest, ze ten mezszczyzna byl wzywany, aby byc Oblubienica JAHUSZUA MASZIJACH, i ponownie on mial sen, gdzie on byl przy stole bankietowym i widzial Niko i mnie i reszte z Oblubienicy. I my wszyscy mielismy przed soba tace zaladowane do pelna najlepszym jedzeniem. I jak tylko on naladowal sobie na talerz pelno najlepszego miesa, nagle jego talerz zostal mu zabrany i wlozony do lodowatej wody.

Zapamietajcie sobie ten Swiety Werset: “Wielu jest powolanych, lecz malo wybranych.” (Ew. Sw. Mateusza 22:14)

Stephen byl powolany przez JAHUSZUA MASZIJACH do Oblubienicy z Apokalipsy 7 lub 14. Ale on wybral, zamiast tego, by jego talerz bankietowy zostal mu zabrany przez niewidoczna reke i wlozony do lodowatej wody. Stephen mowi, ze przyjmuje te prawdy w jego misji i, ze przyjal to Slowo od JAHUSZUA, a pomimo tego on ciagle udowadnia swoimi poczynianiami, ze chce dalej cierpiec. To jest naprawde smutne. My milujemy ‘Stephen’, ale JAH mowi, ze nie sprzeciwi sie jego woli. Nie zapominajmy, ze chwiejny czlowiek nie otrzymuje nic. Komukolwiek dajecie posluch, on jest waszym bogiem. JAHUSZUA MASZIJACH powiedzial w Pismie Swietym: “Dlaczego nazywacie MNIE PANEM, ale nie jestescie MI posluszni?” (Ew. Sw. Lukasza 6:46)

Ja skopiowalam niektore z listow, jakie napisalam do niego, i niechaj wszyscy, ktorzy sa malzenstwami w oczach tego swiata, ale nie ordynowani przez JAHUSZUA MASZIJACH, niech rowniez zadadza sobie to pytanie, jakie my pytalismy jego.

Poniewaz ty zwrociles sie do Niko i mnie po porade, on mowi mi, abym dodala to: “Dlaczego chcialbys pozostawac w malzenstwie bez milosci? Jak uwazasz, co bedziesz mial z tego?

Rowniez, jesli moge dodac, to jest szatan, ktory ma wszystko do zyskania w tobie, kiedy nie uwolnisz sie z celi smierci. Dlatego, ze jego bronia jest utrzymywanie ciebie w cierpieniu i zyciu bez spokoju duszy i bez harmonii w waszym domu. I szatan bedzie ciagle drwil z ciebie, poniewaz ty miales przebaczenie od JAHUSZUA, ale odrzuciles go spowrotem w twarz JAHUSZUA MASZIAJCH. Swiete malzenstwo jest symbolem polaczonego umyslu, ciala, ducha i duszy z drugim podczas, gdy dwa ciala lacza sie w jednosc. Szatan drwi z ludzi zlapanych w malzenstwach nie zarzadzonych przez JAHWEH i JAHUSZUA MASZIJACH!

Rozwod jest bolesnym przyznaniem sie do waszego grzechu pobrania sie z kims, kogo JAH nie polaczyl razem. Jednak nie tak bolesnym jak zycie razem w nieszczesnym, marnym malzenstwie, ktorego JAHWEH nie poblogoslawil.

Ja mialam wizje poprzedniej nocy po przeczytaniu tych Slow, ktore JAH powiedzial bezposrednio do ciebie.

Wizja Mezszczyzny Lub Kobiety, Ktorzy Obstaja Przy Pozostaniu w Nierowno Sprzezonym Malzenstwie.

Ja widzialam ciebie zamknietego w celi. Ja widzialam jak JAHUSZUA przyszedl i otworzyl drzwi tej celi, gdy poslyszal twoje prosby i szlochy, aby dac ci wolnosc. Ja widzialam ciebie zdumionego, gdy ujrzales drzwi celi otwarte przebita Reka samego JAHUSZUA. Ja zobaczylam drzwi celi szeroko otwarte. I widzialam jak zdumiony pozostales w celi i upadles na kolana modlac sie, szlochajac i blagajac JAHUSZUA, aby cie uwolnil pomimo, ze drzwi celi byly szeroko otwarte, i …nie opusciles tej celi. Koniec wizji.

Niko wlasnie uslyszal: ‘Prawda uwolni cie.’

Elisabeth i Niko

-----------------------

Ksiega Jeremiasza, rozdzial 6

10. Do kogo mam mowic i kogo ostrzegac, aby posluchali?
Oto ucho ich jest nieobrzezane, tak ze nie moga pojac.
Oto slowo Panskie wystawione jest u nich na uraganie, nie maja w nim upodobania. 11. A ja pelen jestem gniewu Panskiego, nie moge go powstrzymac.
“Wylej go na dzieci na ulicy i na zgromadzenie mlodziencow! Wszyscy bowiem beda zabrani: maz z zona, starzec wraz z mezem podeszlego wieku.
12 Domy ich przejda na wlasnosc innych, podobnie jak pola i zony. Bo wyciagne reke nad mieszkancami tego kraju - wyrocznia Pana.

Ksiega Jeremiasza, rozdzial 8

8 Jak mozecie mowic: "Jestesmy madrzy i mamy Prawo Panskie?" Prawda, lecz w klamstwo je obrocilo klamliwe pioro pisarzy.
9 Medrcy beda zawstydzeni, zatrwoza sie i zostana pojmani. Istotnie, odrzucili slowo Panskie, a madrosc na co im sie przyda?

10 Dlatego dam ich zony innym, ich pola zdobywcom. Albowiem od najmniejszego do najwiekszego wszyscy sa chciwi zysku. Od proroka do kaplana - wszyscy holduja klamstwu.
11 Podleczaja rany corki mojego narodu pobieznie, mowiac: "Pokoj, pokoj", a tymczasem nie ma pokoju.

--------------------------------------

Obrazajac niektorych i oswiecajac innych,

Dane waszej Siostrze w JAHUSZUA HA MASZIJACH dnia 5-go kwietnia, 2009 roku.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

geje homoseksualiści - ohyda spustoszenia

Post autor: kesja »

.http://www.amightywind.com/prophecypoli ... polish.htm
.
Wielki ucisk, czas trudnosci Jakuba juz prawie nadszedl na was – czas lamentu, placzu, wielkich cierpien, wiekszych anizeli ten swiat kiedykolwiek znal!

Jak myslicie, co sprawia, ze pieklo nie przestaje plonac? Plomienie tylko staja sie goretsze – to jest Gniew, Szal i Wscieklosc JA JAHWEH!

JA chce MOJA oblubienice w domu! JA chce Oblubienice JAHUSZUA w domu! JEGO Oblubienica jest MOJA Oblubienica. JA chce ich w domu!

JA patrze na ten sciek zwany Ziemia. Wszedzie dookola gnój i tylko widze male blyski w gnoju, blyski tych, ktorzy sa Oblubienica JAHUSZUA HA MASZIJACH i wszystkich Swietych, tu i tam. To jest tak, jakby oni byli zakopani pod tym gnojem, i jak duzo jest gnoju! Jak wielki smrod odchodow jest wsrod tych, którzy nazywają sie „Kosciolami Chrzescijanskimi"!

Sad! Sad! Przyszedl Sad na to, co wy nazywacie 'Domem PANA'!

Kiedy chrześcijańskie koscioly Ikabot przestają pouczać przeciw grzechom takim jak aborcja, cudzołóstwo, małżeństwa homoseksualne, gdy pozwalacie na grzech za kazalnica, gdy pozwalacie homoseksualistom nauczac zza kazalnic i chwalic sie ich grzechem, gdy przestaliście napominać grzesznikow – Ikabod zostal zamieszczony na waszych drzwiach, a MÓJ RUACH HA KODESH DUCH SWIETY zostal odebrany!

(Komentarz: 1 Ks. Samuela 4:21 …Chłopca nazwala Ikabod, mowiac: 'Odstapila chwala od Izraela').
Wy śpiewacie wasze piesni, zbieracie sie w niedziele, ale jednak nie ma MNIE tam! Och, nie którzy z MOICH ludzi sa tam, ale nie jest zapraszana tam MOJA prawdziwa obecnosc – namaszczenie MOJEGO RUACH HA KODESZ. Wy uzywacie waszych emocji i robicie szum w okol śpiewów, ale MOI prawdziwi prorocy nie sa dopuszczani, aby mowic! –
MY nie jestesmy dopuszczeni tam!
Gdy JA mowie, 'MY', mam na mysli prawdziwa obecnosc JAHWEH, JAHUSZUA i RUACH HA KODESZ.
Naszej obecnosci nie ma tam, gdyz w przeciwnym razie oni upadliby na swoje twarze!

Oni będą pokutować za Ameryke, ale czy beda ostrzegac innych o grzechu w którym sa? To jest drwina! Czy chcecie wiedziec dlaczego brakuje Mocy,
Namaszczenia jakie bylo w Pierwszym Kosciele?
Popatrzcie i zauważcie co JA widze – smród jest większy, aniżeli JA, JAHWEH, mogę zniesc!

Bezbożnicy patrza na tych, tak zwanych Chrzescijan i mowia: 'Nie ma roznicy pomiedzy toba i mna.' Elton John mowi: 'Nie ma różnicy pomiedzy wami i mna; ja mogę rowniez napisac na nowo Pismo – ludzie mowia: "wyrzucic czwarte przykazanie", a wiec JA mogę powiedziec, ze JEZUS CHRYSTUS jest gejem – nie ma roznicy.'
Oni chca sie nim dzielic, a wiec nie plączcie juz wiecej nad Judaszami!


To jest posepny Przekaz. Czy myslicie, ze JAHUSHUA mial przyjemnosc w zdemaskowania Judasza? Ale widzicie MOI umilowani, JA tylko pozwalam Judaszom pozostawac w ukryciu do pewnego czasu.

Przyjrzyjcie sie co dzieje sie na swiecie. Niektorzy pokladaja wiare w swojej pracy; niektorzy kochaja swoja prace bardziej niz kochaja JA, JAHWEH.
Niektorzy pokladaja wiare w finansach – oni widza jak ich finansowe imperia upadaja na ich oczach.
Niektorzy pokladaja wiare we wspolmalzonkach, a JA odslaniam rzeczy, ktorych wolelibyscie nie widziec –
JA dziele i dalej bede oddzielal kazdego kto zanieczyszcza MOJA Oblubienice.

JA poddaje was testom – kogo bardziej milujecie, tego bezboznego wspolmalzonka?

Ci, ktorzy twierdza, ze sa rowno sprzezeni, a pomimo to jeden ze wspolmalzonkow mowi: 'Ja musze miec wiecej twojego zainteresowania…'. Komu okazecie wiecej milosci? Tak wielu, ktorzy pragna byc Oblubienica jest w tych domostwach! (Mateusza 10:37, Jana 21:15-17)

JA sprawdzam. Sprawdziany waszej wiary sa cenniejsze niz zloto. (1 Piotra 1:6-7) To jest wasza proba – kogo milujecie bardziej?

Dla tych nie bedacych w zwiazku malzenskim – wy placzecie, oplakujecie i mowicie: 'Ja musze miec partnera'. Kogo bardziej milujecie? Wy nie wiecie o co prosicie. Dlatego wlasnie powiedzialem, ze nie bede laczyc nierowno sprzezonych malzenstw w tych czasach Konca. Mozecie czynic rozmaite wymowki, jakie tylko chcecie. W malzenstwach, ktore lacze, oni jednakowo MNIE miluja, pracuja dla MNIE, sluchaja DUCHA a nie ciala.

Wy, ktorzy nie jestescie w zwiazkach malzenskich, a placzecie i zalicie sie, nie wiecie o blogoslawienstwach, ktorych wam udzielam. Wy nie musicie sie troszczyc o sprawianie przyjemnosci nikomu oprocz JA, JAHWEH.


W koncu, nikt z MOJEJ Oblubienicy nie bedzie nierowno sprzezony.

JA powtorze: JAHUSZUA HA MASZIJACH uzyje dzielacego miecza i zanim ta Oblubienica bedzie zabrana z tej Ziemi, jesli sa nierowno sprzezeni, JAHUSZUA podzieli. JA nie pozwole MOJEJ Oblubienicy, aby byla skazona – tak bylo tylko przez wyznaczony czas, gdyz swiatlosc i ciemnosc nie moga byc razem. To jest wojna; JAHUSZUA walczy o SWOJA Oblubienice, wrog nie moze zwyciezyc.

JA umieszczam swiatlo ze swiatlem i swiatlo tylko staje sie jasniejsze. Nie ma wzajemnego zmagania sie, gdy postawicie JAHWEH, JAHUSZUA i RUACH HA KODESZ na pierwszym miejscu w waszym zyciu i w waszej milosci.

Czy nie ostrzegalem: 'Wasi najgorsi wrogowie beda w waszych domostwach'? (Michaesza 7:6, Mateusza 10:36)

Ostrzegam teraz ponownie – ci ktorzy nie chca byc rozdzieleni, ktorzy miluja swoich wspolmalzonkow bardziej od JA, JAHWEH, wypluwaja to slowo w twoja twarz i oskarzaja cie, ze jestes falszywym prorokiem.
Elisabeth, wiedz, ze to nie sa twoje slowa – to sa MOJE Slowa i to jest poparte w Pismie Swietym! (Proroctwo 111 – JA, JAHUSZUA, nadaje wam dekretem Swiety rozwod – dla tych, ktorzy go potrzebuja!)

Sprawialem, ze inny prorok doslownie przeklinal (Komentarz: Nehemiasz, ksiega Nehemiasza 13:23-30) i wyrywal mezczyznom brody i uderzal ich za to, ze byli nierowno sprzezeni. A wiec kiedy nadejda te ataki, i tak, one przyjda, badzcie jak Szczepan Swieta Oblubienico JAHUSZUA – koncentrujcie wasz wzrok na JAHUSZUA, a nie na glazach, ktore was uderza. Oni kamienuja was, ale tak naprawde, kamienuja JAHUSZUA (JEZUSA) i tak, JA smiem mowic to do tych, ktorzy osmielaja sie nazywac siebie Chrzescijanami, ale JA nazywam ich 'Chrzescijanami-Ikabod)'.

(Ksiega Nehemiasza 13:25 …wtedy zgromilem ich i zlorzeczylem im, i niektorych z nich bilem i targalem ich za wlosy, zaklinalem ich na BOGA: 'Nie wydawajcie corek swoich za ich synow! Nie bierzcie corek ich dla synow swoich, ani dla siebie za zony! 27. Czy mimo tej przestrogi ma sie slyszec o was, ze popelniacie zupelnie to samo wielkie zlo, sprzeniewierzajac sie BOGU naszemu przez poslubieanie kobiet cudzoziemskich?)


A wiec JA pozostawiam was z tymi Slowami. JA powiedzialem wam, ze wszystko co moze byc wstrzasniete, bedzie wstrzasniete.

(Komentarz: Proroctwo 105: 'W 2009 wstrzasne wszystkim, co moze byc wstrzasniete!')

JA ostrzeglem was z wyprzedzeniem jak bedzie wygladal 2010!

(Komentarz: Proroctwo 116, 'Wy musicie byc tymi, ktorzy w ufnosci chodza po wodzie, gdyz te rzeczy, ktore zobaczycie na tym swiecie, zwlaszcza w 2010, spowoduja u wielu omdlenie serc!)

JA przemowilem tego dnia, wasz ABBA JAHWEH. Prawdziwa Oblubienica JAHUSZUA HA MASZIJACH, ktora slyszy to Slowo skontaktuje sie z wami, nada waznosc temu Slowu – oni uslyszeli MOJ Glos!

Oni stana przy Twoim boku, beda lojalni i beda bronic!

Oni juz dluzej nie beda dbac o to, co mowia ludzie!

Oni beda bronic tego, co wiedza ze jest prawda. Wiedzcie rowniez to: to Proroctwo tylko daje wrogom wiecej powodow, aby nienawidziec was, ale to nie jest niczym nowym. JAHUSZUA byl i jest znienawidzony. Czy mozna oczekiwac czegos innego?

Gdyz wy jestescie JEGO odbiciem na tej, Ziemi – ci ktorych JA nazywam 'Oblubienica'.
.
http://www.amightywind.com/prophecypoli ... polish.htm

Hava

Post autor: Hava »

Kod: Zaznacz cały

W malzenstwach, ktore lacze, oni jednakowo MNIE miluja, pracuja dla MNIE, sluchaja DUCHA a nie ciala. 
Amen

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Tak to jest BARDZO ISTOTNE i ZNAK ROZPOZNAWALNY czy połączyło ich ciało czy
Duch Święty.
Szechina łączy DWOJE jako sznur POTRÓJNIE SKRĘCONY .
To jest Naczynie połączone.
Kiedy dane mi było poznac ,ze nie kazde małżeństwo połaczone jakimś tam
urzędowo-religijnymi formułkami ,ze to NIE JEST małżeństwo w oczach Stwórcy.
bogu nie sa potrzebne takie formalności tylko ludziom , a i to ich nie powtrzymuje by ŁĄMAC
ŁAMAC niszczyc brukac cudzołożyc ..
Czyz małzenstwo GEJOWSKOLESBIJSKIE jest połączone Szechiną !!!!!!!!
ochyda spustoszenia - teraz sie ciesza ze zostanie ojcem - fuj - pomiot diabelski

Anty_chryst
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2011, 11:18
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Proroctwa i Prorocy ,Czasu końca

Post autor: Anty_chryst »

kesja pisze:
Proroctwo 83

JA, JAHWEH (BOG OJCIEC) Mowie: 'Przygotujcie sie! Bliski jest Koniec!'


JAHWEH – imie BOGA OJCA w jezyku przekazanym prorokom w Biblii Swietej. JAHU'SZUA – hebrajskie imie JEZUSA. Tak GO nazywano na polecenie PANA BOGA w domu, w Nazarecie i w Izraelu.

15-go marca, 2006 roku w Swiety Dzien Purim, w poludnie Przekaz dany przez Apostola Elisabeth Elijah Nikomia podczas obchodow Purim. Ogloszony dnia 15-go marca, 2006 roku.

JAHWEH powiedzial 5 razy: 'Udostepnij Slowny Przekaz wszystkim'… Uczynimy to jak najszybciej.

Elisabeth:

Ja rozpoczelam mowiac w Swietych Jezykach przez telefon, modlac sie z innym czlonkiem Oblubienicy JAHU'SZUA, ktory nazywa sie Adam i mieszka w Kanadzie.

To proroctwo zostalo wypowiedziane calkiem nieoczekiwanie i moj maz zarejestrowal je na magnetofonie. Gdy zorientowal sie co sie dzieje, pobiegl po magnetofon. Podczas, gdy Real Audio jest slyszane, ja widze krotkie wizje o strasznych rzeczach, ktore zdarza sie jak rowniez slysze te slowa: 'Moorana, moorana, moorana!' …..Ja wiem, ze te slowa znacza: 'Morderstwo, morderstwo, morderstwo!' Nie wiem, jaki to jest jezyk lub jak sie to pisze. Rowniez to slowo 'Makabra' jest wszedzie ze slowem: 'Horrenda'. Nie pisze go poprawnie, ale w tym przekazie proroczym bedziecie slyszec go szereg razy w wypowiedziach mowionych. Jesli ktokolwiek rozpoznaje to slowo w innym jezyku, to chcialabym wiedziec, co to za jezyk, a moze to po prostu Jezyk z Niebios. My wiemy, ze mowienie w swietych jezykach jest mowa w jezykach ludzi i aniolow. Tak mowi Biblia.

Modlitwa Elisabeth:

Ja prosze CIE ABBA JAHWEH, niechaj to slowo nie ukaze sie jesli nie jest od CIEBIE, jesli nie jest w TWOIM czasie, niechaj nie bedzie zerwana ta pieczec. Ja prosze CIE ABBA JAHWEH, w imieniu JAHU'SZUA HA MASZIJACH!

'JA, JAHWEH, Mowie: 'Przygotujcie sie! Koniec Jest Blisko!'

Oh, MOJA umilowana Panno Obwieszczajaca, jak dlugo jeszcze?

[Objasnienie – Termin Panna Oglaszajaca jest objasniony w Proroctwie 76, adres internetowy http://amightywind.com/prophecypolish/proph76polish.htm]

JA pozwolilem Oblubienicy JAHU'SZUA by staneli za wami tak jak Abraham stanal za Lotem. Jak dlugo JA powinienem czekac, jak sadzicie?

Jak JA jestem wysmiewany! Jak wzgardzone jest MOJE IMIE! Jak MOI Swieci, ktorzy reprezentuja MNIE sa obmawiani! Jak oni sa zabijani z MEGO powodu na calym swiecie! I tylko, poniewaz JA powstrzymywalem to jak dotad przed przyjsciem do Ameryki, jak wiele bierze sie za rzecz normalna! Teraz, przekazuje wam abyscie mowili nowa modlitwe …bo koniec jest blisko!

I to jest dlaczego Oblubienica miala przyjsc przede MNIE w Purim i by byla Swieta przede MNA, na MYCH oczach. I to jest dlaczego JA powiedzialem: 'JAHU'SZUA zabierz SWOJA Oblubienice gotowa bez plamy lub zmarszczki', gdyz zlo stalo sie jeszcze gorsze, a Swietobliwi stali swietszymi na MOICH oczach!

MOJE oczy przebiegly tu i tam, zwlaszcza podczas Swieta Purim. W tych, tzw. Chrzescijanskich Kosciolach, ten Swiety Czas nie byl nawet wspomniany lub niektore wspomnialy, ale tylko pobieznie. To jest ta Misja, ktora JA zrodzilem przez was, ktora pouczala ludzi znaczenia i waznosci linii krwi Mardocheusza i posluszenstwa Estery. Teraz JA daje wam nowy mandat do przekazania dla Oblubienicy. Nie obawiajcie sie tych, co drwia i nasmiewaja sie. Nie przejmujcie sie wyrazem ich twarz.

Wy musicie po prostu byc poslusznymi i to sa te slowa, ktore JA mam do powiedzenia. JA, JAHWEH, nakazuje dzisiaj Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH byscie sie modlili za tych Dwoch Swiadkow! Modlcie sie za tych Dwoch Swiadkow! Gdyz nadchodzi czas, kiedy posle Aniolow, oh juz wkrotce, by potwierdzili tym Dwom Swiadkom, kim oni sa we MNIE! Szatan probowal odebrac im zycie wielokrotnie.

I tak jak istnieje Oblubienica JAHU'SZUA HA MASZIACH, tak rowniez istnieje Oblubienica Szatana! Ta misja napotkala ich wielokrotnie i nie wiedziala o tym. Sa tacy, ktorzy nienawidza was taka nienawiscia, nawet te 200 czarownic, ktore zostaly wychowane reka szatana, modlily sie przeciwko tobie, ktora JA nazywam Panna Obwieszczajaca.

[Prosze zauwazyc, ze podczas Swieta Purim w Afryce - wiadomosc z Internetu - zgromadzilo sie 200 czarownic, aby rzucac czary i przeklenstwa.]

Ale ich ataki nie mogly przedostac sie, poniewaz JA mialem Oblubienice JAHU'SZUA HA MASZIJACH zabezpieczajacych ciebie! Zanim oni opuszcza ta ziemie, zanim tych Dwu Swiadkow zostanie wybawionych jako Pierwsze Owoce, oni beda wiedziec kim sa we MNIE! JA nakazuje wszystkim czlonkom Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH, by sie rozpoczeli modlic za Tych Dwoch Swiadkow!

Uwaga, JA, JAHWEH, mowie tajemnice temu swiatu, uwaga… JA czynie nowa rzecz – to jest mezszczyzna i to jest kobieta!

Poniewaz wy mezszczyzni nasmiewacie sie i drwicie, to tak jak JA wzbudzilem Debore jako Sedzine calego Izraela [Ksiega Sedziow 4:4], to tak rowniez JA wzbudze ich - rowniez to bylo przesadzone – i ci nadchodzacy beda mieli ducha jak Mojzesz, ci nadchodzacy beda mieli ducha jak Eliasz. Ale jako, ze tych dwoje maja jeszcze smiertelne ciala, to ataki na nich nadeszly.

JA, JAHWEH, nakazuje calej Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH…niechaj kazda modlitwa, ktora bedziecie odtad mowic pokryje ich, aby byli w BOZYM zdrowiu podczas, gdy sa w tych smiertelnych cialach. Aby przemawiali odwazniej, by ich wrogowie byli zniszczeni na ich wlasnych oczach! Tak jak Dawny Eliasz modlil sie, tak rowniez takie same namaszczenie bedzie na tych dwoch. Wrogowie beda drzec z przerazenia, gdyz poznaja, ze to jest Oblubienica JAHU'SZUA HA MASZIJACH!

A wiec, w tym swietym czasie Swieta Purim pokaze wam jak blisko jest Koniec, gdyz juz MOWIE wam, byscie zabezpieczali tych Dwoch Swiadkow, ktorzy sa na tej ziemi. Tak, oni juz sa tutaj! Lecz oni sa tak skromni i mowia: 'Na pewno nie ja – a jesli tak, to ja nie chce wiedziec!' Lecz JA wam mowie … i JA mowie do tych, ktorzy sa tymi Dwoma Swiadkami…. Wy bedziecie wiedziec z cala pewnoscia, nawet zanim zostaniecie zabrani z tej ziemi! Powrocicie z cialami w Chwale. Bedziecie stali przed tym, co nazywa sie Sciana Placzu. Plomienie beda wychodzic z waszych ust, ogien bedzie wychodzil spod waszych piet i bedziecie glosic to, co ja mowie wam. I zaden mezszczyzna, ani zadna kobieta, ani diabel, ani demon nie beda stawiac oporu!

Gdyz KROL Calego Stworzenia, ktorym jestem JA, ABBA JAHWEH, nakazuje Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH byscie sie modlili.

Ale pamietajcie to, kiedy oni spostrzega kim sa, bedziecie widzieli rzeczy zdarzajace sie na tej ziemi w taki sposob jako, ze JA powiem im by rozpoczeli wypowiadac w sferze duchowej te slowa, ktore JA dalem im do powiedzenia. A wiec teraz Oblubienico JAHU'SZUA modlcie sie, by oni otrzymali i uwierzyli w to namaszczenie, ktore JA zlozylem na nich.

Pamietajecie to, to jest jedna kobieta i jeden mezszczyzna.

Wykonujcie prace, ktora macie i to wykonujcie ja szybko. Ponownie mowie, wykonujcie prace, ktora dalem wam do wykonania, i to wykonujcie szybko! Ci z was, ktorzy zebraliscie zloto i srebro; ci z was, ktorych poblogoslawilem klejnotami … coz dobrego wam dadza, kiedy beda pozostawione?

JA poblogoslawilem obficie, finansowo i w kazdy sposob, a pomimo to niektorzy z was, ktorzy jestescie Oblubienica JAHU'SZUA HA MASZIACH nawet nigdy nie napisaliscie tej Pannie Obwieszczajacej. Pomimo, ze potajemnie wzrosliscie w wiedze and duchowo obrosliscie w tluszcz, gdy zebraliscie cala ta wiedze i namaszczenie, to jednak nie dzieliliscie sie …. Pomimo, ze nie dalem wam biedy! Bedziecie odpowiadac przede MNA za to, co czynicie dla Krolestwa Niebios!

Czy pamietacie Dawnego Eliasza? Poslalem go do wdowy z Sarepty. Chociaz bylo tam wiele, wiele wdow w tej krainie, JA wybralem jedna. Do kogo jest poslana ta Misja? Do kogo JA posylam MOJEGO Nowego Eliasza? Co uczyniliscie dla nich, to uczyniliscie dla MNIE! I to wam mowie, JA JAHWEH, mowie wam to…ktokolwiek, kto dotknal lub wyrzadzil jakakolwiek krzywde tej Misji, w jakikolwiek sposob MOJEJ Pannie Obwieszczajacej, to jest tak jakbyscie dotkneli i wlozyli kij z ostrym koncem do JA, JAHWEH oka!

A JA zemszcze sie i pojdziecie do MOJEJ Tloczni Wina Gniewu MEGO! I ja zmiazdze was w siedmiu odmiennych kierunkach! I to jest to wszystko, co beda slyszec podczas, gdy JA bede miazdzyl ich w kazdym kierunku, rozum, cialo, duch i dusze! (Czytaj Proroctwo 80). Czyz bowiem nie ostrzegalem: 'Nie dotykajcie MYCH Namaszczonych i nie czyncie szkody MYM Prorokom.'?

Myslicie, iz uszlo waszym jezykom mowienie tych bluznierczych slow … i wy nazywacie zlym to, co JA nazywam dobre w MOICH oczach! JA uczynie wam, ze bedziecie zyczyc sobie, bym wam odcial wasze jezyki zanim pozwolilem wam mowic taki gnoj! Ale tych, ktorzy wybiora ta Misje, tych ktorzy przyjma te prawdy, tych ktorzy przyjma ta Panne Obwieszczajaca – JA przyjme was!

Natomiast tych, ktorzy nasmiewali sie i drwili – JA, JAHWEH, odrzucilem was! Czytajcie ponownie Ksiege Estery. JA jestem przedstawiony symbolicznie jako ten krol! Ilu z was jest jak Waszti? Myslicie, iz jestescie tak pelni piekna, ze nie musicie przyjsc, kiedy JA, JAHWEH, mowie przyjdzcie. Przeto, JA wygnalem was! Nie wejdziecie do Krolestwa MEGO!

Ale jest jeszcze wiekszy Oredownik anizeli Krolowa Estera. To jest MOJ SYN JAHU'SZUA (JEZUS)! To mowie wam, oh potezna Oblubienico JAHU'SZUA HA MASZIACH (JEZUSA CHRYSTUSA). Zadnej dobrej rzeczy nie odmowie wam! Jest napisana Ksiega Pamieci i wszystkie wasze imiona sa zapisane w milosci. Tak cierpieliscie, aby tylko byc Swietymi, dlatego JA chce, abyscie wiedzieli jak bardzo JA was miluje! To jestem JA, ktory wybralem was, abyscie byli Oblubienica MEGO SYNA! To jestem JA, JAHWEH, ktory wybralem was, abyscie byli Oblubienica MEGO SYNA!

Pamietajcie, ze Oblubienica JAHU'SZUA (JEZUSOWA) nie jest to tylko kobieta, ale mezszczyzni i kobiety, ktorzy sa bez plamy lub zmarszczki, chodzacy poslusznie i beda wkrotce wniebowzieci, by byc z JAHU'SZUA! Modlcie sie abyscie byli ocenieni warci, aby byc jedna z tych osob zaliczonych do Oblubienicy!

Dla tych, ktorzy znaja MOJ glos, wy rozpoznacie DUCHA, ktory mowi, wy naprawde jestescie MOIMI Barankami, wy prawdziwie jestescie MYMI Owcami!

Dla pozostalych z was, ktorzy mowia: 'To jest tylko Elisabeth, nadeta duma', to wam powiem – to jestescie wy, ktorych JA nienawidze! JA zmusze was pewnego dnia byscie przyznali, ze to jest ta Misja, ktora JA miluje! I te wszystkie misje, ktore wezma te slowa i rozglosza je na cztery krance swiata – to wy jestescie tymi, ktorych umiluje; wy jestescie tymi, ktorych miluje ; wy jestescie tymi, ktorych JA przyjmuje tak, jak wy przyjmujecie prawde.

Gdyz te prawdy sa poparte MYMI Pismami Swietymi i jak ktos smie nazywac te proroctwa falszywmi? Jesli wy tak mowicie, to wy nazywacie MEGO SYNA JAHU'SZUA falszywym! Albowiem, czyz ON nie jest ZYWYM SLOWEM?

Z dala ode MNIE! Z dala ode MNIE! Wy nawet nie nalezycie tutaj! Tylko ci, ktorzy chca siedziec przy Stole Bankietowym i biesiadowac na prawdach i wezma duchowe pozywienie i poczestuja innych, naleza do tego miejsca!

To jest MOJ Dekret. To jest to przykazanie, ktore JA wydaje z MEGO Tronu w Niebiosach i JA wypowiedzialem go w ten dzien!

Oblubienico JAHU'SZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA), obejmijcie ta Misje w swoich modlitwach! Pamietajcie ta Panne Obwieszczajaca i obejmijcie Nikomia wiecej w waszych modlitwach, badzcie blogoslawienstwem dla nich tak, jak oni sa blogoslawienstwem dla was, bo w przeciwnym razie JA zapytam was pewnego dnia: 'Dlaczego nie byliscie?' Obejmijcie tych, ktorych JA nazywam Dwoma Swiadkami.

Do Oblubienicy JAHU'SZUA HA MASZIJACH …

…Jesli pytacie MNIE i jesli wierzycie, to JA dam wam odpowiedz. JA objawie wam wiecej o tych, ktorych nazywam Dwoma Swiadkami. Oni potrzebuja waszego pokrycia, oni potrzebuja waszych modlitw. Podczas, gdy oni sa w smiertelnych cialach, szatan stara sie odebrac im zycie, by uciszyc prawde, ktora JA oglosilem. A wiec, pokryjcie ich w waszych modlitwach.

JA, JAHWEH, jestem tak zadowolony, gdy modlitwy Oblubienicy JAHU'SZUA przyszly przede MNIE w ten Dzien Swieta Purim. Przyszly do MNIE jak slodka won. Aniolowie otworzyli je jak slodkie kadzidlo i JA jestem tak zadowolony. I dlatego, JA mialem wiecej litosci i powiedzialem: 'Jak dlugo jeszcze chcecie bym opoznil?'

Ale koniec jest blisko. Kiedy to zapieczetowane Proroctwo [78] zostanie ogloszone, jedna z pieczeci zostanie zlamana. Biada temu swiatu, kiedy Elisabeth oglosi to, co JA ukrylem.

Oh, ale MOJA umilowana Oblubienico JAHU'SZUA – wy, ktorzy nalezycie do Tych 144 000 z Apokalipsy 14, lub 144 000 z Apokalipsy 7 – wy nie musicie sie obawiac.

Wszyscy, ktorzy jestescie zaproszonymi Gosciami na Wieczerze Weselna Baranka …jest prawda, ze wy bedziecie musieli przejsc cierpienia dla NIEGO (JAHU'SZUA), oh ale, te nadchodzace nagrody, ktore macie!

W tym momencie bron, ktora Oblubienica JAHU'SZUA ma, jest w sferze duchowej. Ale JA to wam mowie: W czasie Wielkiego Ucisku, tak jak Krol wydal Edykt (Nakaz) i powiedzial, by wzieto bron i broniono sie, tak tez ponownie sie stanie. Ale nie dla Oblubienicy z Apokalipsy 14. Gdyz JA wybawiam ich z ziemi i ci Dwoje Swiadkow beda w tej liczbie, a potem oni powroca.

Oh, ale wy cenna Oblubienico z Apokalipsy 7 – umilowani, wy juz jestescie zapieczetowani. Umilowani, nikt nie moze was zranic. Tylko na krotki czas bedziecie musieli porwac za bron i bronic sie, i pomoc Gosciom w walce z Szatanem i tymi, co przyjeli znamie Szatana. Ale potem bedziecie szli w nowych cialach w chwale, kiedy uslyszycie te slowa: '… a zmarli w CHRYSTUSIE powstana pierwsi.'

Jak poznaliscie, slowo CHRYSTUS jest wylaczna przyczyna, ze JA je wymawiam. To sa zmarli w JAHU'SZUA HA MASZIJACH (Znany w Polsce jako JEZUS CHRYSTUS, z greckiego tlumaczenia), ktorzy beda tymi Dwoma Swiadkami i tymi umeczonymi w tym czasie. Ci beda w drugim Wniebowzieciu i wraz z Oblubienica z Apokalipsy 7 zostana wzieci w Niebo na oczach bezboznych!

To sa te tajemnice zarezerwowane dla Oblubienicy JAHU'SZUA.

Niechaj inni nasmiewaja sie i drwia. To jest Stol Bankietowy, ktory JA klade przed wami w ten dzien. Ci z duchowymi uszami beda slyszec, wszyscy inni pozostana glusi. Ci z duchowymi oczami zobacza, wszyscy inni pozostna slepi! To sa te slowa, ktore JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), mowie w ten dzien, KROL STWORZENIA, w ten Swiety Dzien Purim.

JA, JAHWEH (BOG OJCIEC), mowie: Przygotujcie sie umilowani, zbliza sie koniec! Jak JA prorokowalem poprzez Elisabeth w poprzednich latach o Pladze Wrzacej Czarnej Krwi, ze przyjdzie jako znak MEGO gniewu, JA mowie teraz to poprzez MOJA Panne Obwieszczajaca – juz zostala zwolniona. Juz sie zaczelo! Choroba ta jest na etapie wylegania i nie bedzie na nia lekarstwa!

Ale umilowani, miejcie pewnosc wszyscy, ktorzy jestescie Swieci przede MNA - prowadzacy Swiete zycie i stawiajacy MNIE, JAHWEH i JAHU'SZUA, na pierwszym miejscu w waszym zyciu i milosci, czyniacy wszystko najlepiej, co tylko mozecie, by byc poslusznymi Pismu Swietemu – ta Plaga Wrzacej Czarnej Krwi nie przyjdzie na was. Bedzie tak jak za dawnych czasow, kiedy plagi byly zwolnione przez Mojzesza, mowiacego pod namaszczeniem RUACH HA KODESH (DUCHA SWIETEGO). I te plagi nie dotknely Dzieci Izraela, a tylko Egipcjan, ktorzy sluzyli i czcili innych bogow. A wiec, tak tez ponownie bedzie i teraz!

Jak za dni Mojzesza, tak ponownie bedzie i teraz. Jak za dni Lota, tak ponownie sie stanie!

Do grzesznikow, ktorzy odmawiaja dotychczas nawrocenia sie - dzisiaj jest Dzien Zbawienia! Czytajcie to, co nadchodzi z Misji Ostatniej Szansy. Jutro moze byc za pozno! Na co czekacie?

Religia nie zbawi was, a tylko Swiety, w milosci i posluszenstwie Zwiazek z JAHU'SZUA (JEZUSEM) i JA, JAHWEH (BOGIEM OJCEM), zbawi was!

Wy mozecie tylko powrocic z powrotem do Niebios poprzez Imie i Krew JAHU'SZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA).

JA mam ostrzezenie dla wszystkich, ktorzy sa zaproszeni na Wieczerze Weselna BARANKA: Podczas Wielkiego Ucisku, ten nadchodzacy, ktorego nazywa sie Antychryst, ktory jest prawdziwie synem szatanskim, synem zatracenia, on przyjdzie uzywajac i podrabiajac to Imie, ktore jest znane na caly swiat, we wszystkich rodzinach i jezykach, to Imie, ktore Chrzescijanie znaja i miluja….Imie JEZUSA CHRYSTUSA!

Miejcie sie na bacznosci! Znaki, dziwy i cuda sa ciagle czynione i dusze sa ciagle zbawione w Imie JEZUSA CHRYSTUSA, nie obawiajcie sie. Jednakze, to nie byly jeszcze Czasy Ostateczne, a wy byliscie tylko odpowiedzialni za to, co byliscie nauczani.

JA, JAHWEH, honorowalem i namascilem to imie JEZUS, chociaz MOJ SYN JAHU'SZUA mial nadane imie hebrajskie przez JEGO hebrajska Matke!

A JA jestem JEGO OJCEM, JEGO imie musi zawierac MOJE IMIE JAH! Imie JEZUS wymazalo MOJE SWIETE IMIE – IMIE ponad wszystkie inne imiona!

MOJE IMIE jest JAHWEH, a imie JAHU'SZUA tlumaczy sie dla ciaglego przypomnienia w kazdym jezyku: JAH ZBAWIA!

Czyz nie jest waszym zwyczajem nazywac syna imieniem ojca? Dlaczego myslicie, iz to jest calkiem cos innego, gdy wasz NIEBIANSKI OJCIEC czyni to samo? To jest ciaglym przypomnieniem dla was, iz JA JAHWEH i MOJ SYN JAHU'SZUA jestesmy jednoscia!

To szatan i jego sludzy boja sie tego imienia YAH, ale JA znam milujace serca MOICH dzieci! JA nawet przebaczylem wam porzucenie MOJEGO prawdziwego Szabatowego Dnia Odpoczynku, co jest wielokrotnym lamaniem 4-go Przykazania, ale nie bede juz wiecej przebaczal! Teraz jestescie odpowiedzialni za to co wiecie! Jestescie odpowiedzialni za ostrzeganie innych! W hebrajskim imieniu JAHU'SZUA i MOIM IMIENIU JAHWEH jest wyzsze Swiete Namaszczenie!

Teraz nadszedl Koniec Czasow i JA ostrzegam was byscie pouczali innych o tym, co wiecie, ze jest prawda!

W NASZYCH IMIONACH jest wiecej namaszczenia! Uzywajcie ICH, nie szukajcie juz wiecej wymowek. Podczas Wielkiego Ucisku, musicie wzywac imienia MEGO SYNA w jezyku hebrajskim, imienia JAHU'SZUA HA MASZIJACH! MOJE imie JAH, IMIE ponad wszelkie inne imie, jest w JEGO imieniu!

Jesli teraz sie tego nie nauczycie, to w czasie Wielkiego Ucisku, kiedy bedziecie modlic sie o wybawienie lub ozdrowienie i bedziecie uzywac to imie 'JEZUS', pamietajcie, ze syn Szatana bedzie uzywac to imie udajac BOGA! Jak mozecie oczekiwac uzdrowienia, wyzwolenia lub blogoslawienia, uzywajac te same imie, co syn Szatana bedzie uzywal? Wy bedziecie wzywali syna Szatana, nie wiedzac o tym!

Podczas Wielkiego Ucisku, syn Szatana bedzie mial swoj dzien, wydzielony do jego czczenia i to bedzie Niedziela! Kiedy niedzielne msze beda obowiazkowe i wy na calym swiecie bedziecie mieli nakaz, byscie szli do waszego najblizszego Niedzielnego Kosciola, miejcie sie na bacznosci – Nie idzcie! To jest pulapka Syna Szatana! Gdyz kazdy, kto bedzie uczestniczyl w niedzielnych mszach czy koscielnych zebraniach w czasie Wielkiego Ucisku, wejdzie w te drzwi zahipnotyzowany, oczarowany duchami zludzenia, manipulacji umyslu, balwochwalstwa, rebelii posrod wielu innych poteznych duchow demonicznych.

Ostrzezcie ich juz teraz! Oni otrzymaja Znak Bestii i wejda do kosciola profanacji i wybiora oddawanie czci bestii i zaakceptuja jego fizyczny jak i duchowy znak. Ostrzezcie ludzi juz teraz, zanim nie jest za pozno!

To nie oznacza, iz wszystkie Niedzielne Koscioly sa zlymi teraz! Ale jestescie teraz juz tak blisko, koniec jest blisko! Musicie ostrzec ludzi tam, gdzie zakonnicy zaniedbuja czynienia tego! Musicie pouczac prawde o hebrajskich SWIETYCH IMIONACH JA JAHWEH i MEGO SYNA JAHU'SZUA, jedynego wylacznie MESJASZA, o wylacznej KRWI przelanej za ludzkosc na odpuszczenie grzechow!

JA nie zaakceptuje zadnej innej krwi ofiarnej! I zaden inny oredownik nie moze wstawic sie za was, wlacznie ze swietymi, ktorzy sa uwazani za wiecznie zyjacych, a nawet JAHU'SZUA (JEZUSA) wlasna Matka, Mirjam (Maryja), gdyz nawet ona potrzebowala JAHU'SZUA (JEZUSA) jako jej MESJASZA!

Jedynym powodem, dla ktorego ktokolwiek z Oblubienicy JAHU'SZUA (JEZUSOWEJ) mialby uczestniczyc w Niedzielnym Kosciele, jest pouczenie Owieczek i Barankow prawdy tam, gdzie pastorowie, ksieza odmowili, nawet jesli to jest jedna osoba za jednym razem.

A oto dobra nowina:

Zarowno jak MOJE ukochane Dzieci, ktorych imiona sa zapisane w BARANKA Ksiedze Zycie i sa z gory wyznaczone, tak i podobnie jest z Szatana Ksiega Potepionych! JAHU'SZUA nie straci zadnej duszy z tych, ktorych imiona zostaly zapisane w BARANKA Ksiedze Zycia przed zalozeniem swiata! Wy nie mozecie przypadkowo wybrac Znaku Bestii. Bedziecie wiedziec, by tego nie zrobic i wybierzecie raczej smierc, anizeli uczynienie tego!

Wylacznie prawdziwe uzdrowienie, znaki, dziwy, cuda i zmartwychwstania sa z Niebios! Wszystkie inne uzdrowienia i wybawienia sa zludzeniem. A podczas Wielkiego Ucisku beda zludzenia, ktore beda wydawac sie prawda, ale w rzeczywistosci beda klamstwami prosto od tronu Szatana!

Nauczcie sie teraz i teraz ostrzezcie innych!

W czasie Wielkiego Ucisku tylko w imieniu JAHU'SZUA – a nie w imieniu JEZUSA – bedzie prawdzie wyzwalanie, uzdrawianie, moc zmartwychwstania objawiac sie! Ludzie, ktorzy miluja i sluza JEZUSOWI beda sie teraz zastanawiac, dlaczego ich modlitwy nie daja rezultatu! Ich wiara odniesie szkody i oni nawet umrza za swoja wiare, nie rozumiejac dlaczego wyzwolenie nie nadeszlo w tym imieniu.

Ostrzezcie ich teraz by przyzwyczaili sie uzywac hebrajskiego imienia JAHU'SZUA i JAHWEH i RUACH HA KODESZ!

Szatan nie chce podrabiac imienia JAHU'SZUA z imieniem JAH w NIM!

Miliony czytajacych to beda Gosciami zaproszonymi na Wieczerze Weselna Baranka i blogoslawieni bedziecie! Jednakze bedziecie widziec caly lub czesc Wielkiego Ucisku i wasze oczy beda zmuszone by ogladac ten terror! Pamietajcie to – MOJ gniew nie jest przeznaczony dla was, lecz jest przeznaczony dla MOICH wrogow!

Pozostancie swietobliwi i nie idzcie na kompromisy i wzywajcie imienia JAHU'SZUA i polegajcie na JEGO sile i namaszczeniu! I trzymajcie sie mocno waszej wiary, poniewaz nie bedzie latwo. Poniewaz beda fale manipulujace umysl w powietrzu, ktore beda probowac 'prac wasze mozgi'. Nauczcie sie Pisma Swietego teraz, by go uzywac jako bron w tym czasie, gdyz Biblie beda zakazane….ale nawet Szatan nie bedzie w stanie spalic wszystkie Biblie!

JAHU'SZUA uzyje Swietych Aniolow, Oblubienicy z Apokalipsy 7, Oblubienicy z Apokalipsy 14 jak rowniez tych Dwu Swiadkow, by wiedziec gdzie ci Goscie sa i by pomoc im w razie potrzeby. Tych Dwu Swiadkow bedzie bronic Gosci i bedzie sie mscic za nich!

Nauczcie sie MOJEGO prawdziwego Szabatu, poniewaz JA, JAHWEH, bede specjalnie blogoslawil zabezpieczal tych, ktorzy honoruja MNIE w ten Dzien, ktory JA, KROL calego stworzenia, wydzielilem jako Szabatowy Dzien Odpoczynku. I tak samo jak JAHU'SZUA chodzil po tej ziemi i czynil znaki i dziwy i cuda w Dzien Szabatu, to nawet w czasie Wielkiego Ucisku, a zwlaszcza w MOJ Szabat, MOJE Swiete Dni, to samo bedzie czynione w IMIE JAHU'SZUA pod namaszczeniem RUACH HA KODESZ!

Sa tajemnice o ktorych nie czas jeszcze by mowic. Po prostu wiedzcie, ze JA, JAHWEH, nigdy nie pozostawie lub nie opuszcze nikogo, kto naprawde miluje, czci i sluzy JAHU'SZUA i JA, KROLA STWORZENIA.

Nauczcie sie MOJEGO IMIENIA. To jest JAHWEH, TEN WIECZNY! JAHU'SZUA jest MOIM SYNEM! JAHU'SZUA HA MASZIJACH (JEZUS CHRYSTUS) jest waszym jedynym WYBAWICIELEM, jedynym IMIENIEM i DROGA z powrotem do Nieba!

Dla tych wszystkich, ktorzy drwia i nasmiewaja sie z Tego Proroczego Slowa – wy nauczycie sie trudna droga, ze przyszlo Ono z MOICH, JAHWEH's, UST i zostalo przekazane tej Pannie Obwieszczajacej!

Dla MOICH Barankow i Owieczek z calego tego swiata …wezcie to SLOWO jak reakcje lancuchowa i pozwolcie Jemu rozbrzmiewac dookola swiata! Pamietajcie, nawet wybrani beda oszukani, jesli bedzie to mozliwe, poniewaz wasi pastorowie, ksieza zaglodzili Baranki i Owieczki. Kiedy czytacie te proroctwa, ucztujecie i jecie Swiete Duchowe Pozywienie.

Wszyscy inni, ktorzy zaprzeczaja temu Slowu, nawet chociaz twierdza, iz miluja 'JEZUSA', ale odmawiaja nauczenia sie hebrajskich SWIETYCH IMION, Szabatu, Swietych Dni i Festiwalow, oni kontynuuja wychowywac sie na mleku. Gdyz oni nie chca Duchowych Zebow by jesc to Duchowe Mieso. W czasie Wielkiego Ucisku, oni beda pamietac, co czytali i niektorzy nawroca sie i beda wiedziec, iz ta Misja byla naprawde poslana z Nieba!

Dla MYCH umilowanych Dzieci, Oblubienicy, wybranych i wyselekcjonowanych… Spojrzcie w gore, zbawienie nadchodzi!

W ten, czy inny sposob bedziecie ponownie powracac do domu w Niebie!

************************************************************************ Jak zostalo powiedziane, tak zostalo zapisane w ten Swiety Dzien Purim, 15-go marca, 2006 roku!

Dane tej Pannie Obwieszczajacej JAHWEH (BOGA OJCA) i JAHU'SZUA (JEZUSA), Apostola Elisabeth Elijah Nikomia.

Osobista uwaga…

Ja jestem ciekawa opinii tych, ktorzy zadali pytania JAHWEH (BOGU OJCU) w imieniu JAHU'SZUA (JEZUSA) i otrzymali odpowiedzi. Czy mozecie napisac i podzielic sie nimi ze mna? Ja wiem to jedno, ze tych Dwoch Swiadkow, kimkolwiek oni sa, potrzebuja modlitw i milosci Oblubienicy JAHU'SZUA (JEZUSOWEJ) i Gosci zaproszonych na Wieczerze Weselna BARANKA. Ja obudzilam sie z tym smutnym objawieniem i zawolalam o ochrone dla tych dwu swiadkow, po otrzymaniu tego Slowa. Ksiega Apokalipsy 11:3-13.

Prosze sie niekrepowac i kopiowac i dzielic sie tym proroctwem. Zniwa sa wielkie, a pracownikow tak malo. O jedno tylko prosze, abyscie polaczyli sie z moja strona internetowa jesli umieszczacie je na waszej stronie i prosze nie zmieniac tego przekazu, wlaczajac osobiste notatki, ktore ja zamiescila pod wplywem RUACH. Tlumaczacy, prosze was byscie wlaczyli wszystko, co jest napisane.

Praca tych Dwu Swiadkow bedzie niepodobna do zadnej innej pracy danej. Ja placze za nich pod wplywem namaszczenia, gdyz praca, ktora oni maja do wykonania nie jest do pozazdroszczenia. Oni beda widzieli wiecej terroru anizeli widziano dotychczas na ziemi.

Prosze uczynic jak YAHWEH powiedzial i modlcie sie za tych Dwoch Swiadkow! Prosze modlcie sie zawsze o blogoslawienstwo dla nich. Modlcie sie, aby TEN SWIETY dal im milujace wsparcie i zachete podczas, gdy oni sa jeszcze w tych smiertelnych cialach. Modlcie sie, aby oni uwierzyli i przyjeli to namaszczenie, ktore jest im dane i by byli poslusznymi i by wykonali wszystko, co maja zlecone. Modlcie sie o ich bezpieczenstwo i o Swieta Sciane Ognia w okolo ich, aby zaden czlowiek, demon, diabel nie uczynil im jakiejkolwiek szkody podczas, gdy sa jeszcze w smiertelnych cialach. Uwazajcie chwalacy sie udawacze!

Ktokolwiek, kto chwali sie, ze jest jednym z tych Dwoch Swiadkow, tak jak ten, ktory nazywa sie Elijah the Tishbite, lub ten czlowiek Hawkins, ktory napisal bluznierstwo w 'Book of YAHWEH', nie jest jednym z Nich – nawet jak tych Dwoch Swiadkow bedzie lezalo na ulicy, to on powiedzial, iz beda lezec tam przez trzy i pol roku, a nie trzy i pol dnia. Ja widzialam to na wlasne oczy. Ci ludzie i inni czynia to w swojej dumie.

Tych prawdziwych Dwoch Swiadkow nie chce nawet przyznac sie do tego powolania. Oni sa skromni i nie wierza, iz sa godni tak wysokiego powolania i powtarzaja: 'Na pewno masz kogos lepszego.' To jest to, co JAHWEH ukazal mi. To jest dlaczego Pismo mowi, iz oni sa ubrani w wory pokutne i popiol. To jest symbol pokory i zaloby za ten terror i grzech, ktory oni beda widzieli i to, co widza teraz.

Ja wiem od kiedy dostalam Duchowy Kij i moj 6-letni syn Jonathan – jeden z dwoch blizniakow – widzial to w sferze Duchowej i okreslil to i ja poczulam jego ciezar 19 lat temu. I kazdym razem, kiedy byl uzyty w sferze Duchowej, stawal sie ciezszy. I dzisiaj, moj maz musi podtrzymywac moje ramiona, kiedy jest uzywany pod prowadzeniem JAHWEH (BOGA OJCA). [Czytaj: 'Anointed in Hawaii']

Ta Misja ma cos do czynienia ze znalezieniem Arki Przymierza, sto czterdziestoma czterema tysiacami z Apokalipsy 14, oraz z Dwoma Swiadkami. Ja doszlam do takiego przekonania po uplywie lat i po otrzymaniu objawien poprzez prorocze slowa dane mnie. Jest ksiazka pisana przez innego czlonka Oblubienicy JAHU'SZUA [Apokalipsa 14], ktora placi i ofiaruje swoj czas, by zebrac wszystkie Proroctwa, Wizje i Sny i wypowiedziane slyszalnie slowa JAHWEH (PANA BOGA), i aby ja opublikowac. Prosze modlic sie za nia, gdyz to jest olbrzymia praca. Modlcie sie za odpowiednie wydawnictwo.

My staramy sie rowniez o tlumaczenia Proroctw w rozmaitych jezykach [http://amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm], by one byly wydane rowniez w formie ksiazek. Gdy my nie bedziemy juz dluzej na internecie, przynajmniej ksiazki beda dostepne w okresie Wielkiego Ucisku. Miedzy innymi, ciagle poszukujemy tlumacza na jezyk hebrajski. Prosimy bardzo o zgloszenie sie, jesli chcecie ofiarowac swoj czas na wykonanie tej pracy. My potrzebujemy zaangazowanych, skupionych tlumaczy, ktorzy podejda do tej pracy tak powaznie jak ja, a nie jak statki przeplywajace noca. Modlcie sie prosze i zobaczcie, czy to wy jestescie tymi tlumaczami.

Inne proroctwa sa w sekcji polskiej na stronie:
http://amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm

www.amightywind.com www.almightywind.com [mirror]

Apostle Elisabeth Sherrie Elijah
PMB 151, 3875 Geist Rd., Suite E
Fairbanks, Alaska 99709

E-mail: revholyfire@hotmail.com
_________________
JHWH światłem moim i Jeszua mój

Już niedługo koniec świata?
http://pierwszy.net/dlauczciwych
http://krzysztoftrans.pl.tl

Ps.27/1


Anty_chryst

Nasher777

Post autor: Nasher777 »

A ja uważam, że te proroctwa to manipulacja.
didn’t want this comment to get lost in a post. These comments from ex-followers need to be posted as a post. I had always suspected many things of the info coming forth. Again, if you need help to leave, contact us here or at exposedcults@yahoo.com. Your identity will be kept private is you wish.

Comment by: 4theloveofYeshua
8:01 pm, 15 May 2010 | Edit

Hi Vajchael,

I too was there in 2005, and Chuck spoke with me a lot. He was under their mind control manipulation. He was afraid of Sharon, aka Elisabeth and Paul. He asked me and a few others to pray for him because he was literally suicidal. A demonstomper and spy for Sharon and Paul got the email from Chuck and told them what was going on. They severely reprimanded him and made him apologize for asking for prayer because he was to ONLY go to THEM for such things. Chuck was very distraught and isolated. He wasn’t allowed contact with anyone but them, unless it was to speak to other members of Amightywind.

Katherine and Adam are co-leaders now with Sharon/aka Elisabeth and Paul and I have watched as everyone who is bewitched by them have been mind manipulated and spew the same hate and filth as they do. I am no longer with them, either and I also know that Elisabeth is a very physically and spiritually ill woman. She has heart, lung and kidney problems which all began when she left America. I have a picture of them when they were living in Van Couver and you can see the luxurious lifestyle they live. It was no accident that the picture shows red in Elisabeth’s eyes. They had requested photos from all the members of the cult and now I know why. They practice charismatic witchcraft and they need the photos. Black magic requires photos which is why all the members currently have HER photo in their homes. Praise YAH that I NEVER put up a photo of her.

Thank you so much for you testimony which only confirms everything we’ve all been through. I pray Elisabeth and her followers will repent before it is too late. Forgiveness? Well, after 5 years of fear, intimidation, confusion and her trying to destroy my marriage, that is something I have a hard time with is forgiveness.
ze strony : http://amightywind.org/?author=3&paged=2

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Naser
jakie to wspaniałe widac ze znasz angielski ...a my jestesmy na polsojęzycznym forum
i zapewne nie kazdy zna jezyk angielski no chyba ze tylko ja jestem taki wyjatek.
jakby nie było jesli juz to podaj tłumaczenie bo to gorsze od braku zródła.
I to dopiero jest manipulacja :-)

Nasher777

Post autor: Nasher777 »

Na Twoją prośbę przetłumaczyłem, przepraszam za błędy :
Ja też byłem tam w 2005r, i wiele rozmawiałem z Chuckiem. On był pod wpływem ich manipulacji. On bał się Sharon znanej jako
Elisabeth i Pawła. Poprosił mnie i pare innych osób, żebyśmy się za niego pomodlili, bo był już bliski samobójstwa.
"Demonstomper" (znaczy tyle co "wybijacz demonów" w tym wypadku chodzi o członka amightywind) dostał maila od Chucka i powiedział
im (Elisabeth i Pawłowi) co się dzieje. Oni kilkakrotnie zganili go i kazali mu przeprosić za to, że ośmielił się poprosić
o modlitwę, ponieważ on nie ma prawa prosić o takie rzeczy nikogo poza nimi. Chuck był bardzo wstrząśnięty i odizolowany.
On nie mogł się kontaktować z nikim poza członkami amightywind.

Katherine i Adam są wiceliderami i ja patrzyłem jak każdy kto był w nich zauroczony podlegał manipulacji i przekazywał taką
samą nienawiść i przekleństwa jak oni. Ja już dłużej do nich nie należę, przy tym wiem także, że Elisabeth jest kobietą
bardzo chorą, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Ona miała problemy z sercem, płucami i nerkami, które wszystkie zaczęły
się kiedy opuściła USA. Mam ich zdjęcie z Van Couver na którym można zobaczyć w jakim luksusie żyją. Nie ma przypadku w tym,
że na zdjęciu oczy Elisabeth są czerwone. Oni poprosili o wszystkie zdjęcia członków swojej organizacji i teraz wiem dlaczego.
Oni praktykują charyzmatyczną magię i dlatego potrzebują zdjęć. Czarna magia wymaga zdjęć i to dlatego wszyscy członkowie
posiadają w tym momencie zdjęcie Elisabeth w swoich domach. Dziękuje Bogu za to, że nigdy nie tolerowałem jej zdjęcia.

Dziękuje Ci za twoje świadectwo, które tylko potwierdza to, z czym mamy do czynienia. Modlę się, żeby Elisabeth i jej
naśladowcy zawrócili z tej drogi, zanim będzie za późno. Przebaczenie? Cóż, po pięciu latach strachu, poniżania, zagubienia
i jej prób zniszczenia mojego małżeństwa mogę powiedzieć tylko, że bardzo ciężko mi myśleć o przebaczeniu.
Od siebie dodam, że gdy czytam proroctwa Elisabeth czuje jakąś moc, ale również rodzi się we mnie jakiś wewnętrzny fanatyzm i chęć nawracania wszystkich na ich wiarę. Do tego gniew i jakaś złość, kiedy sobie pomyślę, że ktoś nie posłucha tego co mówię. Po za tym rośnie mi ego i zaczynam traktować wszystkich z góry jako, że to ja jestem wybrańcem, a skoro nie słuchają to mogą równie dobrze iść się smażyć w piekle.

Dlatego uważam, że Elisabeth bezczelnie kłamie, a ja nie chcę być takim człowiekiem.
W przeciwieństwie do niej uważam, że należy miłować nieprzyjaciół a nie potępiać ;-)

Dymensja
Posty: 1865
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:19

Post autor: Dymensja »

Nasher777
Dlatego uważam, że Elisabeth bezczelnie kłamie, a ja nie chcę być takim człowiekiem.
W przeciwieństwie do niej uważam, że należy miłować nieprzyjaciół a nie potępiać ;-)
Tego się trzymaj, miłuj nieprzyjaciół, szczególnie szanuj każdego, co nie wierzy tak jak ty. Masz dobre podejście Nasher 777 ;-)

Mastin
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2011, 10:48

Post autor: Mastin »

Identyfikacja Apokaliptycznej Bestii:

http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Proroc ... rpretacja)

EMET
Posty: 11282
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

EMET pisze:
EMET:
Już częściowo napisałem.

Termin < szechina(h) > jest terminem aramejskim i występuje w Targumach, czyli aramejskich Przekładach Biblii Hebraica. Piszę: Przekładach, bowiem aramejski jest tylko w Ks. Ks. Daniela i Ezdrasza [nie licząc jednego wersetu w Ks. Jeremiasza i jednego wyrażenia w Ks. Rodzaju].

Oto, co podaje jedna z publikacji ŚJ o tym --
"PYTANIE: Co wstarożytnym Izraelu symbolizowało cudowne światło nazywane niekiedy szekiną, które jaśniało wMiejscu Najświętszym przybytku iświątyni?

Jehowa, kochający Ojciec iObrońca swego ludu, wyraźnie zaznaczył swą obecność wIzraelu. Posłużył się między innymi nadzwyczajnym obłokiem, który miał ścisły związek zJego miejscem wielbienia.

To niezwykłe światło wyobrażało niewidzialną obecność Jehowy. Pojawiało się wMiejscu Najświętszym przybytku, apóźniej świątyni zbudowanej przez Salomona. Nie oznaczało jednak, że Jehowa jest tam obecny wsensie dosłownym. Boga nie może pomieścić żaden obiekt zbudowany ręką ludzką (2Kronik 6:18; Dzieje 17:24). Nadnaturalne światło jaśniejące wsanktuarium Bożym pozwalało arcykapłanowi, aza jego pośrednictwem wszystkim Izraelitom, żywić przekonanie, że Jehowa zapewni im ochronę izaspokoi ich potrzeby.

W aramejszczyźnie używanej po spisaniu Biblii światło to określano terminem szekina (Szechináh), który oznacza &#8222;to, co przebywa&#8221; lub &#8222;przebywanie&#8221;. Nie występuje on wBiblii, ale pojawia się wtargumach &#8212; aramejskich tłumaczeniach Pism Hebrajskich.
EMET:
W uzupełnieniu podam, iż wyrażenie aramejskie < szechina(h) > &#8211; występuje też [co oczywiste!] w 'Talmudzie'. Mamy w 'Talmudzie Bawli' w miejscach: Berachos 6A; 7A; 31B; 43B; 57A; 64A; Szabbos 30B; 55B; 87A; 87B; 127A; Pesachim 8A; 56A; 68A; 87B; 117A; Rosz Haszanah 31A; Joma 3B; 9B; 22B. Na podstawie: 'Konkordancji do Talmudu'.

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Wypowiedź Beaty Kępy " mamy zawarty pakt z Janem Pawłem II " tylko potwierdza to co pisałem 6 lat temu ,że tym który doprowadzi do ruiny ten kraj ,proroctwo Izajasza 14 jest Wojtyła [antychryst].Jest to dowodem na to że ten rząd jak i ci co głosowali na PiS święcie wierzą w te sfałszowane proroctwa co powoduje że ten rząd zachowuje się irracjonalnie i nikogo nie słucha , ani UE ani komisji weneckiej ani nikogo , nie liczą się z nikim i z niczym uważając że to Europa i świat mają słuchać ich gdyż uważają się za wybrańców Boga takie postępowanie rządu doprowadzi do chaosu i upadku gospodarczego do ruiny kraju jak mówi prorok Izajasz a zakończy się to rzezią !!!Doprowadzi to do upadku katolicyzmu i władzę nad światem przejmie fałszywy mesjasz !!i zacznie się 7 letni ucisk !!!! Z Bogiem można mieć przymierze a pakt to z diabłem !!!!

http://forum.tvp.pl/index.php?topic=35605.15
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

I stało się słowo ciałem !!!
Koniec katolicyzmu i państwa kościelnego władzę przejmuje druga bestia która właśnie wychodzi z ukrycia !!!!
(11) Potem zobaczyłem, jak inna Bestia wychodziła z ziemi. Miała dwa rogi jak baranek, a mówiła jak smok. (12) Na oczach pierwszej Bestii wykonuje całą jej władzę, sprawiając przez to, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, tej, której śmiertelna rana została uleczona.

Ona oczy jaszczura [węża]

[video]https://www.youtube.com/watch?v=n-E8o8mcSYU&t=308s[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=ziQK-xQmu1M&t=74s[/video]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Jahu pisze:Nadchodzi fałszywy Mesjasz !!!!
Szatan przenosi swój tron z Watykanu do Polski !!
Sekta syjonistyczna stawia w Polsce pałac dla swojego króla , króla całego świata ,fałszywego mesjasza !!
[youtube][video]https://www.youtube.com/watch?v=2UsJX2HDlkk[/video][/youtube]
Biada ci narodzie !!!!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4138
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Fałszywy prorok

Post autor: radek »

Fałszywy prorok, to prorok który nie wytrwał w Prawdzie, dlatego po wrzuceniu go do ognistego jeziora, anioł z kluczem od czeluści zstąpił dla ludzi, którzy mają udział w pierwszym zmartwychwstaniu, jako uczestnicy Prawa gorliwego. Moment przybycia anioła jest związany z momentem ujrzenia tronów i momentem ujrzenia czasu życia związanego z tronami

Łk 17:23-24 eib "(23) I będą do was mówić: Spójrzcie! Tam! Spójrzcie! Tu! Nie idźcie tam ani nie biegnijcie. (24) Gdyż z przyjściem Syna Człowieczego w Jego Dniu będzie jak z błyskawicą, która swym błyskiem rozświetla niebo z jednego krańca aż po drugi."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”