Proroctwa i Prorocy ,Czasu końca

Tematyka krypto biblijna, pozabiblijne proroctwa i objawienia, eschatomania, wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, niewyjaśnione zjawiska itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
fword
Posty: 591
Rejestracja: 07 sie 2006, 15:26
Lokalizacja: Australia

Post autor: fword »

Dawaj to piwo i nie ociagaj się!

Obrazek


Obrazek

Gdzie? Kiedy? O której? Z czym mamy przyjść po to piwo?

Czy starczy dla każdego? Jakie to piwo? Marka?


Czekam juz kilka lat na ten twój browarek i... nic!

Z gęby cholewę robicie towarzyszu Archaniele!? :crazy:
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

Lucyfer

Post autor: Lucyfer »

fword pisze:Dawaj to piwo i nie ociagaj się!

Obrazek


Obrazek

Gdzie? Kiedy? O której? Z czym mamy przyjść po to piwo?

Czy starczy dla każdego? Jakie to piwo? Marka?


Czekam juz kilka lat na ten twój browarek i... nic!

Z gęby cholewę robicie towarzyszu Archaniele!? :crazy:
Co nagle to po diable, doczekasz się browara Calzberg i będzie to plaga, nawet ślepy i głuchy to będzie widział przez siedem dni w całej Polsce, potem na całym świecie.
Podczas wyborów w Polsce urodzi się dziecko które będzie rządziło najpierw w Polsce a potem na całym świecie, będą plagi i znaki poświadczające że to dziecko jest od Boga.
Obj. 12:5-8
I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną;
I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni., dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.
I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

To dziecko Michał po 1260 dniach wstąpi do nieba na zaproszenie Boga "Wstąpcie tutaj". I wtedy w niebie wybuchnie wojna.

makabi
Posty: 834
Rejestracja: 15 lis 2009, 0:04
Lokalizacja: polska

Post autor: makabi »

to w koncu Ty jestes Michal- Zdzislaw, czy to dziecko bedzie?

Lucyfer

Post autor: Lucyfer »

makabi pisze:to w koncu Ty jestes Michal- Zdzislaw, czy to dziecko bedzie?
To ma być dziecko 60-letnie. W porónaniu z Noem który żył 950 lat taki 60 latek to dziecko które będzie rządziło światem i nie tylko przez 1260 dni ale na zawsze.
To nieważne kto jest Michałem tylko ważne że ktoś taki będzie i ma wielkie zadanie.
Michał po zabraniu do nieba otrzyma królestwo wieczne.Będzie trzeci po Bogu. Stanie się to wtedy jak ostatnie zwierzę polityczne będzie zabite.
Dan. 7:11-15
Potem, na dźwięk zuchwałych słów, które wypowiadał róg, spojrzałem i widziałem, jak zwierzę zostało zabite, jego ciało zniszczone i wrzucone do ognia na spalenie.
Również pozostałym zwierzętom odebrano ich władzę, a długość ich życia była ograniczona do pewnego okresu i czasu.
I widziałem w widzeniach nocnych: Oto na obłokach niebieskich przyszedł ktoś, podobny do Syna Człowieczego; doszedł do Sędziwego i stawiono go przed nim.
I dano mu władzę i chwałę, i królestwo, aby mu służyły wszystkie ludy, narody i języki, Jego władza - władzą wieczną, niezmienną, jego królestwo - niezniszczalne.
Ja, Daniel, byłem zaniepokojony w duchu z tego powodu, a to co widziałem, przestraszyło mnie.

din
Posty: 2284
Rejestracja: 17 kwie 2008, 22:42

Post autor: din »

Lucyfer pisze:
makabi pisze:to w koncu Ty jestes Michal- Zdzislaw, czy to dziecko bedzie?
To ma być dziecko 60-letnie. W porónaniu z Noem który żył 950 lat taki 60 latek to dziecko które będzie rządziło światem i nie tylko przez 1260 dni ale na zawsze.
To nieważne kto jest Michałem tylko ważne że ktoś taki będzie i ma wielkie zadanie.
Michał po zabraniu do nieba otrzyma królestwo wieczne.Będzie trzeci po Bogu. Stanie się to wtedy jak ostatnie zwierzę polityczne będzie zabite.
Dan. 7:11-15
Potem, na dźwięk zuchwałych słów, które wypowiadał róg, spojrzałem i widziałem, jak zwierzę zostało zabite, jego ciało zniszczone i wrzucone do ognia na spalenie.
Również pozostałym zwierzętom odebrano ich władzę, a długość ich życia była ograniczona do pewnego okresu i czasu.
I widziałem w widzeniach nocnych: Oto na obłokach niebieskich przyszedł ktoś, podobny do Syna Człowieczego; doszedł do Sędziwego i stawiono go przed nim.
I dano mu władzę i chwałę, i królestwo, aby mu służyły wszystkie ludy, narody i języki, Jego władza - władzą wieczną, niezmienną, jego królestwo - niezniszczalne.
Ja, Daniel, byłem zaniepokojony w duchu z tego powodu, a to co widziałem, przestraszyło mnie.
Lucyferze tym synem człowieczym o którym mówił daniel jesteś ty ?

din
Posty: 2284
Rejestracja: 17 kwie 2008, 22:42

Post autor: din »

Lucyfer pisze:
makabi pisze:to w koncu Ty jestes Michal- Zdzislaw, czy to dziecko bedzie?
To ma być dziecko 60-letnie. W porónaniu z Noem który żył 950 lat taki 60 latek to dziecko które będzie rządziło światem i nie tylko przez 1260 dni ale na zawsze.
To nieważne kto jest Michałem tylko ważne że ktoś taki będzie i ma wielkie zadanie.
Michał po zabraniu do nieba otrzyma królestwo wieczne.Będzie trzeci po Bogu. Stanie się to wtedy jak ostatnie zwierzę polityczne będzie zabite.
Dan. 7:11-15
Potem, na dźwięk zuchwałych słów, które wypowiadał róg, spojrzałem i widziałem, jak zwierzę zostało zabite, jego ciało zniszczone i wrzucone do ognia na spalenie.
Również pozostałym zwierzętom odebrano ich władzę, a długość ich życia była ograniczona do pewnego okresu i czasu.
I widziałem w widzeniach nocnych: Oto na obłokach niebieskich przyszedł ktoś, podobny do Syna Człowieczego; doszedł do Sędziwego i stawiono go przed nim.
I dano mu władzę i chwałę, i królestwo, aby mu służyły wszystkie ludy, narody i języki, Jego władza - władzą wieczną, niezmienną, jego królestwo - niezniszczalne.
Ja, Daniel, byłem zaniepokojony w duchu z tego powodu, a to co widziałem, przestraszyło mnie.
Lucyferze tym synem człowieczym o którym mówił daniel jesteś ty ?

Lucyfer

Post autor: Lucyfer »

expander1V pisze:
Lucyfer pisze: I widziałem w widzeniach nocnych: Oto na obłokach niebieskich przyszedł ktoś, podobny do Syna Człowieczego; doszedł do Sędziwego i stawiono go przed nim.
I dano mu władzę i chwałę, i królestwo, aby mu służyły wszystkie ludy, narody i języki, Jego władza - władzą wieczną, niezmienną, jego królestwo - niezniszczalne.
Ja, Daniel, byłem zaniepokojony w duchu z tego powodu, a to co widziałem, przestraszyło mnie.
Lucyferze tym synem człowieczym o którym mówił daniel jesteś ty ?
Dobrze myślisz.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

To jest juz was minimum kilkunastu. Jak dobrze poszukasz w google to znajdziesz konkurancje, bedziesz mogl ich spalic laserem swojego statku kosmicznego.

ps. jesli chcesz to moge dac Ci namiary na psychiatre chrzescijanina
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

wizart608112
Posty: 82
Rejestracja: 05 sty 2010, 19:31

Post autor: wizart608112 »

w temacie proroctw chciałbym tu wkleić słowa jakie napisął pewien użytkownik na forum do niejakiego LUCYFERA i jednocześnie poprosić o wyjaśnienie wyżej wymienionego proroka:
gość pisze: "Nie uważasz, że należałoby trochę uczciwości, zwłaszcza jeżeli cytuje się ze Słowa Bożego?

Patrząc na ciebie, widzę wyjątkowego krętacza, kłamcę, *fałszywego proroka* i oszusta.

Przymioty iście szatańskie.


Najpierw okłamywałeś mnóstwo ludzi, twierdząc, że jesteś biblijnym Michałem Aniołem, który miał zadbać o ochronę wiernych sług Boga.

Potem zacząłeś rozgłaszać kłamstwa o końca świata 1 listopada 2004 a także 2005 tego roku.
Groziłeś plagą piwa na dzień 6 listopada 2005.

Wszystko to w bluźnierczym obwieszczaniu, że jesteś namaszczonym prorokiem Boga.

Kiedy sie okazało, że to wszystko były kłamstwa, uciekłeś jak obmierzły tchórz i złodziej, zadarłeś ogon diabelski pod siebie, zmieniłeś imię i nadal kłamliwie pozujesz na człowieka bożego, cytując Biblię w iście szatański sposób.

Nie stać cię na odrobinę ludzkiej uczciwości i przyzwoitości.

Gdybyś napisał chociaż jedno słowo przeprosin do grupowiczów, chociaż jedno wyjaśnienie, że pomyliłeś się, chciałeś dobrze czy jakieś inne wyjaśnienie typu - tabletki mnie się skończyły.

Tymczasem jak twój szef - Szatan, nadal kręcisz, kłamiesz, zniekształcasz teksty biblijne i pozujesz na uczciwego człowieka i wprowadzasz uczciwych ludzi w błąd.

Jesteś wyjątkowo podłym człowiekiem, fałszywym prorokiem, kłamcą pozbawionym wszelkich ludzkich uczuć, wysoce nieuczciwym sługą Szatana, który jest ojcem kłamstwa.

Pozujesz na uczciwego człowieka bez śladu skruchy i już widać twoje diabelskie przymiarki do ustalenia następnej daty końca świata.


Pamiętaj o jednym.

Bóg nie da się z siebie naśmiewać.

Wpadniesz kiedyś w ręce Boga żywego i odpowiesz za swoje kłamstwa i za swoją haniebną pychę.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Nie wiesz, że Lucyfer został zbanowany? Nie ustosunkuje się.
Z drugiej strony...
Trochę się dziwię, że ktoś (bo to nie na naszm forum) go tak okrutnie potraktował choć... wydaje się, że miał wiedzę, że pan Mołoń jest po prostu chory...
Więc jeśli ktoś jest chory to... tak też należy go traktować. Najlepiej w ogóle nie traktować. To tak jakby ktoś chciał nakrzyczeć na schizofrenika, że rozmawia z wyimaginowanym Napoleonem a sam uważa się za motylka, który siedzi mu na czapce.
Cóż... to takie wyzywanie się trochę wiedząc, że zawsze sę wygra a psychiczny ośmieszy... nierówna gra. Najlepiej ignorować a gdy przegina banować.
Bobo-modo

wizart608112
Posty: 82
Rejestracja: 05 sty 2010, 19:31

Post autor: wizart608112 »

więc nie poznam odpowiedzi na zarzuty...

Awatar użytkownika
Arius
Posty: 4884
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:32
Lokalizacja: kosmopolita

Post autor: Arius »

wizart608112 pisze:więc nie poznam odpowiedzi na zarzuty...
Możesz pisać na PM, jak zechce, odpowie.

Awatar użytkownika
fword
Posty: 591
Rejestracja: 07 sie 2006, 15:26
Lokalizacja: Australia

Post autor: fword »

wizart608112

Ten cytowany tekst zosta napisany prze ze mnie na forum pl.soc.religia około roku 2005. Zanim stałem sie ponownie narodzonym chrześcijaninem.

Mołoń zapowiadał na tym forum plagę piwa oraz wiele innych detal o sobie. Podawał się za archanioła Michała, jednego ze świadków z apokalipsy, podawał się także za Chrystusa.

Plagę piwa zapowiadał na 6 Listopada 2005. Był niezwykle aktywny i groził wszystkim uczestnikom karami sądu Bożego, za wyśmiewanie go jako fałszywego proroka.

Wyśmiewano go z powodu jeszcze wczesniejszej zapowiedzi plagi piwa.

Groził karą Boga na każdym, kto osmielił się wątpić i co interesujące, byli na forum tacy, którzy traktowali go poważnie.

Temperatura wzrastała na forum wprost proporcjonalnie do coraż bliższego terminu plagi piwa. Oczywiście plagi nie było i Zdzisio zmienił nicka i dalej rozpoczynał nowe 'prorokowanie' - pod nowym imieniem. Nie pamietam jakie ono było.

Mój zacytowany post ujawnił jego matactwa i praktycznie powstrzymałem jego działalność na tym forum kilkoma powtórzonymi postami podobnej treści, demaskujacymi jego oszukańczą działalność.

Po kilku dniach przestał pisywać i założył własne forum.

http://www.apokalipsa1000.fora.pl/login ... 5.html#340

Miał on na nim sporą grupę naśladowców ale przestałem śledzić jego działalność do momentu, zanim spotkałem go tutaj. Początkowo nie wiedziałem kim jest.

Z czasem zorientowałem się co do jego tożsamości. Bardzo zdziwiła mnie jego wiedza, ponieważ w niektórych tematach wykazywał niezwykłą wnikliwość i solidną wiedzę biblijną, czego nie demonstrował na pl.soc.religia.

Nie byłem pewien jego nagłej zmiany na 'dobre' i nie demaskowałem go w nadziei, ze jednak być może Chrystus otwarł mu oczy na Prawdę i wybaczył mu jego fałszywe proroctwa. Jedynie jego nick - Lucyfer mnie powaznie niepokoił.

Ale w końcu ukazał on nam swoje rzeczywiste oblicze i resztę już znamy.

Czy postąpiłem właściwie tak go traktując - wtedy i teraz?

Uważam, że zapobiegłem rozprzestrzenianiu owych nonsensów i jego misja spaliła na panewce.

Dzisiaj postąpiłbym identycznie.

Czy on jest schizofrenikiem? Najprawdopodoniej tak.

Ale czy schizofrenia to choroba?

Osobiście uważam, że padaczka i schizofrenia to nic innego, jak zwykłe opętanie.

Czytałem kiedyś opinię jednego z lekarzy, który twierdził publicznie, że około 50% lekarzy nie jest pewna czy schizofrenia to choroba czy opętanie. Zwłaszcza w przypadkach wielu osobowości w jednym człowieku.

Pdaczka według Biblii to opętanie i nie widzę powodu aby nie wierzyc Słowu Bożemu.

Jeżeli leki 'działają', działają na zasadzie uniemożliwiania demonowi uzywania chwilowo przytrutego mózgu owymi lekarstwami i taki 'chory' ma ulgę podczas działania tych leków.

Demon nie może używać jego mózgu. Kiedy wpływ leków znika, demon ma otwartą drogę do tego człowieka i może powtarzać owe ataki.
stałe pozbawienie prawa do pisania na forum

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 5885
Rejestracja: 21 paź 2009, 14:52
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: Hardi »

fword pisze:Czy on jest schizofrenikiem? Najprawdopodoniej tak.

Ale czy schizofrenia to choroba?

Osobiście uważam, że padaczka i schizofrenia to nic innego, jak zwykłe opętanie.

Czytałem kiedyś opinię jednego z lekarzy, który twierdził publicznie, że około 50% lekarzy nie jest pewna czy schizofrenia to choroba czy opętanie. Zwłaszcza w przypadkach wielu osobowości w jednym człowieku.

Pdaczka według Biblii to opętanie i nie widzę powodu aby nie wierzyc Słowu Bożemu.

Jeżeli leki 'działają', działają na zasadzie uniemożliwiania demonowi uzywania chwilowo przytrutego mózgu owymi lekarstwami i taki 'chory' ma ulgę podczas działania tych leków.

Demon nie może używać jego mózgu. Kiedy wpływ leków znika, demon ma otwartą drogę do tego człowieka i może powtarzać owe ataki.
Schizofrenia nie musi byc opetaniem. Mam znajomego chrzescijanina, ktory jest psychiatra i mowi to samo. Powiedzial, ze tak naprawde w prosty sposbo mozna odroznic schizofrenie od opetania, na opetanego nie dzialaja srodki farmakologiczne, nie da sie opetanie leczyc, a schizofrenie tak.

Co do padaczki to nigdzie w biblii nie ma napisane, ze padaczka = opetanie. Jest tylko napisane, o wypedzieniu demona z epileptyka. Rowniez pisze o wypedzenie demona z niemowy, czy to oznacza, ze kazdy niemowa to opetany :?: Padaczke potrafi dzisiaj wskazac rezonans magnetyczny mozgu. Zajmowalem sie pacjentem ktory ma padaczke. 3 lata temu mial bardzo powazny wypadek samochodowy i od tego czasu mial dosc regularne ataki padaczki, czy myslisz, ze podczas wypadku zostal opetany przez demona :?: Rezonans magnetyczny mozgu potwiedzil fizyczne podloze tej choroby, uszkodzenie mozgu. Gdy zaczal brac lekarstwa problem minal. Moj pies ma padaczke (labrador - to czesto choroba u tej rasy), ale lekarstwa zalatwiaja problem.

Z reszta poczytaj sobie tutaj co moze byc przyczyna padaczki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Padaczka
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

tessa

Post autor: tessa »

Schizofrenia nie musi byc opetaniem.
To zaburzenia chemii w mózgu a nie opętanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe itp.”